Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 189 άτομα (8 μέλη και 181 επισκέπτες)

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Η μπιουτι τι ώρες ειναι ξέρει κανείς μην κατέβω τσάμπα
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
141
Πόντοι
0

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
141
Πόντοι
0
Τελειωτικό στόμα ένα 15% σε όλους τους οίκους. Κατάποση παντως δεν ανακοινώνεται από καμια υπηρεσία. Είναι όπως κάτσει στην κάθε θειά. Και ναι αυτές που κάνουν τελειωτικό στο στόμα είναι από 40 και άνω γι' αυτό τις λέω θείτσες. Εκτός της Ελένης Διδυμου "Τα κανω όλα ΟΛΑ" που είναι κάτω των 25.
Διδύμου πόσο;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Λοιπόν άκου σκουφαϊδόνι γιατί ακόμα δεν μας βγηκες απ'τ'αυγο σου μας λες τις παπαριές σου. Ανέφερα τη Μπιουτι σαν καριολα με θετική έννοια (το οποίο κατάλαβαν όλοι εκτός από εσένα) γιατί της έδωσα τα ευσημα που έκανε λειτουργημα που πηγε με παραπληγικο παλικαρι. Με λίγα λόγια της είπα μπράβο. Όλοι το κατάλαβαν!
Επίσης στην Αλεξάνδρα παλι την είπα καριολα παλι με θετική μεταφορική έννοια γιατί είπα ότι παρολο και αβαφη ήταν μες'τη γκαβλα.
Τώρα εσυ αμα είσαι της εκκλησίας και νομίζεις ότι όλες οι κοπέλες ειναι σαν τη Μαρία τη Μαγδαληνή και φοβάσαι μη στις θίξουμε κάνε μου αναφορά. Δεν είσαι ο πρωτος και ουτε και ο τελευταίος αγαπουλης που παρεξηγιέται στο πως εκφραζόμαστε για τις κοπέλες.
Η μπιουτι είναι σεξουαλική μες τη καβλα κάνει και ελεύθερο στοματικό και σε ξεσκίζει στο κρεβατι και παρόλο που κάνει αυτή τη δουλειά είναι ενα αξιοπρεπές χαμογελαστό πλάσμα.Η Αλεξάνδρα είναι πανέμορφη αλλά είναι πολύ προσεκτική δλδ κάνει αποστειρωμενο πρόγραμμα ούτε ελεύθερο στοματικό ουτε τίποτα ακόμα και το γλυψιμο στα βυζιά δε το αφήνει πολύ γιατί γαργαλιεται δε είναι οπότε σεξουαλική και μέσα στη καύλα όπως λες απλά είναι πανέμορφη μέχρι εκεί.Μη τα μπερδεύουμε άλλο όμορφη και άλλο σεξουαλική και μέσα στη καύλα,από αυτές τις 2 η μπιουτι είναι απλα σεξουαλική και μέσα στη καύλα και η Αλεξάνδρα ειναι απλα πανεμορφη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Aν εννοείς το μελαχρινό μιλφ με τα φουσκωτά μάγουλα...β βάρδια Διδύμου 22
Εννοώ το μελαχρινό MILF που είναι 50 ετών, λεπτή και πολύ ψηλή (1,80 μ).

Πότε την είδες για τελευταία φορά;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Εννοώ το μελαχρινό MILF που είναι 50 ετών, λεπτή και πολύ ψηλή (1,80 μ).

Πότε την είδες για τελευταία φορά;
Αν η Φωτεινή είναι 50 τότε μπράβο της,μοιάζει 38 με 44 το πολύ,αλλά οκ μερικές το εχουν και διατηρούνται καλά.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
καλησπέρα @Διανοούμενος πολύ καλή ενημέρωση,έχω μια δυο απορίες ,
η Ναταλία είναι κάποια γνωστή ή καινούργια;Από πρόσωπο λέει;

και φ61 η Σολ πότε πρόλαβε κι έγινε ξανθιά και μάλιστα μακρυμαλλούσα κατσαρομάλα;;;μελαχρινή άντε καστανή με μαλλί μαλλον ίσιο όχι πολύ μακρύ μεχρι λίγες μερες πριν!χαχα,αυτό πρέπει να το δω!

ΥΓ. Μια μικρή διόρθωση: Φ71β Σανελ( όχι Σαλελ),με υφακι λιγο Channel κι η μύτη ψηλά το γλυκούλι,δεν πειράζει βεβαια,για οποιον θέλει να ρισκαρει καλή εμφανισιακά.

Αυτά,καλή συνέχεια.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
καλησπέρα @Διανοούμενος πολύ καλή ενημέρωση,έχω μια δυο απορίες ,
η Ναταλία είναι κάποια γνωστή ή καινούργια;Από πρόσωπο λέει;

και φ61 η Σολ πότε πρόλαβε κι έγινε ξανθιά και μάλιστα μακρυμαλλούσα κατσαρομάλα;;;μελαχρινή άντε καστανή με μαλλί μαλλον ίσιο όχι πολύ μακρύ μεχρι λίγες μερες πριν!χαχα,αυτό πρέπει να το δω!

ΥΓ. Μια μικρή διόρθωση: Φ71β Σανελ( όχι Σαλελ),με υφακι λιγο Channel κι η μύτη ψηλά το γλυκούλι,δεν πειράζει βεβαια,για οποιον θέλει να ρισκαρει καλή εμφανισιακά.

Αυτά,καλή συνέχεια.
Νάταλι πολυ ωραίο μουνί. Κατω απο 30. Εντυπωσιακή μελαχρινή.

Αυτή πρεπει να είναι άλλη Σολ, δεν την είχα ξαναδεί. Ψηλολιγνη εντυπωσιακή παρουσια. Αν και αδυνατούλα ο κωλος προεξεχε εντυπωσιακα. Τη γάμαγα ένα ΠΣΚ αλυπητα αλλά είναι λατίνα. Δεν τρελαινομαι για λατινες.

Όσο για το Σαλελ λάθος εκ παραδρομης.

Για λεπτομέρειες αν δουλευαν πιο παλια τα κορίτσια σε άλλους οίκους ρωτήστε τον Σμυρνη παιδια. Εγώ δεν έχω τόσο καλή μνήμη κι επίσης δεν γνωρίζω το 30% των συνολικών οίκων διότι δεν έχω παει ποτέ σε ακριτικους οίκους. Μόνο στους μαζεμενους Φυλής, Φωκαιας, Διδυμου, Ιασονως, Κολωνού και κάθετες. Το μόνο ακριτικό που πηγαινα ήταν το Περγάμου 1 για την βασίλισσα. Σταμάτησε η βασίλισσα δεν ξανά απομακρυνθηκα από το συνολο.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
409
Κριτικές
156
Like
8.451
Πόντοι
23.733
Η καριολα ήταν στην Νότιο Ιταλία το κάρο του χωριού για δημόσια χρήση.
Από εκεί πήραν και αυτό το χαρακτηρισμό και η γυναίκες δημόσιας χρήσης.
Το πρόστυχο του θέματος και ο όρος σαν βρισιά προφανος οφείλεται σε εβιπολυπτους πολίτες που αν και το βράδυ πιγεναν μαζί τους την μέρα θέλαν να τις υποτιμήσουν.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Αν η Φωτεινή είναι 50 τότε μπράβο της,μοιάζει 38 με 44 το πολύ,αλλά οκ μερικές το εχουν και διατηρούνται καλά.

Το θέμα είναι ότι η Φωτεινή κατά τα φαινόμενα έπαψε να εργάζεται. Αν κάποιος την δει απόψε ή στο άμεσο μέλλον, ας μας ειδοποιήσει για να την επισκεφθούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.002
Πόντοι
6.815
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο, Λωρίνα νομίζω την είπε ο τσάτσος. Ψηλη με 2.5 + βυζια απο Βενεζουέλα. Τοπ 3 σε φόλες που έχω φάει. Κατάφερα πρώτη φορά στην πορνοκαρίερα μου να μην ολοκληρώσω με εκδιδόμενη και μάλιστα μου είπε η ίδια "Ten minutes, finished". Για την ακρίβεια και άλλη μια φορά δεν είχα τελειώσει με κοπέλα αλλά είχα ρίξει 2 μπάλακια πιο πριν και η κοπέλα ήταν απίστευτα τίμια και το πάλευε μέχρι να τελείωσω.

Οι λατίνες είναι σαν ρώσικη ρουλέτα με 5 σφαίρες όμως μέσα και μια κενή. Μακριά και αγαπημένα από εμένα.
Για δες την πιτσιρίκα στο Ιασωνος 44 το παλιό δεύτερη βάρδια, αρκετά καλή.
Με την πρώτη ευκαιρία θα ανέβει κριτική.
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Όλοι εδώ μέσα ανεξαιρέτως εκτιμάμε ΟΛΕΣ τις κοπέλες! Κάνουν δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους! Εχουν δεν έχουν θετικο πρόσημο στις υπηρεσίες τους! Απλά πρεπει να καταλαβαίνεις ποτε μιλάει κάποιος μεταφορικά και ποτε την βρίζει πραγματικα την κάθε κοπέλα. Διάβασε ΚΑΛΑ αυτά που γράφω και θα δεις αν μιλάω καλά ή όχι για τη Μπιουτι και την Αλεξάνδρα. Όλοι το κατάλαβαν εκτός από εσένα. Κάνε λοιπόν ένα reset και παμε από την αρχή.
Και κατι ακομη,εννοειται οτι τις σεβομαστε ,κινουμαι δεκαετιες στον χωρο του αγοραιου ερωτα αρα εχω μια πειρα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πολλες απο αυτες δεν ειναι και πραγματικες καριολες-αρπακτικα που αν πέσει το ''θύμα'' στα νυχάκια τους δεν θα το γδαρουν.Παρα πολλα τά παραδειγματα. Αλλο το να σεβομαστε ,απαιτειται αλλωστε με 20ε δεν αγοραζεις ανθρωπο, και αλλο να τους βαζουμε φωτοστεφανο ιδιως αν δεν τις γνωριζουμε πολυ καλά σε προσωπικο επιπεδο και ουτε αυτο ειναι σιγουρο.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Μιλάμε για την ίδια Φωτεινή;...αυτή που είναι στο 22;;;
απ'ότι θυμάμαι Δ22 και Φ109. Δεν έχω ακουστά για άλλη Φωτεινή στό 20άρι. Υπάρχει και μια στο 10άρικο καμμία σχέση,αυτά ειπώθηκαν πριν κανά μήνα δυό ξεκαθαρίστηκαν θυμάμαι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
Και κατι ακομη,εννοειται οτι τις σεβομαστε ,κινουμαι δεκαετιες στον χωρο του αγοραιου ερωτα αρα εχω μια πειρα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πολλες απο αυτες δεν ειναι και πραγματικες καριολες-αρπακτικα που αν πέσει το ''θύμα'' στα νυχάκια τους δεν θα το γδαρουν.Παρα πολλα τά παραδειγματα. Αλλο το να σεβομαστε ,απαιτειται αλλωστε με 20ε δεν αγοραζεις ανθρωπο, και αλλο να τους βαζουμε φωτοστεφανο ιδιως αν δεν τις γνωριζουμε πολυ καλά σε προσωπικο επιπεδο και ουτε αυτο ειναι σιγουρο.
Αδερφε στο Bou είμαστε, δεν είμαστε στην Ορθόδοξη Μαρτυρία. Κι εμείς είμαστε σατυροι και οι εργαζόμενες δεν είναι και τα καλυτερα κοριτσα. Αβυσσος η ψυχή μας, αβυσσος η ψυχή τους! Συνεχίζουμε μπροστά! Πορευόμαστε κατά συνείδηση! Δεν ειμαστε παιδακια.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Οι κοπέλες γενικά πηγαινοέρχονται οι περισσότερες,εάν λείπει 2 βδομάδες δεν είναι κάτι,τώρα άν άκουσες ότι όντως σταμάτησε οκ τι να πώ. Ρώτα και στο 109κάτω πρωινή μπορεί να ξερουν.
Το θέμα είναι ότι η Φωτεινή κατά τα φαινόμενα έπαψε να εργάζεται. Αν κάποιος την δει απόψε ή στο άμεσο μέλλον, ας μας ειδοποιήσει για να την επισκεφθούμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom