Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
1
Like
3.289
Πόντοι
456
εναν γαυρο αυριο στην κληρωση και φευγουμε καρφι για ημιτελικο :rockon:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.335
Κριτικές
42
Like
26.072
Πόντοι
28.246
Χυστε να χυνουμε κσι εμεις μαζι σας!

Συγχαρητηρια μαγκες της Τουμπας!

Παρακαλατε μην σμιξουμε, τουλάχιστον οχι τωρα. Οχι τωρα σε αλληλοεξόντωση.

Και βλεπουμε μετα αν περασουμε και οι δυο στους τεσσερις.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
εναν γαυρο αυριο στην κληρωση και φευγουμε καρφι για ημιτελικο :rockon:

Το θέμα είναι να ΜΗΝ πέσουμε πάνω στην Άστον Βίλα που είναι άλλο επίπεδο!
Όλους τους υπόλοιπους εάν παίζουμε όπως χθες έχουμε ελπίδες.
* Τον γαύρο τον θέλω στους 4 όπως έχω ξανά γράψει.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.932
Κριτικές
5
Like
11.902
Πόντοι
3.786
εναν γαυρο αυριο στην κληρωση και φευγουμε καρφι για ημιτελικο :rockon:
Νομίζω ελληνικός "εμφύλιος" δεν έχει γίνει σε ευρωπαϊκή διοργάνωση στο ποδόσφαιρο.Δε θα ήταν καλύτερο στον τελικό,ελληνικός τελικός σε ελληνικό γήπεδο;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Μία εκ των Βικτόρια Πλζεν & Κλαμπ Μπριζ θεωρώ πως θα ήτο η ιδανικότερη κλήρωση αύριο.. μας το χρωστάει εξάλλου η πουτάνα η τύχη απ'τα ματσάκια κόντρα στην Μαρσέιγ....
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
1
Like
3.289
Πόντοι
456
Νομίζω ελληνικός "εμφύλιος" δεν έχει γίνει σε ευρωπαϊκή διοργάνωση στο ποδόσφαιρο.Δε θα ήταν καλύτερο στον τελικό,ελληνικός τελικός σε ελληνικό γήπεδο;

τωρα τους θελω μετα δεν θα τους βρισκω. :zfuck:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.335
Κριτικές
42
Like
26.072
Πόντοι
28.246
Μία εκ των Βικτόρια Πλζεν & Κλαμπ Μπριζ θεωρώ πως θα ήτο η ιδανικότερη κλήρωση αύριο.. μας το χρωστάει εξάλλου η πουτάνα η τύχη απ'τα ματσάκια κόντρα στην Μαρσέιγ....
Παρε εσυ την μια, οποια να ναι. Και την αλλη την παιρνω εγω. Μας τις διινουν χωρις κληρωση;

Αν και οπω αποδειχτηκε βατος αντιπαλος υπαρχει αλλα οχι ευκολος. Χρειαστηκες πέντε αποψε, χρειαστηκα εξι για να γυρισουν.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
Νομίζω ελληνικός "εμφύλιος" δεν έχει γίνει σε ευρωπαϊκή διοργάνωση στο ποδόσφαιρο.Δε θα ήταν καλύτερο στον τελικό,ελληνικός τελικός σε ελληνικό γήπεδο;
Ναι για να ψάχνουμε ταράτσα να σκαρφαλώσουμε να τον δούμε και στο γήπεδο να είναι από 15 μαθητες δευτέρας δημοτικού....και να πηγαίνουν τα χανουμια νύχτα να σκάβουν το γήπεδο....και μετά να κάνει τον πονηρό ο πεος ότι δεν δίνει το Πανθεσσαλικό.....να γελάει όλη η υφήλιος πάλι...
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
1
Like
3.289
Πόντοι
456
ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΛΗΡΩΤΙΔΑ ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΗΔΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΑ @@ ΜΟΥ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΙ Η ΤΖΑΜΠΑΣΟΦΙΑ.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.932
Κριτικές
5
Like
11.902
Πόντοι
3.786
Παρε εσυ την μια, οποια να ναι. Και την αλλη την παιρνω εγω. Μας τις διινουν χωρις κληρωση;

Αν και οπω αποδειχτηκε βατος αντιπαλος υπαρχει αλλα οχι ευκολος. Χρειαστηκες πέντε αποψε, χρειαστηκα εξι για να γυρισουν.
Με λίγη τύχη περνάμε Ισραήλ και Δανία στο ranking για την 15η θέση.Έμειναν χωρίς ομάδα τώρα.Διπλό καλό η πρόκριση σας.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
Το δεύτερο γκολ τους ήταν πολύ καλή κάθετη επίθεση... δυστυχώς, αυτοι στην θέση του φορ έχουν παικταρα και εμείς τον Τανζανο δαίμονα ...όλο το παιχνίδι τους αυτό ήταν,έπαιζαν πίσω από την μπάλα και έψαχναν το ένα λάθος που θα τους βγάλει μπροστά γρήγορα με αυτόν αιχμή.... δύσκολη πολύ η ρεβάνς πλέον αλλά αν ανεβάσουν απόδοση λίγο και παίξουν με υπομονή και συγκέντρωση το πιστεύω...όσο για την Κυριακή ένα έχω να γράψω...έτσι και ξεμπουκωσει λίγο η ομάδα γιατί μας χρωστάει πολλά η πουτανα η τύχη θα φάτε πολλά σκώληκες....λίγο τύχη θέλει.
Όσοι διαβάζετε και νιώθετε ,ξέρατε από πριν το έργο....όλη τη χρονιά σας γράφω ότι η ομάδα είναι πολύ καλή...μετά το 2-0 με την αεκς....μετά το διπλό της ζέλας στο κύπελλο και του θρήνου στο πρωτάθλημα....κάθε φορά μαζευόμαστε και ρίχνουμε πουτσα απλόχερα...αν η ομάδα είχε στηριχθεί με δύο παίκτες ακόμα τώρα θα ειμασταν τελικό κυπέλλου, σίγουρα πρωταθλητές και θα βάζαμε δύσκολα σε όλους στο καρνεισιον .....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με λίγη τύχη περνάμε Ισραήλ και Δανία στο ranking για την 15η θέση.Έμειναν χωρίς ομάδα τώρα.Διπλό καλό η πρόκριση σας.
Θέλουμε πέντε τουλάχιστον νίκες....
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
1
Like
3.289
Πόντοι
456
Παρακαλατε μην σμιξουμε, τουλάχιστον οχι τωρα. Οχι τωρα σε αλληλοεξόντωση.

Και βλεπουμε μετα αν περασουμε και οι δυο στους τεσσερις.
Παρε εσυ την μια, οποια να ναι. Και την αλλη την παιρνω εγω. Μας τις διινουν χωρις κληρωση;

Αν και οπω αποδειχτηκε βατος αντιπαλος υπαρχει αλλα οχι ευκολος. Χρειαστηκες πέντε αποψε, χρειαστηκα εξι για να γυρισουν.
Θα μας κλασεις τα αρχιδια ρε μουνι.

:2funny::2funny::2funny::2funny:

:badair::badair::badair::badair:

ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΛΑΣΟΜΠΑΝΙΕΡΕΣ.

:zfuck:
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
26
Like
10.991
Πόντοι
3.246
Νομίζω ελληνικός "εμφύλιος" δεν έχει γίνει σε ευρωπαϊκή διοργάνωση στο ποδόσφαιρο.Δε θα ήταν καλύτερο στον τελικό,ελληνικός τελικός σε ελληνικό γήπεδο;
Και μετα το παιχνιδι θα ειναι βαμμενη η ΟΠΑΠ αρενα ασπρομαυρη και ερυθρολευκη. :rockon::rockon::rockon:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
περναμε στην τουμπα

βαλτε τα σπιτια σας εξοχικα αμαξια οτι εχετε κλπ κλπ...
τα ειπαμε βεβαια εδω λιγες ωρες μετα το 2-0 στο ζαγκρεμπ

ελπιζω να βγαλατε κανενα ψιλο :2on1:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.439
Κριτικές
62
Like
41.171
Πόντοι
8.530
Νομίζω ελληνικός "εμφύλιος" δεν έχει γίνει σε ευρωπαϊκή διοργάνωση στο ποδόσφαιρο.Δε θα ήταν καλύτερο στον τελικό,ελληνικός τελικός σε ελληνικό γήπεδο;
Συμφωνω...
Μετά βέβαια το γήπεδο θα χρειαστεί ανακατασκευή από την αρχή ...εκτός αν το μισό έχει μέσα αστυνομικούς.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.335
Κριτικές
42
Like
26.072
Πόντοι
28.246
:2funny::2funny::2funny::2funny:

:badair::badair::badair::badair:

ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΛΑΣΟΜΠΑΝΙΕΡΕΣ.

:zfuck:
Τι παραθέτεις ρε σουρωμενε;

Ακου, μετα απο τετοια μεθυσια θα πηγαινεις για υπνο. Το ιδιο εκανα και εγω εχτες. Και τωρα ξύπνησα, πινω το καφεδακι μου και σου λεω θα σας εξαφανισουμε! Κουφαλες.

Αντισθενη ξεμπλοκαρε τον, τον σουρα απο το γαυραδικο. Ειναι καλο αρχιδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom