Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Σορι που ψηφίζω χωρίς να έχω σπουδάσει στη σχολή του Facebook. Τη Domina Erica γιατί τη βγάζει ρε φίλε και χωρίς να έχω λογαριασμό; τόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις αυτό που ρωτάω; δεν ξέρω από Facebook. Τη μια τη γκουγκλαρω και βγάζει το προφίλ της και την άλλη όχι. Όποτε ρωτάω αν έχει σβήσει το προφίλ της και αν υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας. Υπάρχει το ινσταγκραμ, τέλος. Υπάρχει λόγος να μπεις στη διαδικασία να κοροϊδέψεις; πόσο κόμπλεξ πια;
Ελα μη το κουραζετε σου εδωσα Instagram εχει και fetlife αν δεν καταφερεις να τη βρεις παει να πει οτι εισαι μεγα γκαντεμης !
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
75
Like
149
Πόντοι
0
Ελα μη το κουραζετε σου εδωσα Instagram εχει και fetlife αν δεν καταφερεις να τη βρεις παει να πει οτι εισαι μεγα γκαντεμης !
Την έκανα δολοου στο ινστα πριν 2 μέρες και περιμένω
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
57
Like
114
Πόντοι
0
Session με Sandra αρχές του μήνα, εντυπώσεις πολύ καλές:

διαμέρισμα πεντακάθαρο με ζέστη, πολύ καλό κορμί η ίδια , ευχάριστη & συζητήσιμη. 150€ η ώρα αλλά έκατσα τουλάχιστον 20' περισσότερα.

Στα του αγώνα που λέτε κ εδώ μέσα (νέοπαρντ σχετικά εγώ), δεκτική σε αυτά που ήθελα εγώ να την "πάω", με ευχαρίστησε και με το παραπάνω ✔️

Γενικά ένα καθαρό 8άρι για μένα στα 10 ✨
δώσε αμα μπορείς τρόπου που την βρίσκουμε. Ευχαριστουμε για την ενημέρωση
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
163
Like
521
Πόντοι
81
Έχει κανείς άποψη για αυτήν???
Screenshot_2024-01-25_145228~2.jpg
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
57
Like
114
Πόντοι
0

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0
Έχει κανείς άποψη για αυτήν???
Screenshot_2024-01-25_145228~2.jpg
Εμένα μου έγραψε:
------------------------------------------------------------------------------------
Σου στέλνω να έχεις μια εικόνα για μένα!
Είμαι 25 χρόνων 1.65 ύψος και 50 κιλά, μελαχρινή και με θεωρώ αρκετά εμφανίσιμη.
Δεν έχω δικό μου χώρο γενικά αλλά τα πρώτα ραντεβού επιθυμώ να είναι σε ξενοδοχείο για λόγους ασφαλείας (πιστεύω καταλαβαίνεις)!

Το δωράκι μου θα στο πω ανάλογα με το τι θα ήθελες να κάνουμε.

1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€
4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€

Δεν κάθομαι ποτέ με το ρολόι στο χέρι
-----------------------------------------------------------------------------------------
Έχω γράψει και παραπάνω την άποψη μου, που δεν είναι καθόλου θετική.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Εμένα μου έγραψε:
------------------------------------------------------------------------------------
Σου στέλνω να έχεις μια εικόνα για μένα!
Είμαι 25 χρόνων 1.65 ύψος και 50 κιλά, μελαχρινή και με θεωρώ αρκετά εμφανίσιμη.
Δεν έχω δικό μου χώρο γενικά αλλά τα πρώτα ραντεβού επιθυμώ να είναι σε ξενοδοχείο για λόγους ασφαλείας (πιστεύω καταλαβαίνεις)!

Το δωράκι μου θα στο πω ανάλογα με το τι θα ήθελες να κάνουμε.

1) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και τα πατουσάκια μου 50€
2) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα 60€
3) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και ποδοπάτημα με γόβα 70€
4) Γλείψιμο στα ποδαράκια μου και footjob 100€

Δεν κάθομαι ποτέ με το ρολόι στο χέρι
-----------------------------------------------------------------------------------------
Έχω γράψει και παραπάνω την άποψη μου, που δεν είναι καθόλου θετική.
Το μενου δεν εχει ενημερωθει ακομα με σαλατες και ορεκτικά ;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Το μενου δεν εχει ενημερωθει ακομα με σαλατες και ορεκτικά ;
Update

5) Γλύψιμο στα πατουσάκια μου, ραντισμένα με σαμπάνια ντομ περινγνιόν 550 ευρώ

Αναμείνατε για περαιτέρω ενημερώσεις του μενού
 

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
Είχα μιλήσει και εγώ για την εν λόγω κυρία. Εμένα μου το ακύρωσε λόγω περιόδου τελευταία μέρα και ώρα. Εντάξει τι να πω. Από εκεί και έπειτα δεν μιλήσαμε ξανά. Και από την άλλη αφέντρα τώρα που λέει τις πατούσες πατουσάκια νομίζεις ότι είναι κάνα νήπιο. Θεωρώ τρολ το όλο πράγμα οπότε όποιος αλλά και αν την δει ας γράψει άποψη. Πάντως δεν αξίζει τα 50. Δηλαδή να δώσεις και συν 30 ξενοδοχείο σύνολο 80 για να γλύψεις πατουσάκια. Πες μας ποδολαγνεία τι γράφει πατουσάκια. Τέλος πάντων η γυναίκα παίζει να έχει κάλο στον εγκέφαλο.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Δεν βαρεθήκατε να ασχολείστε με τις βλακείες ?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Το μενου δεν εχει ενημερωθει ακομα με σαλατες και ορεκτικά ;
Update 2
Επειδή οι καιροί είναι χαλεποί, και επειδή όλοι έχουν δικαίωμα στην διαστροφή, σας παραθέτω το νέο εμπλουτισμένο μενού μου απευθυνόμενο στους ανώμαλους συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη. Δεν έχετε την δυνατότητα να απολαύσετε όλο το ποδαράκι μου; Ε, λοιπόν τώρα με το νέο εμπλουτισμένο μενού θα μπορείτε να γευτείτε τα δαχτυλάκια απο τα ποδαράκια μου σε σκανδαλώδεις τιμές. Ιδού:

6) Γλείψιμο στο μεγάλο δαχτυλάκι του ποδαριού μου 10 ευρώ
7) Γλείψιμο στο μικρο δαχτυλάκι του ποδαριού μου 5 ευρώ

Με αυτές τις ασυναγώνιστες τιμές όλοι έχουν δικαίωμα στην ποδολαγνία. Τι στο διάολο, μην κουρευτείτε μια φορά στον πακιστανό κομμωτή της γειτονιάς, και γευτείτε το μικρό μου δαχτυλάκι.

Δυσκολεύεστε ακόμα; Ειδικές τιμές για φαντάρους, φοιτητές και ανέργους:

8) Γλείψιμο στο άπλυτο ποδαράκι μου και στα δαχτυλάκια με μαυρισμένα νύχια 2 ευρώ
9) Γλείψιμο σε οποιοδήποτε μερμυγκιασμένο δαχτυλάκι μου, άπλυτο ή μη 1 ευρώ

Σπεύσατε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Είχα μιλήσει και εγώ για την εν λόγω κυρία. Εμένα μου το ακύρωσε λόγω περιόδου τελευταία μέρα και ώρα. Εντάξει τι να πω. Από εκεί και έπειτα δεν μιλήσαμε ξανά. Και από την άλλη αφέντρα τώρα που λέει τις πατούσες πατουσάκια νομίζεις ότι είναι κάνα νήπιο. Θεωρώ τρολ το όλο πράγμα οπότε όποιος αλλά και αν την δει ας γράψει άποψη. Πάντως δεν αξίζει τα 50. Δηλαδή να δώσεις και συν 30 ξενοδοχείο σύνολο 80 για να γλύψεις πατουσάκια. Πες μας ποδολαγνεία τι γράφει πατουσάκια. Τέλος πάντων η γυναίκα παίζει να έχει κάλο στον εγκέφαλο.
πολύ η σωστή η παρατήρηση σου , ελα ντε πατουσάκια και γουτσου γουτσου . Δυστυχως επάνω με εξαιρεση την Αριάδνη η οποία μπορεί να μη τα κανει ολα αλλά αυτά που κανει τα κάνει σωστά δεν εχετε άλλες επιλογές. Η δευτερη επιλογή μάλλον ειναι η Vida αλλά αν γουστάρεις πατουσα απ οτι βλεπω στις φωτό , απογοήτευση, στα υπολοιπα μπορει να ειναι εξαιρετική , δεν εχω αποψη
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Ηλέκτρα αν ακούς-διαβάζεις-ασχολείσαι... Γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα!!!!!!!:wink::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Panos@123

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
46
Πόντοι
0
πολύ η σωστή η παρατήρηση σου , ελα ντε πατουσάκια και γουτσου γουτσου . Δυστυχως επάνω με εξαιρεση την Αριάδνη η οποία μπορεί να μη τα κανει ολα αλλά αυτά που κανει τα κάνει σωστά δεν εχετε άλλες επιλογές. Η δευτερη επιλογή μάλλον ειναι η Vida αλλά αν γουστάρεις πατουσα απ οτι βλεπω στις φωτό , απογοήτευση, στα υπολοιπα μπορει να ειναι εξαιρετική , δεν εχω αποψη
Εγώ φίλε μου συγκεκριμένα για την Αριάδνη επειδή όπως είχα γράψει είχα πάει και με είχε καλύψει απόλυτα θα ξανά πάω. Δεν είναι θέμα επιλογής αλλά νιώθω και θέλω να γίνω μόνιμος σκλάβος της. Αυτό βέβαια σταδιακά. Αλλά αντικειμενικά έχεις δίκιο γιατί ένας υποτακτικός ποδολαγνος από εδώ δεν έχει που να πάει και αν τυχόν η Αριάδνη σταματήσει την γάμησαμε ΟΛΟΙ!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Update 2
Επειδή οι καιροί είναι χαλεποί, και επειδή όλοι έχουν δικαίωμα στην διαστροφή, σας παραθέτω το νέο εμπλουτισμένο μενού μου απευθυνόμενο στους ανώμαλους συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη. Δεν έχετε την δυνατότητα να απολαύσετε όλο το ποδαράκι μου; Ε, λοιπόν τώρα με το νέο εμπλουτισμένο μενού θα μπορείτε να γευτείτε τα δαχτυλάκια απο τα ποδαράκια μου σε σκανδαλώδεις τιμές. Ιδού:

6) Γλείψιμο στο μεγάλο δαχτυλάκι του ποδαριού μου 10 ευρώ
7) Γλείψιμο στο μικρο δαχτυλάκι του ποδαριού μου 5 ευρώ

Με αυτές τις ασυναγώνιστες τιμές όλοι έχουν δικαίωμα στην ποδολαγνία. Τι στο διάολο, μην κουρευτείτε μια φορά στον πακιστανό κομμωτή της γειτονιάς, και γευτείτε το μικρό μου δαχτυλάκι.

Δυσκολεύεστε ακόμα; Ειδικές τιμές για φαντάρους, φοιτητές και ανέργους:

8) Γλείψιμο στο άπλυτο ποδαράκι μου και στα δαχτυλάκια με μαυρισμένα νύχια 2 ευρώ
9) Γλείψιμο σε οποιοδήποτε μερμυγκιασμένο δαχτυλάκι μου, άπλυτο ή μη 1 ευρώ

Σπεύσατε
Έδωσες ρεσιτάλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: tod92

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
174
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος είναι στην Βασ. Όλγας. Είχα πάει πρίν από χρόνια. Το άθλημα δεν το έχει. Ο χώρος είναι χάλια. Όλα τα κάνει σε ένα καναπέ με το που θα μπεις και από ότι έχω διαβάσει από σχόλια συναδέλφων τα πράγματα από την φορά που πήγα εγώ, έχουν χειροτερέψει. Αν είναι αυτή που νομίζω (που 99,5% είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή) θα σου πρότεινα να μην πας. Ή αν πας πάρε και κανένα οινόπνευμα μαζί σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tod92

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
ναι ειναι αυτη λεγεται ιρινα εχει κατι χειλια σαν παπια μακριααααααααααααααα
 

tod92

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος είναι στην Βασ. Όλγας. Είχα πάει πρίν από χρόνια. Το άθλημα δεν το έχει. Ο χώρος είναι χάλια. Όλα τα κάνει σε ένα καναπέ με το που θα μπεις και από ότι έχω διαβάσει από σχόλια συναδέλφων τα πράγματα από την φορά που πήγα εγώ, έχουν χειροτερέψει. Αν είναι αυτή που νομίζω (που 99,5% είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή) θα σου πρότεινα να μην πας. Ή αν πας πάρε και κανένα οινόπνευμα μαζί σου.
ναι κατι διαβασα εδω αλλα ελεγα μηπως αλλαξε τιποτα και γευτούμε καινουργια ποδαρακια γιατι παω στανταρ σε 2 3 ( αριαδνη συχνα νελλυ σπανια κ μπλακ κατ σπανια) και ηθελα αλαγη :cry:
ναι ειναι αυτη λεγεται ιρινα εχει κατι χειλια σαν παπια μακριααααααααααααααα
κριμα και ηθελα κατι καινουργιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom