Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Αλυσίδα είναι αυτά.

Αγαμία-πυρφοριλικι-ταξιτζιλίκι κλπ κλπ

Οι άντρες έχουν καταντήσει να ζητιανεύουν για λ΄΄ιγη γυναικεία συντροφιά
Ακριβώς ΑΥΤΟ. Και όσοι δεν το κάνουμε με μεγάλη "ζέση" είμαστε οι "περίεργοι" - και οι "ανήμποροι" που έχουμε "ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ" ή "ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΤΕΙ" να πηγαίνουμε μόνο με πληρωμένες.

Τις προάλλες έλεγα σε έναν "ζητιάνο μουνιών" ότι πάω με πουτάνες κάπου κάπου και μου έλεγε "ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ". Αυτός εν τω μεταξύ τέρμα αγάμητος και όλο τρέχει πίσω απο μουνιά. 47 ετών αυτός και εμφανίσιμος
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
παντως αν γαμας με στολη να δωσω κατι να παρω μια στολη απο vendora ,εχει και αξιωματικου
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
παιδιά με μεγάλη διαφορά ΓΙΑΤΡΟΣ

έχω πρώτο ξάδελφο γιατρό κανονικού ύψους και οριακά εμφανίσιμο

δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες του κολλάνε και μιλάμε για πέσιμο κανονικό : καταρχάς όλες οι νοσοκόμες (για προφανείς λόγους). Στην συνέχεια σχεδόν όλες οι γιατρίνες.
μετά υπάρχει μια κατηγορία που είναι ιατρικές επισκέπτριες και που προσπαθούν να πείσουν τους γιατρούς να γράφουν ιατρικές συνταγές με το Χ φάρμακο της εταιρείας τους. Κόλαση.
στην συνέχεια στον κοινωνικό περίγυρο υπάρχει μια μεγάλη κατηγορία γυναικών που έχουν τη νοοτροπία <<καλό είναι να υπάρχει ένας γιατρός στο σπίτι>>
τέλος υπάρχει και η κλασική νοοτροπία που πολλοί ήδη ανέφεραν με την οικονομική διάσταση που είναι τεράστιος μαγνήτης, δείτε πχ την παμπόνηρη την μαυρούλα την Ελέτσι πως τη λένε που τύλιξε τον παχουλό γιατρό με παπά και με κουμπάρο

οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα έχω την αίσθηση ότι υπολείπεται σημαντικά
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
παιδιά με μεγάλη διαφορά ΓΙΑΤΡΟΣ

έχω πρώτο ξάδελφο γιατρό κανονικού ύψους και οριακά εμφανίσιμο

δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες του κολλάνε και μιλάμε για πέσιμο κανονικό : καταρχάς όλες οι νοσοκόμες (για προφανείς λόγους). Στην συνέχεια σχεδόν όλες οι γιατρίνες.
μετά υπάρχει μια κατηγορία που είναι ιατρικές επισκέπτριες και που προσπαθούν να πείσουν τους γιατρούς να γράφουν ιατρικές συνταγές με το Χ φάρμακο της εταιρείας τους. Κόλαση.
στην συνέχεια στον κοινωνικό περίγυρο υπάρχει μια μεγάλη κατηγορία γυναικών που έχουν τη νοοτροπία <<καλό είναι να υπάρχει ένας γιατρός στο σπίτι>>
τέλος υπάρχει και η κλασική νοοτροπία που πολλοί ήδη ανέφεραν με την οικονομική διάσταση που είναι τεράστιος μαγνήτης, δείτε πχ την παμπόνηρη την μαυρούλα την Ελέτσι πως τη λένε που τύλιξε τον παχουλό γιατρό με παπά και με κουμπάρο

οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα έχω την αίσθηση ότι υπολείπεται σημαντικά
ΙΣΧΥΕΙ. Έχω έναν φίλο ιατρό οφθαλμίατρο ούτε 40 ετών ιατρό του ΕΣΥ ο οποίος έχει πολύ μετρια εμφάνιση - αλλά πάντα βρίσκει γκόμενες και όλες εργαζόμενες σε νοσοκομεία είτε γιατρίνες είτε ακτινολόγους είτε τέτοεις.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Τα 3 βασικοτερα πραγματα που για καθε ανδρα σημαινουν "τακτοποιηση", "προοδος" κλπ ειναι οι σπουδες-καταρτιση, η δουλεια και μια καλη γυναικα

Και στα 3 ο βαθμος δυσκολιας στη χωρα μας ειναι πολυ μεγαλος

Σε πολλες χωρες ολα τα παραπανω τσουλανε σα γαργαρο νερακι, χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Τα 3 βασικοτερα πραγματα που για καθε ανδρα σημαινουν "τακτοποιηση", "προοδος" κλπ ειναι οι σπουδες-καταρτιση, η δουλεια και μια καλη γυναικα

Και στα 3 ο βαθμος δυσκολιας στη χωρα μας ειναι πολυ μεγαλος

Σε πολλες χωρες ολα τα παραπανω τσουλανε σα γαργαρο νερακι, χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια

ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ.

Και πάλι μεγάλη ευθύνη έχουν οι πυρφόροι. Πολύ μεγάλη ευθύνη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Τα 3 βασικοτερα πραγματα που για καθε ανδρα σημαινουν "τακτοποιηση", "προοδος" κλπ ειναι οι σπουδες-καταρτιση, η δουλεια και μια καλη γυναικα

Και στα 3 ο βαθμος δυσκολιας στη χωρα μας ειναι πολυ μεγαλος

Σε πολλες χωρες ολα τα παραπανω τσουλανε σα γαργαρο νερακι, χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια

Επίσης,σε άλλες χώρες έχουν και περισσότερες σεξουαλικές εμπειρίες απο μικροί

Εδώ, η 'καλή γυναίκα' παίζει να'ναι για πολλούς και η μοναδική που θα γνωρίσουν στη ζωή τους (παραδείγματα κι απο γνωστούς μου που παντρεύτηκαν την πρώτη...ή τη δεύτερη που τους έκατσε...οι πιο έμπειροι :confused:)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Επίσης,σε άλλες χώρες έχουν και περισσότερες σεξουαλικές εμπειρίες απο μικροί

Εδώ, η 'καλή γυναίκα' παίζει να'ναι για πολλούς και η μοναδική που θα γνωρίσουν στη ζωή τους
Ειδικά στην Αθήνα, όπως έχω καταλάβει, η κατάσταση είναι τραγική - ο ανταγωνισμός μεταξύ ανδρών είναι τεράστιος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
παπατζας ειναι αυτος που πουλα κ αγωραζει τ παντα και δεν εχει ευρο στ πορτοφολι μπορει η γκομενα μεχρι να τ βγαλει και για φαι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Ειδικά στην Αθήνα, όπως έχω καταλάβει, η κατάσταση είναι τραγική - ο ανταγωνισμός μεταξύ ανδρών είναι τεράστιος.

Ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος,αλλά εκεί υπάρχουν και ελεύθερες γυναίκες ρε τύπε.

Όπως λέω συνεχώς,το ανύπαντρο μουνί έχει μαζευτεί σε 2 πόλεις.Και ο εργένης,καλώς ή κακώς,εκεί πρέπει να ζει αν θέλει να έχει ελπίδες

Επαρχία...δεν υπάρχει τίποτα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος,αλλά εκεί υπάρχουν και ελεύθερες γυναίκες ρε τύπε.

Όπως λέω συνεχώς,το ανύπαντρο μουνί έχει μαζευτεί σε 2 πόλεις.Και ο εργένης,καλώς ή κακώς,εκεί πρέπει να ζει αν θέλει να έχει ελπίδες

Επαρχία...δεν υπάρχει τίποτα
Καλά ναι, σίγουρα, στην επαρχία έχει τρελή νέκρα - αλλά και στην Αθήνα μη φαντάζεσαι. Πολύ δύσκολα τα πράγματα...
 

Rockadi-pibousk

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
140
Like
273
Πόντοι
21
παιδιά με μεγάλη διαφορά ΓΙΑΤΡΟΣ

έχω πρώτο ξάδελφο γιατρό κανονικού ύψους και οριακά εμφανίσιμο

δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες του κολλάνε και μιλάμε για πέσιμο κανονικό : καταρχάς όλες οι νοσοκόμες (για προφανείς λόγους). Στην συνέχεια σχεδόν όλες οι γιατρίνες.
μετά υπάρχει μια κατηγορία που είναι ιατρικές επισκέπτριες και που προσπαθούν να πείσουν τους γιατρούς να γράφουν ιατρικές συνταγές με το Χ φάρμακο της εταιρείας τους. Κόλαση.
στην συνέχεια στον κοινωνικό περίγυρο υπάρχει μια μεγάλη κατηγορία γυναικών που έχουν τη νοοτροπία <<καλό είναι να υπάρχει ένας γιατρός στο σπίτι>>
τέλος υπάρχει και η κλασική νοοτροπία που πολλοί ήδη ανέφεραν με την οικονομική διάσταση που είναι τεράστιος μαγνήτης, δείτε πχ την παμπόνηρη την μαυρούλα την Ελέτσι πως τη λένε που τύλιξε τον παχουλό γιατρό με παπά και με κουμπάρο

οποιοδήποτε άλλο επάγγελμα έχω την αίσθηση ότι υπολείπεται σημαντικά

Άσε πόσες του κολάνε, πόσες γαμάει πες μας.

Σιγά μη καβλωνουν με τον ξάδερφο επειδή είναι γιατρός.
Νοσοκόμες είναι, όχι ανώμαλες.
Κουλούρι θέλουν.

Ο ξάδερφος άντε να κάνει καμια ξεπέτα με καμια παντρεμένη στην καλύτερη.
Το να γαμάει πιτσιρίκες νοσοκόμες τη μια μετά την άλλη σα να μη συμβαίνει τίποτα εκει μέσα, είναι όνειρο θερινής νυκτός.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
19
Like
1.003
Πόντοι
371
Τα επαγγέλματα που δίνουν χρόνο μη επαγγελματικής συνομιλίας με γυναίκες την ώρα της δουλειάς δίνουν ευκαιρίες γιατί αν είσαι έξυπνος συνδυάζεις δουλειά με καμάκι. Εγώ π.χ. δε μπορώ να πιάσω μη επαγγελματική κουβέντα στο γραφείο γιατί θα φανώ μαλάκας και πέφτουλας. Ένας ηλεκτρολόγος μπορεί να αρχίσει να μιλάει για διάφορα την ώρα που κάνει δουλειά στο σπίτι μιας γκόμενας, ένας ταξιτζής το ίδιο την ώρα της κούρσας. Αν ανοίξει η κουβέντα μετά μπορείς να το πας αλλού. Στη Σαλονίκη φίλος που δούλεψε 3-4 χρόνια ταξί στην κρίση είχε αρκετά τυχερά. Αν ήταν στην Αθήνα που κρατάνε πιο πολύ οι κούρσες και έχεις παραπάνω χρόνο για συζήτηση θα είχε περισσότερα. Εννοείται όχι όπως στις τσόντες, απλά άλλαζε ένα Facebook (που τότε ήταν πολύ της μόδας) και μετά άρχιζε το ψηστήρι για να βγει ραντεβού. Έτρωγε και άκυρα αλλά πήδηξε και αρκετές από φοιτήτριες μέχρι μια παντρεμένη 45αρα οδοντίατρο που είχε φάει κόλλημα μαζί του και ήθελε να χωρίσει για πάρτη του. Βέβαια δεν είχε μεγάλη σχέση με τον μέσο taximan, μιλάμε για παιδί γύρω στα 30 με καλή εμφάνιση που πριν την κρίση είχε δουλέψει και λίγο νύχτα και έχει λέγειν για να ανοίξει κουβέντα με κοπέλες χωρίς να λέει μαλακίες.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Τα επαγγέλματα που δίνουν χρόνο μη επαγγελματικής συνομιλίας με γυναίκες την ώρα της δουλειάς δίνουν ευκαιρίες γιατί αν είσαι έξυπνος συνδυάζεις δουλειά με καμάκι. Εγώ π.χ. δε μπορώ να πιάσω μη επαγγελματική κουβέντα στο γραφείο γιατί θα φανώ μαλάκας και πέφτουλας. Ένας ηλεκτρολόγος μπορεί να αρχίσει να μιλάει για διάφορα την ώρα που κάνει δουλειά στο σπίτι μιας γκόμενας, ένας ταξιτζής το ίδιο την ώρα της κούρσας. Αν ανοίξει η κουβέντα μετά μπορείς να το πας αλλού. Στη Σαλονίκη φίλος που δούλεψε 3-4 χρόνια ταξί στην κρίση είχε αρκετά τυχερά. Αν ήταν στην Αθήνα που κρατάνε πιο πολύ οι κούρσες και έχεις παραπάνω χρόνο για συζήτηση θα είχε περισσότερα. Εννοείται όχι όπως στις τσόντες, απλά άλλαζε ένα Facebook (που τότε ήταν πολύ της μόδας) και μετά άρχιζε το ψηστήρι για να βγει ραντεβού. Έτρωγε και άκυρα αλλά πήδηξε και αρκετές από φοιτήτριες μέχρι μια παντρεμένη 45αρα οδοντίατρο που είχε φάει κόλλημα μαζί του και ήθελε να χωρίσει για πάρτη του. Βέβαια δεν είχε μεγάλη σχέση με τον μέσο taximan, μιλάμε για παιδί γύρω στα 30 με καλή εμφάνιση που πριν την κρίση είχε δουλέψει και λίγο νύχτα και έχει λέγειν για να ανοίξει κουβέντα με κοπέλες χωρίς να λέει μαλακίες.

Ακριβως αυτο. Στα 20+ μου ειχα δουλεψει εξυπηρετηση πελατειας πρωτη γραμμη, με ουρα. Δυστυχως ειχα πελατισσες (τακτικες) που κοιταζομασταν σαν ξερολοκουμα, αλλα απο πισω περιμενε ουρα. Επισης συνηθως παραπερα ητανε και οι συναδελφοι και ακουγαν, αν και ο βασικος συναδελφος που ηταν διπλα μου ητανε συναγωνιστης και συμμαχος. Αν ειχα χρονο εστω και 5 λεπτα για κουβεντα, εστω τη μια απο τις επισκεψεις τους, θα ειχα φαει πολυ καλα τεμαχια απο εκεινη τη δουλεια.
Οταν εισαι σε τετοια ποστα, εχεις και απειρο χρονο να περιεργαστεις τι ακριβως θα ειπωθει και πως θα το πας απο το "ωραιος καιρος σημερα" στο "να το κανονισουμε καποια στιγμη"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.134
Πόντοι
8.530
Πάει ένας να μηρασει φυλλάδια και του ανοίγει μια ξανθια μουναρα τη πόρτα του πετάει κάτω τα φυλλαδια και τον ξεσκίζει στο γαμησι!
Εσύ σενάριο ,εγώ σκηνοθεσία...μέσα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.134
Πόντοι
8.530
κρεοπωλης,κολλητος δουλευε σε κρεοπωλειο και παίρναν τηλεφωνα για παραγγελιες και επειδη ειχε ατομο πισω στο μαγαζι ειχε χρονο να κατσει σε κατι θειες.
Για Αθήνα μιλας,έτσι;
Όχι για Άργος ,ούτε για Άργος Ορεστικό...
Η Αθήνα είναι άλλος κόσμος...αν φύγουν όλοι αυτοί από Αθήνα θα αυτοκτονήσουν με κωλοδάχτυλο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.776
Κριτικές
62
Like
40.134
Πόντοι
8.530
ΙΣΧΥΕΙ. Έχω έναν φίλο ιατρό οφθαλμίατρο ούτε 40 ετών ιατρό του ΕΣΥ ο οποίος έχει πολύ μετρια εμφάνιση - αλλά πάντα βρίσκει γκόμενες και όλες εργαζόμενες σε νοσοκομεία είτε γιατρίνες είτε ακτινολόγους είτε τέτοεις.
Κυκλος... δικαιωση @Sub-Zero ...ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
19
Like
1.003
Πόντοι
371
Ακριβως αυτο. Στα 20+ μου ειχα δουλεψει εξυπηρετηση πελατειας πρωτη γραμμη, με ουρα. Δυστυχως ειχα πελατισσες (τακτικες) που κοιταζομασταν σαν ξερολοκουμα, αλλα απο πισω περιμενε ουρα. Επισης συνηθως παραπερα ητανε και οι συναδελφοι και ακουγαν, αν και ο βασικος συναδελφος που ηταν διπλα μου ητανε συναγωνιστης και συμμαχος. Αν ειχα χρονο εστω και 5 λεπτα για κουβεντα, εστω τη μια απο τις επισκεψεις τους, θα ειχα φαει πολυ καλα τεμαχια απο εκεινη τη δουλεια.
Οταν εισαι σε τετοια ποστα, εχεις και απειρο χρονο να περιεργαστεις τι ακριβως θα ειπωθει και πως θα το πας απο το "ωραιος καιρος σημερα" στο "να το κανονισουμε καποια στιγμη"
Στο customer service πρέπει να είσαι μεγάλο τσακάλι για να κάνεις κονέ γιατί έχεις πολύ λίγο χρόνο.
Είναι παρόμοια φάση με σερβιτοριλίκι που είχα δουλέψει λίγο όταν ήμουν φοιτητής. Βλέπεις πάρα πολύ κόσμο, θα παίξουν ματιές αλλά είναι δύσκολο να μιλήσεις. Αν όμως είσαι ταξιτζής και πηγαίνεις την άλλη κούρσα 30-40-50 λεπτά, είστε μόνοι στο ταξί και δεις ότι προχωράει λίγο η κουβέντα μπορείς να πετάξεις στο τέλος την ερώτηση αν θέλει να αλλάξετε ένα Facebook ή ένα Instagram. Αν δεχτεί, σημαίνει ότι σε πρώτη φάση τσιμπάει, μετά αν το παίξεις λίγο έξυπνα κάτι θα γίνει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Ακριβως αυτο. Στα 20+ μου ειχα δουλεψει εξυπηρετηση πελατειας πρωτη γραμμη, με ουρα. Δυστυχως ειχα πελατισσες (τακτικες) που κοιταζομασταν σαν ξερολοκουμα, αλλα απο πισω περιμενε ουρα. Επισης συνηθως παραπερα ητανε και οι συναδελφοι και ακουγαν, αν και ο βασικος συναδελφος που ηταν διπλα μου ητανε συναγωνιστης και συμμαχος. Αν ειχα χρονο εστω και 5 λεπτα για κουβεντα, εστω τη μια απο τις επισκεψεις τους, θα ειχα φαει πολυ καλα τεμαχια απο εκεινη τη δουλεια.
Οταν εισαι σε τετοια ποστα, εχεις και απειρο χρονο να περιεργαστεις τι ακριβως θα ειπωθει και πως θα το πας απο το "ωραιος καιρος σημερα" στο "να το κανονισουμε καποια στιγμη"

Καλά,κι αυτό μαλακία είναι,να βλέπεις τόσες γκόμενες αλλά να μην μπορείς να μιλήσεις.Είναι παρόμοιο μ'αυτό που συμβαίνει και στο δρόμο,μπορεί να κοιταχτείς με αρκετές αλλά εσυ πας απ'τη μια,αυτή απ'την άλλη,δεν γίνεται τίποτα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.857
Πόντοι
3.656
ΑΚΡΙΒΩΣ. Λέξη προς λέξη. Στην Ελλάδα αν είσαι ΛΟΑΤΚΙ και βασική εμφάνιση να έχεις, λίγο φιτ λίγο να προσέχεις τον εαυτό σου - είτε είσαι top είτε vers είτε bottom είτε ό,τι θες πάντα θα βρεις να κάνεις σεξ και μάλιστα με μηδενικό κοστος σε ποτά και ταλαίπα... ενώ αν είσαι str8 πρέπει πρώτα να σε "γαμήσει" η γκόμενα...

Υ.Γ. Αν είσαι γκέι όχι απλά γαμήσι αλλά και σχέση θα βρεις!
Ρε φίλε ... οι gay άνδρες ... είναι ΥΠΕΡΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΙ ....

Κάθεται κανείς χωρίς σεξ ... μήνες ... χρόνια ... δεκαετίες ;;;;;
Ενώ γυναίκες ... εκατομμύρια ... χαλαρά .... ΧΡΟΝΙΑ ...ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ... ΖΩΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ....

Δεν υπάρχει σύγκριση .
Είναι σαν να συγκρίνεις τα χλμ που κάνει η λαμπορκίνι ενός μεγιστάνα ... που γυρίζει όλο τον κόσμο
με ένα ταξί κάποιου που έχει ανάγκη και δουλεύει 365/18 ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom