Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
παιδες μηπως ξεχνατε και την καρμεν μικροσκοπικη καστανη τυπισσα που οσο υψος της λειπει τοσο βυζαρες εχει..??χωρευει μονιμος το in the air tonight απο phil collins! (ειμαι πολυ ψαγμενος τελικα :grin: :2funny:) :tits2:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πρέπει να έχει περάσει κανένα 20ημερο από τότε που έγινε το σκηνικό που θα πω αλλά τώρα το θυμήθηκα και είπα να το γράψω.

Αφού ήμουν με ένα φιλαράκι στον Κάβο, είπαμε να πάμε απέναντι στο Grand Ritorno. Όταν πήγαμε να μπούμε, μας είπε μια ξανθιά που ήταν στην πόρτα ότι έχει 15 ευρώ είσοδο. Περιττό να πω ότι το να πληρώνω είσοδο για να μπω σε κωλάδικο το θεωρώ τελείως ηλίθιο. Όταν της είπαμε ευγενικά ότι ξέρεις αν έχει είσοδο τότε θα δεν θα μπούμε, η απάντησή της ήταν ότι "κανένα πρόβλημα, εξάλλου μέσα έχει πολύ κόσμο". Χαιρετήσαμε και φύγαμε.

Αυτά μπας και ξυπνήσουμε κάποια στιγμή - βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί κι εγώ κάνω τις μαλακίες μου - και αλλάξει η συμπεριφορά των ανθρώπων που διευθύνουν όλα ανεξαιρέτως τα strip.

Αν σταματήσουμε να μπαίνουμε σε μαγαζιά που σου κόβουν είσοδο, δεν θα σταματήσουν να το εφαρμόζουν? Απλώς μια σκέψη κάνω

Και να μην πληρωσεις εισοδο, το ποτο ειναι 15 αρα το ιδιο ειναι.

Πρεπει να υπαρχει και τσουχτερη εισοδος για να μην ερχονται ατομα να δουν το σοου και να φευγουν τζαμπε.  Αυτο ειναι ολο.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Κανει τιποτε εξτρα στα πριβε?


Τότε όχι. Για τώρα δε ξέρω. Να πω όμως ότι δεν ήμουν πελάτης της (ούτε σε ποτό, ούτε καν σε απλό χορό). Μια και μοναδική φορά "τα είπαμε", κατευθείαν σε πριβέ. Δε ξέρω τι μπορεί να κάνει σε αυτούς που γνωρίζει καλά.
 

billy@the@kid

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πιστεύω να είναι η Μιλένα απο μούσσες? Γιατι έχει χαθεί τελευταία...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δεν πιστεύω να είναι η Μιλένα απο μούσσες? Γιατι έχει χαθεί τελευταία...


Η άποψη που είπα είναι για την παλιά Μιλένα του μαγαζιού. Δυστυχώς δε ξέρω αν υπάρχει κάποια καινούργια κοπέλα μ' αυτό το όνομα.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Η άποψη που είπα είναι για την παλιά Μιλένα του μαγαζιού. Δυστυχώς δε ξέρω αν υπάρχει κάποια καινούργια κοπέλα μ' αυτό το όνομα.

Οχι.  Η παλια Μιλενα ειναι η ιδια και μονιδικη στο μαγαζι Μιλενα σημερα.  Απο τις πιο παλιες.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Σορρυ που δε προσφερω καμια πληροφορια, αλλα πρεπει να ρωτησω. Διαβασα προς τα πισω (τα μηνυματα ειναι πολυ αραια) και δεν αναφερεται τιποτα προσφατα. Απο κρεατικα πως παει το μαγαζι? Τι προσφερει?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
επισκεφθικα το μαγαζι πριν 2 μέρες και μου φανικε ανεβασμενο....
ωραια λεσβιακα σοου μετα τις 2 το βραδυ και καλοι χοροι γενικα...
αν και εχω γραψει παλια μετριες η κακιες κριτικες νομιζω οτι εχει γινει μια προσπαθεια αναβαθμισης του μαγαζιου που ξεκινα απο το προσωπικο,τους χορους την μουσικη  τα κοριτσια που εχει μερικα καλα κοματια.
μου αρεσε περισσοτερο απο πολλα αλλα που εχω παει κατα καιρους το τελευταιο εξαμηνο
 

paolito

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
σερβίρουν φραπέ στο πριβέ ή ελιναι ντεκάφ αλά αλκατράζ?
 

vital

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τα γυναικεια 12 - 24- 36 -60
 

zeonex

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα Συναγωνιστές !!

:helpplea: Η Λίλι δουλεύει ακόμη στο μαγαζί ? :boobies: :tits:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μιλένα ρουμάνα και ναταλύ ρωσίδα θεές και οι δύο!!!!!!!!!!!!!μήν ξεχνάτε και την απίθανη κρυστάλ βέβαια!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom