Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
κάνα βίντεο με τα γκολ παίζει;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ρεεεεεεεεε μέγα εσύ που τον αγαπάς τον πρόεδρα δεν του λες να πάει σε κανα γιατρό
γιατί μετα την απεργία πείνας που έκανε μου φαίνεται οτι πάχυνε και άλλο  :2funny:

3 δίαιτες κάνει ρε τύπε. Επειδή με τη 1 δε χορταίνει! :2funny: :2funny:
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ο γοντικας απο τις πουτσες που χε φαει στα νιατα του στο βολλευ σαν παικτης λογικο ειναι να χει λαλισει ετσι κανουν οι δυναστες τους γαμαν και τους τρελαινουν
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εφριξε όλη η Ελλάδα σήμερα με το fair play του Σισέ. Η αλητεία σε όλο της το μεγαλείο.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
τι έκανε;
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
ρε σεις με τον μήτρογλου, μην τρελλαίνεστε. τον βλέπετε να σκοράρει με τον πανιώνιο κ τον αναπολείτε. το ίδιο είναι? κ ναι φυσικά καλύτερα ο πάντελιτς που κάνει το 1 στα 3 ή στα 4 γκολ. κι ας μην κοντρολάρει ή στοπάρει όπως ο μυτόγκας. είναι πιο αποτελεσματικός κ έμπειρος αυτή τη στιγμή πώς θα το κάνουμε?
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
κάτι αρειανά που έμπαιναν εδώ μέσα πριν λίγο καιρό κ μας απειλούσαν ότι θα μας διασύρουν στο χαριλάου κλπ, κλπ όταν τους έγραφα ότι πάνε για διαβάθμιση μου έλεγαν ότι λέω μαλακίες κ ότι πάνε για 5άδα. τώρα τι λέτε παιδιά? προλαβαίνετε να πέσετε?
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
ακόμα δεν έχω δει, γι'αυτό το κάνω εγώ τώρα, να δώσω κ τις ευχαριστίες μας στις ομάδες της θεσσαλονίκης που με τους βαθμούς τους φέτος βοήθησαν να συνεχίσουμε να βγαίνουμε τσ. λιγκ χωρίς αγώνες στα επόμενα χρόνια. κρίμα που οι ίδιοι δεν θα μας συντροφέψουν του χρόνου στας ευρώπας. του παραχρόνου πια, με το καλό...
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ....



δεν τελειωνει το μαρτυριο με τιποτα φετος. ακομα και στο βολει γυναικων το αθλημα που κραταει ψηλα την πρασσινη σημαια, κριμα που δεν μπορω να πανηγυρισω γιατι οπως και να 'χει βολει γυναικων παραμενει...

Επιτηδες τους τα κανουν πια...? :2funny: :2funny: :2funny:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ο Μητρογκολ αν δεν ειχε το θεμα της απειθαρχιας πιστευω οτι θα εμενε στον Ολυμπιακο. Το οτι εχει παρει χερακι την ομαδα του Πανιωνιου δεν ειναι τυχαιο. Προσωπικα τον προτιμω απο Παντελιτς γιατι μπορει και να βοηθησει στην δημιουργια του παιχνιδιου, εχει δωσει νομιζω και 2 ασιστ ηδη με Πανι ενω ο Παντελιτς ειναι ο παλαιου τυπου επιθετικος που περιμενει την ομαδα να τον βοηθησει και να κανει φασεις για γκολ. Τεσπα, ο Μιραλας ειναι δικαια 1ος και απο κοντα ο Τζιμπουρης, τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Φημες οτι σκεφτονται ανανεωση του Ραουλ Μπραβο ελπιζω απλως να ειναι ανεπιβεβαιωτες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ο Μητρογκολ αν δεν ειχε το θεμα της απειθαρχιας πιστευω οτι θα εμενε στον Ολυμπιακο. Το οτι εχει παρει χερακι την ομαδα του Πανιωνιου δεν ειναι τυχαιο. Προσωπικα τον προτιμω απο Παντελιτς γιατι μπορει και να βοηθησει στην δημιουργια του παιχνιδιου, εχει δωσει νομιζω και 2 ασιστ ηδη με Πανι ενω ο Παντελιτς ειναι ο παλαιου τυπου επιθετικος που περιμενει την ομαδα να τον βοηθησει και να κανει φασεις για γκολ. Τεσπα, ο Μιραλας ειναι δικαια 1ος και απο κοντα ο Τζιμπουρης, τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Φημες οτι σκεφτονται ανανεωση του Ραουλ Μπραβο ελπιζω απλως να ειναι ανεπιβεβαιωτες
δεν θα σχολιάσω τα υπόλοιπα, αλλά ο Τσιμπούρης δεύτερος γιατί;;;;
τι προσφέρει;;;;
τι έχει να επιδείξει; Ένα οφσάιντ γκολ πάνω στη γραμμή του τέρματος;; Ένα γκολ με σουτ έχει βάλει και από όλες του τις εμφανίσεις ζήτημα αν αξίζει να αναφέρουμε μισή.

καταλαβαίνω πως ήθελε να έχει ένα πιο κινητικό επιθετικό που να εναλλάσσεται διαρκώς με Ριέρα και Μιραλάς στις θέσεις και να κάνει μία ελληνική "κόπια " του μπαρτσελονικού στυλ παιχνιδιού, αλλά ο Τσιμπούρης δεν κάνει ούτε για να σκουπίζει τον πάγκο.

Και στίβω το κεφάλι μου να θυμηθώ χρονιά που να έχει βάλει πολλά γκολ και μόνο η χρονιά που έπαιζε μαζί με το Χούτο στον Πανιώνιο μου έρχεται. Άλλη δεν υπάρχει. Ειναι απελπιστικά λίγος για τον Ολυμπιακό.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
2ος στο μυαλο του Βαλβερδε ειναι σιγουρα αφου εχει ξεκινησει περισσοτερες φορες βασικος αναλογικα με τον αριθμο των εμφανισεων του σε σχεση με Παντελιτς. Επισης μπορει να κανει πολυ καλυτερα κοντρολ και να σπασει τη μπαλα στα πλαγια απο τον Παντελιτς, δεν το συζητω απο αποψης ταλεντου οτι ειναι καλυτερος, αν διατηρει και το ομαδικο πνευμα ως τωρα και δεν κανει τα τρελα του θα παει μια χαρα. Για το οφσαιντ γκολ δεν ευθυνεται, μαντεψε ποιος καταφερε να βγει οφσαιντ σ αυτη τη φαση! Απεναντιας το γκολ του Αρη ηταν τεραστιας σημασιας. Πολλα γκολ μπορει να μην εχει βαλει αλλα ειναι απο τους επιθετικους που η αμυνα τους αισθανεται και μπορει να ανταπεξελθει μονος του στην επιθεση εφοσον εχει την λογικη υποστηριξη απο το κεντρο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
2ος στο μυαλο του Βαλβερδε ειναι σιγουρα αφου εχει ξεκινησει περισσοτερες φορες βασικος αναλογικα με τον αριθμο των εμφανισεων του σε σχεση με Παντελιτς. Επισης μπορει να κανει πολυ καλυτερα κοντρολ και να σπασει τη μπαλα στα πλαγια απο τον Παντελιτς, δεν το συζητω απο αποψης ταλεντου οτι ειναι καλυτερος, αν διατηρει και το ομαδικο πνευμα ως τωρα και δεν κανει τα τρελα του θα παει μια χαρα. Για το οφσαιντ γκολ δεν ευθυνεται, μαντεψε ποιος καταφερε να βγει οφσαιντ σ αυτη τη φαση! Απεναντιας το γκολ του Αρη ηταν τεραστιας σημασιας. Πολλα γκολ μπορει να μην εχει βαλει αλλα ειναι απο τους επιθετικους που η αμυνα τους αισθανεται και μπορει να ανταπεξελθει μονος του στην επιθεση εφοσον εχει την λογικη υποστηριξη απο το κεντρο.
έχω διαφορετική άποψη
από τεχνικής πλευράς σαφώς και είναι πλήρης. Αλλά δεν θα κρατήσω έναν αμυντικό στην ομάδα επειδή έχει καλό κοντρόλ.
Καλό κοντρόλ έχει και ο Ζαιρί, καλό είχε και ο Σίσιτς.
Θεωρώ το ίδιο φλύαρο με αυτούς και τον Τσιμπούρη.
ΔΕΝ τον αισθάνονται οι άμυνες - αντιθέτως τον αισθάνονται τα μάτια μου που βλέπω να ταλαιπωρεί την μπάλα και το σύστημα ανάπτυξης της ομάδας. Έβαλε ένα γκολ βγαίνοντας στην πλάτη της άμυνας από μπαλιά τρύπα. Αυτό μπορεί να το κάνει οποιοσδήποτε επιθετικός - και ο Μήτρογλου - οπότε δεν αντιλαμβάνομαι γιατί να κρατήσουμε ένα τύπο που δεν προσθέτει τίποτα στην εικόνα της ομάδας. Αντιθέτως την χαλάει.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
για την ώρα χρειάζονται όλοι οι επιθετικοί που έχουμε. θυμόσαστε πέρσι με τους τραυματισμούς που είχαμε μείνει γυμνοί. κ φέτος μην νομίζετε, αν δεν είχε τόσους παίχτες οι ομάδα θα είχαμε δει μπαλώματα με άσχημα αποτελέσματα. τώρα, αν μπορεί να φέρει καλύτερους από αυτούς που έχει, αυτό είναι άλλο θέμα. τώρα για τα λεφτά που έδωσε για μιραλάς, τζεμπούρ, κ πάντελιτς μαζί νομίζω ότι είναι πολύ μεγάλο vfm.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μπαααααααααα
τζεμπούρ = αχρείαστη μεταγραφή
για να τον παραδεχτώ σαν χρήσιμο για την ομάδα πρέπει να βάλει μίνιμουν 10 γκολ (και να μην πηδάει το παιχνίδι της ομάδας)
δεν τον έχω για τόσα γκολ. Φλύαρος παίκτης είναι. φρου φρου και αρώματα και βλέμμα σπινθηροβόλο μόνο.
πιο πολλούς τραυματισμούς μπορεί να προκαλέσει και πολύ περισσότερα προβλήματα στα αποδυτήρια παρά γκολ και ασίστ.
Άσε που δεν τον έχω δει να ψάχνει ποτέ την ασίστ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μπαααααααααα
τζεμπούρ = αχρείαστη μεταγραφή
για να τον παραδεχτώ σαν χρήσιμο για την ομάδα πρέπει να βάλει μίνιμουν 10 γκολ (και να μην πηδάει το παιχνίδι της ομάδας)
δεν τον έχω για τόσα γκολ. Φλύαρος παίκτης είναι. φρου φρου και αρώματα και βλέμμα σπινθηροβόλο μόνο.
πιο πολλούς τραυματισμούς μπορεί να προκαλέσει και πολύ περισσότερα προβλήματα στα αποδυτήρια παρά γκολ και ασίστ.
Άσε που δεν τον έχω δει να ψάχνει ποτέ την ασίστ...

μια χαρά τσίμπησες 6 πόντους με αρη βάζελο.

γαμημένη γαβρικη νοοτροπία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom