Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
ρε μαγκες κατι ερωτησεις ειναι για να  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και μετα μου τη λεει ο αλλος γιατι ρωταω για την εμμυ καλα μιλαμε πολυ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:          ο τυπος
...δεν υπαρχει οικονομικη κριση υπαρχει    ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ....

Ρε μην τον αποπαίρνεις. Μπορεί να είναι πιτσιρικάς & να του έχει πει η μαμά του να είναι σπίτι στις 00:00 καθημερινά οπότε να αγχώνεται για το αν προλαβαίνει να πάρει καμία κατά τις 23:00 :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ρε μην τον αποπαίρνεις. Μπορεί να είναι πιτσιρικάς & να του έχει πει η μαμά του να είναι σπίτι στις 00:00 καθημερινά οπότε να αγχώνεται για το αν προλαβαίνει να πάρει καμία κατά τις 23:00 :2funny: :2funny: :2funny:
παλι καλα που ειναι και μερικοι σεφερληδες ραδιο αρβυλα γιατι αλλιως μονο πιπιλα
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ρε , ειστε  :jerking:. τοσο τρελο ειναι αυτο που ρωτησα δλδ?
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ρε μην τον αποπαίρνεις. Μπορεί να είναι πιτσιρικάς & να του έχει πει η μαμά του να είναι σπίτι στις 00:00 καθημερινά οπότε να αγχώνεται για το αν προλαβαίνει να πάρει καμία κατά τις 23:00 :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου ρε συναγωνιστη!! ;) ;) ;)
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Φιλε deepboy αν δεν κανω λαθος κατα τις 23.30-24.00 ξεκινανε και βγαινουν το βραδυ!

Συμφωνω κι εγω. Σύμφωνα με το τελευταιο παρουσιολογιο, στη Σολωνος χτυπανε καρτα εργασιας στις 23.45 ακριβως. Στη δε Καποδιστριου, χτυπανε καρτα στις 23.50. Στη πλατεια Βαθη, χτυπανε γενικως οτι βρουν μπροστα τους....
 

gimeros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το ερώτημά μου αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic. Σήμερα κατά τις 13:30 στην παραλιακή στο ύψος του Μαρμαρίδη στον Άλιμο ήταν ψηλή, καστανή, σχετικά όμορφη που άκουγε ραδιόφωνο δήθεν αδιάφορα. 50 εκείνη και εξτρα το χοτελ. Ξέρει κάποιος κάτι; αξίζει; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Γειά σας. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το ερώτημά μου αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic. Σήμερα κατά τις 13:30 στην παραλιακή στο ύψος του Μαρμαρίδη στον Άλιμο ήταν ψηλή, καστανή, σχετικά όμορφη που άκουγε ραδιόφωνο δήθεν αδιάφορα. 50 εκείνη και εξτρα το χοτελ. Ξέρει κάποιος κάτι; αξίζει; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
εδω εισαι μαγκα!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Συμφωνω κι εγω. Σύμφωνα με το τελευταιο παρουσιολογιο, στη Σολωνος χτυπανε καρτα εργασιας στις 23.45 ακριβως. Στη δε Καποδιστριου, χτυπανε καρτα στις 23.50. Στη πλατεια Βαθη, χτυπανε γενικως οτι βρουν μπροστα τους....
tsarkaboy
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Έχω πάει ένα σωρό φορές και όλο ξεχνάω να δω πώς λένε το ξενοδοχείο. Ζήνωνος με έναν άλλο πεζόδρομο γωνία, πήρα και σήμερα τη Λαβίνια (αδερφή της Ραμόνας, η οποία πλέον εργάζεται ως καμαριέρα στο ίδιο ξενοδοχείο). 30 ευρουλάκια, μαζί με το χοτέλ, και η Λαβίνια δεν κάνει τίποτα τρελά αλλά είναι φιλότιμη και όμορφη. Γύρω στα 23, με μάυρα μακριά μαλλιά, ωραίο σώμα και απίθανο κώλο που δεν δίνει. Η ίδια λέει ότι είναι παρθένα. Πριν γίνει το ντιλ με τη Λαβίνια, είδα μια άλλη που κινεζόφερνε (όχι όμως Κινέζα), με μια τρελή κωλάρα. Με κοίταγε καλά καλά από την αρχή. Ήτανε μαζί με μια άλλη, πάω, πάμε της λέω στο ξενοδοχείο και με έγραψε! Αν είναι δυνατόν. Ή για πρεζάκι ή για μπάτσο θα με πέρασε, δεν εξηγείαι αλλιώς. Γενικώς, είχε καμιά 10αριά, μπάζα κατά κύριο λόγο...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Γειά σας. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το ερώτημά μου αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic. Σήμερα κατά τις 13:30 στην παραλιακή στο ύψος του Μαρμαρίδη στον Άλιμο ήταν ψηλή, καστανή, σχετικά όμορφη που άκουγε ραδιόφωνο δήθεν αδιάφορα. 50 εκείνη και εξτρα το χοτελ. Ξέρει κάποιος κάτι; αξίζει; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
μαρμαριδη;;;;;
 

tasos265

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά στου ζωγράφου φοιτήτριες έχω ακούσει κάπου στην φοιτητική εστία κάνουν πιάτσα κάτι 19 20 χρονα ξέρετε κάτι για αυτό
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά στου ζωγράφου φοιτήτριες έχω ακούσει κάπου στην φοιτητική εστία κάνουν πιάτσα κάτι 19 20 χρονα ξέρετε κάτι για αυτό

Μαλάκα μη μας λες τέτοια τώρα & μας τρελαίνεις εμάς τους φοιτητές :)
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Γειά σας. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το ερώτημά μου αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic. Σήμερα κατά τις 13:30 στην παραλιακή στο ύψος του Μαρμαρίδη στον Άλιμο ήταν ψηλή, καστανή, σχετικά όμορφη που άκουγε ραδιόφωνο δήθεν αδιάφορα. 50 εκείνη και εξτρα το χοτελ. Ξέρει κάποιος κάτι; αξίζει; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
που ειναι ο Μαρμανριδης ρε φιλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom