Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (7 μέλη και 61 επισκέπτες)

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
@ kranidi2001 , οχι βεβαια φιλε μου , δε σε θεωρω κακοβουλο! για ποιο λογο αλλωστε ? αφου μας ενωνει ολους , το κοινο χαρακτηριστικο οτι μια playmate εκανε μονοζυγο στο πουτσο μας  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007

Με ρωτάνε μερικοί νέοι παίχτες τηλ. επικοινωνίας με Nikolleta , εδώ παιδιά  ;)

Κάπιοι άλλοι με ρωτάνε για rates . Όπως καταλάβατε ,η συνάντηση με τη Ρωμανού έγινε πριν ανακοινώσει το τουρ , μέσω κοινού γνωστού . Θα μου επιτρέψετε λοιπόν , να μην απαντήσω στο χρηματικό , γιατί η συνάντηση έγινε υπό άλλες συνθήκες . Καλύτερα , ρωτήστε την ίδια .
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές σας χαιρετώ, έστω και μετά από πολύ καιρό απουσίας. Ο λόγος είναι ότι ζω κι εργάζομαι εξωτερικό και τον ελληνικό στίβο τον επισκέπτομαι μόνο γιορτές και αργίες...! Σκέφτομαι να κλείσω για δοκιμή αυτό: που είναι κι εδώ: .

Έχει δοκιμάσει κανείς; Από τις φωτογραφίες φαίνεται συμπαθητικό και διαφημίζει και κουλούρι. Οποιαδήποτε γνώμη θα μου ήταν πολύ χρήσιμη γιατί το λίγο χρόνο που έχω είναι κρίμα να το σπαταλήσω σε παλτό/κομοδίνο/σαύρα κλπ. ΑΠό το πρακτορεία και τα λεγόμενα σε παλαιότερες κριτικές (άλλαξε ο Μανολιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς) αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι και το πλέον αξιόπιστο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Με ρωτάνε μερικοί νέοι παίχτες τηλ. επικοινωνίας με Nikolleta , εδώ παιδιά  ;)

Κάπιοι άλλοι με ρωτάνε για rates . Όπως καταλάβατε ,η συνάντηση με τη Ρωμανού έγινε πριν ανακοινώσει το τουρ , μέσω κοινού γνωστού . Θα μου επιτρέψετε λοιπόν , να μην απαντήσω στο χρηματικό , γιατί η συνάντηση έγινε υπό άλλες συνθήκες . Καλύτερα , ρωτήστε την ίδια .
Εμένα μου ζήτησε 500 για 2 ώρες
 

auta

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
60
Like
2.165
Πόντοι
7.111
πάντως μέχρι και το τελευταίο της τουρ οι τιμές ήταν στα 250/1h και 400/2h
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
φιλαρακι που την ξερει αρκετα καλα και την εχει επιχορηγησει ακομη καλυτερα αφου περασε μαζι της διακοπες σκαφατες ξεκωλιαζοντας την σε καθε σταση , στη πλωρη , στη πρυμνη , στο αλμπουρο , στη λαγουδερα , στο καμπουνι κλπ κλπ κλπ , αντιλαμβανομαι οτι η μικρη ρουμανα ειναι περισσοτερο αχορταγη και απροσεκτη

Τέλος ....πάω γιά αγορά σκάφους μπάς και πάρω το΄κωλαράκι της....και δε θα πληρώνω και ταξι;
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Τέλος ....πάω γιά αγορά σκάφους μπάς και πάρω το΄κωλαράκι της....και δε θα πληρώνω και ταξι;
Doc, έχω την εντύπωση πως πρίν σου δώσει το κωλί της θα σου φάει ένα σκάφος σε μετρητά  :2funny:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Το κουνελάκι από το Πολωνικό Playboy μου έρχεται πολύυυυυυ φθηνότερα  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τέλος ....πάω γιά αγορά σκάφους μπάς και πάρω το΄κωλαράκι της....και δε θα πληρώνω και ταξι;
Xmmmmm !!!!
Φουνταριστο σε βλεπω Γιατρε !!!  :grin:

   
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom