Νέα

Πώς μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου;(χάπια,τρόμπες κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monoxasmou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 211K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
επιτέλους...να και μια κορασίδα με μυαλό....μέσα στο χάος από τις 234.567 γυναίκες αυτού του σάιτ....εύγε νεαρά μου ύπαρξη.......[όπως είπες κάπου αλλού έχει μια ζέστη έξω...] :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ή ξερω γω να του πεσει μακνδιαρ :2funny: :2funny:
Καταλαβα! Την εχει μικρη ο δικος σου!  :grin:  :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιααααααα σε παρακαλω... δεν κανουμε τετοια πραγματα στο μοναστηρι... ημαστε αφιερωμενες στον.. θεο... :rolleyes:


υγ: μου την εχει βαρεσει ασχημα η ζεστη :uglystupid:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
έλα μωρέ...τι να τον έχεις 5 πόντους ...τι να κατουράς καθιστός...το ίδιο είναι.....
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιααααααα σε παρακαλω... δεν κανουμε τετοια πραγματα στο μοναστηρι... ημαστε αφιερωμενες στον.. θεο... :rolleyes:

ή ξερω γω να του πεσει μακνδιαρ :2funny: :2funny:

αμα του πεσει θα σκυψει να το μαζεψει....:P :P :P

φανταζεσαι ομως να το εχει μικρο ή κανονικο κ μετα απο κανενα μηνα χρησης των χαπιων να του γινει enormous ???? :P :P :P
 

Επισκέπτης
Μετράει Μετράει... Ο εγκέ- φαλός της γυναίκας που έχει κολλημένο ως δεύτερο συνθετικό του τον φαλλο το επιβεβαιώνει. Αρκετά με αυτή την ερώτηση πάρτε το απόφαση. Το πέος είναι πιο σαγηνευτικό σε μεγαλύτερα μεγέθη. ΄Το θεαθήναι κύριοι..
 

optimus prime

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ για το αγγλικο πριν.
Σχετικα με το μεγεθος πιστευω  οτι παιζει ρολο το τι μουνι γαμας.
εχω μηλισει με πολλες γυναικες και εχω ακουσει παρα μα παρα πολλα:
αλλη μου ειπε οτι θελει μεγαλους
αλλη οτι θελει μικρους γιατι ειναι στενη
αλλη ειπε πος δεν εχει προβλημα αρκει αυτος να ξερει να το χρησημοποιει
και αλλη οτι ειπε οτι το πουλι δεν ειναι το παν και εχει σημασια να δουλευει ο αλλος καλα την γλωσσα.
οπως βλεπετε οι αποψεις διησταντε.
Τωρα οσον αφορα τα χαπια ξερο ατομο που τα περνει και απο οτι μου εχει πει
εχει δει μεγαλη διαφορα και χωρις παρενεργιες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Αυτο που ειπα ειναι το γνωστο αστειο! Οτι και να πεις την πατησες . αν πεις οτι μετραει το μεγεθος , θα σου πω ο φιλος σου δεν ξερει να την χρησιμοποιει!
Τωρα που ειπες οτι μετραει η τεχνικη σου απαντησα οτι ο φιλος σου την εχει μικρη!  :grin:
αυτα τα αστεια σε μαθαινουνε εσενα? μικρο παιδι! ο μακ στα μαθαινει??? :tickedoff: τπτ μ εχετε απογοητευσει κ οι 2 σας... ετσι σας μεγαλωσα εγω???  :tickedoff:

υγ: ποσες βλακειες μπορει να πει ενας ανθρωπος υπο καυσωνα...  :2funny:

αμα του πεσει θα σκυψει να το μαζεψει....:P :P :P

φανταζεσαι ομως να το εχει μικρο ή κανονικο κ μετα απο κανενα μηνα χρησης των χαπιων να του γινει enormous ???? :P :P :P
3ο ποδι κ ετσι? ααααααααααααχαχαχαχαχαχαα
έλα μωρέ...τι να τον έχεις 5 πόντους ...τι να κατουράς καθιστός...το ίδιο είναι.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
συναδελφε εγω δεν κανω τετοιες... σοβαρες.. τοποθετησεις... μα για ποια με περασες?  :2funny:

φανταζομαι οτι τα τεραστιωδη μαλλον προκαλουν φοβο κ τρομο γιατι οσο κ να το πεις.. δεν θες κυριολεκτικα σουβλισμα... απ ακρη σ ακρη (μ εχεις κανει εως κ χυδαια :2funny: )
δεν μετραει η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα δεν το ξερεις? :rolleyes:
Μετράει Μετράει... Ο εγκέ- φαλός της γυναίκας που έχει κολλημένο ως δεύτερο συνθετικό του τον φαλλο το επιβεβαιώνει. Αρκετά με αυτή την ερώτηση πάρτε το απόφαση. Το πέος είναι πιο σαγηνευτικό σε μεγαλύτερα μεγέθη. ΄Το θεαθήναι κύριοι..
τώρα βγάλτε εσείς άκρη....γι αυτό λέω ότι άβυσσος το μυαλό μιάς γυναίκας...
 

Επισκέπτης
αυτα τα αστεια σε μαθαινουνε εσενα? μικρο παιδι! ο μακ στα μαθαινει??? :tickedoff: τπτ μ εχετε απογοητευσει κ οι 2 σας... ετσι σας μεγαλωσα εγω???  :tickedoff:

εγω ειμαι πιο μικρος...ασε που μονο το νικ του φτανει για να καταλαβουμε....μιλαμε για προσοντα οχι μαλακιες...:P :P :P....εγω ειμαι του θεου παιδι...κ της παναγιας...κ του αγιου πνευματος κ του χριστουλη....απ'ολα εχω...;) ;) ;)....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
συμπληρωματικό.....και ο κόλπος της....... :helpplea:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Συμβιβασμος με οτι εχουμε ειναι το χαπι που θελετε!!!
Αν εισαι οκ με τον εαυτο σου δεν θα θελεις τιποτε αλλο!!!
Χαπια και κρεμες το πολυ πολυ να σας βαλουν φωτια στην μαλαπερδα σας και να τρεχετε μετα!!!
ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ημαστε πολυσχιδεις προσωπικοτητες... :2funny:
με απλα λογια... ψιλοαναποδες... παραξενες... κρειζι πιπολ... τι το ψαχνετε
ετσι κ αλλεως δεν μπορειτε καποια πραγματα να τ αλλαξετε.. οπως κ εμεις καποια αλλα... αρα οποια σας γουσταρει κ οποιος μας γουσταρει κ σ οποιον αρεσουμε :bounce:

μακ μου αυτοοοοος σε παρεσυρε? κ μου ορκιζοταν οτι ειναι τυπος κ υπογραμμος... κ εγω σας πιστεψα... επειδη δεν ηθελα ν ανοιξω τα ματια κ να δω την πικρη αληθεια...  :'(
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
ημαστε πολυσχιδεις προσωπικοτητες... :2funny:
με απλα λογια... ψιλοαναποδες... παραξενες... κρειζι πιπολ... τι το ψαχνετε
ετσι κ αλλεως δεν μπορειτε καποια πραγματα να τ αλλαξετε.. οπως κ εμεις καποια αλλα... αρα οποια σας γουσταρει κ οποιος μας γουσταρει κ σ οποιον αρεσουμε :bounce:

μακ μου αυτοοοοος σε παρεσυρε? κ μου ορκιζοταν οτι ειναι τυπος κ υπογραμμος... κ εγω σας πιστεψα... επειδη δεν ηθελα ν ανοιξω τα ματια κ να δω την πικρη αληθεια...  :'(
Ρε  BiteMeIaMfresH , ωραίο κομμάτι αυτο με την Babe Ruth.Μπράβο.javascript:void(0);
Thumbsup
 

Επισκέπτης
μακ μου αυτοοοοος σε παρεσυρε? κ μου ορκιζοταν οτι ειναι τυπος κ υπογραμμος... κ εγω σας πιστεψα... επειδη δεν ηθελα ν ανοιξω τα ματια κ να δω την πικρη αληθεια...  :'(
αφου ξερεις...εγω ειμαι πολυυυυ μικρουλης (ηλικιακα) :P....δεν ξερω απο τετοια πραγματα....ακομη ειμαι στο σημειο Α...μεχρι να φτασω στο G...εχω πολυ καιρο...
Αυτος ο κοσμος...δεν ειναι για τα αθωα ματακια σου....μονο πικρες θα σου προσφερουν οι αντρες...αλλα εχεις κανει το κουμαντο σου εσυ...(διαβαζα κ πριν με το φιλο σκιντο...)..:P

Εισαι και πανταχου παρων σαν το θεο; Δηλαδη οταν πας με γυναικα την απαυτωνεις ταυτοχρονα απο ολες τις...οπες;
Ντου απο παντου δηλαδη;  :rockon:  :cheesy:
ειμαι παντου κ παντα...οπως τα λες...βεβαια δεν προτιμω ολες τις οπες μιας γυναικας στο σεξ αλλα σαν θεος δεν αφηνω παραπονεμη καμια...ολα τα χατιρια τα κανω...:) :) :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ε ναι... ο σκιντουλης με σκεφτεται.. ζε σουι σεγουρ οτι για μενα νοιαζεται κ τ αθωα ματακια μου.. :cheesy: :cheesy:

μεσιεμπιγκ... :rockon: :rockon: :rockon:
 

optimus prime

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μονο αυτα εχετε να πειτε; εγω ο καημενος ζητησα την αποψει του κοινου...
εμα πειτε κατι ρε παιδια για το θεμα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
δε θες να μιλησουμε καλυτερα για τον αντιπαλο σου οπτιμους?

πιο ευκολο μου φαινεται να τον διαλυσεις παρα να εχεις οποιο αποτελεσμα θες με τετοια σκευασματα :-
 

Επισκέπτης
τι να πούμε ρε άνθρωπε; Να ρωτήσεις ένα γιατρό να σου πει. Εμάς ρωτάς για το τι θα ρίξεις πάνω σου. Βαλε και ακουαφόρτε λένε ότι καθαρίζει την περιοχή, βάλε και άζαξ να γυαλίζει, πάρε και ότι χαπάκι βρείς μαζί με αλοιφές και μετά ξαναρώτα μας μπας και έχουμε καμιά νέα ιδέα :P
 

Επισκέπτης
μονο μην βαλεις πολυ αζαξ...γιατι κανει τα τζαμια αορατα....μπορει να κανει κ τα πουλακια αορατα...;) ;) ;)

κ προσοχη με το ακουαφορτε...μπορει να εξαυλωθει....δοκιμασε καλυτερα χλωρινη...:P :P :P

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom