Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (10 μέλη και 145 επισκέπτες)

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Η καλύερη προσέγγιση σε Ξεν. είναι ή να δίνεις το αυτοκίνητο στο παρκαδόρο (όπου έχει),

χαχαχαχα... αυτό δεν παίζει με τίποτα... το αυτοκίνητο μου το οδηγάω μόνο εγώ.

τι γίνεται ρε παιδια με την Bianca του Z ;; τελικά ακύρωσε το tour της η όχι ;;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
χαχαχαχα... αυτό δεν παίζει με τίποτα...

Χρόνια τώρα.  :grin:

Μάγκες, τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά.....
.....
Εγώ συνήθως, αφήνω στον προτιέρη και το αμάξι μου, και μπαίνοντας μέσα ζητώ και σπίρτα απο τον ρεσεπτιονίστ. Κανονίστε τώρα να κάνετε όλοι το ίδιο, και να γίνει το σύνθημα ότι πάμε σε CT....xaxaxaxaxaxa
 

TSAPOU

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τι γινετε ρε παιδες με τον ζουζουνα?ειθελα να κλεισω την κλεο μου κανει το ρεζερβεσιον και μετα απο καμποσες ωρες μου ζητα πιστοτικη καρτα γιατι λεει ειμαι κενουργιος πελατης και λεω τωρα πιος νεος πελατης θα παει στον μ@λακα που δεν τον ξερει και θα του δωσει και την πιστοτικη του καρτα εγω που για προσοπικους λογους δεν εχω δηλαδη πως θα γεινω πελατησ σου ρε παπαρ@
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παρτε Beatlaki  που δεν κολωνει σε τετοια και παρκαρει και μονο του !!

       
800px-Classic_Black_VW_Beatle_in_Gibraltar_2005_2.jpg
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
τι γινετε ρε παιδες με τον ζουζουνα?ειθελα να κλεισω την κλεο μου κανει το ρεζερβεσιον και μετα απο καμποσες ωρες μου ζητα πιστοτικη καρτα γιατι λεει ειμαι κενουργιος πελατης και λεω τωρα πιος νεος πελατης θα παει στον μ@λακα που δεν τον ξερει και θα του δωσει και την πιστοτικη του καρτα εγω που για προσοπικους λογους δεν εχω δηλαδη πως θα γεινω πελατησ σου ρε παπαρ@

σε λίγο θα βάλει και paypal.. :P
 

zak_26

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
το ιδιο εγινε κ με μενα την προηγουμενη βδομαδα με την τατι!ενω την κυριακη ειχα στειλει μηνημα για ραντεβου την τριτη στις 19.00 κ μου απανταει οκ κτλ.....την τριτη το μεσημερι μου στελνει sms κ μου λεει πρεπει να μπεις στο zuzana.com κ να την κλεισεις.βεββαια εγω δεν ηξερα γιατι ειμαι καινουργιος κ λεω απο μεσα μου οτι ετσι θα γινετε.....μολις εκανα reservation απο το ιντερνετ μου ζηταει πιστωτικη καρτα.....κ με ολα αυτα εχασα ολο το απογευμα μου....κ εμεινα κ με το π.....στο χερι.....
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
δεν εχει σημασια πως πληρωνουμε. Παντως να ζηταμε αποδειξεις. Θα μετρανε στο αφορολογητο μας. Νομιζω... :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτό το πρόσεξε κανείς;

FULL SERVICE! LOVES A-LEVEL!

30min- 200euros
1h- 250euros
2h- 400euros
3h- 500euros

Έτσι όπως είναι γραμμένο, το κουλουράκι συμπεριλαμβάνεται στη τιμή! Ή κάνω λάθος;

Εγώ  γιατί  νομίζω  ότι  μου  θυμίζει  τζου  , που  μέχρι το καλοκαίρι  δούλευε  κανονικά  μέσα  και  έξω  σε  κωλάδικο ?
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Εγώ  γιατί  νομίζω  ότι  μου  θυμίζει  τζου  , που  μέχρι το καλοκαίρι  δούλευε  κανονικά  μέσα  και  έξω  σε  κωλάδικο ?
Ekleisa simera gai 11+...ti ennoeis tzou??? proteinete incali i outcall? to htel eiani lux stis stiles...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ekleisa simera gai 11+...ti ennoeis tzou??? proteinete incali i outcall? to htel eiani lux stis stiles...

Δεν  ξέρω  ρε  φίλε  ρώτα  την  άμα  έχει μια  δίδυμη  αδερφή Βέρα , Βερόνικα , Μόνικα , κάτι  τέτοιο !

Δεν  ξέρω  μπορεί  να  ναι  και ιδέα  μου  και να  λέω  μαλακίες
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Δεν  ξέρω  ρε  φίλε  ρώτα  την  άμα  έχει μια  δίδυμη  αδερφή Βέρα , Βερόνικα , Μόνικα , κάτι  τέτοιο !

Δεν  ξέρω  μπορεί  να  ναι  και ιδέα  μου  και να  λέω  μαλακίες
ton "tzou" den epiasa...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom