Νέα

Ρεβεγιόν στο Μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 526
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Χρόνια πολλά σε κάθε συναγωνιστή και φυσικά στα κορίτσια μας και στις καλές τσατσαδες και στους τσατσους!!!
Ειδικά για όσους ζουν μόνοι έχω να πω ότι αν πάτε στην εκκλησία και μετά βγείτε για καφέ θα σας λείψει το άδειο σας σπίτι ...αν είστε ξάπλα όλη μέρα και μιζεριαζετε φυσικά και θα σας φανούν χάλια οι γιορτές .
Εγώ μετά την εκκλησία την έπεσα σε ένα υπέροχο και κομψότατο τζιλφονι που μπροστά του ωχριούν πολλά μιλφ και πιτσιρίκες...βέβαια τελευταία φορά που θα ενδιαφερθηκε κάποιος για αυτήν θα ήταν επί Σημίτη( ενδεχομένως και επί δραχμης:confused:)...όμως εγώ δεν μασησα και αν δεν δείξει ενδιαφέρον αυτή θα χάσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για να μεταδώσω το φως της αγάπης . . .
Αργύρη, αν κάποιος για χ-y λόγους είναι αβάπτιστος αλλά γεννήθηκε σε χριστιανική ορθόδοξη χώρα, μπορεί να ηλπίζει σε συγχώρεση και είσοδο στο κλαμπ του Παραδείσου ή είναι καταδικασμένος στην αιώνια κόλαση ακόμα κι αν είναι καλός άνθρωπος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Αργύρη, αν κάποιος για χ-y λόγους είναι αβάπτιστος αλλά γεννήθηκε σε χριστιανική ορθόδοξη χώρα, μπορεί να ηλπίζει σε συγχώρεση και είσοδο στο κλαμπ του Παραδείσου ή είναι καταδικασμένος στην αιώνια κόλαση ακόμα κι αν είναι καλός άνθρωπος;
Θα κριθεί με βάση τα δεδομένα της θρησκείας του.
Οι άθεοι μάλλον θα κριθούν από τις πράξεις τους.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.198
Κριτικές
18
Like
16.223
Πόντοι
4.546
Έχω βγάλει φωτογραφία με την Κατερίνα Μπατζελή που μου αρέσει ως γυναίκα αλλά πέραν τούτου ουδεμια σχέση...πας να κάνεις κονε με πράσινους βουλευτες;Ετοιμάζεις δουλειά;
Της εξομολογηθηκες στα ίσα ότι την γουστάρεις; Έκανες κίνηση; Άφησες να εννοηθεί με τα μάτια;
Ο λαός του Μπου διψάει για λεπτομέρειες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Της εξομολογηθηκες στα ίσα ότι την γουστάρεις; Έκανες κίνηση; Άφησες να εννοηθεί με τα μάτια;
Ο λαός του Μπου διψάει για λεπτομέρειες.
Είχε το επιτελείο της από δίπλα και δεν μπόρεσα να κάνω κίνηση...:undecided-old::headbang:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
ΧΑ....
Συνεργάτες...!
Αυτά παθαίνεις εάν την πέφτεις στην πεθερά του παπά την ώρα που αυτός εργάζεται σκληρά. Ρε Αργύρη, δεν έχεις το θεό σου. Όλο το μουνί σκέφτεσαι ρε γαμώτο
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.485
Κριτικές
21
Like
10.013
Πόντοι
3.346

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
847
Like
1.412
Πόντοι
206
Έχω βγάλει φωτογραφία με την Κατερίνα Μπατζελή που μου αρέσει ως γυναίκα αλλά πέραν τούτου ουδεμια σχέση...πας να κάνεις κονε με πράσινους βουλευτες;Ετοιμάζεις δουλειά;
Όχι απολύτως τίποτα. Εντελώς χαβαλεδίστικα. Πέρασε από δίπλα μου και λέω " βγούμε μια φωτογραφία παρακαλώ ;"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Ακριβώς όπως έκανε και ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ :grin:
Μια αυτός,μια ο @Sub-Zero ...δεν θα αντέξουμε άλλη απώλεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι απολύτως τίποτα. Εντελώς χαβαλεδίστικα. Πέρασε από δίπλα μου και λέω " βγούμε μια φωτογραφία παρακαλώ ;"
Σωραιος!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι απολύτως τίποτα. Εντελώς χαβαλεδίστικα. Πέρασε από δίπλα μου και λέω " βγούμε μια φωτογραφία παρακαλώ ;"
Την γουστάρεις κι εσύ;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Έκανα ρολάκια και μπιφτεκια κοτόπουλο στον φούρνο με συνοδευτικό ρύζι μπασμάτι με λαχανικά .
Σιγά μην το εύρισκα αυτό έξω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Αυτά παθαίνεις εάν την πέφτεις στην πεθερά του παπά την ώρα που αυτός εργάζεται σκληρά. Ρε Αργύρη, δεν έχεις το θεό σου. Όλο το μουνί σκέφτεσαι ρε γαμώτο
Σκετη ανωμαλία ...αντί να βρω ένα καλό παιδί να κοιτάξω το μέλλον μου ,εγώ εκεί...ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ.Παω σε αδιέξοδο αλλα επιμένω...!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
37
Like
5.240
Πόντοι
5.595
Έκανα ρολάκια και μπιφτεκια κοτόπουλο στον φούρνο με συνοδευτικό ρύζι μπασμάτι με λαχανικά .
Σιγά μην το εύρισκα αυτό έξω...
Απ' ότι βλέπω, την κατέχεις τη τέχνη της μαγειρικής! Αν υπολογίσω και το γεγονός ότι οι περισσότερες νέες γυναίκες δεν "το έχουν" με τη μαγειρική, όπως οι παλιότερες, βλέπω ότι είσαι περιζήτητος για το σύγχρονο γυναικείο κοινό...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Απ' ότι βλέπω, την κατέχεις τη τέχνη της μαγειρικής! Αν υπολογίσω και το γεγονός ότι οι περισσότερες νέες γυναίκες δεν "το έχουν" με τη μαγειρική, όπως οι παλιότερες, βλέπω ότι είσαι περιζήτητος για το σύγχρονο γυναικείο κοινό...
Ως γνωστόν οι γυναίκες μπορεί να καπνίζουν αλλά δεν τρώνε( το οποίο σημαίνει ότι τρώνε στην μάνα τους).
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.852
Κριτικές
37
Like
5.240
Πόντοι
5.595
Αχ αυτος ο ρομαντικος Βαρδαρης...
Τανταλου,Σαπφους,Προμηθεως...
Ειχε κατι μουνακια σε ορισμενα απο αυτα που μου φευγε το σαγονι...
Τωρα παει τα κλεισανε και τα πηγανε στα σφαγεια πισω απο τις ραγες του τραινου νομιζω ε;
Εκείνα τα χρόνια (πριν από είκοσι και βάλε χρόνια) η όλη κατάσταση ήταν πολύ cult. Κρεβάτια που έτριζαν, ανύπαρκτες ντουζιέρες, αμφίβολη καθαριότητα και τα κτίρια παρέπεμπαν σε βιομηχανικές αποθήκες ή μικρές καλύβες! Κατά τ' άλλα, είχε το ενδιαφέρον του...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Εκείνα τα χρόνια (πριν από είκοσι και βάλε χρόνια) η όλη κατάσταση ήταν πολύ cult. Κρεβάτια που έτριζαν, ανύπαρκτες ντουζιέρες, αμφίβολη καθαριότητα και τα κτίρια παρέπεμπαν σε βιομηχανικές αποθήκες ή μικρές καλύβες! Κατά τ' άλλα, είχε το ενδιαφέρον του...
Συμφωνω για τα κρεβάτια( έσπασα ένα με την Νικόλ!!!) Όμως σε καθαριότητα δεν είδα κάτι παράξενο...όπως και να έχει μπροστά στο βρωμοΜεταξο ο Βαρδάρης ήταν μέλαθρον!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.530
Κριτικές
62
Like
41.290
Πόντοι
8.530
Απ' ότι βλέπω, την κατέχεις τη τέχνη της μαγειρικής! Αν υπολογίσω και το γεγονός ότι οι περισσότερες νέες γυναίκες δεν "το έχουν" με τη μαγειρική, όπως οι παλιότερες, βλέπω ότι είσαι περιζήτητος για το σύγχρονο γυναικείο κοινό...
Άμα είναι να μαγειρεύω εγώ και η γυναίκα να μαλακίζεται στο ινσταγκραμ ,προτιμώ να μαγειρεύω για τον εαυτό μου.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.748
Κριτικές
5
Like
6.110
Πόντοι
2.306
Αργύρη, αν κάποιος για χ-y λόγους είναι αβάπτιστος αλλά γεννήθηκε σε χριστιανική ορθόδοξη χώρα, μπορεί να ηλπίζει σε συγχώρεση και είσοδο στο κλαμπ του Παραδείσου ή είναι καταδικασμένος στην αιώνια κόλαση ακόμα κι αν είναι καλός άνθρωπος;
"Να ηλπίζει"
Τα μάτια μας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom