Νέα

Τι σειρά είμαστε...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr_Mojo_Risin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πού υπηρετήσατε;

  • Στρατός Ξηράς

    Ψήφοι: 197 77,0%
  • Πολεμικό Ναυτικό

    Ψήφοι: 25 9,8%
  • Πολεμική Αεροπορία

    Ψήφοι: 34 13,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    256

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε Ρασκαλ μπαίνεις φαντάρος? Καλή τύχη. Έχεις βύσμα? Κουράγιο. Μια μαλακία και μισή είναι. Το πλέον άχρηστο πράγμα στη ζωή μου. Μας τιμωρούνε στερόντας μας ένα χρόνο από τη ζωή για να συντηρούμε στρατόπεδα ,για να έχουν να διοικούν κάποιους οι άχρηστοι καραβανάδες με τις σαπιοκοιλιές .Ελάχιστοι είναι οι Αξιωματικοί με το "Α" κεφαλαίο Και από ετοιμότητα και δυνατότητες του στρατού ? Shit inside Manytime that we are not goodbelts (Χέσε μέσα Πολυχρόνη που δεν είμαστε ευζώνοι). Υπό διάλυση...
Μη μασάς! Θα περάσουν...

Yeap!
Σε λιγότερο από μήνα, Τρίπολη, τώρα ποια σκατά ΠΜ είναι δεν ξέρω, αλλά θα το μάθω εννοείται.  :dancing:
Ε και βέβαια πάιζει βύσμα, γιατί να το κρύψω άλλωστε;  :grin:
Ευτυχώς, διαθέτω αρκετή γραψαρχιδίνη, οπότε θα 'ναι πιο εύκολα. Οψόμεθα!
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
284 EΣΟ. ΣΕΜιτζηςειδικοτητα:σιτιστης,σπαρτη-κεντρο,μυτιληνη(κουφο βουνο και μουσικο σωμα αργοτερα),και αθηνα στα εκεμς καρεα(εδω ηταν λιγο πιπα αλλα οκ).
Τι πιπα να ειχε στα εκεμς,μας δουλευεις ρε φιλε?
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε Ρασκαλ μπαίνεις φαντάρος? Καλή τύχη. Έχεις βύσμα? Κουράγιο. Μια μαλακία και μισή είναι. Το πλέον άχρηστο πράγμα στη ζωή μου. Μας τιμωρούνε στερόντας μας ένα χρόνο από τη ζωή για να συντηρούμε στρατόπεδα ,για να έχουν να διοικούν κάποιους οι άχρηστοι καραβανάδες με τις σαπιοκοιλιές .Ελάχιστοι είναι οι Αξιωματικοί με το "Α" κεφαλαίο Και από ετοιμότητα και δυνατότητες του στρατού ? Shit inside Manytime that we are not goodbelts (Χέσε μέσα Πολυχρόνη που δεν είμαστε ευζώνοι). Υπό διάλυση...
Μη μασάς! Θα περάσουν...

Συμφωνώ απολύτως.

Εξαμηνίτης. 2/39 Σ.Ε. ( Μισολόγγι ), και κατόπιν 282 Μ/Κ ΤΕ ( Κώς ) και τον τελευταίο μήνα Ρόδο 582 Μ/Κ ΤΕ.

Στη Κώ γ@@@@@κα.... λόγω άτυχης συγκυρίας....



 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
ΠΒ θηβα - 105 Α/Κ ΜΜΠ Καβυλη - Σχολη ΠΒ Μεγαλο Πευκο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.235
Κριτικές
5
Like
61.446
Πόντοι
12.056
91'E EΣΣΟ 214 σειρα Κορινθος Κεβοπ Μυτιλινη 221 ΤΕ

15ΜΗΝΟ  :dancing: :dancing: :dancing:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
505  Tαγμα Πεζοναυτων, Βολος το 1988 93 ΕΣΣΟ , Εφ. Λοχιας.
 

nelson

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
84B Πολεμικό Ναυτικό, ΤΠΒ στον Παλάσκα ολη τη θητεία
 

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
214  σειρα  98 ΤΜΧΕΘ (ΑΠΜΑ) ΛΕΣΒΟΣ  ΠΕΤΣΟΦΑΣ
 

Επισκέπτης
91'E EΣΣΟ 214 σειρα Κορινθος Κεβοπ Μυτιλινη 221 ΤΕ

15ΜΗΝΟ  :dancing: :dancing: :dancing:

βρε αληταμπουρα, μπορει να περασε και απο τα χερια μου στο ΣΓ ΥΕΘΑ η μεταθεση σου τοτε! χαχαχαχ. Αν σε ηξερα, κατι καλυτερο θα καναμε τοτε, χαχαχα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αυλώνα , 211 ΕΜΑ ορεστιάδα,κατάμαυρος φανταράς, όπου και απελύθην.....τρύπα στην γεωγραφία που λέει και ο μαχαιρίτσας...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.235
Κριτικές
5
Like
61.446
Πόντοι
12.056
βρε αληταμπουρα, μπορει να περασε και απο τα χερια μου στο ΣΓ ΥΕΘΑ η μεταθεση σου τοτε! χαχαχαχ. Αν σε ηξερα, κατι καλυτερο θα καναμε τοτε, χαχαχα

Αμ...που να σε ηξερα τοτε...εδω δεν ηξερα τον εαυτο μου καλα καλα...Ζαχαρη περασα αν και ειχα δηλωση ευβρο..χεχεχεχεε
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Γενικά τι λένε τα τεθωρακισμένα σήμερα έχει πολύ πήξιμο? Είναι καλά στον Αυλώνα στο ΚΕΤΘ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ορεστιάς...Tutti-Frutti ???

δεν εχω ιδεα.......βραδυ ποτε δεν εκατσα εξω!δεν ειχα ποτε διανυκτερευση......τα μεσημεροαπογευματα ομως ημουνα στο ξενοδοχειο ηλεκτρα...με cg!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ΠΒ θηβα - 105 Α/Κ ΜΜΠ Καβυλη - Σχολη ΠΒ Μεγαλο Πευκο.

ελα ρε.....ησουνα στην μοιρα πυροβολικου στην καβυλη?την ΠΑΠ την θυμασαι?πολυ λασπη ρε παιδι μου.....και το Liberty στο χωριο κορυφαιο ε?τις ταινιες που ειδα εκει δεν προκειται να τις ξαναδω στο υπολοιπο της ζωης μου με την ιδια συχνοτητα!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
ελα ρε.....ησουνα στην μοιρα πυροβολικου στην καβυλη?την ΠΑΠ την θυμασαι?πολυ λασπη ρε παιδι μου.....και το Liberty στο χωριο κορυφαιο ε?τις ταινιες που ειδα εκει δεν προκειται να τις ξαναδω στο υπολοιπο της ζωης μου με την ιδια συχνοτητα!

Την ΠΑΠ Ευγενικου λες, στην Καρωτη ?? Ειχα παει για ενα 20μερο εκει (τιγκα στους κοριους).
Το Λιμπετρυ στο χωριο λες το μπιλιαρδαδικο, που στο παταρι ειχε μινι αιθουσα προβολης??
Ο τυπος ειχε μας ειχε πει ο κορυφαιο: "Παιδες, σημερα εχω την τελευταια Πριβατέ (Private) ταινια για εσας". 
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
δεν εχω ιδεα.......βραδυ ποτε δεν εκατσα εξω!δεν ειχα ποτε διανυκτερευση......τα μεσημεροαπογευματα ομως ημουνα στο ξενοδοχειο ηλεκτρα...με cg!

Στο Ηλεκτρα δουλευε ενα θεομουνο... μια πιτσιρικα αλλο πραγμα..μμμμμμμμμ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την ΠΑΠ Ευγενικου λες, στην Καρωτη ?? Ειχα παει για ενα 20μερο εκει (τιγκα στους κοριους).
Το Λιμπετρυ στο χωριο λες το μπιλιαρδαδικο, που στο παταρι ειχε μινι αιθουσα προβολης??
Ο τυπος ειχε μας ειχε πει ο κορυφαιο: "Παιδες, σημερα εχω την τελευταια Πριβατέ (Private) ταινια για εσας". 

oxi bre.....την ΠΑΠ διπλα στην καβυλη λεω.....και το λιμπερτυ δεν ειχε παταρι...στο χωριο μεσα ειναι!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Μπλεξαμε τις ΠΑΠ... Ποια παπ λες βρε?? Εχω παθει μπλακ ουτ...
Μεσα στο χωριο ειχε το μπιλιαρδαρικο με το παταρι/αιθουσα προβολης κ και το μπαρακι του Πουστη του Σακη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom