Νέα

Πόσο συχνά βγαίνετε έξω για ποτό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πόσο συχνά βγαίνετε έξω για ποτό; Αν δε βγαινετε ποιος ο λόγος; Οικονομικός, μπούχτισμα, μωρά στο σπίτι;
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Συνηθως παρασκευη και σαββατο...και οχι μονο τωρα απο ανεκαθεν... :)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Πριν 5 μηνες εβγαινα καθε μερα...Τωρα δεν βγαινω πλεον...εχω κλειστει μεσα ...δεν γουσταρω πλεον να βλεπω μαλακισμενα...στα καφε μπαρ κλαμπ..
 

Επισκέπτης
Πάντως όπως έχω πει και παλιότερα...άμα θες να βγεις,για χαβαλέ και να διασκεδάσεις θα βγεις με παρέα.....αν όμως θέλεις να χτυπήσεις γκόμενα...θα βγεις μόνος σου...το ίδιο ισχύει και για τις κοπέλες.... ;)
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
αναλόγως συνήθως 2 φορές τη βδομάδα  ... τώρα τελευταία δεν πολυβγαίνω σάββατα γιατί γίνεται ο χαμός παντού και προτιμάω κάτι πιο χαλαρό !
 

Επισκέπτης
Πριν 5 μηνες εβγαινα καθε μερα...Τωρα δεν βγαινω πλεον...εχω κλειστει μεσα ...δεν γουσταρω πλεον να βλεπω μαλακισμενα...στα καφε μπαρ κλαμπ..


Σωστός.....καλύτερα να βγαίνεις την ημέρα....τη νύχτα βγαίνουν πλέον τα μαμόθρεφτα,και ίσα ίσα που βάζουν το ποτό στη γλώσσα τους,για να κάνουν ότι...μεγαλώσανε... ;)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αν και έχω φίλους δε ξέρω προτιμώ να βγαίνω μόνος όσο μη φυσιολογικό κι αν ακούγεται..Θέλω να πιω το ποτό μου,να ρίξω τα βλέμματα μου κι αν τσιμπήσει τίποτα να κάνω την κίνησή μου.Όταν είναι παρέα σου πρήζουν τα συκώτι "Άντε πήγαινε!Μίλησε της!Ακόμα εδώ είσαι;;" και αου το χαλάνε ρε γαμώτο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σχεδον 2 φορεs/βδομαδα....Τοσο μπορουν οι φιλοι μου και μονοs μου δεν ...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Κυριως το σαββατο για ποτακι,καθημερινες για καφεδακι ,αλλα τελευταια εχω μειωσει τις εξοδους..
 

Επισκέπτης
Αν και έχω φίλους δε ξέρω προτιμώ να βγαίνω μόνος όσο μη φυσιολογικό κι αν ακούγεται..Θέλω να πιω το ποτό μου,να ρίξω τα βλέμματα μου κι αν τσιμπήσει τίποτα να κάνω την κίνησή μου.Όταν είναι παρέα σου πρήζουν τα συκώτι "Άντε πήγαινε!Μίλησε της!Ακόμα εδώ είσαι;;" και αου το χαλάνε ρε γαμώτο


:thumbsup:


Και όχι Σάββατα ε;;;; Καθημερινές να προτιμάς να βγαίνεις για ποτό,και για έξοδο....
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
μόνος μου δεν έχω βγει πότε για ποτό ... αν και θα ήθελα δεν...  vangelis  έχει αποτέλσμα ? ;)
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Τα Σαββατα βραδυ δεν πολυειναι για εξοδους πλεον...ολοι ξεκολιαζονται να βγουνε και ειναι παντου ο ενας πανω στον αλλον....δεν ειναι διασκεδαση αυτο.... :S
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
:thumbsup:


Και όχι Σάββατα ε;;;; Καθημερινές να προτιμάς να βγαίνεις για ποτό,και για έξοδο....

Ακριβώς.Γουστάρω μαγαζιά με mainstream μουσική και λίγο R&B..Όχι τυπου massive clubs αλλά bars.Τα Σάββατα ρε συ σπρώχνει και πατάει ο ένας τον άλλο.Βγαίνουν και όλα τα 17χρονα που δεν έχουν σχολείο και με πιάνει πονοκέφαλος..
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Αν βγω μια φορα τους δυο μηνες ομως χαλαω αυτη την φορα 300 -40 ε την φορα....του δινω και καταλαβαινει... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom