Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 344 άτομα (19 μέλη και 325 επισκέπτες)

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Δεν έκραξα κανέναν ηδονοβλεψία ..προφανώς λίγο πολύ όλοι είμαστε αλλά προσωπικά είμαι και από αυτό...σορρυ ρε μάγκα η μάγισσα που κάποιος το 24 πρέπει να πει Τα αυτονόητα...δεν νοείται άλλοι να επιχειρούν άλλοι να είναι οικοδομή άλλοι να σπουδάζουν με κόστος και χρόνο για να γίνονται πλούσιες και πλούσιοι σκουπίδια...αν είναι δυνατόν
 

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Και όταν τις μαθαίνετε ρε τριβλακες να παίρνουν τόσα φράγκα για μια φωτό ...πρώτον δεν θα ξαναδουλέψει καμία και κανένας...δεύτερον δίνεται τους πόρους ...η ηδονοβλεψία από πότε έγινε αντικατάσταστρια του πραγματικού σεξ?αυτό κάνετε....αν παίρνουν για φώτο πατούσες εξήντα και εκατό ευρώ για να πηδήξεις αύριο μεθαύριο θα θέλουν όλες 300 500 με υπηρεσίες κάτω από στούντιο..νιώσε τι λέω και άσε τις ειρωνίες ...δεν έχω κανένα θέμα με την ηδονοβλεψία ...μη την βλακεία έχω και κατεπεκταση πόσο θα επηρεάσει όλο το φύλο μας...Ε λοιπόν τα γαμησατε όλα για όλους με αυτόν τον τροπο και έπεται συνέχεια
 

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Ποια σε πλήγωσε τύπε;
Σε βλέπω εδώ και δύο ημέρες να κράζεις τους ηδονοβλεψίες.
Πράγμα αστείο. Επειδή βρίσκεσαι στην σεξουαλική πλευρά του διαδικτύου, η οποία με τον ένα τρόπο ή τον άλλο, βασίζεται στην ηδονοβλεψία.
Έλα, αγκαλίτσα. Θα περάσει κάποτε.
Gen z liberal εμβολιασμενος μέχρι 30 ετών τρως έντομα και έχεις pronounces τα και οι?ροζ μαλλιά?φεμινιστης?όλη την ατζέντα ακολουθας η με επιλογές?η καμιά γκόμενα με ονλι είσαι?
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Και όταν τις μαθαίνετε ρε τριβλακες να παίρνουν τόσα φράγκα για μια φωτό ...πρώτον δεν θα ξαναδουλέψει καμία και κανένας...δεύτερον δίνεται τους πόρους ...η ηδονοβλεψία από πότε έγινε αντικατάσταστρια του πραγματικού σεξ?αυτό κάνετε....αν παίρνουν για φώτο πατούσες εξήντα και εκατό ευρώ για να πηδήξεις αύριο μεθαύριο θα θέλουν όλες 300 500 με υπηρεσίες κάτω από στούντιο..νιώσε τι λέω και άσε τις ειρωνίες ...δεν έχω κανένα θέμα με την ηδονοβλεψία ...μη την βλακεία έχω και κατεπεκταση πόσο θα επηρεάσει όλο το φύλο μας...Ε λοιπόν τα γαμησατε όλα για όλους με αυτόν τον τροπο και έπεται συνέχεια
τυπε ολη η ζωη ειναι αδικη το εχουν πει σε πολλες ταινιες ηδη..get used to it κ κοψε τη κλαψα,τι να κανουμε δλδ;;
επισης να σ'ενημερωσω οτι οσο κ να κοπανιεσαι δε μπορεις να αλλαξεις τον κοσμο απο μια εξελιξη που καλως η κακως εχει παρει ηδη την πορεια της κ αν ακομα φωναζε ολη η ελλαδα ολοι μας ειμαστε πολλοι μικροι για να τη σταματησουμε (το φαινομενο of ειναι παγκοσμιο).οι περισσοτεροι βλεπουν τα σεντονια που γραφεις κ απλα τα προσπερνανε.
αν σταματησεις να δινεις τοση σημασια στο τι κανουν οι αλλοι θα κανεις ενα μεγαλο βημα προς την ευτυχια,τωρα αν νομιζεις οτι ολα αυτα γινονται για να πληρωνεις παραπανω τις πουτανες παει αλλου το θεμα..χαλαρωσε λοιπον κ αν εσυ το αντιπαθεις το αθλημα μεινε μακρυα κ μην ασχολεισε,μην πληρωσεις ποτε τανα που εχει of!
εγω που στα λεω αυτα αν ανατρεξεις στα πρωτα μου μνμ του προφιλ θα δεις οτι εχω τσακωθει εδω μεσα για τους ιδιους λογους με σενα κ γτ πανε κ πληρωνουν κατι γιδια κατι γριες κ θειες που ναι σα το χρεος κ μετα αξιολογα μουνια καβαλανε το καλαμι κ ζητανε οικοπεδακι να τις πηδηξεις!
συμφωνω κ εγω σε πολλα απο οσα λες αλλα δεν χρειαζεται να γινουμε γραφικοι ουτε να σπαμε μπαλες..ο καθενας εχει δικαιωμα να τη βρει οπως θελει ειτε θελει να παρει ματι,ειτε θελει να γαμαει μοντελα η να τον γαμανε τραβελια...
φιλικα παντα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom