Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

ΑπΟλων

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε παιδιά κουλάρετε ! 
Το θέμα είναι να ενημερωνόμαστε, όσο γίνετε πιο αντικειμενικά για να αποφεύγουμε τις στραβές !
Αρα το πόσο αρέσεις στη κάθε μία δεν ειναι αντικειμενικό και έτσι δεν θα πρεπε καν να μπαίνει στη συζήτηση!
Το θέμα είναι όχι αν σου αρέσει η γκόμενα πολύ, ή του άλλου καθόλου (γιατι περι ορέξεως τα γνωστά), αλλά αν τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Νομίζω,....
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.879
Πόντοι
2.777
μα καλά τι παίζει;;;;;

το εσκορτνιουζ παρουσιάζει 74 ιερόδουλες στην Αθήνα!!!!!!!!!!!
υποπτεύομαι ότι ο Μουφτής Μουφοφίδης κάνει προσθήκες από τη σφαίρα του σουρρεάλ.

Υπάρχει παίκτης εδώ να το ξεδιαλύνει;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
οπως ειπα και πριν φιλε geopa την διαθεση δεν μπορεις να την αγορασεις (οσο και αν το νομιζουν εδω) τα χρηματα ειναι ιδια ειτε με τον χοντρο ειτε με τον οραιο οποτε μαλλον ειναι αβασιμο αυτο που λες....οσον αφορα το αν ψαχνς ερωτες και οχι γαμισι θα σου πς οτι η κοπελα τζαμπα δεν μου το εδωσε....πελατης πηγα και εγω οπωσ και ολοι οι αλλοι ....αλλα επειδη το στυλακι του μπαινς γεια-ντους- σεξ σεξ σεξ οσο σπερμα εχς και μετα γεια σας δεν μου αρεσει και γουσταρω να τα λεω και λιγο με την κοπελα για να την κανω να αισθανθει ανετα μαζι μου (αν ηθελα σεξ τυπου φυλης θα πηγαινα εκει)

Εγώ δεν είμαι νέος και δεν μπορώ να κοροϊδεύω και τον εαυτό μου πως στα 50+ είμαι και ωραίος (κάποτε ίσως ήμουν). Για να πω και την αλήθεις όταν ήμουν νέος και ωραίος δεν πήγαινα καν σε πουτάνες γιατί έβρισκα γυναίκες χωρίς να πληρώνω, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
Το θέμα είναι πως πηγαίνοντας σε μία ακριβή πουτάνα (και όχι στη Φυλής) για να πιάσουν τόπο τα λεφτά που δίνεις πρέπει να μπορέσεις να πάρεις από την κοπέλα το μάξιμουμ που μπορεί να σου δώσει διότι προφανώς με τα 250 έχεις νοικιάσει μόνο τον χρόνο της και όχι τη διάθεση της.
Το να είσαι λοιπόν νέος και ωραίος σίγουρα διευκολύνει. Διευκολύνει όμως ακόμη και το να είσαι καθαρός, ευγενικός, νηφάλιος (όχι μετά από μια μπουκάλα ουίσκι!) και να προσπαθείς να "δώσεις" κάτι κι εσύ στο σεξ, για να πάρεις πίσω.
Το ότι αυτές είναι επαγγελματίες και θα πρέπει να φέρονται το ίδιο καλά και πρόθυμα σε όλους έχει μόνο θεωρητική αξία διότι παραγνωρίζει το γεγονός πως δεν είναι μηχανές αλλά άνθρωποι.
Το ότι η πουτάνα είναι πουτάνα το ξέρει καλά η ίδια, δεν χρειάζεται να της το δείξεις κι εσύ για να γίνει σαφές ποιος είναι το αφεντικό, όπως η Αλβανίδα καθαρίστριά σου το ξέρει πως είναι Αλβανίδα καθαρίστρια και δεν χρειάζεται να την υποτιμάς υπενθυμίζοντάς της το.
Το να είσαι ευγενικός, ευχάριστος, με σωστή συμμετοχή κλπ δεν το κάνεις από έρωτα ούτε από σεβασμό στην πουτάνα, αλλά για να αυξήσεις τις πιθανότητες να περάσεις καλά ΕΣΥ.
Φυσικά υπάρχει και η άλλη σχολή που λέει "Μπες ρε στο δωμάτιο και δείξε της!" κι ας σου καθιστά σαφές μετά η πουτάνα πως κάνει αγγαρία. Είναι κι αυτή μια προσέγγιση! Σε κάποιον μπορεί να αρέσει και η αίσθηση πως διαπράτει βιασμό...
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον έχει η κουβέντα σας.

Αν και δεν είμαι πελάτης πια, από συζητήσεις που είχα παλιότερα με πουτάνες έμαθα κάτι που μου είχε τότε κάνει εντύπωση.

Η πουτάνα δεν ενδιαφέρεται καθόλου για το εάν το ραντεβού της είναι ωραίος ή άσχημος. Της αρκεί να είναι καθαρός και ευγενικός. Από εκεί και πέρα, προτιμά τον μεσήλικα που θα τελειώσει γρηγορότερα από τον εικοσάρη που θα την κουράσει περισσότερο.

Τα πράγματα αλλάζουν μόνο στα long dates αλλά όχι και πολύ.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
επισης συμφωνω με τον φιλο schumi.......οραιος ρε φιλε....οι γνωμες ειναι υποκειμενικες.....ο  baby  μπορει να γουσταρει  γκομενες τυπου  angelina stone kai claudia ferrari και αλλων μουφα σταρ των πορνο(για ριξε μια ματια στα σχολια που παιρνουν..) ....not for me...
Sorry mate but I never met the girls that you say !!!!
Angelina stone  ????
Claudia ferrari ????
Τωρα εαν εχεις λιγο χρονο εκτος απο τις 9 κριτικες που βλεπεις στο Profile μου υπαρχουν και αλλες 149 εδω μεσα εαν ψαξεις λιγο !!!
Σιγουρα θα βρεις και καποιες που μου αρεσαν και που περασα καλα σαν και εσενα !!!
Οσο για Social time με τις γκομενες φιλε εχουμε φαει ωρες και ωρες συζητοντας και εντος και εκτος Date με πολλες απο αυτες !!!!
Τωρα εαν σε εθηξα να με συγχωρεις το περνω πισω δημοσια !!!
Τωρα εαν εθηξα την γκομενιτσα που μπορει να ειναι και σου ειληκρινα στα αρχιδια μου !!
250 πηρε και ηθελε και αλλα 50 για να τα παρει και στο στομα για αυτο τον λογο τα εφαγε στα μαλλια γιατι οπως και να το κανουμε CIH δεν εχει βγει ακομα για να το τιμολογισουν και αυτο !!!
Τωρα για το Μουγγρι επειδη και εγω ειμαι πουτανα και την εβαλα μεσα να την δω την ωρα που ειχα Date με την δικια σου ,να με συγχωρεσεις παλι αλλα παλικαρα απο γουστο σκιζεις !!!
Τα σεβη μου !!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ουπς τσιμπα και δεκαρι σου και με το μαλλι κατω !!!!

dsc03414v.jpg


Αντε και μια ξαπλα παλι με το μαλλι κατω που κανει την διαφορα !!!!

dsc03417lh.jpg


Hasta la vista BABY !!!! ;)


 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον έχει η κουβέντα σας.

Αν και δεν είμαι πελάτης πια, από συζητήσεις που είχα παλιότερα με πουτάνες έμαθα κάτι που μου είχε τότε κάνει εντύπωση.

Η πουτάνα δεν ενδιαφέρεται καθόλου για το εάν το ραντεβού της είναι ωραίος ή άσχημος. Της αρκεί να είναι καθαρός και ευγενικός. Από εκεί και πέρα, προτιμά τον μεσήλικα που θα τελειώσει γρηγορότερα από τον εικοσάρη που θα την κουράσει περισσότερο.

Τα πράγματα αλλάζουν μόνο στα long dates αλλά όχι και πολύ.

μεγαλη αληθεια αυτο φιλε μου.το ιδιο μου ειχε πει στριπερ παλια καραβανα στο χωρο οταν την ρωτησα γιατι κανει παρεα με γερους και μου ειπε οτι αυτοι εχουν τα φραγκα ειναι πιο επικοινωνιακοι λογω εμπειριας και αν κατσει και καμμια πολυ καλη προταση για εξω δεν με κουραζουν καθολου.αυτο ομως μπορει να το αντιληφθει μια εμπειρη πουτανα του χωρου.αμφιδρομα λοιπον μια πρωτοεμφανιζομενη ct κοπελα μικρη σε ηλικια,που δεν τα χει αντιληφθει αυτα, ισως η ωραια εμφανιση και η μικρη ηλικια να της δωσει μια ψευδαισθηση οτι ειναι με καποιον γκομενο της περα απο το χρημα που ειναι δεδομενο οτι το εχει σφηνωμενο στο κεφαλι της.ολα ειναι θεμα παραστασεων και εμπειριας...
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
ρε συ ΒΑΒΥ ιδια με μια κοπελιτσα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας μου ειναι!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
kai exontas piasei ta malia gia ton pairnei kalhtera.......trabaei o allos foto kai kala anamnhstikh......h kopelitsa leei ok me olo ths to xamogelo kai ti kanei o filos? thn bazei sto net na dixei ti? oti den einai oraia ktl?  kai kati alla mpaza typou tiffany apo zuzana (ta kinita tanks) exoune kai sxolia tromero moro kai tetoia.....apo ekei na katalabeis...... Banging Head Against a Wall...........egw epimenw kyrioi......10 se ola....
Και οσο για τις φωτο φιλε τις βαζουμε εδω μεσα για να εχουμε μια καλυτερη αποψη του τι ψωνιζουμε γιατι τα λεφτα ειναι πολλα και δεν ειναι αναγκη να μας πιανουν κοτσο τα Λαμογια και οι Επιστημονες του Photoshop !!!
Γκεγκε !!!
Καμμια μα καμμια κακεντρεχια φιλε απο μερους μου !!!
Βγαζε και εσυ αν θες και βαζε να ποζαρουν για να βγαινουν καλυτερα !!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.879
Πόντοι
2.777
Ενδιαφέρον έχει η κουβέντα σας.

Αν και δεν είμαι πελάτης πια, από συζητήσεις που είχα παλιότερα με πουτάνες έμαθα κάτι που μου είχε τότε κάνει εντύπωση.

Η πουτάνα δεν ενδιαφέρεται καθόλου για το εάν το ραντεβού της είναι ωραίος ή άσχημος. Της αρκεί να είναι καθαρός και ευγενικός. Από εκεί και πέρα, προτιμά τον μεσήλικα που θα τελειώσει γρηγορότερα από τον εικοσάρη που θα την κουράσει περισσότερο.

Τα πράγματα αλλάζουν μόνο στα long dates αλλά όχι και πολύ.

Πολύ σωστή αντίληψη της πραγματικότητας.

Αν και παίρνει βέβαια τα ίδια ποσά, για μεσήλικα/ κοκοράκι, προτιμά τον πεινασμένο γρήγορο.

 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Εδω δηλαδη τι βαθμο να βαλουμε ???
45 σε ολα ???
Ουτε σιλικονες ουτε τιποτα !!!
250 και ολα μεσα CIM ,CIF ,A-level !!!!

 
dsc03190on.jpg
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.879
Πόντοι
2.777
Ουπς τσιμπα και δεκαρι σου και με το μαλλι κατω !!!!

dsc03414v.jpg


Αντε και μια ξαπλα παλι με το μαλλι κατω που κανει την διαφορα !!!!

dsc03417lh.jpg


Hasta la vista BABY !!!! ;)


ερώτηση,

δε σε έχει κυνηγήσει κανείς που ανεβάζεις φωτοζ;
 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδια ας ηρεμησουν τα πνευματα. Για την πλακα μας ειμαστε εδω και πιο σημαντικο εκφραζουμε την γνωμη η οποια ειναι παντα προσωπικη γιαυτο και διαφερει!

Μπραβο Baby απο οτι βλεπουμε η Brigitte δεν λεει τιποτις!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Καλα για εδω δεν ρωταω γιατι θα την σπασουμε την Κατοσταρα !!!
Ειναι και 1μ80 βλεπεις !!!

 
picture069h.jpg
 

Επισκέπτης
Εδω δηλαδη τι βαθμο να βαλουμε ???
45 σε ολα ???
Ουτε σιλικονες ουτε τιποτα !!!
250 και ολα μεσα CIM ,CIF ,A-level !!!!

 
dsc03190on.jpg
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
γεια σου παιχτουρα..
Υ.Γ σε ρεσταρησε,πολυ κουνημενη η φωτο..
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
γεια σου παιχτουρα..
Υ.Γ σε ρεσταρησε,πολυ κουνημενη η φωτο..
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..

Χωρις doubt!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Αντε και μια τελευταια για να σπσεουμε και την Χιλιαδα !!!

 
picture721r.jpg
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ασε να βαλω και εγω καμμια φωτο ρε ΒΑΒΥ !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να και εγω Μονοφαγα !!!

           
lol027.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom