Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γλ Ρωτα και για Σιμονα στην κατεχακη
(αλλα μη το λες δημοσια ) :2funny:


εχεις δικιο ξεχασα.καθημερινη στο Βαρδαρη ξεχνα το παρκαρισμα.
φυγε για Αγαπη οπως εισαι....
2 Αντρε και 2 Αντριαννες για να μην μπερδευομαστε :2funny: :2funny:αν και την μικρη Αντρε εχω καιρο να τη δω,δε ξερω αν υπαρχει ακομα...

Μπερδεμα ? δεν υπαρχουν μπερδεματα  :sunglasses:

Τις Αντρε δεν τις ξερω αλλα εχουμε μικρη και μεγαλη
Οι Αντριαννες εχουν επιθετο

Antrianna Vila (Ισπανικοτατον ετσι ? )
Antrianna Komodinopoulou ( Ελληνοποιημενη ) Ή Antrianna Noptier ( Το πατρικο της )
:2funny: :2funny: :2funny:
Εδω βαφτιζουμε τις Αθηναιες , τις δικες μα ς θα αφησουμε ?  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μπηκα ρε μαλακες να δω τι παιζει κ διαβαζω 5 σελιδες με μαλακιες σας
ειναι απλο ....μεχρι και το θρεντ τσοντες που ποσταρω εχει τοπικο συντονιστη.....αλλα τα θεματα της βορειου ελλαδος προφανως δεν δικαιουνται συντονισμου :jerking:.....το εχουμε ζητησει επανειλημμενα απο την διοικηση....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αποψε και αυριο η σιμονα ειναι βραδινη στο ανδρεου γεωργιου 4 λεει....ακους τζο?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τραβα μαθε , εγω θελω την σιμονα την Κρητικια

Σιμονα Κατεχατση του Σιφη  :cool2:
εστι την ελενε
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
παιδια δηλαδη α.γεωργιου 4? ειναι η σιμονα της κατεχακη??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Μερικά off-topic σβήστηκαν...
 

TRIOROFOS

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
ΧΘΕΣΙΝΟΒΡΑΔΥΝΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕΡΙΑ ΔΥΟ ΤΕΜΑΧΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟ ΜΙΛΦ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΙΠΙΝΗ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΩΡΟΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΣΩ ΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΠΟ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟ,
 

TRIOROFOS

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΕ ΠΑΛΙΑ ΚΟΠΡΕ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Μπορείτε να συνεχίσετε την καφρίλα σας μέσω ΠΜ? Ευχαριστώ...
 

TRIOROFOS

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
ΤΗ ΚΑΦΡΙΛΑ ΤΗΝ ΔΙΜΗΟΥΡΓΗΣΕ Ο ΑΡΧ,,,,,ΑΣ ΕΓΩ ΑΔΕΛΦΕ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Καλά νομίζεις. Την κατέθεσες... απλά τα υπόλοιπα δεν χρειαζόταν...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κ γω κετεθεσα το σπερμα μου στην αντριαννα στο φριξου 9....
περασα για αλλη μια φορα αξεχαστα...η κοπελα μου εγλυφε τ αρχιδια με μανια κ το απολαμβανε...μαλον θα εφταιγε το γεγονος οτι της αρεσε το αφτερ σειβ που εβαλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TRIOROFOS

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
ΟΚ ΑΔΕΛΦΕ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΑΣΠΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΟΥ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
ΟΚ ΑΔΕΛΦΕ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΑΣΠΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΟΥ

;)... Άντε και καλά  :knockinb: ... Αν θέλεις στέλνεις κανά πμ για χάρην του nickname μου... Που ήταν, πόσο κλπ...

κ γω κετεθεσα το σπερμα μου στην αντριαννα στο φριξου 9....
περασα για αλλη μια φορα αξεχαστα...η κοπελα μου εγλυφε τ αρχιδια με μανια κ το απολαμβανε...μαλον θα εφταιγε το γεγονος οτι της αρεσε το αφτερ σειβ που εβαλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι μόνος ε;;; Καλά.... Και σε είπα... όχι κολώνιες και αρωματικά μετά το ξύρισμα... Τσούζουν...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
;)... Άντε και καλά  :knockinb: ... Αν θέλεις στέλνεις κανά πμ για χάρην του nickname μου... Που ήταν, πόσο κλπ...

Πάλι μόνος ε;;; Καλά.... Και σε είπα... όχι κολώνιες και αρωματικά μετά το ξύρισμα... Τσούζουν...
ημουν για δουλειες στην περιοχη κ περασα να δω την τζεσυ να της πω μια καλημερα...πετυχα την αντριαννα ομως κ απ οτι ειδα εχει γραμμωθει ακομα περισσοτερο κ εγινε τουμπανιαρα κ αλλο....μου την βαρεσε στον εγκεφαλο με την μια η ρουφιανα.μετα κραζαμε την γυφτοτσατσα οτι εχει χαλασει ολη την πελατεια με την κωλοσυμπεριφορα της κ της λεω,αντε δεν παμε να βγαλουμε τα ματια μας?
ολα αυτα στο σαλονι...μου λεει,εσυ δεν θες την τζεσυ?
της λεω κ εσενα θελω μαναρι μου,μην βγαζεις τοσο παραπονο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
λοιπον πρωινο περασμα στα στουντιο μονο....οσα δεν αναφερω ισχυουν οσα ειπαμε και χτες και εννοειται τα κλειστα παραμενουν κλειστα....καμια μεταβολη ουτε επ αυτου...

-ερημιτου η ναντια κλειδωμενη με πελατη,αν δεν ανοιγει γαμιεται εντος αφου δουλευει μονη....αν πετυχεις τυχαια τον φυλακα ισως σε βαλει και μεσα.....στοκινγκς μαυρα,μαυρα εσωρουχα και τανγκα

-φριξου 14....αννιτα η ξανθια ουγγαρεζα με 30 το απλο,50 το γυμνο ή το 69,70 χαλαρο γυμνο και γλειφομουνι και 80 πρωκτικο....εχει ασχημες κριτικες ομως και διστασα....και εδω δεν εθεαθη αυτη αφου ηταν σε προγραμμα αλλα ειδα το πορτρετο της αριστερα αυτου της αγαπης επι του τοιχου.....το εφευρημα του πορτρετου που πρωτο αν θυμαστε ειχε καθιερωσει πριν αρκετα χρονια το ανδρεου γεωργιου 4 καλα κρατει....μην κουραζονται και τα κοριτσια να βγαινουν στο σαλονι...

-φριξου 9 ....εδω ηταν η αντριαννα,η τσατσα και το σκυλι να κοβει βολτες....απεξω παρκαρισμενο το οχημα...ψηλη ,αερατη,ευγενικη κοπελα αλλα πολυ σπασμενη φατσα σαν τραβελι....δεν με τραβαει να μπω...αν καμια φορα παω νυχτα και πιωμενος ισως....το βραδυ θα ειναι ο αδολφος....

-νικ.ουρανου 26 η αποκαλυψη νο1 της ημερας...και πρωτη vfm καταθεση....βιολετα απο βουλγαρια,προμιλφ εως μιλφ την λες,σχετικα ψηλη ,σωμα ωραιο και στρογγυλο πατουρι,τατουαζ στην βαση της μεσης πανω απο το κωλαρακι,βυζακι χαλαρο προς το λιγο πεσμενο αλλα κανονικου μεγεθους....απο 30 απλο,40 γυμνο με χυσιμο στα βυζακια και 50 το γλειφομουνι με γυμνο και χυσιμο....αρκετα οικονομικα προγραμματα και τα εκτελει με πολλη προθυμια,ανεση χρονου καλη διαθεση και επαγγελματισμο.....πηρα το πενηνταρι και τα εκανα ολα οπως ελεγε το μενου....γλειφει και αρχιδακια και γουσταρει το γλειψιμο σε μουνακι και κωλαρακι αλλα χωρις δαχτυλιασμα....εξωτερικα ομως μπορεις να παιξεις και με την κωλοτρυπιδα της.....χυσιμο στα βυζια και αποχαιρετισμος....φορουσε και μποτες που δεν εβγαλε καθολου για τον φιλο μποτοφιλο :lheel: :rockon:
και τελος η αποκαλυψη νο2 και δευτερη πανηγυρικη καταθεση της μερας εγινε στο ταπεινο μπουρδελακι της κατεχακη...
χρισινα η ρουμανα με το μαυρο μαλλι,καποια παραπανισια κιλακια που δνε με χαλανε,βυζαρες που ξεχειλιζαν απο το σουτιεν,μαυρα εσωρουχα και σεξι ζαρτιερες....σαρκωδη χειλη που θελουν να σε ρουφηξουν παντου....πεντακαθαρη γκομενα ...απο 40 απλο,50 το γυμνο και 70 γυμνο και 69 ενω δινει και κωλαρακι με 80...πληρωσα ενα κατοσταρικο για πρωκτικο και 69 και το γυμνο ηταν δωρο στο πακετο της καυλας που της προσεφερα....ημουν ο πρωτος πελατης οποτε αφου περιποιηθηκα καλα με γλειψιμο τις βυζαρες,την μουναρα και την πισω τρυπουλα συνεχισα με δυο δαχτυλα μεσα στο μουνακι μεχρι να την φερω σε οργασμο.....δαχτυλο επαιρνε και απο πισω επισης και το ζηταγε μονη της....εγιναν πολλα κινκυ σκηνικα,της εριξα μπατσουλες στο προσωπο,εβαζα τα δαχτυλα απο το μουνακι στο στοματακι της ...πολυ βρωμικο γαμησι σαν σε χαρντ εξτριμ τσοντα....παροτι εμφανισιακα ειναι μετρια και δεν σε ξεσηκωνει στο σαλονι μεσα ειναι κολαση και το λεει το ποιημα....η διεισδυση εγινε στα τεσσερα στο ουτε πολυ σφιχτο αλλα ουτε και πολυ χαλαρο κωλαρακι της και γουσταρε με τρελα....την εχυσα μετα απο αρκετα κουνηματα ενω τα βογγητα της με ξεσηκωναν και ακουγονταν ως εξω.....θα την ξαναπροτιμησω 100 τα εκατο....συνηθως δουλευει πρωινα αλλα κανει και καποιες νυχτες εκει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom