Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
ότι χειρότερο αδερφέ..Πεταμένα λεφτά..ζητάει 150ε για ψευτο νουρου μασαζ σώμα με σώμα...και στο τέλος κάνει ένα άτεχνο καλαμάκι με πολύ δύναμη σε σημείο να φοβάσαι μη σου κάνει ζημιά..είχα πάει πιο παλιά στο σπίτι της στον Άλιμο..Κάνει μασαζ σε στρώμα στο πάτωμα..Τότε είχε μεγάλο στήθος σιλικόνη..Τώρα το έβγαλε..Δεν κάνει τίποτα παραπάνω..Ούτε καλαμάκι ούτε σεξ..Είναι φουλ κουτοπόνηρη όμως γιατί στο ίνστα της βγάζει αισθησιακά βίντεο σέξι πόζες κτλ..Μακρυά....Άσε που σου βάζει ένα άθλιο λάδι που βρωμάει και δεν βγαίνει ούτε με 10 μπάνια....Αφορά την Πάτυ την Βραζιλιάνα!!
Συμφωνώ απόλυτα το έζησα και εγώ
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
ότι χειρότερο αδερφέ..Πεταμένα λεφτά..ζητάει 150ε για ψευτο νουρου μασαζ σώμα με σώμα...και στο τέλος κάνει ένα άτεχνο καλαμάκι με πολύ δύναμη σε σημείο να φοβάσαι μη σου κάνει ζημιά..είχα πάει πιο παλιά στο σπίτι της στον Άλιμο..Κάνει μασαζ σε στρώμα στο πάτωμα..Τότε είχε μεγάλο στήθος σιλικόνη..Τώρα το έβγαλε..Δεν κάνει τίποτα παραπάνω..Ούτε καλαμάκι ούτε σεξ..Είναι φουλ κουτοπόνηρη όμως γιατί στο ίνστα της βγάζει αισθησιακά βίντεο σέξι πόζες κτλ..Μακρυά....Άσε που σου βάζει ένα άθλιο λάδι που βρωμάει και δεν βγαίνει ούτε με 10 μπάνια....Αφορά την Πάτυ την Βραζιλιάνα!!
Επιβεβαιώνω κ’ εγώ
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Για το καλαμάκι πως έπαιξε ρε μάγκες; εγώ τόσες φορές πήγα, φραπέ ξινισμένο πήρα.
Περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ.

Υπόψιν για φραπέ έδινα 50 σύνολο και τελευταία που τη ρώτησα αν ήταν διαθέσιμη μου είπε πως το πρόγραμμα μου πλέον είναι στα 60€. Προφανώς και δεν ξαναπήγα, αλλά αν παίζει καλαμάκι, για τη φάση ας το πληρώσουμε.
Εγω εχω μπερδευτει κανει πιπα η οχι ;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Αρκετα τιμιο to vip beuaty στο περιστερι , ωραιος χωρος και σχετικα φθηνο ( 50 μαλακια - πιπα / 70 μπριζολα) . Το μονο αρνητικο για μενα τουλαχιστον , ειναι πως τα κοριτσια δεν ειναι μοντελα , πιο πολυ κοπελες της διπλανης πορτας . Ωστοσο πολυ προθυμα να σε ικανοποιησουν και να περασεις ομορφα.
Κατευθειαν προχωρανε στο ψητο ;στο λενε απο μονες τους η το ζητας ;
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Από μια ματιά που έριξα στο tiktok του vip beuty peristeri δουλεύει εκεί η Ελένη που ήταν στο galaxy.
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
Κατευθειαν προχωρανε στο ψητο ;στο λενε απο μονες τους η το ζητας ;
Κατευθειαν . Την πρωτη φορα που πηγα ξαπλωσα και εβαλα και την πετσετα και μου ειχε πει απο μονη της βγαλτην να εισαι πιο ανετος
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Επίσης από το tiktok είδα ότι δουλεύει μια μελαχρινή γεματούλα. Ξέρει κανείς πως την λένε και μέχρι που φτάνει;
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
544
Like
947
Πόντοι
86
Αρκετα τιμιο to vip beuaty στο περιστερι , ωραιος χωρος και σχετικα φθηνο ( 50 μαλακια - πιπα / 70 μπριζολα) . Το μονο αρνητικο για μενα τουλαχιστον , ειναι πως τα κοριτσια δεν ειναι μοντελα , πιο πολυ κοπελες της διπλανης πορτας . Ωστοσο πολυ προθυμα να σε ικανοποιησουν και να περασεις ομορφα.
Παίζει φραπές, καλαμάκι, μπριζόλα; είναι δεδομένα δλδ; ή είναι στα δεν;
Επίσης είναι μια με δικό της χώρο ή είναι ένα τυπικό μασαζομάγαζο με πολλές;
Ανήκει σε αυτό το νήμα ή σε άλλο;
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
334
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
81
Παίζει φραπές, καλαμάκι, μπριζόλα; είναι δεδομένα δλδ; ή είναι στα δεν;
Επίσης είναι μια με δικό της χώρο ή είναι ένα τυπικό μασαζομάγαζο με πολλές;
Ανήκει σε αυτό το νήμα ή σε άλλο;
Λένε πως σου βγάζουν τα προγράμματα εκεί όταν πας ..!!
Εγώ λέω σήμερα να δοκιμάσω θα ανεβάσω κριτική
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
Παίζει φραπές, καλαμάκι, μπριζόλα; είναι δεδομένα δλδ; ή είναι στα δεν;
Επίσης είναι μια με δικό της χώρο ή είναι ένα τυπικό μασαζομάγαζο με πολλές;
Ανήκει σε αυτό το νήμα ή σε άλλο;
Ναι φιλε παιζουν ολα αυτα αλλιως δεν θα τα εγραφα για πλακα.. ειναι μαγαζι διπλα στο μετρο του περιστεριου. Εχει 2 θεραπευτριες (ελενα + καποια αλλη που δν την ξερω) και η κοπελα στην υποδοχη που πρεπει να κανει και εκεινη αν οι αλλες 2 ειναι πιασμενες. Δεν ειμαι σιγουρος σε ποιο νημα ανηκει , εγω απαντησα σε εναν μυστη πιο πανω που το ανεφερε. Η ελενα κανει μπριζολα με 70 σιγουρα. Για τις αλλες δεν παιρνω και ορκο αλλα νιωθω πως φτανουν εως καλαμακι.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.402
Πόντοι
456
το μασαζ ειναι μασαζ ή ειναι "προεορτιο" χάιδεμα ?
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Ρε μύστες μια Marina Koval με προφίλ στο ινστα που κάνει μασάζ λέει στον Άλιμο την έχει επισκεφθεί κανένας;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
το μασαζ ειναι μασαζ ή ειναι "προεορτιο" χάιδεμα ?
Αν λες για αυτο στο περιστερι , για την ελενα που δοκιμασα εγω θα ελεγα αρκετα ικανοποιητικο , σε συγκριση με το τι μπορεις να βρεις αλλου. Τωρα για την αλλη κοπελα δεν ξερω θα σε γελασω
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.402
Πόντοι
456
η ελενα ειναι αυτη που ηταν στο βουλιαγμενης ? η ρουμανα?
 

george cook

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2023
Μηνύματα
12
Like
9
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα νέο μέλος εδώ το τηλ της λιουμπας σε πμ όποιος μπορεί
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Κι από εδώ παρακαλώ το τηλ της Λιουμπας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom