Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (19 μέλη και 243 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Καλησπέρα παιδιά μήπως αυτή είναι η παλιά Ανκα από το φωκαιας 7 υπόγειο ή καμία σχέση ξέρετε τι ώρες πιάνει να πάω να ενημερώσω;
Άλλη είναι αυτή,το Σάββατο 12 νταν έπιασε δουλειά ήμουν ο πρώτος,την ρώτησα μέχρι τι ώρα δουλεύει και μου είπε μέχρι 8 30 το πρωί!!!!!!
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
89
Like
640
Πόντοι
80
Καλησπερα περασα πρωινη βαρδια απο Φυλης 105 να δω την Μεγκαν. Περασα στο δωματιο. Μεγαλες βυζαρες που δεν με αφησε να παιξω. Ειχε κατσει ετσι να μην μπορω να κανω τιποτα. Οταν την ρωτησα για ελευθερο τελειωτικο μου ειπε 20(!) στο προσωπο και 10(!) στα βυζια. Φυσικα δεν της εδωσα τιποτα και απλα τελειωσα κακην κακως να φυγω. Απαραδεκτη εμπειρια.Δεν την προτεινω. Φαινεται αυξηθηκε η ζητηση και ζηταει οτι να ναι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.000
Πόντοι
45.465

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
Ασχολουμε με το συγκεκριμένο spor απο το 2006, τα τελευταία χρόνια λογω οικογενειακής και επαγγελματικής αποκατάστασης ο χρόνος ειναι περιορισμένος και πλεον προλαβαινω αραια και που να κανω τουρ στα σκοτεινά στενα του αγοραιου ερωτα ,επισης με εχει πιάσει μια μανια για μεγαλοκοπελες τα τελευταία χρόνια για αυτο και εχθες εκανα διπλη κατάθεση, η μια Σε Τανια-Βικτορια Δ27 και η δευτερη στα καπακια στο Αγκυρας 12 σε Ελενη και Ερρίκα ;; Δεν συγκράτησα ονόματα μια μελαχρινή με κοντο μαλλι και μια ξανθιά γεροδεμένη μεγαλοκοπελα με μεγαλα βυζια . Φεύγοντας περασα απο Δ22 επαθα ΣΟΚ τι ωραια κοπελα ειναι το Σοφακι ρε μαγκες ;; τι εχανα τοσα χρονια που ειχα πέσει στον Βουρκο με τις μεγαλοκοπελες ;; Μου εκανε τοσο μεγαλο κλικ που τερμα ποια οι Θειες απο το ρεπερτόριο μου ,κριμα που επρεπε να φυγω και δεν έριξα τρίτο,κανονιζω ηδη τις επομενες ημέρες να ξανακατεβάζω αποκλειστικά για το Σοφακι και για την αναζήτηση της επομενης Σοφιας
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Ασχολουμε με το συγκεκριμένο spor απο το 2006, τα τελευταία χρόνια λογω οικογενειακής και επαγγελματικής αποκατάστασης ο χρόνος ειναι περιορισμένος και πλεον προλαβαινω αραια και που να κανω τουρ στα σκοτεινά στενα του αγοραιου ερωτα ,επισης με εχει πιάσει μια μανια για μεγαλοκοπελες τα τελευταία χρόνια για αυτο και εχθες εκανα διπλη κατάθεση, η μια Σε Τανια-Βικτορια Δ27 και η δευτερη στα καπακια στο Αγκυρας 12 σε Ελενη και Ερρίκα ;; Δεν συγκράτησα ονόματα μια μελαχρινή με κοντο μαλλι και μια ξανθιά γεροδεμένη μεγαλοκοπελα με μεγαλα βυζια . Φεύγοντας περασα απο Δ22 επαθα ΣΟΚ τι ωραια κοπελα ειναι το Σοφακι ρε μαγκες ;; τι εχανα τοσα χρονια που ειχα πέσει στον Βουρκο με τις μεγαλοκοπελες ;; Μου εκανε τοσο μεγαλο κλικ που τερμα ποια οι Θειες απο το ρεπερτόριο μου ,κριμα που επρεπε να φυγω και δεν έριξα τρίτο,κανονιζω ηδη τις επομενες ημέρες να ξανακατεβάζω αποκλειστικά για το Σοφακι και για την αναζήτηση της επομενης Σοφιας
Το Σοφάκι,όπως τη λες, είναι πολύ αγαπησιάρα και δοτική,θα σε ικανοποιήσει σίγουρα αν δεν είσαι "ούγκανος"!
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
982
Πόντοι
81
ρε μαγκες η τσιμπουχειλου μαρινα εχει ερθει φωκαιας?με εχει πιασει μια ανεξηγητη επιθυμια να την ΓΚΑΣΤΡΩΣΩ στα 4
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ημέρα Απόκριας σήμερα για τα Χριστούγεννα και αφού έφαγα κάτι λουκούμια κοψίδια στο πατρικό πέρασα και μια από φυλής για να τσικνίσω!!!

Ώρα 16.00
Ξεκίνησα με ένα χυμό Ρόδι στον καταπληκτικό Γ' Σεπτέμβριου 85.
Άρωμα!!!

Φυλής 69 ήθελα το Βικάκι να το περάσω από τη σούβλα αλλά το φως ήταν κλειστό... Περίμενα 15' αλλά τίποτα.

Φωκαιας 17 και 19 όλα κλειστά. Ίσως αλλαγή βάρδιας.

Φωκαιας 25 μάλλον Σάρα και Τζανίνα αλλά δεν είχα κουράγιο ως εκεί.
Μωράκι μου Τζανίνα θα σου έρθω σύντομα . :smitten:

Φωκαιας 13 Εύα νταρντανα.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Δεν είχε κόσμο και πέρασα υπέροχα και εγώ και αυτή.
Παραμονή 22'.
Ευχαριστώ την υπηρεσία που μας άφησε και κάναμε Έρωτα!
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Ημέρα Απόκριας σήμερα για τα Χριστούγεννα και αφού έφαγα κάτι λουκούμια κοψίδια στο πατρικό πέρασα και μια από φυλής για να τσικνίσω!!!

Ώρα 16.00
Ξεκίνησα με ένα χυμό Ρόδι στον καταπληκτικό Γ' Σεπτέμβριου 85.
Άρωμα!!!

Φυλής 69 ήθελα το Βικάκι να το περάσω από τη σούβλα αλλά το φως ήταν κλειστό... Περίμενα 15' αλλά τίποτα.

Φωκαιας 17 και 19 όλα κλειστά. Ίσως αλλαγή βάρδιας.

Φωκαιας 25 μάλλον Σάρα και Τζανίνα αλλά δεν είχα κουράγιο ως εκεί.
Μωράκι μου Τζανίνα θα σου έρθω σύντομα . :smitten:

Φωκαιας 13 Εύα νταρντανα.
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69.
Δεν είχε κόσμο και πέρασα υπέροχα και εγώ και αυτή.
Παραμονή 22'.
Ευχαριστώ την υπηρεσία που μας άφησε και κάναμε Έρωτα!
22 ολόκληρα λεπτά?
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
ρε μαγκες η τσιμπουχειλου μαρινα εχει ερθει φωκαιας?με εχει πιασει μια ανεξηγητη επιθυμια να την ΓΚΑΣΤΡΩΣΩ στα 4
Πρόσεξε γιατί την τελευταία φορά στα 4 μου είχε έρθει μια μυρωδιά ψαρίλας κόντεψα να ξεράσω... Την γύρισα γρήγορα και τελείωσω όπως όπως. Ένας θεός ξέρει πως δεν μου έπεσε.

Μερικούς μήνες πριν αυτό. Έκτοτε όποτε την βλέπω, φεύγω.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.843
Κριτικές
8
Like
1.416
Πόντοι
216

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Πράγματι αναβαθμίστηκε πολύ εδώ και 3 ημέρες από τότε που γράφτηκες στα σάιτ :jerking:
Είχα πάει πριν δύο μήνες μετά από πολλά χρόνια πρώτη φορά και κατόπιν, άλλες πέντε φορές. Δεν είδα τραγικές καταστάσεις, ίσως είναι και η ώρα που πάει κάποιος.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ξέχασα να δώσω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς στον @Helluvatime που μετά από πολύ καιρό φαίνεται έτοιμος να επανέλθει στην αγωνιστική δράση!!! :hi::rockon:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.312
Κριτικές
6
Like
10.359
Πόντοι
3.936
Πάντως έχει αναβαθμιστεί πολύ το Μεταξουργείο, θα βρεις και σαπίλα, αλλά θα βρεις και δυνατό πράγμα. Δηλαδή δεν υπάρχει χαοτική διαφορά με Φυλής.

Ναι εχει αναβαθμιστει τοσο πολυ το Μεταξουρειο που γυριστηκε και βιντεοκλιπ.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Είχα πάει πριν δύο μήνες μετά από πολλά χρόνια πρώτη φορά και κατόπιν, άλλες πέντε φορές. Δεν είδα τραγικές καταστάσεις, ίσως είναι και η ώρα που πάει κάποιος.
Ανεξάρτητα από τις εμφανίσεις που στο μετάξι ξεκινάνε από το -7 και φτάνουν έως το 6
Η ουσιαστική διαφορά είναι στον χρόνο και την ποιότητα συνεδρίας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom