Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (13 μέλη και 292 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Καλησπερα βάση κριτικών έχω ξεχωρίσει τρεις μιλφ απο Δίδυμου : Φωτεινή , Βικτωρια , Βερόνικα . Ποια θεωρείτε καλύτερη ; Δεν έχω επισκεφθεί καμία ακόμα ! Βάλτε στην σειρά 1 , 2 , 3 βαση υπηρεσιων εμφάνισης κτλπ
Κάψε 2-3 κοσάρια τύπε και θα βρεις αυτή που σου ταιριάζει ...

No pain , No gain ...
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
πέρασα σήμερα κατά τις 18:00 από φυλής για λίγο τσάρκα μετά απο αρκετούς μήνες και δηλώνω απογοητευμένος τόσο σε επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρονται όσο και σε εμφάνιση των κοριτσίων. Highlights της τσάρκας ήταν τα εξής

Αγκυρας 9 ή 11 δεν θυμάμαι νούμερο- Λαουρα ξανθό μοντελέ και μια Μαρίνα στυλιάρι λίγο περίεργη φάτσα αλλά μου φάνηκε θα βγάζει γούστα, σε παρτούζα με 30

Φυλής εντύπωση μου κάνανε μόνο μια Μαρία τσέχα λεπτό μελαχρινό πετίτ πολύ καυλιάρα μου κλεινε το μάτι και μια ταιλανδέζα ( άννα νομίζω?) η οποία μπήκε επιτόπου σε δωμάτιο

εκεί δίπλα δούλευε και η Μπίουτι το μάυρο θωρηκτό που βγήκε απο το δωμάτιο και ήρθε να μου σφίξει το χέρι ( δημαρχέσα)

Φιλλιπίδου πήγα μια βόλτα και η μόνη που βρήκα να αξίζει είναι στο 11Α η Καρολίνα που κάνει αντικειμενικά καλό κρεβάτι για μένα με όρεξη αλλά την είδα τα χει πάρει λίγο τα κιλάκια της. Δεν πέτυχα και την τραβελοτσατσα που τσιμπουκώνει ( ήμουν ο 1ος που την είχε πατήσει με αυτή και με αμφισβητούσατε και κοροιδευατε μερικοί εδώ πως έλεγα φίδια και τα έβλεπα σε ταινιες.)

Αυτό που με στεναχώρησε όμως πιο πολύ ήταν η Φωκαίας . Στα μικρά 7-9 δουλέυανε κλάσικά η Στέλλα η Ξανθιά και η Κατερίνα αμφότερες με πρωκτικό στο μενού. Πιο δίπλα στο 11 υπογειο μια Μισελ με πλεξουδες μελαχρινή φαινόταν τσαχπινιαρα αλλά ήταν υπεραπλό το πρόγραμμα και στο 13 η Μαρία με τα γυαλακια η μελαχρινή που έχω βαρεθεί να τη βλέπω και δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ. Τέλος στο 27 ήταν μόνο ο όροφος ανοιχτά που παίχτηκε και το πιο ξεδιάντροπο σαλονάρισμα απο μια Νικόλ με μεγάλο τατουαζ μανικι στο δεξι χέρι που με το που έμπαινες ερχόταν και σου χαίδευε τον πούτσο. Το αστείο ήταν οτι μπήκε πρώτα ενας κύριος μιας ηλικίας 50 πλας που μάλόν τον κόμπλαρα με την παρουσία μου και φάνηκε να μην του αρέσει αυτή η κατάσταση. Το επιθετικό σαλονάρισμα συνοδέυτηκε απο ανακοίνωση υπηρεσιων απο την ίδια που έλεγε να μπω να τη γαμήσω δυνατά και να χύσω μέσα στον πάτο της μήτρας της. ( Αισιοδοξώ να εννοούσε πάντα με προφυλάξεις) . Έχοντας διαβάσει την τελέυταία κριτική για την συγκεκριμένη απέφυγα να μπω και πήγα προς Έλλης και Διδυμου όπου ήταν όλα κλειστά εκτός απο το Διδύμου 21 νομίζω με 2 πολύ μέτριες εμφανισιακα παρουσίες νομιζω Σοφια τη λεγανε τη μια που κάνανε και παρτούζα στα 30.

Συμπερασματικά για όσους βαρεθήκανε να διαβάζουν την έκθεση ιδεών μου, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΑΠΙΣΕΙ ΤΟΣΟ Η ΦΥΛΗΣ? ακόμα και μέτριες έως άσχημες παρουσίες αρνούνται να δώσουν το κωλοτρυπίδι τους ενώ θυμάμαι πριν κάποια χρόνια που γαμάγαμε κάτι πορνοσταρικά μωρά όπως Βερονικα απο Φ86 με τα τατου και Αννυ στον ιδιο οικο, Χριστίνα ελληνοουκρανέζα που ήταν ψευδή και σοδομιζότανε με δικία της πρωτοβουλία χωρίς μα και μου, Τζούλια ξανθιά επίσης τίμιο κουλούρι και φυσικά η γκράνι Αλιόνα απο Δ27 και παλαιότερα αχαρνών 86 που τά κανε όλα και δεν σιχαινότανε. Ακόμα και η Ιζαμπέλα όταν ξεκίνησε στο φωκαιας 17 νομίζω γαμίοτανε με ένταση και πάθος απο κώλο και τώρα το γύρισε στα εσκορτιλίκια για να σε τρομάζει με τον νευρολογικό λόξυγκα για 160 ευρώ πια. Πλέον η μονάδική επιλογή για τόσο έκφυλο και ξεφτιλισμένο γαμήσι πρέπει να είναι η Μπάρμπορα απο Βέργας που δεν πέρασα απο εκεί. Πως φτάσαμε ρε παιδιά σε αυτό το σημείο? Έχουνε κλέισει όλα για διακοπές και είμαι απλά εγώ υπερβολικός? Υπάρχουνε κρυφά διαμαντάκια και απλά εχω μείνει εκτός του παιχνιδιού και δεν ξέρω την τύφλα μου πιά? έχει χαλάσει η αγορά και δεν υπάρχει επιστροφή? οι κοπέλες που ανέφερα(Βερονικα, Χριστίνα) ξέρετε τι έχουν γίνει?

Λέω να χαλάσω το εικοσάρικο σε κάνα στριπ σοου και ας μη γαμήσω τουλάχιστον να πιω μια μπυρίτσα και να πάρω ένα χωρο μάλον στο queens of the north που είναι και κοντά μου να μην τρέχω μακρυά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
40
Like
7.325
Πόντοι
1.936
Αγκύρας 9 & 12 κατά καιρούς έκανε κάποιες εμφανίσεις η Βικτώρια από Διδυμου 27,με τελείως διαφορετικό πρόγραμμα από τη Βικτώρια-Νατάσα πεταλούδα,στην οποία αναφέρεσαι.
Η βικτωρια του Δ 27 στο Αγκυρας εμφανιζοταν ως Βικα..Καμια σχεση η μια με την αλλη.
 

mparmpas13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
83
Like
494
Πόντοι
20

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Ιζαμπελα και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Μόνικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αντζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά Κελλυ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω κλειστό.

Φυλής 59 όροφος Ιζαμπέλα και Ηβα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 Μισέλ, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Λία και Βέρα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Μπιουτη και Χριστίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη, απλό πρόγραμμα και Ηλέκτρα, φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 71α Νικόλ, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7αρια & 9 κλειστά.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μισέλ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, η Μαργκώ επιστρέφει 30/8.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17αρια, 19, 24, 25αρια & 27α κλειστά.

Φωκαίας 27Β κάτω Σουζάνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Νικόλ, ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,έμενα πρόσφατα τελειωτικό στο σώμα δεν έκανε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.794
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό.

Διδύμου 7αρια & 8αρια κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Διδύμου 18 υπόγειο κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Φωτεινή και Σοφία, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 όροφος & 27 κλειστά.
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
λέω να ξαναπάω τσάρκα σήμερα μετά το στριπτιτζάδικο κατά τις 3-4 το βράδυ να δω μεταμεσονύκτια βάρδια. Θα έχει τπτ ανοικτό ή τσάμπα θα το κάνω το μεταφορικό?
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
λέω να ξαναπάω τσάρκα σήμερα μετά το στριπτιτζάδικο κατά τις 3-4 το βράδυ να δω μεταμεσονύκτια βάρδια. Θα έχει τπτ ανοικτό ή τσάμπα θα το κάνω το μεταφορικό?
1ον μπράβο για την ενημέρωση που έγραψες.
2ον Ισχύει ότι δεν υπάρχουν αξιόλογες περιπτώσεις πλέον (εμφάνιση, υπηρεσίες). ελπίζω να αλλάξει σιγά σιγά αυτό παρότι όσο ανεβαίνουν οι μισθοί στις ανατολικές χώρες θα έρχονται και λιγότερες να γαμηθούν για τόσο λίγα λεφτά. Φυσικά οι λατινές είναι όλες φόλες δεν τις λογαριάζω.
3ον μπορείς να δοκιμάσεις την Μαρία με τα γυαλάκια είναι ανωμαλιάρα και εκτός κώλου τα κάνει όλα, αν ταιριάξει η χημεία σας θα ξεσκιστεί.
4ον αν τελικά κατεβείς βράδυ και θες γράψε μια ενημέρωση γιατί πολλά βράδια θέλω να κατέβω και φοβάμαι τι θα βρω.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Η Λιλυ ήταν νομιζω κολοκυνθους 38..ψηλή σχετικά μελαχρινή, βυζαρες,κωλος μέτριος,φάτσα νοικοκυράς από άνω Λιόσια.Ειναι καλη μεσα και νομίζω πως ξεφεύγει από το πρόγραμμα λόγο καυλας. (Τουλαχιστον εγώ αυτό βιωσα)
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
1ον μπράβο για την ενημέρωση που έγραψες.
2ον Ισχύει ότι δεν υπάρχουν αξιόλογες περιπτώσεις πλέον (εμφάνιση, υπηρεσίες). ελπίζω να αλλάξει σιγά σιγά αυτό παρότι όσο ανεβαίνουν οι μισθοί στις ανατολικές χώρες θα έρχονται και λιγότερες να γαμηθούν για τόσο λίγα λεφτά. Φυσικά οι λατινές είναι όλες φόλες δεν τις λογαριάζω.
3ον μπορείς να δοκιμάσεις την Μαρία με τα γυαλάκια είναι ανωμαλιάρα και εκτός κώλου τα κάνει όλα, αν ταιριάξει η χημεία σας θα ξεσκιστεί.
4ον αν τελικά κατεβείς βράδυ και θες γράψε μια ενημέρωση γιατί πολλά βράδια θέλω να κατέβω και φοβάμαι τι θα βρω.
λογικά θα κατέβω να ρίξω ένα μάτι απλά δεν μου αρέσει να κυκλοφορώ εκει γύρω τέτοια ώρα . Την τελευταια φορά που είχα περάσει με αμαξι όπως έψαχνα να παρκάρω με σταματησε μια πρεζού και ήθελε να μου πάρει πίπα για 5 ευρώ και να γαμηθούμε ( οριακά το σκέφτηκα) . Της έδωσα 2 ευρώ που είχα σε ψιλά διπλα μου και μου εποιασε κουβεντα ηθελε να μου δωσει και το κινητο της. Εκανα πως το αποθηκευσα και εφυγα αλλα μερικες φορές αναρωτιεμαι που μπορει να κατέληγε παραπάνω επικοινωνία μαζί της ( 99% οχι σε κάτι καλό για μένα)
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Φανταστείτε πόσο χρόνο που θα μπορούσε να πάει χαμένος προσφέρει το φορουμ...

Με αναχαίτισε τελείως αυτή η σελίδα από το να κατέβω από περιέργεια
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Σε μένα τα καταπίνει πάντα χωρίς έξτρα χρέωση. Αυτό. Ελπίζω και σε άλλους.
Σέβομαι την άποψη σου συναγωνιστή, σ'εμένα ποτέ..
Την έχω πάρει 3-4 φορές μόνη και καναδυό παρτούζα με την Ελένη...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom