Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (21 μέλη και 253 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
Στις κυρίες των Αθηνών υπάρχει μια Σάρα Ελληνίδα στα μπουρδέλα. Ισχύει όντως ή απλώς έγινε κάποιο λάθος? Είναι η ίδια που δουλεύει στο Φυλής 104? Γνωρίζει κανείς?
δεν ειναι στα μπουρδελα στα στουντιο ειναι η φωτο που ειδες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

kyriakosz87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανείς η τζούλια (Άννα) απο φ71 αν δουλεύει σήμερα ή πότε δουλεύει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
Φυλής 80: Άννα! Παραδέχτηκε ότι φούσκωσε τα βυζιά της, δεν παραδεχόταν με τίποτα ότι πέρυσι εκδιδόταν στο Φωκαίας 22.
Και όμως, μοιάζει πολύ μ' αυτήν που είχε χεστεί πάνω μου!
Απλό πρόγραμμα πλέον αν και η τσατσόγρια άφησε υποννοούμενα για συνεννόηση με την κοπέλα...
μην μασας αυτη ειναι......εχει συννενοηση μεσα για τα εξτρα οπως εκανε κ στο φωκαιας...
δες εχω γραψει κριτικη γι αυτην στο φ80 ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
θυμάται κανείς ποιος ήταν ο Σπύρος Πάτσης?? :think: :think:
Σπυρίδων ΠάτσηςΟ Σπυρίδων Πάτσης ήταν δικηγόρος, πολιτευτής και δήμαρχος Αθηναίων. Γεννήθηκε στο Ναύπλιο το 1862. Σπούδασε νομικά στο Πανεπιστήμιο Αθηνών και άρχισε να δικηγορεί στην Αθήνα από το 1887. Εκλέχθηκε δημοτικός σύμβουλος Αθηνών το 1914 και από τον Ιούλιο του 1917 μέχρι τον Οκτώβριο του 1920 ανέλαβε καθήκοντα δημάρχου Αθηναίων ως αναπληρωτής του Εμμ. Μπενάκη.
Το 1922 εκλέχθηκε από το δημοτικό συμβούλιο δήμαρχος Αθηναίων απ΄ όπου και διεύθυνε το Δήμο μέχρι το 1925 οπότε και περιβλήθηκε με τη ψήφο των δημοτών και παρέμεινε στη θέση του μέχρι το 1929. Στις 5 Νοεμβρίου του 1951 του απενεμήθη το χρυσό μετάλλιο της πόλης των Αθηνών καθώς και τιμητικό μηνιαίο επίδομα εκ 3.000.000 δραχμών. Πέθανε στην Αθήνα στις 14 Ιανουαρίου του 1954.
Μαρμάρινη προτομή του ανήγειρε ο Δήμος στη συμβολή των λεωφόρων Πατησίων και Πριγκιπίσσης Αλεξάνδρας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
Προσπαθώ στρατηγέ, απλά οι δικές μου ενημερώσεις έχουν να κάνουν κυρίως με την ατμόσφαιρα της τσάρκας παρά με τις κοπέλες καθ' εαυτές ;)
Να 'σαι καλά!
το θεμα ειναι να ενημερωνεις , ειτε για ατμοσφαιρα ειτε για κοπελες...
κ το λεω αυτο γιατι πολλοι διαβαζουν χωρις να ενημερωνουν....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
και να ηταν δεν το καταλαβα γιατι ειχε πολυ κρεμα....παντος τον κωλο της, της τον ξεσκισα ανελεητα  ;)
Τυχερός είσαι πάντως που δεν έβγαλε πάνω σου ό,τι είχε χωνέψει την τελευταία βδομάδα όπως είχε κάνει μ 'εμένα :tooth:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ελπίζω να άλλαξαν μετά τα σεντόνια....
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
το θεμα ειναι να ενημερωνεις , ειτε για ατμοσφαιρα ειτε για κοπελες...
κ το λεω αυτο γιατι πολλοι διαβαζουν χωρις να ενημερωνουν....
Κάποιοι δεν κάνουμε καν τσάρκα...Παρκάρουμε ακριβώς απ' έξω, αδειάζουμε και φεύγουμε...Τι ενημέρωση να γράψεις μετά...
 

Επισκέπτης
To handjob δεν ειναι μαλακια, ειναι σεξ.  :sunglasses:
Ναι αλλά εγώ ήθελα κώλο...

Να και η εν λόγω περιπέτεια:

Χεχεχε παρόμοιο περιστατικό πριν κάνα χρόνο στο Φωκαίας 22 όπου είχα βρει για μία και μοναδική φορά ένα ξανθό πιπινάκι μπουκιά και συχώριο που στα 20 ευρώ έδινε και κωλαράκι.
Πριν ξεκινήσουμε μου λέει ότι με 10 ευρά κάνει και υπέροχο ακάποτο τσιμπουκάκι.
Όταν αρνήθηκα με ρώτησε με απογοήτευση "μα γιατί;" για να της απαντήσω ότι και καλά δεν θέλω να τελειώσω γρήγορα.
Τέλως πάντων, στο γαμήσι αποδείχθηκε το πιο στενό μουνί της καριέρας μου, πληρωτέο και μη. Δεν έχω ξανανιώσει τέτοιο πράμα στη ζωή μου. Στενότερη και από την πιο στενή Ταϋλανδέζα που έχω πάρει.  Headbaning!
Είχα καυλώσει τόσο που όταν μπήκα στον κώλο (πιο εύκολα απ' ότι μουνί) γαμούσα και ξαναγαμούσα σαν τρελός. Όταν σε κάποια φάση τα ρουθούνια μου ένιωσαν τη γνωστή ευωδιά τον βγάζω και το γκομενάκι αρχίζει να χέζει ασταμάτητα  :2funny:
Συνηθισμένος εγώ, κόβω απτόητος χαρτί, του σκουπίζω το κωλαράκι και βγάζω την καπότα που είχε γίνει σαν την πούτσα του Καζαμπούμπου.
Εκείνη με κοίταζε με κάτι μάτια γουρλωμένα σαν της κουκουβάγιας και ψέλιζε κάτι συγγνώμες.
Της δείχνω τον γυμνό πούτσο μου και της λέω ότι δεν μπορούμε να τον αφήσουμε έτσι.
Συμφωνεί εκείνη κουνώντας το κεφάλι της σαν να έλεγε "βεβαίως, βεβαίως", πέφτει στα γόνατα και τον αρπάζει με μανία στο στόμα της!
Μετά από αρκετά λεπτά μου τραβούσε μαλακία για να χύσω στον κουβά.
Φεύγοντας αντί για δεκαέυρο, μου ζήτησε δυο επιπλέον συγγνώμες.
Αν και σκατά, ήταν μία από τις καλύτερες φάσεις της μπουρδελοκαριέρας μου. Κρίμα που τότε δεν έγραφα κριτικές  :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Περί την 20η ώρα, στις γραμμές του τρένου.

Οίκος Κων/λεος 166 κάτω, ευειδεστάτη νεαροτάτη λεπτή μελαχρινή αλλοδαπή με πάλλευκο δέρμα.
Στο δωμάτιο αναμονής και επιδείξεων, νεαρός πραματευτής είχε απλώσει φτηνά κοσμήματα τα οποία περιεργαζόταν το νεαρό θήλυ και η βοηθός.
Απήλθαμε, χωρίς να καταλάβουμε γιατί…
Μάλλον πάθαμε σύγχυση προτεραιοτήτων από την παρουσία του πλανόδιου πωλητή.

Στον ισόγειο Οίκο Κων166, Άννα, νεαρά χυμώδης Μολδαβή.
Ντεφιλέ γυμνόστηθη και ανεπιτήδευτη.
Κανένα κόσμημα, καμία δερματοστιξία, καμία κόμμωση.
Εμφάνιση ως βιομηχανική εργάτρια επάνω σε περλέ κοθόρνους.
Παρείχε πεοθηλασμό άνευ περιακυλίδος καθώς και σοδόμηση.
Στο δωμάτιο συνουσιών, ο φωτισμός ήταν ισχυρότατος, πράγμα εν γένει σπάνιο στα ρυπαρά φθηνά πορνεία των Αθηνών.
Άμα τη εισόδω της, η νεαρά αποδοκίμασε το ημιανορθωμένο πέος μας, ως «χονδρό» και ακατάλληλο για σοδόμηση.
Προσπάθησα να εξηγήσω ότι δεν είναι χοντρό, αλλά κοντό. Κάτι σα μανιτάρι δηλαδή.
Δεν κατάλαβε το λεπτό μας χιούμορ (για το χονδρό μας μόριο), αλλά ούτως ή άλλως αδιαφορούμε για την παρά φύση συνουσία και τη δοκιμάζουμε σπανιότατα, χάριν παιδιάς.
Στις μετρημένες στα δάχτυλα φορές που αποπειραθήκαμε σοδόμηση, κάθε φορά αναρωτιόμασταν για το που βρισκόμασταν, για το τι αισθανόμασταν, τι δουλειά έχουμε εμείς εδώ, κ.ο.κ.
Δυστυχώς το σώμα της νεαράς ως προς την οσμή βρωμοκόπαγε και ως προς την αφή κόλλαγε. Ποιος ξέρει πόσες πακιστανικές και μπαγκλαντεσιανές εκκρίσεις είχαν εναποτεθεί στην επιδερμίδα της Μολδαβής.
Τον βάλαμε μέσα όλον για λόγους εθιμοτυπικούς, τον βγάλαμε αμέσως  και αποβάλλαμε την άπλυτο εταίρα.  
Δεν είναι κακή, αλλά δε μπορεί να καταλάβει το ρόλο της. Συμπεριφέρεται σα να εργάζεται σε σφαγείο κοτόπουλων.

Στον Οίκο Ελευσινίων, εκδίδονταν νεαρά μαύρη. Δήλωσε Βραζιλιάνα.

Στη γωνία Περγάμου και Αλκαμένους, και οι τρεις Οίκοι περιείχαν τις πολικές άρκτους στις οποίες έχουμε αναφερθεί άλλοτε.
Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες με συμπαθή διοπτροφόρο 60χρονο κύριο, ο οποίος περιφερόταν από Οίκο σε Οίκο.

Καταφύγαμε στον Οίκο Αλκαμένους 117, όπου συνουσιασθήκαμε μετά της Βενεζουελανής νεαράς μιγάδος Αντριάννας.
Εύχαρις πόρνη, με θεατρική ικανότητα και αποτελεσματική στην ψωλογλυπτική και στην ψωλαρμεκτική.

Είναι αξιοσημείωτο ότι ο εν λόγω Οίκος εφαρμόζει και “Customer Satisfaction Survey”, δηλαδή λίγο μετά το ψωλάρμεγμα η βοηθός ανοίγει λίγο την πόρτα του δωματίου συνουσιών και ρωτά αν όλα ήταν σύμφωνα με τις προσδοκίες του πελάτου.

Το άσχημο με την Αντριάννα είναι ότι πρόκειται περί κρυπτοκουμμουνίστριας! Δήλωσε φιλικά προσκείμενη στον Τσάβες, ότι δεν είναι κουμμουνιστής αλλά δημοκράτης και πρόβλεψε ότι όλοι όσοι τώρα δεν τον θέλουν, θα αλλάξουν γνώμη όταν και αν αυτός φύγει.
Αν αυτά τα είχε πει πριν τη συνουσία, κατά πάσα πιθανότητα θα είχα αποχωρήσει άπρακτος.

Κύριε bakalhs, να απαιτήστε από την Αντριάννα πιστωτικό σημείωμα 20 ευρώ!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
αρκετά off-topic έφυγαν.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φυλής - Φωκαίας 9/10/2011 στις 21.30’

Απόψε ψιχάλιζε στους δρόμους έξω και για αυτό «αναγκάστηκα»  να πάω στη γειτονιά που δεν έχει καθημερινές και σχόλες

Προφανώς δεν «αναγκάστηκα» απλά έτσι το αναφέρω για την πλάκα ...  :grin:

Οι λακκούβες στους δρόμους κρατούσαν τα νερά της βροχής ...


12112010071.jpg


[size=8pt]φωτογραφία από παλαιό αρχείο[/size]

ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ
Αλεξάνδρα από Φωκαίας 19 με πλούσια καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον πρέπει να φορά φακούς επαφής, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με χαμογελαστή έκφραση, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε χορευτικές αναφορές

Φυλής 67
Βαλέρια από την Βραζιλία (της Βαλκανικής θα συμπλήρωνα καχύποπτα) χορεύοντας με τον καθρέπτη, μελαχρινή με Βραζιλιάνικα (πράγματι) χαρακτηριστικά και προκλητική έκφραση, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε στριφογυριστή κίνηση

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα με γλυκά και ενδιαφέροντα προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου ανοικτής απόχρωσης, μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, αποδεκτός σωματότυπος με υπερ-χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.
Επιβεβαίωσε την αρχική εκτίμηση (μας) για τις ικανοποιητικές υπηρεσίες που προσφέρει στο δωμάτιο.
Ουσιαστική περιποίηση με καλή συμμετοχή στις διάφορες στάσεις.
Αδιαμφισβήτητα αξίζει στο 20άρικο

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΟΡΟΦΟΣ (ΝΕΟ)
Άννα με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου και κατακόκκινα βαμμένα πιπό-χειλα, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

αυτά τα λίγα για απόψε ...

 

Επισκέπτης
και τελος στο Ιασωνος 31 ηταν μια κουκλιτσα ξανθια με μαλλι πιασμενο κοτσο. το πολυ στο 1,60 υψος και σωματακι αψεγάδιαστο και πετιτ, λευκου χρωματος. ειναι αυτο που λεμε μπουκια και συχώριο. μου αρεσε παρα πολυ αλλα δεν μπηκα μιας και μου φανηκε μαζεμενη πολυ. μαλλον ειναι καινουρια η κοπελα. μπορει να μην μιλαει καθολου και ελληνικα. εαν ειναι καλη στο δωματιο μαλλον θα ειναι απο τα κοριτσια που θα αφήσουν εποχη. κατα την δικη μου εκτυμηση ειναι το πολυ 22 ετων.
το νου σας ρεμαλια, το κοριτσι κινδυνεύει να σπασει εαν οι κινησεις δεν ειναι προσεκτικες.

Λες για την Ειρηνη και ειναι 26, τη ρωτησα τις προαλλες. Αν τη δεις απο κοντα φαινονται τα χρονακια της, εχει και χαλασμενα δοντια. Εχει πολυ ωραια ματια παντως, σπανιο χρωμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
Κάποιοι δεν κάνουμε καν τσάρκα...Παρκάρουμε ακριβώς απ' έξω, αδειάζουμε και φεύγουμε...Τι ενημέρωση να γράψεις μετά...
δεν ειναι μονο η τσαρκα....γραψε την κριτικη για την κοπελα που  :fuck2:.....δεν χρειαζονται λεπτομεριες 2-3 λογακια για την κοπελα κ αυτο ειναι.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom