Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 481K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Βγήκα χτες με Ρωσιδι. Μου ελεγε ότι 20 πόντους πουτσα είναι κάτι νορμαλ για αυτήν.

Τη βλέπει λέει ψυχολόγος , ο πρώτος γκόμενος της ,ρώσος,τη χαράκωνε με μαχαίρι. Μου έδειξε ότι έχει ακόμα τα σημάδια.

Δε θέλει σχέση γιατί έτσι της είπε ο ψυχολόγος.

Την ξεμουνιαζω η όχι ;
Παρτην να πατε βολτα και στο παρκαρισμα πες της ευγενικα να κατεβει για να βαλεις το αμαξι σωστα ωστε να μη μπλοκαριστει το ανοιγμα της πορτας της...
Ενω παρκαρεις πες της να σου πει ποτε θα απεχεις 20 εκατοστα απο τον πισω...μολις σου πει "τωρα" κατεβα να δεις...
Θα εκπλαγεις με την αντιληψη της για αυτο το μηκος...
Το οτι δε θελει σχεση ειναι στα συν της...
Το οτι παει σε ψυχολογο παλι στα συν της...
Για το παρελθον της οκ...στ αρχιδια σου.
Συμπερασμα:ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕ ΤΗΝ με χιλια man!!!
:zfuck::fuck1::rockon:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.725
Πόντοι
20.686
Βγήκα χτες με Ρωσιδι. Μου ελεγε ότι 20 πόντους πουτσα είναι κάτι νορμαλ για αυτήν.

Τη βλέπει λέει ψυχολόγος , ο πρώτος γκόμενος της ,ρώσος,τη χαράκωνε με μαχαίρι. Μου έδειξε ότι έχει ακόμα τα σημάδια.

Δε θέλει σχέση γιατί έτσι της είπε ο ψυχολόγος.

Την ξεμουνιαζω η όχι ;
Αφού το 20 ποντους πουτσα είναι νορμάλ για αυτή,για να την ξεμουνιασεις πρέπει να την έχεις 20+.
Ειδάλλως απλώς θα την γαμησεις.....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Που πάτε και τις βρίσκετε τις Ρωσίδες βρε παιδιά, εδώ που είμαι εγώ μόνο κάτι σαπίες ελλεεινιδες εχει
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.152
Like
6.851
Πόντοι
1.056
Που πάτε και τις βρίσκετε τις Ρωσίδες βρε παιδιά, εδώ που είμαι εγώ μόνο κάτι σαπίες ελλεεινιδες εχει
Τύπος Γλειφομουνιξ είναι δυνατό πιστόλι. Δεν γαμαει ελλεινιδες. Πριν είχε βουλγαρα
Αφού το 20 ποντους πουτσα είναι νορμάλ για αυτή,για να την ξεμουνιασεις πρέπει να την έχεις 20+.
Ειδάλλως απλώς θα την γαμησεις.....
Μέλος του Μπου είμαι ρε τύπε ,σιγά το ανακόντα που θέλει
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.947
Κριτικές
1
Like
5.460
Πόντοι
2.356
Βγήκα χτες με Ρωσιδι. Μου ελεγε ότι 20 πόντους πουτσα είναι κάτι νορμαλ για αυτήν.

Τη βλέπει λέει ψυχολόγος , ο πρώτος γκόμενος της ,ρώσος,τη χαράκωνε με μαχαίρι. Μου έδειξε ότι έχει ακόμα τα σημάδια.

Δε θέλει σχέση γιατί έτσι της είπε ο ψυχολόγος.

Την ξεμουνιαζω η όχι ;
Ψάχνεσαι να βρεθείς με ένα νεφρό στη ναυτικοεπισκευαστική ζώνη, τύπε; :think:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.152
Like
6.851
Πόντοι
1.056
Ψάχνεσαι να βρεθείς με ένα νεφρό στη ναυτικοεπισκευαστική ζώνη, τύπε; :think:
Δεκτή η άποψη σου.

Βλέποντας και όσα ποστάρει ο φίλτατος @κωλο-γερος στο νήμα της Ταϋλάνδης ,νομίζω πως πάω γυρεύοντας γενικά. Όλα όσα λέει να κάνουμε για να προσέχουμε ,κάνω τα αντίθετα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056
Βγήκα χτες με Ρωσιδι. Μου ελεγε ότι 20 πόντους πουτσα είναι κάτι νορμαλ για αυτήν.

Τη βλέπει λέει ψυχολόγος , ο πρώτος γκόμενος της ,ρώσος,τη χαράκωνε με μαχαίρι. Μου έδειξε ότι έχει ακόμα τα σημάδια.

Δε θέλει σχέση γιατί έτσι της είπε ο ψυχολόγος.

Την ξεμουνιαζω η όχι ;
Ριξε της κανα πουτσο μεχρι να βρεις αλλη και μετα μακρια.. (και παντα με προφυλαξη με αυτες που δεν σε ενδιαφερουν)

Μην μπλεκεις με ηλιθιες..
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.152
Like
6.851
Πόντοι
1.056
Ριξε της κανα πουτσο μεχρι να βρεις αλλη και μετα μακρια.. (και παντα με προφυλαξη με αυτες που δεν σε ενδιαφερουν)

Μην μπλεκεις με ηλιθιες..
Αυτό με την καποτα μου το είπε και φιλαράκι μου.

Και μου είπε κιόλας ,σπίτι της όχι στο δικό σου ,να μη ξέρει καν που μένεις
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056
Και μου είπε κιόλας ,σπίτι της όχι στο δικό σου ,να μη ξέρει καν που μένεις
Πολυ σωστος! Η σπιτι της, η σε airbnb..:wink:

Εξαρταται και την γκομενα βεβαια και σε τι πλαισιο ειναι η γνωριμια..

Μπορεις και στο αμαξι δωρεαν και γρηγορα αλλα πλεον προσωπικα θελω την ανεση μου..(εξαρταται και τις καυλες χαχα)
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.354
Like
10.877
Πόντοι
3.556
Για εμένα τοπ επιλογή είναι Ρωσίδες και οι χειρότερες είναι οι Λιβανέζες. Ο ενας ο κολλητός μου έχει παντρεύει Λιβανεζα και είναι χειρότερη από τις Ελληνίδες. Ο άλλος κολλητός μου έχει παντρευτεί Ρωσίδα και είναι μια χαρά. Εγώ κλασικός μαλακας έχω παντρευτεί Ελληνίδα..
Γνωστος μου που ταξιδεψε σε ολες τις χωρες μεσω της δουλειας του γνωριζοντας πολυ κοσμο ντοπιους, οταν των ρωτησα ποιος λαος μοιαζει περισσοτερο με τους Ελληνες, μου ειπε ξεκαθαρα οι Λιβανεζοι.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.354
Like
10.877
Πόντοι
3.556
επισης οι ρωσιδες οσες εχω δει με αρεσανε γιατι ειναι παντα πολυ ευγενικες,σπανιο για ελληνιδα

Οι ρωσιδες ειναι κουκλαρες και γενικα ευγενικες, ειδικα οσες εχουν σπουδασει

Καποτε ειχα ενα ρωσιδακι που σπουδαζε οδοντιατρος, ητανε υπερευγενικη και παντα με το χαμογελο

Ακομα τη θυμαμαι με νοσταλγια...
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
904
Like
3.637
Πόντοι
446
Αυτό που λες για τις ρωσίδες ισχύει 100%.
Έχω γνωρίσει κ εγώ ανάλογες περιπτώσεις κ είναι πράγματι με το χαμόγελο στα χείλη.
Η γυναίκα μου η Ελλεινίδα είναι με τη μούρη κάτω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056
Η γυναίκα μου η Ελλεινίδα είναι με τη μούρη κάτω.
Δεν τους εχει βγει τσαμπα η φημη <<Ελλεηνιδες>> :2funny:

Απο τις χειροτερες φαρες..

Δεν θελω να το σκεφτομαι ομως γιατι μονο κακο μου κανει μου χαλαει την διαθεση και δεν ενεργω καλα με τις γυναικες..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Οι Ρωσίδες πολιτισμικά είναι πολύ ανώτερου επιπέδου από τις ελλεινιδες, γενικά διαβάζουν πολύ και έχουν κουλτούρα,αυτό πολύς κόσμος δεν το ξερει
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Γνωστος μου που ταξιδεψε σε ολες τις χωρες μεσω της δουλειας του γνωριζοντας πολυ κοσμο ντοπιους, οταν των ρωτησα ποιος λαος μοιαζει περισσοτερο με τους Ελληνες, μου ειπε ξεκαθαρα οι Λιβανεζοι.

Αυτο μου το εχουν πει και εμενα.
Και γενικως ωραιες οι λιβανεζες και εχουν και σε πολυ μεγαλη εκτιμηση τους Ελληνες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.726
Κριτικές
15
Like
11.377
Πόντοι
3.846
Οι Ρωσίδες πολιτισμικά είναι πολύ ανώτερου επιπέδου από τις ελλεινιδες, γενικά διαβάζουν πολύ και έχουν κουλτούρα,αυτό πολύς κόσμος δεν το ξερει
Ισχύει, όπως επίσης όμως ισχύει ότι ψάχνουν γερά πορτοφόλια γιατί πολλές έχουν μάθει σε καλή ζωή στη Ρωσία.
Βλέπω κοινά σε δεκάδες επαγγελματίες Ρωσίδες εσκορτ που έχω σκίσει εδώ Κύπρο και σε ελευθέρας βοσκής που ψάχνουν σπόνσορες: όλες τρελαίνονται για ακριβά κινητά, τσάντες, φορέματα και κοιτάνε στον άνδρα τι μάρκα ρολόι έχει, τι μάρκα παπούτσια κλπ.

Επίσης δεν έχω τσακωθεί ποτέ με Ρωσίδα.
Αντίθετα αρκετές φορές με Ρουμανα ή Μολδαβη.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Καλησπερα στην παρεα.Παραθετω εμπειριες ως νεος που εχει αποκλεισει τις ελλεινιδες εδω και 2 χρονια και παιζει μπαλα μονο με ξενες. Εχω βρει την υγεια μου.Ασιατισσες καλες εμφανισιακα ομορφες και πολυ υποτακτικες και σε προσεχουν. Ποτε δεν ημουν φαν βαλκανιων οποτε δεν εχω αποψη.

Παμε τωρα στο ψητο
Σκανδιναβες απτις δυνατοτερες εμφανισιακα αλλα αρκετε χαζουλες και αρκετες με προβληματα και εξαρτησειε σε ουσιες.

Αφροαμερικανιδες και γενικα μαυρες μακραν οι καλυτερες σε ολους τους τομεις(ξερω θα πεσετε να κραξετε). Οι πιο ομορφες επικοινωνιακες και καλυτερες στο σεξ με διαφορα. Δεν συγκρινονται με αλλες.

Μην σπαταλατε τον χρονο σας με ελλεινιδες
Μάγκας.Κι εγώ έχω αποκλησει ελλεινιδες και βρήκα ηρεμία,ισορροπία και ποιότητα σε επίπεδο εμφάνισης και καυλας.Μονο Λατίνες και Αφρικανες.Δεν ασχολούμαι με σκουπίδια.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Μάγκας.Κι εγώ έχω αποκλησει ελλεινιδες και βρήκα ηρεμία,ισορροπία και ποιότητα σε επίπεδο εμφάνισης και καυλας.Μονο Λατίνες και Αφρικανες.Δεν ασχολούμαι με σκουπίδια.
γουστα ειναι αυτα,προσωπικα εχω δει οτι οι αφρικανες αν και ασχημες για τα γουστα μου,εχουν καλυτερο πολιτισμικο επιπεδο απο τις ελλεινιδεςκαι ας με κραξουν μερικοι,αλλα αυτο ειναι αληθεια,μιλανε πολυ καλα ξενες γλωσσες και ειναι υπακουες και νοικοκυρες,αν ειχαν πιο καλη εμφανιση οι αφρικανες θα ηταν κελεπουρια,οσο για τις λατινες, μια φορα ειχα δει κατι βραζιλιανες,φωναζανε και κανανε σαν ελλεινιδες και σαν κυπριες,δεν μου αρεσε η συμπεριφορα τους,πιστευω θα μοιαζουν αρκετα σε ελλεινιδες,αλλα το ματι τους επαιζε μια βραζιλιανα απο την παρεα της με κοιτοουσε κανονικα για ωρα και φλερταρε,ενω οι ελλεινιδες ουτε να με φτυσουν,εμφανισιακα οι βραζιλιανες οκ,οχι κατι το τρομερο αλλα τρωγονται
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.757
Πόντοι
456
Αυτο μου το εχουν πει και εμενα.
Και γενικως ωραιες οι λιβανεζες και εχουν και σε πολυ μεγαλη εκτιμηση τους Ελληνες.
χαχα καλα που μας το ειπες, δηλαδη αν ποτε βρουμε καμια λιβανεζα να στριψουμε με ελαφρα πηδηματακια(αφου πηδηξουμε πρωτα)!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom