Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Πληροφόρηση για Φρατζή 4 η καυλιάρα η Βικτώρια που δουλεύει εκεί είναι πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο βέβαια αυτά είναι θέμα γούστου, να κάνεις κέφι την συγκεκριμένη. Εγω πάντως την κάνω πολύ κέφι γιατί έχει ένα καυλιάρικο στυλάκι και ένα φανταστικό κωλαράκι. Την έχω τεστάρει αρκετές φορές και την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους την κάνουν κέφι αλλά διστάζουν.

Δηλαδή JRT34 προσφέρει και επιδόρπιο κουλούρι η Victoria? Δεν μου έδωσε τέτοια εντύπωση! Πάντως στα υπόλοιπα συμφωνώ αν και την πήρα με βάρος
καρδίας το μαγαζι είχε πολλή σειρα για την κουζίνα μασαζ και χαλάρωση αρκετά καλές και υπομονή. Εαν το επιδόρπιο έχει και γλυκο ΠΟΛΥ καλό
Κοινώς Value for money :rockon:
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους μασαζοκατακτητές έχει πάρει κανείς στην Κηφισίας 12 διπλό με 2 μωράκια και άν ναί ας καταθέσει την εμπειρία του γιατί σκέφτομαι να πάρω 2 :sunglasses: μαζί για την εμπειρία.

Αλήθεια, θα καταθέσει κανείς εμπειρία;
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
πέφτει μπριζολικό στην Αγίου Iωάννου;;έχει πάει κανείς;
----
παλιότερα , φραπές από την πρώτη φορά, και μπριζόλα πολύ δυσκολα + μόνο αν σε  ήξεραν
Για τώρα δεν ξέρω
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Χαιρετω τους συναγωνιστες μασατζηδες....εχω μπλεξει τελευταια με κατι προβληματα στο λογισμικο του pc αρε Bill Gates.....ετσι εστησα linux, οποτε οπως καταλαβαινεται δεν υπηρχε χρονος για βολτιτσα στα μαγαζια παραγωγης πολιτισμου.....Υπομονη ομως εως το Σαββατο που θα ξανατσεκαρω.
Οσοι εχουν στειλει pm θα παρουν απαντησεις εν ελθετο χρονο sorry πολυ παιδια.
Βαρετε αλυπητα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σημερα απο μηθυμνης 36 χτυπησα την ρωσιδα μιλφ βικυ.πολυ καλο μασαζ με baby oil στην πλατη μου και ξεκουραση με τα μαστορικα χερια της στο ταλαιπωρημενο σωμα μου απο τις τσαρκες.μετα χαλαρωση με 'μπριζολα' δηλαδη να τονισω συναγωνιστες οτι μεσα καθησε η γυναικα γυρω στο 45λεπτο χωρις να κοιταει το ρολοι και με εξυπηρετησε αψογα.το κοστος πηγε 70 € και η μονη μαλακια ειναι οτι δεν εχει μεσα θερμανση.το επισημανα και μου ειπαν οτι θα το φροντισουν και αυτο γιατι ειναι σχετικα νεο μαγαζι και ειναι ακομα αρχη με φτιαξιματα. την αγγελια οπως πολυ σωστα εγραψε και ο Ζεροtolerance υπαρχει στην εφημεριδα 'τα νεα' και ανηγουν με κληση κινιτου τηλεφωνου την πορτα.η βικυ μου ειπε οτι θα σκασουν και αλλες κοπελες στο εν λογω οικημα.ειμαστε ολοι σε αναμονη για να δοκιμασουμε τα μενου απο το νεο καταστημα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
...πάτερ μου...τι είναι αυτό ;;;; έχεις αγιάσει το μέρος;;;πότε θα πάρουμε τις σερβιτόρες μας για εκαπιδευτική ..επίσκεψη για να σχηματίσουν άποψη για τις "μπριζολερί" ;
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
385
Κριτικές
7
Like
107
Πόντοι
1
...πάτερ μου...τι είναι αυτό ;;;; έχεις αγιάσει το μέρος;;;πότε θα πάρουμε τις σερβιτόρες μας για εκαπιδευτική ..επίσκεψη για να σχηματίσουν άποψη για τις "μπριζολερί" ;

Ναι αλλα για αδελφες

" .... και ονομάζεται Alexander με ότι συνειρμούς σας παραπέμπει το όνομα από τους ελληνιστικούς χρόνους μέχρι το σύγχρονο Κολωνάκι..." ο νοών νοείτω

 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ναι αλλα για αδελφες

" .... και ονομάζεται Alexander με ότι συνειρμούς σας παραπέμπει το όνομα από τους ελληνιστικούς χρόνους μέχρι το σύγχρονο Κολωνάκι..." ο νοών νοείτω
Aυτά είναι.....να πας για μαλλί.......και να φύγεις  :oκουρεμένος!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
...πάτερ μου...τι είναι αυτό ;;;; έχεις αγιάσει το μέρος;;;πότε θα πάρουμε τις σερβιτόρες μας για εκαπιδευτική ..επίσκεψη για να σχηματίσουν άποψη για τις "μπριζολερί" ;

Απο το site διαβάζουμε:

Events:
>> 1o Φεστιβάλ Ομοφυλοφιλικών Ταινιών στην Αθήνα 31/5 - 3/6: Η Alexander sauna είναι χορηγός στο 1ο Φεστιβάλ Ομοφυλοφιλικών Ταινιών στην Αθήνα. Η προβολή των ταινιών θα γίνεται στον κινηματογράφο ΤΡΙΑΝΟΝ FILMCENTER.  :grin:

>> Σαββάτο 17 Νοεμβρίου στις 17:00. Big Party. BIG MEN / BIG HUGE FAN ...  :birdman:

Προτεινόμενα μέρη:
>>Αττική - Τρίτα λιμανάκια, Βουλιαγμένη  :dancing:


Λέτε να είναι για πούστηδες ??  :2funny: :2funny:
 

mancino71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
σε ποια μασατζιδικα παιζουν καλα milf με μπριζόλα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι αλλα για αδελφες

" .... και ονομάζεται Alexander με ότι συνειρμούς σας παραπέμπει το όνομα από τους ελληνιστικούς χρόνους μέχρι το σύγχρονο Κολωνάκι..." ο νοών νοείτω

σωστος, αλλα καρφωνεσαι και για την ηλικια σου.. :grin:

αληθεια, πού το θυμηθηκες το alexander στο κολωνακι ? τρελλες εποχες..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τα ιδρυματα απο εδω και στο εξης με την ροτα που εχουν τραβηξει θα πρεπει να διαφημιζονται ως εξης.."νεο μπριζολαδικο με καθαροαιμα σταβλισια εμβολιασμενα τεμαχια  :rockon: εφτασε στη γειτονια σας,οδος.......κουδουνι "t-bone steakery". :rockon:.Αφηστε το σωμα σας να χαλαρωσει στα μαγικα και πανω απο ολα λαδωμενα ;) χερια των εκπαιδευμενων ψηστριών μας :2funny: για να διωξουν ολη την αρνητικη ενεργεια που σας διακατεχει.

Υ.Γ.1 "Για τους ψαροφαγους το καταστημα διαθετει ειδικα εκπαιδευμενες ψηστριες που θα σας χαλαρωσουν με ιχθυελαια κερατσινιου και περαματος. :rockon:"

Υ.Γ.2."Για τους φιλους της οικολογιας εχουμε ειδικα εκπαιδευμενα μιλφιδια απονηρευτα τα οποια μή μπορώντας να προσφερουν κατι αλλο σερβιρουν φραπε με καλαμακι...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδες μπηκα κι εγω στο σιτε και στην αρχη χαρηκα... αλλα μετα απο λιγο ξενερωσα μολις το ειδα πιο προσεκτικα... α ρε πουτανα κοινωνια αμα ανοιγε ενα τετοιο μαγαζι με γκομενες μεσα και να τις πηδαγες οι φιλοι μας οι μπατσοι θα το εκλειναν αμεσως... (αν κι εγω νομιζω οτι πρεπει να υπαρχουν τετοια μαγαζια που να μπαινεις με καρτα μελους κατι ειχα ακουσει παλια για ενα στη γλυφαδα)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα ιδρυματα απο εδω και στο εξης με την ροτα που εχουν τραβηξει θα πρεπει να διαφημιζονται ως εξης.."νεο μπριζολαδικο με καθαροαιμα σταβλισια εμβολιασμενα τεμαχια  :rockon: εφτασε στη γειτονια σας,οδος.......κουδουνι "t-bone steakery". :rockon:.Αφηστε το σωμα σας να χαλαρωσει στα μαγικα και πανω απο ολα λαδωμενα ;) χερια των εκπαιδευμενων ψηστριών μας :2funny: για να διωξουν ολη την αρνητικη ενεργεια που σας διακατεχει.

Υ.Γ.1 "Για τους ψαροφαγους το καταστημα διαθετει ειδικα εκπαιδευμενες ψηστριες που θα σας χαλαρωσουν με ιχθυελαια κερατσινιου και περαματος. :rockon:"

Υ.Γ.2."Για τους φιλους της οικολογιας εχουμε ειδικα εκπαιδευμενα μιλφιδια απονηρευτα τα οποια μή μπορώντας να προσφερουν κατι αλλο σερβιρουν φραπε με καλαμακι...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
καμια info εχεις να μας δωσεις ????
 

nick27

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αναμένω περισσότερεσ πληροφορίες για Αγ. Ιωάννου στην Αγ. Παρασκευή
Thanx!
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αναμένω περισσότερεσ πληροφορίες για Αγ. Ιωάννου στην Αγ. Παρασκευή
Thanx!
Άστο καλύτερα.....δε λέει!Εκτός του ότι σαν χώρος δεν μου άρεσε και θα σου ζαλίσουν τα παπάρια και το πιο πιθανό είναι να μη "ρίξεις".Εκτός όπως λέει και ο observer αν σε ξέρουν.Πάντως εμένα δεν θα με μάθουν! >:(Τέτοια λάθη γίνονται μόνο μία φορά.Γνώμη μου έτσι!Ο καθένας ότι θέλει κάνει!
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές στειλτε με pm το τηλεφωνο για Μηθύμνης 36 γιατί δεν μπόρεσα να το εντοπίσω απο tanea.gr ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom