Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (25 μέλη και 268 επισκέπτες)

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
γεια σας μαγκες η κωσταντινα η ελληνιδα που δουλευει φυλης 74 δεξια και πιο παλια φυλης 66 δ πια βαρδια δουλευει. Αν ξερει κανενας απ πει
Καλησπερα φιλε! Δουλευε πριν κανα 2 μηνο στο φιλιππιδου 11β, μετα σταματησε για ενα διαστημα και ξαναεμφανιστηκε στο studio deluxe και caroline για μια εβδομαδα.Απο τοτε δεν την εχω δει πουθενα.. Αν ξερει κανεις κατι ας ενημερωσει!!
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
46
Like
2.382
Πόντοι
2.405
Φυλής 86 ισόγειο πέρασα με την λιλλυ..ήταν μαζί με μια άλλη απόγευμα...πολύ μέτρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Φ45

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Καλησπερα φιλε! Δουλευε πριν κανα 2 μηνο στο φιλιππιδου 11β, μετα σταματησε για ενα διαστημα και ξαναεμφανιστηκε στο studio deluxe και caroline για μια εβδομαδα.Απο τοτε δεν την εχω δει πουθενα.. Αν ξερει κανεις κατι ας ενημερωσει!!
Σας ενημερώσαμε αλλά δε διαβάζετε
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Σορρυ αλλα δεν ειδα κατι.Παρακαλουθω καθημερινα.ισως μου ξεφυγε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Σορρυ αλλα δεν ειδα κατι.Παρακαλουθω καθημερινα.ισως μου ξεφυγε
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω πολυ, μολις το διαβασα.Ηταν μεταμεσονύκτια βαρδια να φανταστω αφου γραφεις live
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.919
Like
5.773
Πόντοι
1.056
Χάθηκαν τα ισόγεια ρε γμτ, εκεί θα απλώνει ρούχα ο απο πάνω και θα πλημυρίζει..
Που μας βάζουν να γαμάμε.... :grin:
Χαχα..Και εγω τα αποφευγω..

Δεν εχουν καλη αυρα.. χωρια που αμα γινει κανενας σεισμος θα χαθεις στα ερειπια..:priest:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Φ109β σιδερένια πόρτα
Βέρρα Ουκρανή 36ετων
Γύρω στο 1.70 ξανθιά με αδιάφορο αδύνατο σώμα χυτά μεσαία βυζιά και κωλος επίσης αδιάφορος..

69 και ακα στο πρόγραμμα

Μου έκανε λίγο αίσθηση το ωραίο της πρόσωπο και το χαμόγελο.

Στο δωμάτιο ανοιχτή σε social χωρίς καμία διάθεση για προκαταρκτικά...

Σεξ λοιπόν με συνοπτικές διαδικασίες.. αυτό που σιχαίνομαι.
Μηχανική πίπα μέχρι τη μέση αφού παραλίγο να μου ξεριζώσει την πέτσα (μερική φίμωση)

Εφαρμογή προφυλακτικού.
;Έλα από πίσω, είμαι κουρασμένη.
;εσύ θες σεξ.

Στην άκρη του κρεβατιού λοιπόν στα 4 ενώ ρύθμιζε την σειρά στα πολλαπλά βραχιόλια που φορούσε..
Ότι να ναι..

Δεν συνιστάται

Υ.γ. Δίπλα ακριβώς στην επίσης σιδερένια πόρτα δύο κολομβιανες η μία η Σάρα..

Τι φάση, μήπως πρόκειται για θύμα;
Στο σαλόνι με το ζόρι περπατούσε σέρνοντας τα πόδια της, με κοίταξε βαθιά με ένα βλέμμα απόγνωσης και απελπισίας χωρίς να βγάζει κουβέντα..
Ύποπτη περίπτωση
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.386
Like
2.476
Πόντοι
456
όπως αναφέρθηκε: "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση. " άνοιξε καινούργιος οίκος στη περιοχή του Μεταξουργειου, με μία μικρή διόρθωση Ζηνωνος 38 στο υπόγειο (οχι 36)
20231008_121659.jpg

δουλεύει η Αφρικανη Τζέσικα, μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζί, σε απλό πρόγραμμα.


Εξαιρετικό. Άλλη μια φορά που έχω δει τέτοια κατασκευή ήταν στο "μόνος στο σπίτι" που πήγαν να κάνουν μπούκα οι πανηλίθιοι. Νομίζω και σε κάποιο θρίλερ αλλά δεν θυμάμαι ποιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Φ109β σιδερένια πόρτα
Βέρρα Ουκρανή 36ετων
Γύρω στο 1.70 ξανθιά με αδιάφορο αδύνατο σώμα χυτά μεσαία βυζιά και κωλος επίσης αδιάφορος..

69 και ακα στο πρόγραμμα

Μου έκανε λίγο αίσθηση το ωραίο της πρόσωπο και το χαμόγελο.

Στο δωμάτιο ανοιχτή σε social χωρίς καμία διάθεση για προκαταρκτικά...

Σεξ λοιπόν με συνοπτικές διαδικασίες.. αυτό που σιχαίνομαι.
Μηχανική πίπα μέχρι τη μέση αφού παραλίγο να μου ξεριζώσει την πέτσα (μερική φίμωση)

Εφαρμογή προφυλακτικού.
;Έλα από πίσω, είμαι κουρασμένη.
;εσύ θες σεξ.

Στην άκρη του κρεβατιού λοιπόν στα 4 ενώ ρύθμιζε την σειρά στα πολλαπλά βραχιόλια που φορούσε..
Ότι να ναι..

Δεν συνιστάται

Υ.γ. Δίπλα ακριβώς στην επίσης σιδερένια πόρτα δύο κολομβιανες η μία η Σάρα..

Τι φάση, μήπως πρόκειται για θύμα;
Στο σαλόνι με το ζόρι περπατούσε σέρνοντας τα πόδια της, με κοίταξε βαθιά με ένα βλέμμα απόγνωσης και απελπισίας χωρίς να βγάζει κουβέντα..
Ύποπτη περίπτωση
Φυλής 105 αριστερά λογικά η Βέρα(τα βράδια μερικές φορές δουλεύει στο Φυλής 69β , πριν δούλευε Φιλιππίδου 11β)και όχι 109β ,μήπως είδες καμία στο 109β και σου αποτυπώθηκε όπως την άλλη φορά με τα Περγάμου 1 και Έλλης 3 ?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Φυλής 105 αριστερά λογικά η Βέρα και όχι 109β ,μήπως είδες καμία στο 109β και σου αποτυπώθηκε όπως την άλλη φορά με τα Περγάμου 1 και Έλλης 3 ?
Δεν πρόσεξα νούμερο και προσπάθησα να το αντιστοιχισω με τις φωτογραφίες απ τον χάρτη.
Ίσως να έχεις δίκιο
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Θα πάω και θα την γαμήσω ανελέητα. Δεν καταλαβαίνω από τέτοια
Την Καλησπερα μου Φιλε Milf....θα περασεις να της'' βγαλεις" τον Δαιμονα απο μεσα της????σκεφτεσαι ετσι???η δευτερη περιπτωση περναει απο το μυαλο σου?
the-exorcist-exorcist.gif
tenor.gif
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
992
Κριτικές
132
Like
16.831
Πόντοι
19.306
Την Καλησπερα μου Φιλε Milf....θα περασεις να της'' βγαλεις" τον Δαιμονα απο μεσα της????σκεφτεσαι ετσι???η δευτερη περιπτωση περναει απο το μυαλο σου?
the-exorcist-exorcist.gif
tenor.gif
Θα την ραντισω με σπέρμα και θα λυτρωθεί από τα δαιμόνια
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Ενημέρωσε ποια παίζει μπαλα τα βράδια αν μπορέσεις.
Ζηνωνος 38....Λοιπον τελικα περασα αποψε κατα τις 23:45 αλλα οπως φαινεται και απο τις φωτογραφιες που τραβηξα...δυστυχως ηταν κλειστα....κριμα και ειχα μεγαλη περιεργεια να δω τι παιζει....απο οτι φαινεται προς το παρον δουλευουν μονο πρωινη-απογευματινη βαρδια...παντως επειδη περναω τακτικα απο το συγκεκριμενο σημειο , οταν ποτε το πετυχω ανοιχτο βραδυνη βαρδια, θα μπω και θα ενημερωσω εδω
zinonos 38-2.jpg

zinonos38-1.jpg
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ζηνωνος 38....Λοιπον τελικα περασα αποψε κατα τις 23:45 αλλα οπως φαινεται και απο τις φωτογραφιες που τραβηξα...δυστυχως ηταν κλειστα....κριμα και ειχα μεγαλη περιεργεια να δω τι παιζει....απο οτι φαινεται προς το παρον δουλευουν μονο πρωινη-απογευματινη βαρδια...παντως επειδη περναω τακτικα απο το συγκεκριμενο σημειο , οταν ποτε το πετυχω ανοιχτο βραδυνη βαρδια, θα μπω και θα ενημερωσω εδω
zinonos 38-2.jpg

zinonos38-1.jpg
Το μπουρδελο αυτο μοιαζει σα καταφυγιο που ειχαν παλια οι ελληνες που ηταν σκλαβοι στους γερμανους.
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Περασα χθες μεσημερι να δω τι παιζει εκει. Αν και στην αρχη μου φανηκε κατι σαν ασιατικο κωλομπαρο.Κατεβηκα αρκετα σκαλοπατια μεχρι να βρεθω στο σαλονι. Πραγματικα ειναι σαν πολεμικο καταφυγιο. Μια αφρικανη που σαλοναρισε εκει δεν ελεγε και πολλα πραγματα.
Τι ώρας δουλεύει εκεί η Αφρικανή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Ζηνωνος 38....Λοιπον τελικα περασα αποψε κατα τις 23:45 αλλα οπως φαινεται και απο τις φωτογραφιες που τραβηξα...δυστυχως ηταν κλειστα....κριμα και ειχα μεγαλη περιεργεια να δω τι παιζει....απο οτι φαινεται προς το παρον δουλευουν μονο πρωινη-απογευματινη βαρδια...παντως επειδη περναω τακτικα απο το συγκεκριμενο σημειο , οταν ποτε το πετυχω ανοιχτο βραδυνη βαρδια, θα μπω και θα ενημερωσω εδω
zinonos 38-2.jpg

zinonos38-1.jpg
Τα ωράρια του Δεληγιώργη 39 θα ακολουθήσει...1η & 2η βάρδια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom