Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Εσύ έχεις τίποτα απ'αυτά;
Δεν μας έλεγες πριν να μην κοιτάς τι κάνουν οι άλλοι; Τώρα γιατί σε ενδιαφέρει; Ότι και να πω θα ρίξεις την κακία σου. Θα με βγάλεις βουτυροπαιδο που τα βρήκε όλα έτοιμα με μπαρμπα στη Κορώνη. Μόνο εσυ εισαι ο καλός το καταλάβαμε. Ο άντρας των ονείρων που δεν εκτιμούν οι καριολες γυναίκες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Eτσι το εχω φανταστει τύπε μου

Το τελευταιο ποσταρισμα μου στο μπου κομ, θα ειναι η φωτογραφια της απο το αεροδρομιο οταν θα ερθει Ελλαδα

Κι εκει θα μετρησουμε αρκετα εγκεφαλικα, αλλά δεν θα ειμαι πια εδω να τα δω.
Εγκεφαλικά για ποιον λόγο; Αφού είσαι σύμφωνος για γάμο, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει. Η Ευρώπη είναι ευκαιρία. Εύχομαι και η συνέχεια να είναι το ίδιο καλή.

Πανω απο τα παντα, μονο ενα χιλιοστο κατω απο τους γονεις μου
Ενώ δεν έχετε ζήσει ποτέ μαζί, αλλά την βλέπεις μόνο με βιντεοκλήση... Κάπου θα πρέπει να αρχίσεις να αναρωτιέσαι, αν ελέγχεις την κατάσταση.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
αν ερθει η κολομπιανα εδω και τα φτιαξετε εγω θα κοψω τα παπαρια μου και θα ψηφισω και συριζα
JXzUdAX.gif
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
πως πήγαν τα καρναβαλικά πεσίματα μάγκες;

εγώ σταμάτησα στα 9, δεν γάμησα όμως...

το είδα πάντως σαν μια καλή προπόνηση.

είμαστε στα 34 πεσίματα για φέτος, έχω δηλώσει ότι έχω στόχο το 1 στα 100.

θα το παλέψω λοιπόν μήπως τα καταφέρω, αλλιώς θα πάω κι εγώ σε καμία ιερόδουλη να ανεβάζω κριτικές για χυσίματα στα πατώματα από φανταστικά γλειφομούνια :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
πως πήγαν τα καρναβαλικά πεσίματα μάγκες;

εγώ σταμάτησα στα 9, δεν γάμησα όμως...

το είδα πάντως σαν μια καλή προπόνηση.

είμαστε στα 34 πεσίματα για φέτος, έχω δηλώσει ότι έχω στόχο το 1 στα 100.

θα το παλέψω λοιπόν μήπως τα καταφέρω, αλλιώς θα πάω κι εγώ σε καμία ιερόδουλη να ανεβάζω κριτικές για χυσίματα στα πατώματα από φανταστικά γλειφομούνια :2funny:

Δε βαρέθηκες ακόμα ρε φίλε; :dunno:

Αφού βλέπεις ότι δεν...

Καμια ξαδέρφη δεν έχεις εκει πέρα να σου φέρει καμια φίλη της;
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.716
Πόντοι
456
Λίγες, κάνει μπαμ ότι είναι αλβανιδες, το μόνο θετικό οτι δίνουν εύκολα κωλο
Τι λίγες ρε τυπε Αθήνα οι πιο όμορφες στο δρόμο και στις καφετεριες αλβανίδες είναι,γεννημένες εδώ..ειδικά σε ηλικίες 15-25
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Εν τω μεταξύ,για το θέμα του ταξιτζή που λέμε συνεχώς,ρε μάγκες αν βρήκες μια γκόμενα που σε καλύπτει,περνάτε καλά,γαμιέστε καλά,θα της λες πλήρωνε μου τη βενζίνη ας πούμε;:dunno:

Για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδή και σε τι εποχές ζούμε,μπακουρίλας-αγαμίας-μοναξιάς.Το να γλυτώνεις απ'όλα αυτά,που κακά τα ψέματα μόνο γυναίκα σε γλυτώνει,δε νομίζω να αξίζει όσο...η βενζίνη
ua εχεις διπλα σου τη γκομενα και θα τη γαμαει αλλος υπηρετης κανονικος θα σαι
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Δάσκαλε, θα στα γράψω όσο πιο αναλυτικά γίνεται. Όλοι εδώ μέσα βρισκόμαστε στην τρίτη κατηγορία ανδρών
βάση δυναμικότητας να ρίξουμε γκόμενες. Η πρώτη κατηγορία -οι χαρισματικοί- είναι απειροελάχιστοι.
Είναι αυτοί που μπαίνουν σε ένα μαγαζί ή περπατούν στον δρόμο κτλ και όλες ρίχνουν πάνω τους το βλέμμα τους. Εξασκούν μία φοβερή κι ανεξήγητη έλξη στις γκόμενες. Τις παραλύουν. Δεν χρειάζεται να κάνουν τίποτα.
Όλοι έχουμε γνωρίσει ή δει τέτοιους άνδρες. Είμαι απόλυτα σίγουρος και σκεφτόμαστε τι έγινε ρε μαλάκα
εντελώς αυθόρμητα. Εδώ μέσα τέτοιος άνδρας δεν υπάρχει διότι δεν θα είχε κάνει ούτε ένα ποστ. :2funny:
Η δεύτερη κατηγορία είναι τα άλφα μέιλ. Αυτοί έλκουν με λεφτά, ισχύ κτλ, τις γκόμενες και τις καθηλώνουν με την ανυπότακτη συμπεριφορά τους. Δεν πληρώνουν τις συκωταριές τους, δεν είναι καν χορηγοί.
πως.


:rockon:
ο σαββιδης δε πιανεται?
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Πρώτον, δεν ειναι υπαλληλος αλλά ελευθερη επαγγελματιας με ηλεκτρονικο καταστημα
Δευτερον οταν θα ερθει, θα ειναι για να κανονισουμε το γαμο μας
Τριτον, εχει πιο πολλα λεφτα απο μενα

Τι πουλάει το κατάστημα?Κολομβιανές γραβάτες?
Θα έχει γούστο να είναι προιόν τεχνητής νοημοσύνης η γκόμενα και να σου σκάσει κανάς Χοσέ.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
αν ερθει η κολομπιανα εδω και τα φτιαξετε εγω θα κοψω τα παπαρια μου και θα ψηφισω και συριζα

Μπορεί να του είπε οτι σκοπεύει να μείνει παρθένα μέχρι το γάμο και ο Αλεξ καύλωσε.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
πρέπει να έχεις τουλάχιστο 1/3 περισσότερο μισθό από αυτή που στοχευεις.
Αυτά ήταν προ κοβιντ

Κάποτε τη βγάζαμε με σουβλάκι και κοα κόλα στο παγκακι και τώρα θες R8 και διακοπές στην Ιμπιζα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ερθει η κολομπιανα εδω και τα φτιαξετε εγω θα κοψω τα παπαρια μου και θα ψηφισω και συριζα
Μεγάλη μπουκιά φάε ,μεγάλη κουβέντα μη λες
 

monarchis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2024
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Ρε τύπε .... γνωριζόμαστε χρόνια από εδώ. ΜΕ ΚΟΒΕΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΟΧΕΣ ;
Απλά αν πεις τέτοιες μαλακίες σε γκόμενες ...χαλάς τις πιθανότητές σου.
Οκ , έχουμε πει δεν σκάμε για αποτυχία . ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.
Σε αποτελεσματικότητα ... τι πλεονεκτεί λες ;
Σου δίνει καλύτερες πιθανότητες να φας τη γκόμενα εννοώ ;;


1)Να πεις ότι είχες πολύχρονη σχέση μέχρι πριν λίγους μήνες ... χωρίς λεπτομέρειες ...
που ΤΗ ΧΑΛΑΣΕ Η ΑΛΛΗ ... ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟΝ ... ΕΝΩ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΠΙΣΤΟΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ...

2)να πεις ότι είσαι 3 χρόνια μπάκουρος και γαμάς σε ρδέλα, πιάτσες, στριπ , βίζιτες μασατζίδικα ;


Πως το κόβεις ;
Εσύ θες να πεις αυτό ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ή αυτό που σε κάνει ... πίκερ ;
Το καλύτερο είναι να μην συζητάτε για το παρελθόν. Όσον αφορά τις δυο αυτές επιλογές, εννοείται να αποφύγεις να αναφέρεις πορνό παρελάσεις και μπουρδελο καταδρομικες - κυρίως σε ανιχνευτικά πρώτα ραντεβού - φαντάσου να βγεις με μια κοπέλα και στο δεύτερο η τρίτο ραντεβού ας πούμε να σου λέει ότι έχει πάει με πάνω από 100 και να σου περιγράφει τις πιο τέλειες παρτουζες των τελευταίων μηνών που συμμετείχε. Αντίστοιχο περίπου είναι.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.086
Πόντοι
216
Οι νεαρές Ελληνίδες φαντάζονται συχνά, ότι θα κάνουν ό,τι τους καπνίσει ως τα 28 τους περίπου, και μετά, νταν στην ώρα του, θα βρεθεί ο σωστός και ώριμος παίκτης για γάμο και παιδιά.

Μόνο που το παράθυρο χρόνου που έχουν στο μυαλό τους σπάει εύκολα, και πολλές αρχίζουν να πανικοβάλλονται στα τριαντακάτι. Κι από τον πανικό τους κάνουν την επόμενη μαλακία. *lol*

Αυτή είναι όλη η ιστορία, από αυτές που έχω γνωρίσει καλύτερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Yπαρχουν τόσοι που θα συμβιβάζονταν ευχαρίστως με τριμπαζα ώστε έχουν ακόμα πιο μεγάλο περιθώριο.
Πιστεύω ότι είναι κάπου ανάμεσα στα 30 με 35.
Καμμία δεν χάνεται. . .
Ο μοναχικός μπουρδελιαρης που σέβεται τα όργανα του και την ιστορία του ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να πέσει στο επίπεδο των πλεμπαιων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Οι νεαρές Ελληνίδες φαντάζονται συχνά, ότι θα κάνουν ό,τι τους καπνίσει ως τα 28 τους περίπου, και μετά, νταν στην ώρα του, θα βρεθεί ο σωστός και ώριμος παίκτης για γάμο και παιδιά.

Μόνο που το παράθυρο χρόνου που έχουν στο μυαλό τους σπάει εύκολα, και πολλές αρχίζουν να πανικοβάλλονται στα τριαντακάτι. Κι από τον πανικό τους κάνουν την επόμενη μαλακία. *lol*

Αυτή είναι όλη η ιστορία, από αυτές που έχω γνωρίσει καλύτερα.

Για γάμο και παιδιά θα βρουν,το θέμα είναι τι θα βρουν.Και εννοώ οικονομικά

Οι έξυπνες,θα ζήσουν τα νιάτα τους φουλ,πούτσες,ταξίδια,νησιά,εξωτερικά,και πλησιάζοντας τα 30,θα έχουν τακτοποιήσει και το θέμα γάμου-παιδιού με κάποιον ευκατάστατο.

Αυτές που πανικοβάλλονται,είναι όσες μείναν χρόνια κολλημένες με κανα ρεμάλι ή όσες κάθονταν αγάμητες περιμένοντας τον πρίγκηπα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.086
Πόντοι
216
Ουπς, εδώ περιγράφεις τη μία ή την άλλη πρώην μου. *lol* Καλά τα λες, υπάρχουν κι εκείνες που δεν ξεκολλάνε από το λάθος άτομο, μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο.

Δεν πα να τις φτύνεις και να ξενογαμάς, άμα σε βάλει μια κοπέλα στόχο της, θα κάνει ό,τι περνά από το χέρι της για να σε κρατήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom