Νέα

Bali (ωτισα) στην ολλανδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι να κανω με την κοπελα απο το μπαλι????

  • να επιμεινω μεχρι να ενδωσει

    Ψήφοι: 6 40,0%
  • να κανω μονο χαβαλε

    Ψήφοι: 2 13,3%
  • να την ερωτευτω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • να την γραψω στα αρχιδια μου

    Ψήφοι: 2 13,3%
  • να γινω κι εγω ινδουιστης για να την πεισω

    Ψήφοι: 5 33,3%
  • δεν γνωριζω,δεν απαντω

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    15

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
βγαλε το παπαρι σου εξω απο το φερμουαρ και ρωτα την και εσυ "ξερεις τι θα κανω με αυτο? "

αναλογως της απαντησης , πραττεις...

5αρι στηθος ?????!!! :tits2:
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
re paidia δεν παιζει ρολο το περιβαλλον εργασιας,
τι σχεση εχει αυτο?
1) δεν θα ελεγα ποτε χυμα εκει μεσα ελα να σε πηδηξω,θα το πηγαινα βημα-βημα αλλα γρηγορα
και 2) εδω ειναι ολλανδια,αυτα γινονται

ειναι συναδελφος αλλα νεα
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
αγαπητέ συνάδελφέ, αν επιθυμείς να τη ρίξεις στο κρεβάτι της ηδονής πάλεψε το (αν και δεν είναι σώστο μιας και είναι παντρεμένη, μην γινόμαστε τσόλια και χωρίζουμε αντρόγυνα!) απλά πάρε το θέμα χαλαρά διότι δεν έχεις να χάσεις τίποτα, εκτός πια και αν μπλέξει το εργασιακό στη μέση που είναι ανασταλτικός παράγον.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
5αρι στήθος;  :o
Βάλε καμιά φωτο να βοηθήσουμε απ' το πόστο μας  :cum:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Το μεγαλυτερο ποσοστο ινδονησιων που ζει στην ευρωπη βρισκεται στην ολλανδια εξαιτιας της αποικιακης σχεσης που ειχαν οι δυο χωρες.Οι ολλανδοι αλλωστε ιδρυσαν την ινδονησσια ως χωρα αφου ηταν ενα συμπλεγμα αυτονομων νησιων.Η κοπελα απο οτι καταλαβαινω ειναι πολιτογραφηενη ολλανδεζα και αν εχει γεννηθει και εχει μεγαλωσει στην ολλανδια θα εχει αποκτησει τις συνηθειες και τη νοοτροπια των ολλανδων.Αν ειναι στο θρησκευμα ινδουιστρια αυτο ειναι θετικο γιατι δεν ειναι μουσουλμανα...οποτε και ειναι πιο απελευθερωμενη.Τοσα χρονια στην ολλανδια φιλε τασο εχεις καταλαβει πως συμπεριφερονται οι ολλανδεζες....αν σε γουσταρει θα ερθει μαζι σου χωρις καμια αναστολη.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Το μεγαλυτερο ποσοστο ινδονησιων που ζει στην ευρωπη βρισκεται στην ολλανδια εξαιτιας της αποικιακης σχεσης που ειχαν οι δυο χωρες.Οι ολλανδοι αλλωστε ιδρυσαν την ινδονησσια ως χωρα αφου ηταν ενα συμπλεγμα αυτονομων νησιων.Η κοπελα απο οτι καταλαβαινω ειναι πολιτογραφηενη ολλανδεζα και αν εχει γεννηθει και εχει μεγαλωσει στην ολλανδια θα εχει αποκτησει τις συνηθειες και τη νοοτροπια των ολλανδων.Αν ειναι στο θρησκευμα ινδουιστρια αυτο ειναι θετικο γιατι δεν ειναι μουσουλμανα...οποτε και ειναι πιο απελευθερωμενη.Τοσα χρονια στην ολλανδια φιλε τασο εχεις καταλαβει πως συμπεριφερονται οι ολλανδεζες....αν σε γουσταρει θα ερθει μαζι σου χωρις καμια αναστολη.
χει 1,5 χρονο που ηρθε στην ολλανδια απο το μπαλι,
θεωρουσε τους ολλανδιυς αποικιοκρατες και δεν τους συμπαθουσε ,οπως μου ειπε.
Δεν χωριζουμε αντρογυνα.....με μερικες ξεπετες....αυτο θελω τιποτα παραπανω
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ρε πηγαινε σε κανα Paradise h showboat και ασε τις αλλες 
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
βαλτη κατω και ξεμουνιασε την. αν η γκομενιτσα ψαχνετε, αν δεν το κανεις εσυ θα το κανει κανας ξενερωτος ολλανδος. ως ελληνας του εξωτερικου οφειλεις να τιμησεις τον ορο greek lover.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
φίλε τάσο, εδώ στην Αθήνα, περίχωρα και νησιά γίνεται της τάνας από παντρεμένες που ξεκωλιάζονται, λες στην δικιά σου που είναι και στην Ολλανδία μία χώρα έτη φωτός αναπτυγμένη σε όλους τους τομείς από την Ελλάδα να τίθεται θέμα αν θα της μπηχτείς ή όχι?

χώσου λέμε! :headbang2:
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
γαματα
απο τοτε που ανοιξα αυτο το θρεντ
την εχασα,αλλαξε βαρδια
μου ειχε δωσει και ενα ημεηλ αλλα μαλλον το εγραψα λαθος......
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
γαματα
απο τοτε που ανοιξα αυτο το θρεντ
την εχασα,αλλαξε βαρδια
μου ειχε δωσει και ενα ημεηλ αλλα μαλλον το εγραψα λαθος......

λες να είναι μέλος στο σιτε??? χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σκάσε σπαμάρεις...
για πες εσυ για τις βολιωτισσες  :grin: :grin:στην ολλανδια τι ξερεις.... :birdman:

εντιτ.....διπλα δηλαδη που αντι να μετραν τις πουτσες μιλαν για την γορτυνια ειναι καλυτεροι; :think: :birdman: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
για πες εσυ για τις βολιωτισσες  :grin: :grin:στην ολλανδια τι ξερεις.... :birdman:

εντιτ.....διπλα δηλαδη που αντι να μετραν τις πουτσες μιλαν για την γορτυνια ειναι καλυτεροι; :think: :birdman: :2funny: :2funny:

αν είχα θα έγραφα ρε μπιτζεδόπουλε :birdman:

* δώσε όνομα θρεντ να πέσουμε σαν τις ακρίδες λέμε!

** ρε συ, αυτό που μου έστειλες δεν ξέρω τι παίχτηκε και δεν φαίνεσαι "φίλος", αν θες ξαναστείλε να μου πεις και τι να πατήσω να σε περάσω.. ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αν είχα θα έγραφα ρε μπιτζεδόπουλε :birdman:

* δώσε όνομα θρεντ να πέσουμε σαν τις κατσαρίδες λέμε!

** ρε συ, αυτό που μου έστειλες δεν ξέρω τι παίχτηκε και δεν φαίνεσαι "φίλος", αν θες ξαναστείλε να μου πεις και τι να πατήσω να σε περάσω.. ;)
ασε ασε νωντα. :grin:...φαε ενα ντιναι για αποψε και αυριο εχι ο θεος....παω για νανι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom