Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (5 μέλη και 85 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ασε ρε moderatori λιγο την ξεκωλιαρα την Ναντια !!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μην κολλάς βρε latin Boy, στις φωτό μπορείς να βγάλεις ότι θες, και την γιαγιά σου μοντέλο την κάνεις, και την κούκλα πανούκλα...
Τις κοπέλες στο πρόσωπο δεν τις κρίνουμε ποτέ άβαφες  ;)
Εφόσον έχεις προσωπική γνώμη, γιατί αναρωτιέσαι άλλωστε;
Πρώτα να πιστεύεις στα δικά σου μάτια...

@Luc -> Στο Καρινάκι προσέφερε τα άνθη ο Tres, ναι σε αυτήν στα δεξιά που τώρα "δεν αρέσει"... Α ρε ΔΝΤ που μας χρειάζεται...

Βρε Ωραίε την είδα, πέρασα άψογα όπως και ο πρόεδρος και μην το αρνηθείς διότι θα βγάλω αποδείξεις...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά η αλήθεια είναι ότι στη φώτο είναι απαίσια...!
Να τη λέμε την αλήθεια και ξέρεις ότι δεν κολλάω να την πω, ούτε μου αρέσει να γλύφω κανέναν!
Οι τρεις μας ήμασταν που κάναμε τη Καρίνα γνωστή τότε στους παίκτες με τις περιγραφές μας, πράγματι άξιζε αλλά η φώτο είναι φώτο!
Άλλο αν στην πραγματικότητα όντως ήταν πολύ καλύτερη και για αυτό έθεσα ακριβώς το παράδειγμα με τις φώτο της Σίντυς που έχω εγώ!
Και η Σίντυ ήταν κουκλάκι και θυμάμαι τότε που την πήγα για λάτιν όλο το μαγαζί την έκανε χάζι!
Αλλά στις φώτο είναι χάλια! 
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Άρα συμφωνούμε σε όλα : πίστευε στα μάτια σου και άσε τις φωτογραφίες...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Λαουρα,Καρινα,Τιφανυ και πιπες......α ρε ολοι κολητοι με τον μιστερ αλτσχαιμερ ειστε.....τοσο γρηγορα ξεχασατε την Ζαφιρα ε;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mα η Zafira ρε Sanim ειναι αλλο επιπεδο !!!
Μην τα μπλεκεις !!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
αυτήν αριστερά πρέπει να την έχω πάρει!!!

Και ποια δεν εχεις παρει???  :2funny: :2funny: :2funny: μιλαμε αν εχει δυο ποδια ειναι υποψηφια!!  :2funny: :2funny:

Ετσι, παιχτη Ζορμπα δε Γκρικ το παρατσουκλι σου!!  :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Mα η Zafira ρε Sanim ειναι αλλο επιπεδο !!!
Μην τα μπλεκεις !!
ισως για αυτο εριξε μαυρη πετρα.....και αρραβωνιαστικια μου καποτε ηταν αλλο επιπεδο,αλλα τωρα ρε γαμωτο....υπογειο!!!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
όχι σήμερα αύριο....
Aκόμη μία φωτο που δεν κολακεύει...

Ακαδημαϊκό ερώτημα: (θα μπορούσε να γίνει & δημοσκόπηση)
Το βυζί είναι φυσικό;

Την τύφλα μου! 24 ώρες και δεν τα κατάφερα να σιγουρευτώ! Αν είναι φτιαγμένο είναι masterpiece! Kι αν όχι ακόμη καλύτερο!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το πιστευω οτι εχεις ψωτοαπαντηση και γι αυτο και ηθελα να πω το χρωμα :2funny: :2funny:
ακομη τον ιδιο εχει!!!!πηρε τα χριστουγεννα και εναν αλλο και την ιδια μερα τον ειχε ξεφτυλισει μαζι με την φιλη της :dancing:!!!!!!ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟΠ!!!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ακομη τον ιδιο εχει!!!!πηρε τα χριστουγεννα και εναν αλλο και την ιδια μερα τον ειχε ξεφτυλισει μαζι με την φιλη της :dancing:!!!!!!ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟΠ!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
Ντροπή σου!
Εδώ ξεφτιλίσαμε την Καρίνα, χρειαζόταν να βάλεις και εσύ τη φώτο με το Μπαγκς Μπάνυ να φαίνεται?
Μια χαρά ήταν οι φώτο του Τρες που δείχνανε μόνο το σώμα!
Τώρα θα γελάνε και με αυτήν!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Aκόμη μία φωτο που δεν κολακεύει...

Τελικά φτέρουγα πρέπει να ομολογήσουμε ότι το απόλυτο δίκιο σήμερα το είχε η Ψιψίνα!
Και στηρίζομαι σε αυτό που λες ότι ακόμα μια φώτο που δεν κολακεύει!
Η αλήθεια είναι ότι άλλο τι βλέπουνε τα μάτια μας ότι τις συναντάμε και το πως είναι στην πραγματικότητα και άλλο τι φαίνεται σε μια φώτο που μπορεί να είναι τραβηγμένη λάθος, βιαστηκά, χωρίς καλό φωτισμό κτλ...!!!
Είτε Καρίνα είτε Λάουρα είδαμε φώτο τους που δε μας άρεσαν και που σε μερικές δεν μας θύμιζαν τις κοπέλες με τις οποίες κάποτε περνάγαμε όμορφα και τις οποίες εκθειάζαμε!  ;)


Και θέτω πρώτο τον εαυτό ως στόχο, διότι ήμουν από τους πρώτους μαζί με τον Τρες και τον Ωραίο που μιλήσαμε με καλά λόγια για την Καρίνα, την οποία τότε προτείναμε ανεπιφύλακτα, και θυμάμαι το πως έφευγαν τα μηνύματα μεταξύ μας τις πρώτες ημέρες της εδώ!
Και τώρα όπως σωστά έθεσε τελικά η ψιψίνα...

@Luc -> Στο Καρινάκι προσέφερε τα άνθη ο Tres, ναι σε αυτήν στα δεξιά που τώρα "δεν αρέσει"... Α ρε ΔΝΤ που μας χρειάζεται...

Πρέπει να παραδεχόμαστε την αλήθεια και να μην ντρεπόμαστε να την πούμε!
Εγώ είμαι μικρός και αυθόρμητος :2funny:  αλλά στο τέλος σε κατάλαβα Ωραίε και είδα το σφάλμα μου και κατανόησα την εμπειρία με την οποία μίλησες!  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
@Luc -> Στο Καρινάκι προσέφερε τα άνθη ο Tres, ναι σε αυτήν στα δεξιά που τώρα "δεν αρέσει"... Α ρε ΔΝΤ που μας χρειάζεται...

Ναι ο παιχτης εχει ευαισθητη καρδια! Ολο λελουδια παει  :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παρε Λατινε τις Λουλουδουδες !!!


       
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom