Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τελικα φεραν τον ισπανο...τεραστιο ποσο για εναν προπονητη που δεν εχει βγει ποτε εκτος σεβιλλης...
το ρισκο υπαρχει και ειναι αρκετα υπολογισιμο αν αναλογιστει κανεις πως δεν εχουμε λεφτα για πεταμα..
οπως και να χει,καλη τυχη,γιατι με τους παιχτες που θα δει απ'αυριο,θα τη χρειαστει...

**αν αληθευει οτι δεχθηκε ο λε γκουεν,τοτε μιλαμε για μαλακια μεγατονων..
χαθηκε η ευκαιρια η αεκ να αποκτησει εναν προπονητη σουπερ-σταρ,που θα εκμηδενιζε ολα τα παιδακια που τα τελευταια 2 χρονια εχουν κανει τσιφλικι τους τα αποδυτηρια...κριμα..

επειδη δε συμμεριζομαι την αισιοδοξια πολλων συνοπαδων μου,λεω ενα πραγμα..
ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΕΙΤΕ!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Νικολάκη στρωμένη ομάδα θα βρει ο Ισπανός...τώρα θα φανεί το έργο της Ντουσκάρας!  :rockon:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
ντουσκο σ αγαπαμε..ποτε δεν σε ξεχναμε  :uglystupid:
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τελικα φεραν τον ισπανο...τεραστιο ποσο για εναν προπονητη που δεν εχει βγει ποτε εκτος σεβιλλης...
το ρισκο υπαρχει και ειναι αρκετα υπολογισιμο αν αναλογιστει πως δεν εχουμε λεφτα για πεταμα..
οπως και να χει,καλη τυχη,γιατι με τους παιχτες που θα δει απ'αυριο,θα τη χρειαστει...

**αν αληθευει οτι δεχθηκε ο λε γκουεν,τοτε μιλαμε για μαλακια μεγατονων..
χαθηκε η ευκαιρια η αεκ να αποκτησει εναν προπονητη σουπερ-σταρ,που θα εκμηδενιζε ολα τα παιδακια που τα τελευταια 2 χρονια εχουν κανει τσιφλικι τους τα αποδυτηρια...κριμα..

επειδη δε συμμεριζομαι την αισιοδοξια πολλων συνοπαδων μου,λεω ενα πραγμα..
ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΕΙΤΕ!!!


Αμάν ρε hitman αμάν .....  Είσαι κλασικός τυπάκος 8-12 (θυμάσαι την αγαπημένη θύρα στη Ν.Φ έτσι!!)... Ρε φίλε εγώ δεν θα σου εξυψώσω τον Χιμένεθ αλλά χέσε μας με τον μαλακάκο τον Γάλλο. Όχι δεν μου έπεφτε λίγος αν ερχόταν αλλά όπως ξανάπα ο τύπος έχει κάνει ένα καλό (Λυόν) και μετά η χαρά αγνοείται ... Από το κακό στο χειρότερο. Με κλοτσιές έφευγε από παντού. Πως μου τον κάνεις εσύ Μουρίνιο σε σχέση με τον δικό μας δεν καταλαβαίνω  :think:???  Δεν λέω μπορεί και ο Χιμένεθ να μην βγει αλλά σίγουρα έχει περισσότερες πιθανότητες από τον είδη καμένο Γάλλο. Είμαι σίγουρος δε ότι αν όλα έδειχναν τον Γάλλο εσύ θα έγραφες τα ίδια αλλά με τούμπα τα πρόσωπα... Θα έλεγες δηλαδή για τον τελειωμένο Λε Γκεν και την επόμενο Μουρίνιο - Χιμένεθ..!!!   8-12 λέμε φίλε για να μην πω 5-6-7...!!!! Έλα πες την αλήθεια, σε ποια από τις 2 πήγαινες ??? :2funny: :2funny: :2funny:.  
Όλοι γήπεδο ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ και πίστωση χρόνου στον Ισπανό. Το σάπιο υπερσύχαμα το αφήσαμε να κάνει ΟΤΙ θέλει για 2 χρόνια... Είπε τις απίστευτες μαλακίες, έφαγε 2 ομάδες και άλλες τόσες διοικήσεις έφτιαξε ένα πράγμα από κολλητούς του και μας είπε ότι έχουμε ξανά την ομάδα του 90 ...!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΏΞΑΜΕ, ΈΦΥΓΕ. Ας αφήσουμε και αυτόν λοιπόν ήσυχο 2 χρόνια και μετά βλέπουμε. Αυτός το μόνο σίγουρο είναι ότι στη χειρότερη θα βγάλει και μία 11άδα πιτσιρίκια. Και προς Θεού μην ακουστεί σύνθημα με το όνομα του από το 1ο παιχνίδι.... Αν με έχει 1ο στα 2/3 του πρωταθλήματος και με τα ντέρμπι δικά μου τότε ναι.... Ααααα και βέβαια αναλογιστείτε ΟΛΟΙ σε τι κατάσταση παίρνει την ομάδα και τι παιχνίδια έχει μπροστά του.....

Υγ. hitman φιλικά πάντα...  ;)    
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μ'αυτα και μ'αυτα ξεχασαμε και το διαχειριστικο,που αναμενοταν τελη αυγουστου το αργοτερο...
οτι πεφτει μαγειρεμα ειναι πια πασιφανες..

**στο ντουσαν365 εχει ξεφυγει η κατασταση...
καταλαβαινω οτι μεσα απο τοση πικρα ο αεκτζης ψαχνει απο καπου να πιαστει
αλλα το να ξεχνιουνται τα τεραστια προβληματα μας(αγωνιστικα και διοικητικα) με την προσληψη ενος νεου ισπανου τεχνικου
ειναι τραγικο ακομα και για μας...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μια χαρά ήταν η 8-12 ρε Ζάχο!Στην 3 γινόντουσαν οι υψηλές κριτικές!  :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αμάν ρε hitman αμάν .....  Είσαι κλασικός τυπάκος 8-12 (θυμάσαι την αγαπημένη θύρα στη Ν.Φ έτσι!!)... Ρε φίλε εγώ δεν θα σου εξυψώσω τον Χιμένεθ αλλά χέσε μας με τον μαλακάκο τον Γάλλο. Όχι δεν μου έπεφτε λίγος αν ερχόταν αλλά όπως ξανάπα ο τύπος έχει κάνει ένα καλό (Λυόν) και μετά η χαρά αγνοείται ... Από το κακό στο χειρότερο. Με κλοτσιές έφευγε από παντού. Πως μου τον κάνεις εσύ Μουρίνιο σε σχέση με τον δικό μας δεν καταλαβαίνω  :think:???  Δεν λέω μπορεί και ο Χιμένεθ να μην βγει αλλά σίγουρα έχει περισσότερες πιθανότητες από τον είδη καμένο Γάλλο. Είμαι σίγουρος δε ότι αν όλα έδειχναν τον Γάλλο εσύ θα έγραφες τα ίδια αλλά με τούμπα τα πρόσωπα... Θα έλεγες δηλαδή για τον τελειωμένο Λε Γκεν και την επόμενο Μουρίνιο - Χιμένεθ..!!!   8-12 λέμε φίλε για να μην πω 5-6-7...!!!! Έλα πες την αλήθεια, σε ποια από τις 2 πήγαινες ??? :2funny: :2funny: :2funny:.  
    
8-12,3,9-11,21 και επισημα με προσκληση...τις περισσοτερες φορες ομως 8-12.. :grin:

στα αλλα δεν εχν να πω τιποτα...συγκριση λε γκουεν-χιμενεζ δεν υφισταται στην παρουσα φαση...
μακαρι να πιασει ο ισπανος..
**αληθεια,ποιοι ειναι οι στοχοι που πρεπει να επιτευχθουν για να θεωρηθει επιτυχημενος ο χιμενεζ??

οποιος θελει ας απαντησει....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
**αληθεια,ποιοι ειναι οι στοχοι που πρεπει να επιτευχθουν για να θεωρηθει επιτυχημενος ο χιμενεζ??

οποιος θελει ας απαντησει....

Για αρχη 12-15 βαθμους στους επομενους 5 αγωνες....  :rockon:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.246
Like
1.315
Πόντοι
266
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
ΚΟΥΠΕΡ ΚΑΛΕΙ ΜΠΛΑΝΚΟ
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΟ καλει Κουπερ, Κουπερ καλει Μπλανκο  :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
καλα..
δε χρειαζεται να χεις και τις γνωσεις του γαλλου για να καταλαβεις πως δεν κανει ο ανθρωπος...
και το τριχρονο γειτονοπουλο μου τον πηρε πρεφα πια..
Για αρχη 12-15 βαθμους στους επομενους 5 αγωνες....  :rockon:
για πιο μακροπροθεσμα μιλω.....
τα αποτελεσματα στος επομενους 2-3 αγωνες δε θα ειναι δουλεια του ισπανου...
ειτε αυτα ειναι θετικα ειτε ειναι αρνητικα...
ΠΑΟ καλει Κουπερ, Κουπερ καλει Μπλανκο  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ενα αλλο που ακουω και με πιανουν τα γελια ειναι πως πηραμε μανολο,γιατι βγαζει ταλεντα...
μια επισημανση προς τους αμπαλλους που αναμασουλανε τις παπαρες των δημοσιογραφων..
εβγαλε ταλεντα σε μια ομαδα που εχει ως φιλοσοφια της να βγαζει παιχτες και να τους πουλα,
με οτι αυτο συνεπαγεται για τις εγκαταστασεις της και την τεχνογνωσια της...
πως περιμενουμε ο χιμενεθ να βγαλει τον αντιστοιχο χεσους ναβας μεσα σε 1.5 χρονο ειναι αποριας αξιο...
ας βρουμε πρωτα γηπεδο για τους μικρους,που τρεχουν σαν τα τσιγγανακια σε ολη την αττικη,και μετα ας μιλησουμε για φυτωρια..
μην παραμυθιαζετε τον κοσμακη και τους ευατους σας...
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ελα να παρεις τριποντο στο χαριλαου :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
με ανοιχτο τον κωλο θα γυρισετε
το πιασες;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ναι ναι βέβαια σκουλικάκο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Ρε κακομΑΡΗανάκο ποιο εύκολη έδρα από το Κλεάνθης Χαριλάου Αβραμόπουλος δεν έχω ....  2-3 φορές δεν πέρασα από κει και αυτές γιατί απλά ήσουν στην Β....!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Είπαμε ρε βασιλιά της πόλης  ( :2funny: :2funny:), νίκησες το Ζπαοκάκι αλλά ηρέμησε βρε συ. Τώρα ξέρεις ... Θα στηρίξετε τον Κούπερ & τον Μαλρμπορο και στο τέλος άμα είσαι 5-6ος θα έχεις πετύχει τον στόχο . ;)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.246
Like
1.315
Πόντοι
266
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι ναι ναι βέβαια σκουλικάκο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Ρε κακομΑΡΗανάκο ποιο εύκολη έδρα από το Κλεάνθης Χαριλάου Αβραμόπουλος δεν έχω ....  2-3 φορές δεν πέρασα από κει και αυτές γιατί απλά ήσουν στην Β....!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Είπαμε ρε βασιλιά της πόλης  ( :2funny: :2funny:), νίκησες το Ζπαοκάκι αλλά ηρέμησε βρε συ. Τώρα ξέρεις ... Θα στηρίξετε τον Κούπερ & τον Μαλρμπορο και στο τέλος άμα είσαι 5-6ος θα έχεις πετύχει τον στόχο . ;)
το ξυλο στην δραμα ηταν αλλο πραμα
ποτε ξανα χανουμια στον βορα
ξυλο χανουμια και στην κατερινη
παρτε το χαμπαρι ο κωλος σας δεν κλεινει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom