Νέα

VIP όργια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Κι υστερα ξυπνησε.
Ναι το βραδι ειδικα στις εφημεριες που γινεται της Ποπης απο περιστατικα στα εξωτερικα ιατρεια δεν προλαβαινουν να γκαμανε. Να τους γκαμανε μαλλον απο την πολλη δουλεια.
Τι λετε ωρε παιδια, ενας τολμησε καποτε να κανει κατι τετοιο με εναν φιλο του και μια νοσοκομα μεσα στο χωρο ενος νοσοκομειου και περασε πειθαρχικο. Ισως να του εχουν αφαιρεσει και την αδεια απο τοτε.
Ναι, σωστά, αλλά το είχε βγάλει σε βίντεο που διέρρευσε...Αλλιώς, θα ήξερε κανένας κάτι;
Δε νομίζω...
Σίγουρα στα επείγοντα δε θα γίνεται κάτι, αλλά στις υπόλοιπες κλινικές, όλο και κάτι θα παίζει.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.344
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Πολύ απλά παίκτη πρέπει να σε προσκαλέσουν. Και για να σε προσκαλέσουν πρέπει να σε ξέρουν. Και για να σε ξέρουν πρέπει να κινείσαι σε τέτοιους κύκλους και να σε έχουν τσεκάρει ότι είσαι άτομο εμπιστοσύνης.
Για τους δε εργαζόμενους πρέπει επίσης να είναι άτομα εμπιστοσύνης
Μα και αν σε καλεσουν, πως θα κινεισαι σε ενα χωρο δουλειας για τα επομενα χρονια βλεποντας τους καθημερινα. Παλιοτερα πχ. με ειχαν καλεσει σε ενα εξοχικο και στο τελος της ημερας ενω θα εφευγα μου λεει η μια απ τις δυο συναδελφισσες πολυ γρηγορα σε σημειο που δεν πιστευα στ αυτια μου 《 δεν μενεις αποψε εδω για να κανουμε μια παρτουζιτσα; 》Σοκαριστικα λιγο γιατι δεν το περιμενα αυτο το ξαφνικο μπασιμο, και της απαντησα με κουλ υφος: 《Οχι σημερα, ας το αφησουμε για καποια αλλη φορα. 》Ο λογος που δεν συμμετειχα ηταν ο παραπανω. Δηλαδη πως θα μπεις σε ενα παρτυ με ουζα οταν με αυτους τους ανθρωπους θα βρισκεσαι σε καθημερινη τριβη στον ιδιο χωρο εργασιας.Αν ηταν απο καπου αλλου θα ηταν οk.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Μα και αν σε καλεσουν, πως θα κινεισαι σε ενα χωρο δουλειας για τα επομενα χρονια βλεποντας τους καθημερινα. Παλιοτερα πχ. με ειχαν καλεσει σε ενα εξοχικο και στο τελος της ημερας ενω θα εφευγα μου λεει η μια απ τις δυο συναδελφισσες πολυ γρηγορα σε σημειο που δεν πιστευα στ αυτια μου 《 δεν μενεις αποψε εδω για να κανουμε μια παρτουζιτσα; 》Σοκαριστικα λιγο γιατι δεν το περιμενα αυτο το ξαφνικο μπασιμο, και της απαντησα με κουλ υφος: 《Οχι σημερα, ας το αφησουμε για καποια αλλη φορα. 》Ο λογος που δεν συμμετειχα ηταν ο παραπανω. Δηλαδη πως θα μπεις σε ενα παρτυ με ουζα οταν με αυτους τους ανθρωπους θα βρισκεσαι σε καθημερινη τριβη στον χωρο εργασιας.Αν ηταν απο καπου αλλου θα ηταν οk.
Αν και κατά βάση έχεις δίκιο, ίσως πρέπει να σκεφτούμε όμως και την ασφάλεια που προσφέρει το να γνωρίζεις τον άλλο.
Γιατί οι Vip να κάνουν μεταξύ τους όργιο; Γιατί απλά, αν προσπαθήσει να τον καταστρέψει κάποιος, να τον κρατάει από τις μπάλες του.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.344
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Αν και κατά βάση έχεις δίκιο, ίσως πρέπει να σκεφτούμε όμως και την ασφάλεια που προσφέρει το να γνωρίζεις τον άλλο.
Γιατί οι Vip να κάνουν μεταξύ τους όργιο; Γιατί απλά, αν προσπαθήσει να τον καταστρέψει κάποιος, να τον κρατάει από τις μπάλες του.
Ειναι θεμα ηθικης. Εξαρταται κατω απο ποιο φασμα πρισματος το βλεπει ο καθενας.
Υπαρχει και μια παλαια αλλα αστεια παροιμια που λεει οτι: 《 εκει που βγαζω το ψωμακι μου δε βγαζω το βρακακι μου.》:cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.344
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
Σίγουρα στα επείγοντα δε θα γίνεται κάτι, αλλά στις υπόλοιπες κλινικές, όλο και κάτι θα παίζει.
Ναι, με καποια πονεμενη νοσοκομα που θα σου πει δακρυβρεχτες ιστοριες (οταν θα ειναι πιο χαλαρη η ημερα) μεχρι να της τον καρφωσεις, και μετα θα σε κανει βουκινο σε ολο το νισοκομειο γιατι δεν της περασες βερα στο δεξι.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Οι παλιοί κάτι ήξεραν όταν έλεγαν ότι "εκεί που μένεις κι εκεί που δουλεύεις, δεν ξενογαμάς"
Ωστόσο νομίζω ότι άλλο είναι το θέμα του νήματος!
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
1.069
Πόντοι
81
Πάρτι που να καταλήγουν σε όργια φυσικά και γίνονται, αν και ο όρος VIP είναι σχετικός, γιατί έχει να κάνει μόνο με ένα συγκεκριμένο τύπο τέτοιων πάρτι.

Το να πάρεις μέρος δεν είναι εύκολο, αλλά δεν είναι και ακατόρθωτο (εκτός αν ψάχνεις για πραγματικό VIP, που σημαίνει πως δύσκολα θα γίνεις δεκτός σε ένα τέτοιο κύκλωμα αν οι καταθέσεις σου δεν είναι τουλάχιστον οκταψήφιο νούμερο). Χρειάζεσαι να έχεις ξεκαθαρίσει το τι είδους καταστάσεις ψάχνεις, να έχεις ή να κάνεις τις σωστές γνωριμίες και να είσαι ρεαλιστής.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
8
Like
11.415
Πόντοι
3.786
αυτό που συμβαίνει είναι ότι υπάρχουν γιατροί που την πέφτουν στις ειδικευόμενες - πιπίνια και νοσοκόμες που προσπαθούν να τυλίξουν γαμπρούς. Ως προς το θέμα γαμήσια στις εφημερίες έχω ακούσει και εγώ φήμες αλλά όλα γίνονται σε στενό κύκλο, μπορεί δηλαδή να είσαι μόνιμο προσωπικό σε μία κλινική και να μη γαμήσεις ποτέ.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Ναι, με καποια πονεμενη νοσοκομα που θα σου πει δακρυβρεχτες ιστοριες (οταν θα ειναι πιο χαλαρη η ημερα) μεχρι να της τον καρφωσεις, και μετα θα σε κανει βουκινο σε ολο το νισοκομειο γιατι δεν της περασες βερα στο δεξι.
Επειδή έχω γνωστό που πέρασε από νοσοκομείο ως γιατρός, θα σου πω ότι γίνονται πράγματα.
Όχι σε ευρεία κλίμακα, ούτε και γίνονται κάθε μέρα.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
384
Like
701
Πόντοι
81
Κι υστερα ξυπνησε.
Ναι το βραδι ειδικα στις εφημεριες που γινεται της Ποπης απο περιστατικα στα εξωτερικα ιατρεια δεν προλαβαινουν να γκαμανε. Να τους γκαμανε μαλλον απο την πολλη δουλεια.
Τι λετε ωρε παιδια, ενας τολμησε καποτε να κανει κατι τετοιο με εναν φιλο του και μια νοσοκομα μεσα στο χωρο ενος νοσοκομειου και περασε πειθαρχικο. Ισως να του εχουν αφαιρεσει και την αδεια απο τοτε.
Κι αυτό έγινε γιατί ο συγκεκριμένος τρομπας τις τράβαγε βίντεο εν άγνοια τους.Και λίγα του κάνανε,δεν ξέρω ποινικά αν το προχώρησε η γυναίκα.
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
1.069
Πόντοι
81
Αυτά που λέτε συμβαίνουν σε πολλούς επαγγελματικούς χώρους και ειδικά στις μέρες μας, με τις ομάδες στο facebook, μηχανικοί, δικηγόροι, λογιστές κλπ. ξεσκίζονται σε μόνιμη βάση. Το να διοργανωθεί όμως ένα πάρτι ή το να διοργανώνεται σε τακτά χρονικά διαστήματα είναι εντελώς διαφορετικό. Ιδανικότερο όλων είναι το να ξεκινήσει κανείς μαζί με τη δικιά του την αναζήτηση άλλων ζευγαριών, να τα φέρει βαθμιαία σε επαφή και να καταλήξουν όλοι μαζί, μετά από ένα εύλογο χρονικό διάστημα, στο να γίνει μια μαζική συνάντηση.

Εννοείται πως θα πρέπει να συμμετέχουν όλοι στα έξοδα, που δεν είναι λίγα (ενοικίαση σουίτας ή σπιτιού, ποτά, προφυλακτικά, χάπια, αξεσουάρ κλπ.).

Και επειδή έγραψα πιο πάνω πως πρέπει να είναι κανείς ρεαλιστής, εννοούσα πως όχι, κανένας δεν θα πάρει πρόσκληση σε τέτοιο πάρτι για να πάει μόνος του.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Ρωτήστε τον κ. Ραπαπάου ( @raopau ) που κατά δήλωσή του κινείται στις παρυφές της σόου μπιζ.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.835
Like
2.875
Πόντοι
456
Οι γιατροί γαμανε γιατί έχουν λεφτά. Την Αμερική ανακαλύψατε?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
30
Like
20.434
Πόντοι
8.746
λοιπόν τα εξέχοντα μέλη του μπου παρακαλούνται να διοργανώσουν βιπ σεξ-πάρτυ με καλεσμένα ΜΟΝΟ διακεκριμένη μέλη...
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
602
Κριτικές
28
Like
1.999
Πόντοι
1.196

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
30
Like
20.434
Πόντοι
8.746

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
602
Κριτικές
28
Like
1.999
Πόντοι
1.196
τύπε τα μέλη του μπου δουλεύουν υπό όλες τις συνθήκες, και με άντερ άμα λάχει :confused::confused::grin::grin:
Αυτό φοβάμαι ότι θα ακούγεται κάποιος να φωνάζει
"ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ" "ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!! ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΔΕΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ"
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
8
Like
11.415
Πόντοι
3.786
τύπε τα μέλη του μπου δουλεύουν υπό όλες τις συνθήκες, και με άντερ άμα λάχει :confused::confused::grin::grin:
παίκτη έτσι και κάνεις καμιά μαλακία ,θα μαζευτούν μόνο αρσενικοί, φανατικοί και λιγότερο φανατικοί. Οπότε έτσι και κλείσουν τα φώτα, κλειδώσουν οι πόρτες και αρχίσει το πάρτι.....
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
30
Like
20.434
Πόντοι
8.746
παίκτη έτσι και κάνεις καμιά μαλακία ,θα μαζευτούν μόνο αρσενικοί, φανατικοί και λιγότερο φανατικοί. Οπότε έτσι και κλείσουν τα φώτα, κλειδώσουν οι πόρτες και αρχίσει το πάρτι.....
:grin::grin::grin::grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom