Νέα

Foot fetish city tours

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rozkrotalias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.593
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.177
Πόντοι
14.565
22781698.jpg
Kαλή. Θέλουμε δαχτυλάκια όμως για να εκτιμήσουμε πλήρως την κατάσταση.
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ποια είναι τα καλύτερα πόδια που συναντήσατε από κοπέλες ct ή και από callgirls? Βέβαια είναι λιγάκι υποκειμενικό, γιατί σε άλλους αρέσουν οι πιο μεγάλες πατούσες και σε άλλους οι λεπτεπίλεπτες με μικρά δακτυλάκια, οπότε διευκρινήστε και αυτό.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ακομα να παω με ct σε μπουρδελα εχω δει ωραια ποδια αλλα 2 στα 10 να ταν καθαρα διοτη φορανε πεδιλα ολη μερα
 

Remy_Lebeau

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
218
Like
4
Πόντοι
1
μια νταιμοντ ...
πολυ ωραια δαχτυλα και γαμπες-φτερνες...
προθυμη για ολα..
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ωραιο thread. Δυστυχως απο City Tours δεν εχω ΚΑΜΜΙΑ εμπειρια. :(
 

nikos02242

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Συμφορουμιτες ποδολαγνοι ψαχνω καλο city tour για footjob κλπ αλλα να ειναι εμπειρο υπαρχει τπτ  :lheel:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συμφορουμιτες ποδολαγνοι ψαχνω καλο city tour για footjob κλπ αλλα να ειναι εμπειρο υπαρχει τπτ  :lheel:

Αυτή παίκτη: .
"Πήγα" σήμερα ξανά μαζί της και το καταφχαριστήθηκα.
Όσο για τη ποδολαγνεία και το footjob που ρωτάς, έχει πανέμορφα και περιποιημένα δάχτυλα, τόσο στα χέρια όσο και στα πόδια (ενδεικτική είναι η 2η φωτό στο εσκορτ νιούζ), γουστάρει να της πιπιλάς τα δάχτυλα του ενός ποδιού της ενώ εκείνη μαλακίζεται την ίδια ώρα, και γουστάρει να στον παίζει ταυτόχρονα με το άλλο της πόδι, βάζοντας το εργαλείο σου ανάμεσα στο μεγάλο και το επόμενο δάχτυλο του ποδιού της.
 
OP
OP
rozkrotalias

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
η crystal κατά την ταπεινή μου γνώμη μου δεν έχει και τόσο ωραία δάκτυλα. δεν είναι χάλια αλλά είναι απλά αποδεκτά...
επίσης είναι και λίγο γριέτζο. πάντως το προσπαθεί....

Αυτή παίκτη: .
"Πήγα" σήμερα ξανά μαζί της και το καταφχαριστήθηκα.
Όσο για τη ποδολαγνεία και το footjob που ρωτάς, έχει πανέμορφα και περιποιημένα δάχτυλα, τόσο στα χέρια όσο και στα πόδια (ενδεικτική είναι η 2η φωτό στο εσκορτ νιούζ), γουστάρει να της πιπιλάς τα δάχτυλα του ενός ποδιού της ενώ εκείνη μαλακίζεται την ίδια ώρα, και γουστάρει να στον παίζει ταυτόχρονα με το άλλο της πόδι, βάζοντας το εργαλείο σου ανάμεσα στο μεγάλο και το επόμενο δάχτυλο του ποδιού της.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
η crystal κατά την ταπεινή μου γνώμη μου δεν έχει και τόσο ωραία δάκτυλα. δεν είναι χάλια αλλά είναι απλά αποδεκτά...
επίσης είναι και λίγο γριέτζο. πάντως το προσπαθεί....

Έχεις μεγαλύτερη εμπειρία από μένα όσον αφορά τα περί foot fetish και ομορφιάς δακτύλων, πάντως εμένα μου άρεσαν πραγματικά, και πίστεψέ με, ένα από τα πρώτα πράγματα που προσέχω στις γυναίκες, ειδικά όταν φοράνε παπούτσια που αφήνουν να φαίνονται τα δάκτυλά τους, είναι ακριβώς αυτά.
Τώρα, για το αν είναι γριέτζο, λέω να ξανανεβάσω κριτική γι' αυτήν (έχω γράψει ήδη μια), αλλά με μια κουβέντα να πω ότι μπορεί να είναι στο πρόσωπο λίγο "σπασμένη" σε σχέση με πέρυσι το Δεκέμβριο που τη συνάντησα για 1η φορά, και να μου έδωσε την εντύπωση ότι ο χρόνος που μεσολάβησε άφησε δυστυχώς τα σημάδια του πάνω στο πρόσωπό της, εντούτοις όμως το κορμί της πιστεύω ειλικρινά ότι θα το ζήλευαν πάααρα πολλές 25άρες, να μη πω και μικρότερες. Όσο δε για τις υπηρεσίες της, εγγύηση, το κατέχει το άθλημα και ξέρει πώς να κάνει το πελάτη της να φύγει ευχαριστημένος. Αρκεί φυσικά να του αρέσει εμφανισιακά, όπως σε μένα.
 
OP
OP
rozkrotalias

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
kon.air=respect
αν και εδώ διαφωνούμε.... :rockon: :rockon:


Έχεις μεγαλύτερη εμπειρία από μένα όσον αφορά τα περί foot fetish και ομορφιάς δακτύλων, πάντως εμένα μου άρεσαν πραγματικά, και πίστεψέ με, ένα από τα πρώτα πράγματα που προσέχω στις γυναίκες, ειδικά όταν φοράνε παπούτσια που αφήνουν να φαίνονται τα δάκτυλά τους, είναι ακριβώς αυτά.
Τώρα, για το αν είναι γριέτζο, λέω να ξανανεβάσω κριτική γι' αυτήν (έχω γράψει ήδη μια), αλλά με μια κουβέντα να πω ότι μπορεί να είναι στο πρόσωπο λίγο "σπασμένη" σε σχέση με πέρυσι το Δεκέμβριο που τη συνάντησα για 1η φορά, και να μου έδωσε την εντύπωση ότι ο χρόνος που μεσολάβησε άφησε δυστυχώς τα σημάδια του πάνω στο πρόσωπό της, εντούτοις όμως το κορμί της πιστεύω ειλικρινά ότι θα το ζήλευαν πάααρα πολλές 25άρες, να μη πω και μικρότερες.
 

nikos02242

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια υπαρχει τπτ καλο για ff αυτη την περιοδο?
 
OP
OP
rozkrotalias

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
για εσάς που σας αρέσει το φυσιολογικό sex (δηλαδή f.f.) σας ενημερώνω ότι η Debbie White έχει παίξει σε μία από τις καλύτερες f.f. σκηνές ever
 

Συνημμένα

  • 22105-004.jpg
    22105-004.jpg
    271,8 KB · Εμφανίσεις: 68

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
την συναντησες φιδακλα? λεει τιποτις? :think:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
οκ! παιχτη περαστικα! πολλοι και πολλες ;) την πατησαν απο την αλλαγη του καιρου!
τελικα προτιμισα στανταρακι που το ξερω οτι πιανει καλη αποδοση! :rockon:  και ας ειχε μια στανταρντ βοτκα κρυμενη πισω απο την τηλεοραση!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom