Νέα

Έχετε πει ποτέ «τελευταία φορά που γαμάω σε μπουρδέλο»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redlighter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσες φορές έχετε υποσχεθεί στον εαυτό σας να κόψεται το αγοραίο sex?

  • Καμία. Δεν θα το κόψω ποτέ

    Ψήφοι: 46 40,0%
  • Ελάχιστες ,προσπαθησα αλλα δεν το πέτυχα.

    Ψήφοι: 17 14,8%
  • Αρκετες

    Ψήφοι: 24 20,9%
  • Πολλες και μαλλον δεν θα το κοψω ποτε.

    Ψήφοι: 28 24,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    115
OP
OP
R

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
μου εχουν δωθει αρκετες ευκαιρειες για γκομενικη σχέση , αλλα ειμαι διδυμος..

Ωραίο επιχείρημα  :2funny:
Στα άλλα που λες σε βρίσκω σωστό.
Αν είσαι γεννημένος το '90 πάντως θα μπορούσες να τα συνδυάσεις μόνο και μόνο για το γαμήσι.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ωραίο επιχείρημα  :2funny:
Στα άλλα που λες σε βρίσκω σωστό.
Αν είσαι γεννημένος το '90 πάντως θα μπορούσες να τα συνδυάσεις μόνο και μόνο για το γαμήσι.

ξερεις πιστευω στην αστρολογια γιαυτο το θεωρω επιχείρημα  :zfuck:
 
OP
OP
R

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Καλώς τότε. :cheesy:
Πάντως να ξέρετε ότι και το site αυτό εδώ κάνει "κακό".
Μπορεί να πεις δεν πατάω για λίγο καιρό,βλέπεις μια καυλοκριτική και πας να δεις ιδιοις ομασι.  :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλώς τότε. :cheesy:
Πάντως να ξέρετε ότι και το site αυτό εδώ κάνει "κακό".
Μπορεί να πεις δεν πατάω για λίγο καιρό,βλέπεις μια καυλοκριτική και πας να δεις ιδιοις ομασι.  :rockon:

poker and postitution is a healthy drug my friend  :cheesy: :cheesy:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καμια.

Δεν κοβεται.
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
νομιζω οτι οσες φορες το εχω πει ειναι μετα απο αποτυχημενες φορες μεσα στο δωματιο,αλλα αυτα τα πραγματα ειναι μεσα στο μυαλο.............αν εισαι πουτανιαρης εισαι......δεν κοβεται!!απλα οσο μεγαλωνω γινομαι πιο εκλεκτικος και επικεντρωνω ακριβως στα φετιχ μου!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Δεν το έχω πει ποτέ ότι θα κόψω το μπουρδέλο αλλά θα αναφέρω ένα πραγματικό περιστατικό που μου συνέβη για να δείξω τη δύναμη που έχει το sex πάνω μας.

Κάποτε με έπιασε χωρίς κάποιον ουσιαστικό λόγο ένας πόνος στη μέση. Επειδή με την πάροδο των ωρών δεν υποχωρούσε άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες για το ότι θα μπορούσα να μην ξαναπάω σε μπουρδέλο.

Αντί λοιπόν να πάω σε κάποιο γιατρό πήγα στο μπουρδέλο  :jerking: :jerking:σε μια αρκετά γνωστή μου κοπέλα για να δω αν θα μπορούσα να τα καταφέρω. Μάλιστα της εξομολογήθηκα το πρόβλημα μου και ομολογώ ότι έδειξε κατανόηση. Με τα πολλά όμως τα κατάφερα και μάλιστα άριστα και η κοπέλα στο τέλος μου είπε…που να μην σε πονούσε και η μέση.

Περιχαρής εγώ και γεμάτος αυτοπεποίθεση έφυγα από το μπουρδέλο αλλά μετά από λίγο ο πόνος στη μέση ξαναγύρισε.

Μέχρι που διάβασα στη συντηρητική θεραπεία για τη μέση  το παρακάτω σημείο.

Σεξουαλικές πρακτικές : Κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής επαφής ο πόνος «σκεπάζεται» κι αυτό μπορεί να προκαλέσει επιβαρύνσεις και προβλήματα που δεν γίνονται αμέσως αντιληπτά. Εφαρμόστε στάσεις και τεχνικές που δεν σας επιβαρύνουν ιδιαίτερα και δεν προκαλούν πόνο.

Για την Ιστορία το πρόβλημα κάποια στιγμή έφυγε και όλα καλά.
 

fatos lama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κ

Αντί λοιπόν να πάω σε κάποιο γιατρό πήγα στο μπουρδέλο  :jerking: :jerking:σε μια αρκετά γνωστή μου κοπέλα για να δω αν θα μπορούσα να τα καταφέρω. Μάλιστα της εξομολογήθηκα το πρόβλημα μου και ομολογώ ότι έδειξε κατανόηση. Με τα πολλά όμως τα κατάφερα και μάλιστα άριστα και η κοπέλα στο τέλος μου είπε…που να μην σε πονούσε και η μέση.

Περιχαρής εγώ και γεμάτος αυτοπεποίθεση έφυγα από το μπουρδέλο αλλά μετά από λίγο ο πόνος στη μέση ξαναγύρισε.
:2funny: :2funny: :2funny:  ίσως θ' άπρεπε να ξαναπάς να συνεχίσεις την θεραπεία... :s&m_1: :s&m_1:
το μπουρδέλο κάνει καλό!!!!!!γι'αυτό και δεν κόβετε.

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Όχι ποτέ. Είμαι απόλυτα εξαρτημένος !  :rockon:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
εγώ το ΄χω πει,μόνο και μόνο για λόγους καθαριότητας...είπα: μόνο στούντιο κι ας φεύγουν περισσότερα,στη χειρότερη περιορίζουμε τις επισκέψεις....βέβαια ξαναπήγα μετά από πολλούς μήνες,αλλά αυτήν τη φορά όχι μόνο η καθαριότητα λειτούργησε ανασταλτικά,αλλά και το όλο σκηνικό..πολύς κόσμος απ' έξω,πίεση χρονική,η γκόμενα τελείως ξεπέτα- όχι ότι αυτό δεν παίζει στα στούντιο-αλλά το ξέρεις ότι οι υπηρεσίες θα είναι πολύ χαμηλές,δεν ξέρω χαλάστηκα...μπορεί να'ναι και η ηλικία - μεγαλώσαμε,μπορεί να συνηθίσαμε στο ντουζάκι και στα πιο καθαρά....πολλά μπορεί...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.659
Κριτικές
61
Like
40.022
Πόντοι
22.785
Οί κορασίδες είναι μέγας ΕΘΙΣΜΟΣ !!!!
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
εγω το ειπα και το επραξα!!!!!!απο την στιγμη που εκανα σχεση απο τον ιουνιο του 2009 δεν ξαναπηγα ποτε σε μπουρδελο!!!!τεέυταια φορα ηταν μαιος του 2009!!!απο τοτε ποτε !!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
εγω το χω πει αλλα παλι μετα αναθεωρησα... :grin: :grin:συνηθως μετα απο συνευρεση με κομοδινα-πουτανες που με ξενερωσαν αφανταστα,παρα τοσο για την καθαριοτητα...αλλωστε μετα απο τις επισκεψεις (χειμωνα-καλοκαιρι),φευγω σφαιρα ξανα για ντους.Κ αν εξαιρεσω δυο-τρεις περιπτωσεις αρκετης βρωμας που εχω συναντησει στα μπουρδελα,συνηθως πετυχαινω καθαρα δωματια...περισσοτερο με επηρρεαζει η αποδοση κ η συμπεριφορας της πουτανας για να σκεφτω οτι τερμα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω το χω πει αλλα παλι μετα αναθεωρησα... :grin: :grin:συνηθως μετα απο συνευρεση με κομοδινα-πουτανες που με ξενερωσαν αφανταστα,παρα τοσο για την καθαριοτητα...αλλωστε μετα απο τις επισκεψεις (χειμωνα-καλοκαιρι),φευγω σφαιρα ξανα για ντους.Κ αν εξαιρεσω δυο-τρεις περιπτωσεις αρκετης βρωμας που εχω συναντησει στα μπουρδελα,συνηθως πετυχαινω καθαρα δωματια...περισσοτερο με επηρρεαζει η αποδοση κ η συμπεριφορας της πουτανας για να σκεφτω οτι τερμα...
πλεον αγαπητε συναγωνιστη, καμια κολ γκερλ και στουδιοκόριτσα μονο..

ειπαμε, τα χαλάμε ολα χοντρα πριν μας τα φάει ο τζέφρυ  :zfuck:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
πλεον αγαπητε συναγωνιστη, καμια κολ γκερλ και στουδιοκόριτσα μονο..

ειπαμε, τα χαλάμε ολα χοντρα πριν μας τα φάει ο τζέφρυ  :zfuck:
[/quote]

το "να τα χαλάσουμε όλα χοντρά"...δεν είναι λύση κι αυτό,διότι οι ανάγκες πολλές,αλλά η κατάσταση,διάθεση,περιβάλλον κτλ..παίζουν μεγάλο ρόλο..
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πλεον αγαπητε συναγωνιστη, καμια κολ γκερλ και στουδιοκόριτσα μονο..

ειπαμε, τα χαλάμε ολα χοντρα πριν μας τα φάει ο τζέφρυ  :zfuck:


το "να τα χαλάσουμε όλα χοντρά"...δεν είναι λύση κι αυτό,διότι οι ανάγκες πολλές,αλλά η κατάσταση,διάθεση,περιβάλλον κτλ..παίζουν μεγάλο ρόλο..
οκ , φατα σε οτι εχεις ανάγκη..

πριν στα φάνε..


;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom