Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τότε ας του κάνουν συμβόλαιο εφ όρους ζωής επειδή πήραμε 6 πόντους με άρη βάζελο.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
τότε ας του κάνουν συμβόλαιο εφ όρους ζωής επειδή πήραμε 6 πόντους με άρη βάζελο.

το συμβόλαιο το έχει σίγουρο. μην ασχολείσε. είπαμε είναι κ θέμα 'τιμής'. τι θα κάνει με κάτι ντιόγο κ κάτι λεονάρντο κ όλη αυτή τη σαπίλα που είχε μαζέψει θέλω να ξέρω εγώ. επίσης, αριστερό μπακ θα πάρει? ή πάλι λόγω οικονομίας θα μείνουμε με μπράβο? δεν νομίζω ότι βγάζει άλλη σεζόν βασικός, κ με ευρώπη, καληνύχτα σας...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Για να το πω απλα, αν ειναι να μην παρουμε (παλι!) αμυντικο χαφ που να τρωει σιδερα (ο Ντουντου για μενα ειναι κ αυτος αχρειαστος, ενα μειγμα εξαριου-οκταριου που δεν παει σε καμια θεση απ τις δυο καλα ωστε να ναι βασικος) και αριστερο μπακ, το θεμα Τζιμπουρ και γενικα επιθετικου παει απλως στην ακρη. Ο Βιειρινια ορκιστηκε οτι δεν κατεβαινει Αθηνα (αλλωστε ειναι για παραπανω), ο Βιτολο ομως;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Για να το πω απλα, αν ειναι να μην παρουμε (παλι!) αμυντικο χαφ που να τρωει σιδερα (ο Ντουντου για μενα ειναι κ αυτος αχρειαστος, ενα μειγμα εξαριου-οκταριου που δεν παει σε καμια θεση απ τις δυο καλα ωστε να ναι βασικος)
τωρα μιλας σωστα...
αν το θεμα ειναι οι σπαταλες και οι πολυτελειες ο καρναβαλιστης που αμοιβεται με 2μυρια το χρονο
για να περπαταει ή για να ξαπλωνει στο κρεβατι του φυσικοθεραπευτη ειναι σπαταλη,και μαλιστα ΤΕΡΑΣΤΙΑ...
σου κοβει και μπορεις να καταλαβεις τι παιχτη παιρνεις με συμβολαιο 2Μ το χρονο....
ο συνταξιουχος παντελιτσ που παιρνει 1,2 ειναι σπαταλη,και μαλιστα τεραστια...
ο μπραβο του 1,4 δεν ειναι απλα σπαταλη,ειναι ανεκδοτο το οποιο ομως θα τελειωσει το προσεχες καλοκαιρι....

ο τζιμπουρ με ενα συμβολαιο κοντα στα 5-6 κατοσταρικα ειναι μια χαρα...με τα ιδια λεφτα δε βρισκεις καλυτερο παιχτη...
το θεμα δεν ειναι μονο ποιον εχεις,αλλα και ποσα δινεις για να τον εχεις...ο τζιμπουρ ειναι VFM λοιπον...

υ.γ.παιχτη απο βουλγαρια μην περιμενεις...πιο ευκολα θα παρεις το σισσε παρα παιχτη απο τον παοκ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τωρα μιλας σωστα...
αν το θεμα ειναι οι σπαταλες και οι πολυτελειες ο καρναβαλιστης που αμοιβεται με 2μυρια το χρονο
για να περπαταει ή για να ξαπλωνει στο κρεβατι του φυσικοθεραπευτη ειναι σπαταλη,και μαλιστα ΤΕΡΑΣΤΙΑ...
σου κοβει και μπορεις να καταλαβεις τι παιχτη παιρνεις με συμβολαιο 2Μ το χρονο....
ο συνταξιουχος παντελιτσ που παιρνει 1,2 ειναι σπαταλη,και μαλιστα τεραστια...
ο μπραβο του 1,4 δεν ειναι απλα σπαταλη,ειναι ανεκδοτο το οποιο ομως θα τελειωσει το προσεχες καλοκαιρι....

ο τζιμπουρ με ενα συμβολαιο κοντα στα 5-6 κατοσταρικα ειναι μια χαρα...με τα ιδια λεφτα δε βρισκεις καλυτερο παιχτη...
το θεμα δεν ειναι μονο ποιον εχεις,αλλα και ποσα δινεις για να τον εχεις...ο τζιμπουρ ειναι VFM λοιπον...

υ.γ.παιχτη απο βουλγαρια μην περιμενεις...πιο ευκολα θα παρεις το σισσε παρα παιχτη απο τον παοκ..

κάτσε αυτοί τώρα νομίζουν ότι με τον μαρινάκη θα αγοράσουν το καλοκαίρι και τον τόρες που δεν πάει καλά στην τσέλσι
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μια χαρά τσίμπησες 6 πόντους με αρη βάζελο.

γαμημένη γαβρικη νοοτροπία.
και τι πάει να πει αυτό ρε συ;
από την ώρα που ανακοινώθηκε η μεταγραφή έχω πει πως δεν μου άρεσε.
σαν παίκτη δεν τον πάω
για να πω την αλήθεια ούτε αμα βάλει 10 γκολ δεν θα τον θέλω. Τοι να κάνουμε, δεν είναι του γούστου μου.
Αλλά και πρακτικά να το πάρεις, ξέρεις πόσα γκολ έβαλε ο Ντιόγο και ξαφνικά προέκυψε άχρηστος;
Το οτι πήραμε 6 πόντους οκ. Δεν τον κάνει αυτό παίκτη της αρεσκείας μου. Πέρσι είχε βάλει περισσότερα ο Μήτρογλου και φέτος γιάλιζε κερκίδα με Βαλβέρδε. Αφού λοιπόν το πας πρακτικά, προτιμώ να κρατήσω Ντιόγο και Μήτρογλου και να πάει στο καλό ο σπασαρχίδης το τσιμπούρι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και τι πάει να πει αυτό ρε συ;
από την ώρα που ανακοινώθηκε η μεταγραφή έχω πει πως δεν μου άρεσε.
σαν παίκτη δεν τον πάω
για να πω την αλήθεια ούτε αμα βάλει 10 γκολ δεν θα τον θέλω. Τοι να κάνουμε, δεν είναι του γούστου μου.
Αλλά και πρακτικά να το πάρεις, ξέρεις πόσα γκολ έβαλε ο Ντιόγο και ξαφνικά προέκυψε άχρηστος;
Το οτι πήραμε 6 πόντους οκ. Δεν τον κάνει αυτό παίκτη της αρεσκείας μου. Πέρσι είχε βάλει περισσότερα ο Μήτρογλου και φέτος γιάλιζε κερκίδα με Βαλβέρδε. Αφού λοιπόν το πας πρακτικά, προτιμώ να κρατήσω Ντιόγο και Μήτρογλου και να πάει στο καλό ο σπασαρχίδης το τσιμπούρι

αμα είχες τον τρομοκράτη με μπελούτσι τζόλε και γκαλέτι ο σισέ θα είχε ήδη φύγει από τον παναθηναικό. .....

ας μην πουμε αλλα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κάτσε αυτοί τώρα νομίζουν ότι με τον μαρινάκη θα αγοράσουν το καλοκαίρι και τον τόρες που δεν πάει καλά στην τσέλσι
ασχημο πραμα η επαρση...ποσο μαλλον οταν συνδυαζεται με την αγνοια...
βρες μου επιθετικο στην ελλαδα που να το κανει αυτο και ξανασυζηταμε αν ειναι...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τωρα μιλας σωστα...
αν το θεμα ειναι οι σπαταλες και οι πολυτελειες ο καρναβαλιστης που αμοιβεται με 2μυρια το χρονο
για να περπαταει ή για να ξαπλωνει στο κρεβατι του φυσικοθεραπευτη ειναι σπαταλη,και μαλιστα ΤΕΡΑΣΤΙΑ...
σου κοβει και μπορεις να καταλαβεις τι παιχτη παιρνεις με συμβολαιο 2Μ το χρονο....
ο συνταξιουχος παντελιτσ που παιρνει 1,2 ειναι σπαταλη,και μαλιστα τεραστια...
ο μπραβο του 1,4 δεν ειναι απλα σπαταλη,ειναι ανεκδοτο το οποιο ομως θα τελειωσει το προσεχες καλοκαιρι....

ο τζιμπουρ με ενα συμβολαιο κοντα στα 5-6 κατοσταρικα ειναι μια χαρα...με τα ιδια λεφτα δε βρισκεις καλυτερο παιχτη...
το θεμα δεν ειναι μονο ποιον εχεις,αλλα και ποσα δινεις για να τον εχεις...ο τζιμπουρ ειναι VFM λοιπον...

υ.γ.παιχτη απο βουλγαρια μην περιμενεις...πιο ευκολα θα παρεις το σισσε παρα παιχτη απο τον παοκ..
δεν συμφωνώ στην αξιολόγηση του vfm
ο Πάντελιτς του 1,2 έχει βάλει 8 γκολάκια με ελάχιστο χρόνο συμμετοχής. Τα παίρνει γιατί τα αξίζει λοιπόν. Όπως τα έπαιρνε πιο παλιά και ο Κοβάσεβιτς και μας έδωσε πρωτάθλημα. Τα αξίζανε
Ο Τζιμπούρ μπορεί να είναι ένας παίκτης με καλή ντρίπλα, καλό στοπαρισμα, καλά όλα, αλλά από πράξη....
σόρρυ αλλά υπάρχουνε πάρα πολλοί παίκτες με 5-6 κατοστάρικα (που λογίζονται ξένοι) και μπορούνε να προσφέρουνε περισσότερα.
Αν σας άρεσε να τον κρατούσατε, αλλά ήθελε 1 μύριο (έλεος). Και το ξαναλέω. Μια χρονιά έκανε με τον Χούτο παρέα. Ε, πόσο θα την πληρώνεται τη χρονιά αυτή;

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αμα είχες τον τρομοκράτη με μπελούτσι τζόλε και γκαλέτι ο σισέ θα είχε ήδη φύγει από τον παναθηναικό. .....

ας μην πουμε αλλα.
μπααααααα
θα τα είχε κάνει κώλο στα αποδυτήρια
ή δεν θα έπαιζε
άλλο να ξέρεις το τόπι και άλλο να το βγάζεις στο γήπεδο.
εγώ δεν τον βλέπω να το βγάζει στο γήπεδο. Δεν είναι κακό αυτό, μπορεί απλά να μην ταιριάζει στην ομάδα - καλό του δρόμο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν συμφωνώ στην αξιολόγηση του vfm
ο Πάντελιτς του 1,2 έχει βάλει 8 γκολάκια με ελάχιστο χρόνο συμμετοχής. Τα παίρνει γιατί τα αξίζει λοιπόν. Όπως τα έπαιρνε πιο παλιά και ο Κοβάσεβιτς και μας έδωσε πρωτάθλημα. Τα αξίζανε
Ο Τζιμπούρ μπορεί να είναι ένας παίκτης με καλή ντρίπλα, καλό στοπαρισμα, καλά όλα, αλλά από πράξη....
σόρρυ αλλά υπάρχουνε πάρα πολλοί παίκτες με 5-6 κατοστάρικα (που λογίζονται ξένοι) και μπορούνε να προσφέρουνε περισσότερα.
Αν σας άρεσε να τον κρατούσατε, αλλά ήθελε 1 μύριο (έλεος). Και το ξαναλέω. Μια χρονιά έκανε με τον Χούτο παρέα. Ε, πόσο θα την πληρώνεται τη χρονιά αυτή;
ο τζιμπουρ ειναι ο πληρεστερος επιθετικος που εχεις...
ειναι αυτος που μπορει και να εκτελεσει,και να βοηθησει στην οργανωση του παιχνιδιου,και να υποδεχτει τη μπαλα απο 40αρα μπαλια/διωξιμο,και να κρατησει μπαλα οταν χρειαστεις ανασες,και να βγει στο πλαι για να πατησουν περιοχη τα χαφ και τα εξτρεμ σου και να πρεσαρει τα στοπερ,και χιλια δυο ακομη...αντ'αυτου προτιμας το μαρκο τον ακουνητο....γουστα ειναι αυτα..σιγουρα καποιος θα υπαρχει που θα προτιμα την ελενη λουκα απο την ελενη μενεγακη...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ασχημο πραμα η επαρση...ποσο μαλλον οταν συνδυαζεται με την αγνοια...βρες μου επιθετικο στην ελλαδα που να το κανει αυτο και ξανασυζηταμε αν ειναι...
σε κανά μήνα θα μπορεί να το ξανα-κάνει ο Καστίγιο
αντίστοιχο έχει κάνει και ο Σκόκο
Το κάνει και ο Μιραλάς

ΔΕΝ με ενδιαφέρει πάντως ένας παίκτης που ΜΠΟΡΕΙ να το κάνει αλλά ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ
πιο παλιά το έκανε αυτό και ο Σίσιτς, το ίδιο μπορεί να κάνει και ο Ζαϊρί. Από σακούλες δόξα τω θεώ μοιράζουνε αρκετοί.
Με ενδιαφέρει να έχω ένα παίκτη που να κάνει αυτό για τον οποίο τον πήρες. Πήρες τον Πάντελιτς για να βάζει γκολ. Τα βάζει - ναι. Τελειώνει η συζήτηση εκεί.
Για ποιο λόγο πήρες τον Τζιμπούρ; Αν είναι για γκολ, δεν βάζει.
Αν είναι για να φτιάξεις το σύστημά σου, σε αυτόν σκαλώνει
Αν είναι για να απασχολεί την άμυνα του αντιπάλου, δεν το κάνει - σέρνεται εκτός περιοχής και χάνει την μπάλα εύκολα

μη σκέφτεσαι με αυτό που κάποια στιγμή είχες δει από αυτόν τον παίκτη. Να σκεφτεσαι με αυτά που έχει όντως προσφέρει στην ομάδα σου.
Για μένα στην ΑΕΚ έπρεπε να ανανεώσετε πρώτα στον Μπλάνκο, μετά στον Σκόκο και στο τέλος στον Τσιμπούρ. Εσείς πήγατε πρώτα για Σκόκο, μετά για Τσιμπού και στο τέλος για Μπλάνκο...
αν θεωρείς πως είανι τόσο καλός, ας τον κρατούσες.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ο τζιμπουρ ειναι ο πληρεστερος επιθετικος που εχεις...
ειναι αυτος που μπορει και να εκτελεσει,και να βοηθησει στην οργανωση του παιχνιδιου,και να υποδεχτει τη μπαλα απο 40αρα μπαλια/διωξιμο,και να κρατησει μπαλα οταν χρειαστεις ανασες,και να βγει στο πλαι για να πατησουν περιοχη τα χαφ και τα εξτρεμ σου και να πρεσαρει τα στοπερ,και χιλια δυο ακομη...αντ'αυτου προτιμας το μαρκο τον ακουνητο....γουστα ειναι αυτα..σιγουρα καποιος θα υπαρχει που θα προτιμα την ελενη λουκα απο την ελενη μενεγακη...
μπορεί-μπορεί-μπορεί-μπορεί
ΚΑΙ ο Σίσιτς μπορούσε και ο Ζαϊρί
αφού δεν τα κάνουνε όμως οι γαμιόληδες, ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ
μπορώ να πω σε 10 γκόμενες πως μπορώ να τους το κάνω ταυτόχρονα και να ψαρώσουνε. Αν δεν τους το κάνω (στανταράκι αυτό), τότε θα με τζάσουνε...(κι αυτό στανταράκι)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αμα είχες τον τρομοκράτη με μπελούτσι τζόλε και γκαλέτι ο σισέ θα είχε ήδη φύγει από τον παναθηναικό. .....

ας μην πουμε αλλα.
μη λες για γκαλλετι γιατι θα πεταχτει κανας αλεφας να μας πει για τον πυργιωτη βουτηχτη!
αν θεωρείς πως είανι τόσο καλός, ας τον κρατούσες.
πεσαν τα καραβια μου εξω και δεν τα βρηκαμε...
μπορεί-μπορεί-μπορεί-μπορεί
ΚΑΙ ο Σίσιτς μπορούσε και ο Ζαϊρί
αφού δεν τα κάνουνε όμως οι γαμιόληδες, ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ
μπορώ να πω σε 10 γκόμενες πως μπορώ να τους το κάνω ταυτόχρονα και να ψαρώσουνε. Αν δεν τους το κάνω (στανταράκι αυτό), τότε θα με τζάσουνε...(κι αυτό στανταράκι)
νταξει ΔΕΝ τα κανει...
διωξ'τον και μεινε με το μαρμαρωμενο βασιλια του 1,2Μ..παρακαλα μονο να κοντραρει κανα σουτ πανω στο αγαλμα του ή σε κανα σβρεκο....
δε χαλαω χατηρια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
να στο θέσω πιο μπουρδελιάρικα
μια και είμαστε σε τέτοιο μέρος

έχεις μια γκόμενα που ξέρεις πως ΜΠΟΡΕΙ να κάνει στριφτολαρυγγόπιπες και ακροβατικά
αλλά με σένα δεν τα κάνει ΠΟΤΕ παρόλο που εσύ την πληρώνεις ακριβώς για να στα κάνει και όχι γιατί μπορεί να στα κάνει.
Την ξαναπληρώνεις;;
γιατί αν μου πεις ναι...να το κοιτάξεις αυτό...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και κάτι ακόμα, εγώ πληρέστερο θεωρώ τον Μιραλάς
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να στο θέσω πιο μπουρδελιάρικα
μια και είμαστε σε τέτοιο μέρος

έχεις μια γκόμενα που ξέρεις πως ΜΠΟΡΕΙ να κάνει στριφτολαρυγγόπιπες και ακροβατικά
αλλά με σένα δεν τα κάνει ΠΟΤΕ παρόλο που εσύ την πληρώνεις ακριβώς για να στα κάνει και όχι γιατί μπορεί να στα κάνει.
Την ξαναπληρώνεις;;
γιατί αν μου πεις ναι...να το κοιτάξεις αυτό...

ρε φιλαράκο.... πήρες ένα παίκτη το γενάρη και σου καθάρισε σε 2 παίγνια το πρωτάθλημα.....
τι πίνεις ρε μαλάκα............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom