Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (4 μέλη και 103 επισκέπτες)

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά η περιοχή του πολεμιστή δεν είναι του στυλ μου, δεν με σηκώνει το κλίμα εμένα στις υποβαθμισμένες περιοχές. Το "καλό" βράδυ άρχισε από την είσοδο του ξενοδοχείου όπου με σταμάτησαν να με ρωτήσουν που πάω. Τους είπα πως πάω να δω μια φίλη μου και μου είπαν να περάσω πρώτα από την reception να αφήσω ταυτότητα. Έστειλα SMS στη Linda, μου έστειλε το πραγματικό όνομα της Gina, την πήρα τηλέφωνο από την reception και η Gina κατέβηκε και ανεβήκαμε παρέα στο δωμάτιο. Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι πότε δεν μου είχε τύχει κάτι αντίστοιχο.

Εμφανισιακά η Gina είναι σχεδόν όπως τις φωτογραφίες αλλά εμένα μου εμφανίστηκε σχεδόν αμακιγιάριστη και γενικά ατημέλητη κάτι που με χάλασε αφού δεν έχω μάθει έτσι. Σχεδόν 1.80 (χωρίς τακούνι), γλυκό προσωπάκι, σιλικονάτο στήθος (cup B) και δυο τατουάζ στην πλάτη ενώ στο θέμα επικοινωνίας τα Αγγλικά δεν τα κατέχει και πολύ καλά. Στο σεξ πρέπει να είναι καλή και λέω πρέπει γιατί την μέρα που πήγα ήμουν μάλλον το τελευταίο ραντεβού της ενώ κατά την διάρκεια της μέρας ήταν fully booked και η αλήθεια είναι πως οι προηγούμενοι παίχτες από ότι έμαθα την είχαν ξεμουνιάσει – ξεκολιάσει με αποτέλεσμα η κοπέλα να τα έχει δει όλα από την κούραση.

Βέβαια το περίμενα αυτό γιατί ήταν το πρώτο (και μάλλον τελευταίο της tour) και προφανώς δεν ήξερε τι την περίμενε. Εγώ πάλι αφού πήγα αργά ήξερα πως δεν πρόκειται να μου πετάξει τα μάτια έξω από το γαμήσι αλλά δεν με ένοιαζε αφού ο μόνος λόγος που πήγα είναι επειδή ενημερώθηκα από τους παίχτες πως η πίσω πόρτα της ανοίγει διάπλατα, χωρίς παίδεμα ακόμα και για τα μεγάλα μεγέθη. Όντως έτσι ήταν, παρόλη την κούραση της όταν μπήκα από πίσω της ξαφνικά άρχισε να ανεβάζει στροφές. Φαντάσου να μην ήταν και κουρασμένη. Η ουσία είναι πως ευχαριστήθηκα κώλο.

Με δυο λόγια: Μπορεί να πήρα αυτό που ήθελα και όπως το ήθελα αλλά δεν θα την ξαναπάρω γιατί εδώ που τα λέμε ο κώλος της Εβίτας είναι και καλύτερος και φθηνότερος.
Μετά τις 23.00 αρχίζει ο έλεγχος. Μέσα Φλεβάρη έμενα εκεί, πήρα την πιό ψηλή που λυκλοφορεί, ραντεβού 23.30 και την σταμάτησαν ομοίως. Ακολούθησαν την αυτή διαδικασία που περιγράφεις και με ανάγκασαν να κατεβώ κάτω και να τη συνοδεύσω στο ανέβασμα !!!!!!!!!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πωπω με την Μαρω διπλα σου !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefsp

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Και μία χρηστική πληροφορία.

Σήμερα στις 19:00, στο γνωστό του οπλαρχηγού μιλάει ο ΥΦΥΠΕΞ.

Προσοχή σε κόμπλες και ανεπιθύμητα συναπαντήματα!
αρχηγε μου με εσωσες και ηθελα ναμεινω αποψε εκει για σκ θα παιρναμε τα αρχιδια μας απο city!!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Μετά τις 23.00 αρχίζει ο έλεγχος. Μέσα Φλεβάρη έμενα εκεί, πήρα την πιό ψηλή που λυκλοφορεί, ραντεβού 23.30 και την σταμάτησαν ομοίως. Ακολούθησαν την αυτή διαδικασία που περιγράφεις και με ανάγκασαν να κατεβώ κάτω και να τη συνοδεύσω στο ανέβασμα !!!!!!!!!!!

Μάλλον εσένα στο κάναν επίτηδες επειδή δεν "ψώνισες" από τα "προϊόντα" του μαγαζιού και πήρες από έξω!!

Είχαν και λίγο δίκιο! 30 πουτάνες έχουμε κύριε, σου λέει, καμμία δεν σας κάνει και φέρνετε άλλη; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Πάντως χωρίς πλάκα πέρυσι που περίμενα κι εγώ εκεί μία απ' έξω, την σταματήσαν και με πήραν τηλέφωνο αν περιμένω "παρέα" και μετά την άφησαν. Αν μου ζητούσαν να κατέβω μάλλον θα τους διαολόστελνα. Δηλαδή αφού τους είχα πει πως ερχόταν σε μένα τί σκατά πρόβλημα ασφαλείας θα είχαν μετά.
Το λιγώτερο που θα έκανα θα τους έλεγα το γνωστό "και για όσους δεν το κατάλαβαν, τώρα πάμε πάνω να γαμηθούμε!"

Αφού ξέρουν τι "δουλειά" κάνουν ΑΥΤΑ τα κορίτισα που "φιλοξενούν" μετά τι το παίζουν "παρθένες σε παρτούζα";
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Είδες φίλε 12sageb?? ;) ;)

Κρητική για Roxana Demon από obsessie = μούφα

Τελικά αυτή η κοπέλα (), ή φανατικούς υποστηρικτές έχει  :fuck1: (όπως εγώ  :rockon: :rockon:  ) ή φανατικούς πολέμιους  :tickedoff: , πάντως ένα είναι σίγουρο, ξυπνάει τα πάθη.
 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ε οκ δεν ειναι και βουνο εκτος εαν λεω λαθος Inga !! :think:
Μαρω 1,86 ξυπολητη !!! ;)
Όχι βουνό, σωματάρα, λαμπαδα και φωτιά (1,82 !! άρα η Μάρω της ρίχνει, το αγνοούσα, δεν είναι το κριτήριό μου).
 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον εσένα στο κάναν επίτηδες επειδή δεν "ψώνισες" από τα "προϊόντα" του μαγαζιού και πήρες από έξω!!

Είχαν και λίγο δίκιο! 30 πουτάνες έχουμε κύριε, σου λέει, καμμία δεν σας κάνει και φέρνετε άλλη; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
χα χα χα χα, λές;;; πάντως τώρα, απότι διαβάζω έφυγαν όλες !!! πάει ο οπλαρχηγός, έγινε μόνον υπναρχηγός.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μάλλον εσένα στο κάναν επίτηδες επειδή δεν "ψώνισες" από τα "προϊόντα" του μαγαζιού και πήρες από έξω!!

Είχαν και λίγο δίκιο! 30 πουτάνες έχουμε κύριε, σου λέει, καμμία δεν σας κάνει και φέρνετε άλλη; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ναι, γιατί κι όταν ψωνίζουμε από το μαγαζί τους, πάλι δεν ρωτάνε; Εμένα, με ρώτησαν 3 φορές την ώρα που περίμενα στην είσοδο (κατά τις 10 το βράδυ) μια απ' αυτές τη περασμένη βδομάδα για ποτάκι, κι ευτυχώς που είχα ετοιμάσει στο μυαλό μου δικαιολογία, κι ας μην είχα σκοπό ν' ανέβω πάνω, γιατί διαφορετικά νιώθεις το λιγότερο άβολα.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Τελικά αυτή η κοπέλα (), ή φανατικούς υποστηρικτές έχει  :fuck1: (όπως εγώ  :rockon: :rockon:  ) ή φανατικούς πολέμιους  :tickedoff: , πάντως ένα είναι σίγουρο, ξυπνάει τα πάθη.

Εμένα έτσι κι αλλιώς δε με ψήνει από τις φωτό.
Απλά θεωρώ ότι όταν "κατηγορούμε" κάποια κριτική
καλό θα είναι να εξηγούμε το λόγο, για να μπορούν
να αποκρυσταλλώσουν ορθότεροι άποψη και οι υπόλοιποι.
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
να ρωτησω κατι?

αν κλεισω ραντεβου με μια εσκορτ, παω και δεν μου αρεσει, γινεται να την κανω με την μια χωρισ να πληρωσω?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
να ρωτησω κατι?

αν κλεισω ραντεβου με μια εσκορτ, παω και δεν μου αρεσει, γινεται να την κανω με την μια χωρισ να πληρωσω?

Αν ΔΕΝ είναι η ίδια της φωτογραφίας, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kai η ιδια να ειναι αν δεν σου αρεσει και βεβαια χαιρετας και την κανεις !!!
Γιατι της τα χρωσταγες απο χτες !!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
να ρωτησω κατι?

αν κλεισω ραντεβου με μια εσκορτ, παω και δεν μου αρεσει, γινεται να την κανω με την μια χωρισ να πληρωσω?

Για να γίνει γίνεται, το θέμα είναι πόσοι έχουν τα @@ να το κάνουν,
είτε γιατί δεν το έχουν είτε γιατί το κάτω κεφάλι είναι τόσο πρησμένο
που δεν αφήνει το πάνω να πάρει τη σωστή απόφαση.
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
183
Πόντοι
280
δεν παιζει να μου τις βρεξει κανενας ε? :2funny:
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
δεν παιζει να μου τις βρεξει κανενας ε? :2funny:
Επειδή το πιθανότερο είναι νάναι ο πρόεδρος κοντά, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σε βιτσίσει σύμφωνα  με τους κανόνες του forum αν σε πάρει χαμπάρι ότι πήδηξες γκόμενα που δε γούσταρες γιατί ντράπηκες να την κάνεις.
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
να ρωτησω κατι?

αν κλεισω ραντεβου με μια εσκορτ, παω και δεν μου αρεσει, γινεται να την κανω με την μια χωρισ να πληρωσω?

"Συγνωμη δεσποινις ανεβαινοντας διαπιστωσα οτι ξεχασα το πορτοφολι μου" αναγκαστηκα φευγεις και δεν την προσβαλεις κιολας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom