Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.169
Πόντοι
1.336
Είσοδος στα 10€
Κοπέλες οι πιο πολλές από Αλκατράζ και από πρώην αλλά ιδρύματα.
Αφου ειναι παραρτημα του Αλκατραζ. Πεταμενα λεφτα. Γενικα απο την τριαδα της αλυσιδας μονο Caisa αξιζει για προχω καταστασεις. Τα αλλα δυο για χαζοτουριστες
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Αφου ειναι παραρτημα του Αλκατραζ. Πεταμενα λεφτα. Γενικα απο την τριαδα της αλυσιδας μονο Caisa αξιζει για προχω καταστασεις. Τα αλλα δυο για χαζοτουριστες
Καλά ούτε στο Caisa είναι κάτι το διαφορετικό αλλά εντάξει κάπως έτσι γενικά.
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
146
Πόντοι
1
μάγκες ξέρει κανείς στο συγκεκριμένο μαγαζί ποιες κάνουν κάτι παραπάνω στα prive?
εννοώ σεξ η έστω πιπα

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Επίσκεψη εχθές στο FBI . Αρκετές κοπέλες οι περισσότερες ήταν ξένες δεν ήξεραν την γλώσσα.
Βασικά πήγα να χτυπήσω δύο ποτάκια να δω λίγο σόου και να φύγω. Πριν καλά καλά έρθει το ποτό μου τσουπ σαν τις μέλισσες. Ποτό - χορώ ζητούσαν τα κορίτσια και πίσω στις θέσεις τους ξανά . Δεν ήθελα κάτι, μόνο μια ήρθε έπιασε λίγο την κουβέντα στα ελληνικά γιατί ήταν από την Αιθιοπία . Και σιγά σιγά με την Φήφη χωρίς να μου το ζητήσει επίμονα. Πήγαμε
Και έτσι με αυτήν κατέληξα να πάρω και ένα χορώ.
Next time θα την συναντήσω ξανά και ίσως περισσότερο.
Γιατί έμαθα πως το μαγαζί προσφέρει περισσότερες υπηρεσίες.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
μάγκες ξέρει κανείς στο συγκεκριμένο μαγαζί ποιες κάνουν κάτι παραπάνω στα prive?
εννοώ σεξ η έστω πιπα

ευχαριστώ εκ των προτέρων
φυσικά φίλε μου τα πάντα όλα αλλά όχι από όλες. Μην με ρωτήσεις από ποιές γιατί έχω να πάω πάνω από χρόνο στο εν λόγω στριποχορείο...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Καλά ρε παιδιά πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει ΕΝΑ ΣΤΡΙΠ που να αξίζει αυτήν την περίοδο.
Εγώ είμαι διατεθημένος ακόμα και να τα σκάσω αλλά μου αρέσουν οι χοροί όχι τα πριβέ είμαι βιτσιοζος!
Δεν υπάρχει κάποιο?Πήγα αθενς τπτ πήγα Γκόλντεν τπτ πήγα κινκυ πάλι τπτ.Κανενα άλλο που να ειναιθ τουλάχιστον value for money και να εχει 3 4 μουναρες δεν υπαρχει?(Μου αρεσουν οι πιτσιρικες ουκρανες ρωσιδες)
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Γνωρίζει κάποιος αν Παρασκευή και Σάββατο έχει κανένα show; Έχει shows γενικά;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Γνωρίζει κάποιος αν Παρασκευή και Σάββατο έχει κανένα show; Έχει shows γενικά;
Το Σάββατο είχε ένα sex show με έναν που έμοιαζε με άραβα με γυναικομαστία. Τραγικές καταστάσεις. Δε ξέρω αν έχει κάτι άλλο γιατί φύγαμε στο 15λεπτο.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Πάντως υπήρχαν 2-3 που φαίνονταν δυνατά μουνιά. Ήταν απασχολημένα όμως και ειδικά η μια με έναν υπερήλικα με μπαστουνάκι. Κρίμα γιατί θα έπεφτε σοβαρή πρόταση για τα πάντα όλα. Βαριόμασταν να περιμένουμε άρα την επόμενη φορά
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Το Σάββατο είχε ένα sex show με έναν που έμοιαζε με άραβα με γυναικομαστία. Τραγικές καταστάσεις. Δε ξέρω αν έχει κάτι άλλο γιατί φύγαμε στο 15λεπτο.
Τι λες ρε φίλε; Πρώτη φορά ακούω τέτοια γκροτέσκα σκηνικά. Μάλλον παλιώσαμε και έμειναν τα μυαλά μας πίσω σε σχέση με τα καινούργια κόλπα. Μόνος του ήταν ο Άραβας ή με παρέα επί σκηνής αν επιτρέπεται;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Τι λες ρε φίλε; Πρώτη φορά ακούω τέτοια γκροτέσκα σκηνικά. Μάλλον παλιώσαμε και έμειναν τα μυαλά μας πίσω σε σχέση με τα καινούργια κόλπα. Μόνος του ήταν ο Άραβας ή με παρέα επί σκηνής αν επιτρέπεται;
Sex show, με μια πουτάνα
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Sex show, με μια πουτάνα
Τουλάχιστον να λες πάλι καλά που γλιτώσαμε από τον Τέο και την Ίνα. Είχαμε αρχίσει να τους βλέπουμε πια σαν φίλους μας, σαν δικούς μας ανθρώπους από τα πολλά strip που εμφανίζονταν.
 

dnom

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Τουλάχιστον να λες πάλι καλά που γλιτώσαμε από τον Τέο και την Ίνα. Είχαμε αρχίσει να τους βλέπουμε πια σαν φίλους μας, σαν δικούς μας ανθρώπους από τα πολλά strip που εμφανίζονταν.

Άσε που έπιαναν κουβέντα με όλους τους πελάτες
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.612
Πόντοι
496
Κριτική στο θρεντ
 

Roger!

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Μάγκες ,εγώ πήγα στο FBI πριν κάνα μήνα και μου άφησε πολύ άσχημη εντύπωση ...συγκεκριμένα ο χορός μέσα που κάθεσαι και βλέπεις το show ήταν καλός αλλά όταν πήγα με την κοπέλα να μου χορέψει ...μπαινουμε σε ένα χώρος στον οποίο ένιωσα πολύ άβολα ...ήταν ένας ορθογώνιο χώρος με διαστάσεις περίπου 1Χ2 μέτρα .Ήταν δύο μαντραχαλοι ο ένας αριστερά και ο άλλος δεξιά ...και κάθομαι εγώ στη μέση .Ημασταν 3 άντρες και τρεις γυναίκες σε αυτή την τρύπα .Μονο την πουτσα του άλλου δεν ακουμπησα .Και η κοπέλα όταν με προσέγγισε ,ε της είχα πει πιο μετά θα πάμε ...και μου έρχεται σε κάνα 3 λεπτό ξανα με την χαζή έκφραση " now go for a dance ? " Σαν να μου λέει θα μου δώσεις τα λεφτά ...και στο χορο μέσα της ήθελα να της ακουμπήσω τα βυζιά και μου έδιωχνε το χέρι σαν ντιβάκι .Δεν με βλέπω να ξαναπήγαινω
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
1
Like
3.043
Πόντοι
456
εχει κανει ολικη ανακαινιση ροστερ κατι που ειχε να γινει πολυ καιρο μερικα χρονια, στα ιδια βεβαια παντα μετρια χαμηλα επιπεδα, αλλα για ενα check in περναμε μια στο τοσο
 

Wraithnight

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους η Αμίρα και η Γκρέις δουλεύουν ακόμα εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom