Νέα

RIP -Νεκρός οπαδός της ΑΕΚ από επίθεση Κροατών στην ΟΠΑΠ Arena

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
07/08/2023, AEK
1f1ec_1f1f7.png
with knives and machetes at the fight against Dinamo Zagreb
1f1ed_1f1f7.png

Σαμουράι είναι όχι ματσετα, η κάμερα ασφαλείας κόβει ποντους
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Τι λενε ρε τυποι αυτο εδω στο Protothema

"Τρία λεπτά νωρίτερα, και συγκεκριμένα στις 23:05:51 ο νεαρός εμφανίζεται μαζί με άλλους οπαδούς της ΑΕΚ να κατευθύνονται προς το σημείο που ξέσπασαν αρχικά οι συμπλοκές. Όπως αναφέρεται χαρακτηριστικά στην έκθεση: «Από άλλη κάμερα του γηπέδου και κατά την ώρα καταγραφής 23:05:51 εμφαίνονται οπαδοί της ΑΕΚ, μεταξύ των οποίων και το θύμα, να κατευθύνονται προς το αρχικό σημείο της συμπλοκής όπου βρίσκονταν οι αντίπαλοι οπαδοί»."


Προπαγανδα προφανως ταχα πηγανε αυτοι προς το σημειο που ηταν οι αλλοι
ενω στην πραγματικοτητα ηταν στην πλατεια και εκαναν ποδηλατο πιναν καφε κλπ και ξαφνικα ορμηξαν οι αλλοι στην πλατεια
απο αυτα που ειδα εγω στο βιντεο, οντως φαινεται ενα τσουρμο αεκτζηδες να κατευθυνονται προς το σημειο που ερχοντουσαν οι Κροατες. Μιλαμε ομως για ατακτο τσούρμο με πλαστικα σκαμπο, προφανως μεταξυ τους και καποιοι οργανωμένοι. Μετα απο τρια λεπτα βεβαια τρεχουν ατακτως προς τα πισω να σωθουν διοτι οι αλλοι ερχονται ως πληρως εξοπλισμενο ταγμα εφοδου.
χαρακτηριστικο παραδειγμα ο τυπος με το παπι που το παρκαρει στη μεση και μετα πανικοβλητος το παιρνει και φευγει….
αν λεγεται ραντεβου αυτο, τοτε το ενα μερος δεν εμφανιστηκε…
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Eλατε για να τελειωνουμε το δειχνει σχεδον ολο απ την αρχη απ την πλευρα των κροατων κ μετα απο αλλη καμερα απ την πλευρα των αεκτζηδων...Παραβλεψτε τους ηλιθιους τιτλους κ τις καραμαλακιες του Αμεα του δημοσιοκαφρου κ δειτε το...Εντωμεταξυ κ παρα πολλοι κροατες οπως θα δειτε ειναι κ αυτοι με βερμουδες....Τουρκοσποροι εχετε ξεφτιλιστει γαμω το εσκι σεχιρ σας..https://www.protothema.gr/greece/article/1401524/nea-filadelfeia-i-stigmi-tis-fonikis-epidromis-apo-kroates-houligan-deite-video/?fbclid=IwAR0Aso3jyrdXJzQx4tu50R6pYN3hOeX1fp9tTVTSAHnS5yob2LgSUhi1fI0

Γαμω το Χίτλερ σου φασισταριο που θα μας πεις τουρκους και για το εσκισεχιρ που πέθαναν ελληνες

Αλλά τι να περιμένεις από ζώα που υποστηρίζουν τον Χίτλερ που σκότωσε τόσους Έλληνες και το παίζουν εθνικιστες
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Φιλε δεν εχεις ιδεα σορρυ αλλα δεν θα κατσω να ασχοληθω παραπανω και πολλα εγραψα πες οτι θες δεν με νοιαζει ουτως η αλλως παραδεχτηκες και εσυ οτι δεν κατεχεις και αυτο φαινεται.....
Μια χαρη μονο....Επειδη η μονη μου αναφορα στο θεμα ηταν μονο στο κομματι του αν το ξερανε η οχι μην με τσουβαλιαζεις με αλλους που πανε να βγαλουν το θυμα θυτη.....Εγραψα πριν οτι κριμα στο παιδι που εφυγε ολα τα αλλα ειναι να χουμε να λεμε οποτε μην μου γραφεις μαλακιες για ενα τοσο λεπτο ζητημα σε παρακαλω πολυ.....

Νά γιατι δεν πας με σορτσάκια ή γιατί πας με παντελόνια (παντελόνια που λέει ο λόγος γιατι είναι πουστηδες αλλα οκ)

Screenshot_2023-08-12-12-24-37-318.jpg


Θύμα δεν εννοώ τον νεκρό μόνο, θύματα είναι οι τραυματίες και η ΑΕΚ η ίδια που από εκεί που περίμενε την επιστροφή της στην Ευρώπη έχει βρεθεί σε μια πρωτόγνωρη κατασταση
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Έχεις διαβάσει/δει το 'Εγκλημα στο Όριαντα Εξπρές της Άγκαθα Κρίστυ, με τον Ηρακλή Πουαρό; Μόνο έτσι μπορεί να υπάρχει ανθρωποκτονία από τόσους πολλούς δράστες.
ηταν ο Ερκυλ με fullface στα επεισοδια? Δεν ειδα στο βιντεο τυπο με ασπρο κουστουμι….μεγας καριολης!!:confused::confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.515
Κριτικές
8
Like
11.457
Πόντοι
3.786
απο αυτα που ειδα εγω στο βιντεο, οντως φαινεται ενα τσουρμο αεκτζηδες να κατευθυνονται προς το σημειο που ερχοντουσαν οι Κροατες. Μιλαμε ομως για ατακτο τσούρμο με πλαστικα σκαμπο, προφανως μεταξυ τους και καποιοι οργανωμένοι. Μετα απο τρια λεπτα βεβαια τρεχουν ατακτως προς τα πισω να σωθουν διοτι οι αλλοι ερχονται ως πληρως εξοπλισμενο ταγμα εφοδου.
χαρακτηριστικο παραδειγμα ο τυπος με το παπι που το παρκαρει στη μεση και μετα πανικοβλητος το παιρνει και φευγει….
αν λεγεται ραντεβου αυτο, τοτε το ενα μερος δεν εμφανιστηκε…
απορώ πως πέθανε ένας άνθρωπος, άνοιξε βεντέτα μεταξύ των μεγαλύτερων ομάδων της Αθήνας (ο Ολυμπιακός είναι ομάδα του Πειραιά για όσους θέλουν να κράξουν) και τόσοι άνθρωποι ακόμη ασχολούνται αν ήταν ραντεβού ,δεν ήταν ,αν είναι κότες οι ΑΕΚτζίδες και φοβήθηκαν.

Και για όσους δεν το κατάλαβαν ακόμη;
- Άλλο το έρχονται οι Κροάτες στην Αθήνα τη Δευτέρα
- Άλλο το έρχονται οι Κροάτες στο γήπεδό μας
- Άλλο το έρχονται οι Κροάτες στο γήπεδό μας τη Δευτέρα
- Άλλο το έρχονται οι Κροτάτες στο γήπεδό μας τη Δευτέρα στις 23:00 και μας είπαν να είμαστε εκεί.

Καταλάβετέ το ,το ραντεβού θανάτου είναι για να έχουν να λένε οι δημοσιογράφοι. Είναι μια δικαιολογία που συμφέρει και την αστυνομία. Δηλαδή θα έλεγαν "η αστυνομία δεν επεμβαίνει στα εσωτερικά των συνδέσμων, αλήτες είναι ας πλακωθούν εμείς πήγαμε για να σώσουμε τον άμαχο πληθυσμό επειδή είμαστε καλά παιδιά".

Αν υπήρχε ραντεβού ,δηλαδή ελάτε έξω από το γήπεδο συγκεκριμένη ώρα:

1. Θα είχαν κυκλοφορήσει τα καλέσματα και τα ποσταρίσματα όπως αυτό που λέει γενικά οι Κροάτες έρχονται μην κυκλοφορείτε μόνοι σας.
2. Οι μαγαζάτορες θα είχαν κλείσει τα μαγαζιά τους και θα την είχαν κάνει, όπως κάνουν στα Εξάρχεια όταν ξέρουν ότι θα γίνει ντου απο ΜΑΤ
3. Η ΑΕΚ θα είχει στείλει οργανωμένα άτομα, πολλά στον αριθμό και έτοιμα για πολύ ξύλο και θα είχαν μαζευτεί εκεί πολύ πριν έρθουν οι Κροάτες γιατί πολύ απλά ήταν πολύ πιο κοντά στο γήπεδο από τους άλλους που έρχονται ποδαράτα από τον ηλεκτρικό.

Οι Κροάτες μαζί με τα βαζέλια ήθελαν να βεβηλώσουν τον αετό, να γράψουν κανένα σύνθημα , να ανεβάσουν φωτογραφιες και μετά να την κάνουν. Μεσα στο σπιτάκι σας το καινούριο , σας το εγκαινιάσαμε και τέτοια. Ό,τι έγινε ,έγινε με όσα άτομα πρόλαβαν να πάνε τελευταία στιγμή και η φάση έληξε όταν ήρθε η αστυνομία που έκανε τη μαλακία ότι δεν την είχε στήσει στους Κροάτες έξω από τον ηλεκτρικό για να αποτρέψει τα επεισόδεια. Υπολόγιζαν οι μαλάκες ότι θα κάνουν την καφρίλα τους, θα βγάλουν βίντεο ,φωτογραφίες και μετά ξενοδοχείο για ύπνο. Δεν είδαν δηλαδή το προφανές ότι σε αεκτζίδικη περιοχή όλο και κάποια άτομα θα μαζευτούν όσο βλέπουν το πλήθος να πλησιάζει.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.613
Like
46.482
Πόντοι
6.256
Εγώ δεν το βλέπω αυτό.

:coffee:
θα το δεις με την παραδοση του χρηματος..
και που σαι....
θα ελεγχθουν ΟΛΑ τα χαρτονομισματα με ειδικη ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ συσκευη μην τυχον και ειναι Χαρτοπολεμεια χρηματα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.731
Κριτικές
28
Like
2.520
Πόντοι
6.265
Καλοι μαλακες οι δικηγοροι τους

"Δεν ειχαμε καμια σχεση με τα επεισοδια"
Αφηγημα που δεν εχει καμια βαση

Αντιθετα αν πουνε την ιστορια που δειχνουν τα βιντεο καλυτερη υπερασπιση θα ηταν
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
η φοτο με τον τυπο με το πιεστικο πανω στη γεφυρα ειναι σιγουρα στη φιλαδελφεια ? γιατι κατι δεν κολλαει

Εδώ από συγκεκριμένο ΜΜΕ με όνομα του ρεπόρτερ και ώρα που τραβήχτηκε η φωτογραφία της γέφυρας.


Μπορείς να εξηγήσεις τι δεν σου κολλάει ? Φαντάζομαι γνωρίζεις την περιοχή καλύτερα
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Και για τα Τεμπη απο τον Αλεξ περιμένουμε απάντηση .. αν ειναι τελικά οικισμος ή δεν ειναι και εγραψε μαλακία

Μην κολλάς και ‘σύ στο τι έγραψε. Επικεντρώσου στο πως το έγραψε (τακτική δικηγόρων για να σε αποσυντονίσουν από το ερώτημα που έθεσες).
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Το ότι θα παρω το μέρος κάποιου που τραμπουκιζουν 10 δεν σημαίνει ότι θα συμφωνω πάντα μαζί του. Το θα πάρω το μέρος του δεν έχει να κάνει με συμφωνία με τον έναν, αλλά με τους 10 "άντρακλες" που μόνο έτσι μπορούν.

Οχι δεν το έκανα γιατί δεν συμμετέχω σε θέματα που συνήθως τραμπουκιζαν κοσμο και απεφεύγα μαϊντανους και τους κολαουζους τους. Αλλά φέτος απασφαλισα

Ειμαι επιτεθετικος με 2-3 μαϊντανούς και 2-3σαν τον σφεζενιο γιατί βαρέθηκα να διαβάζω μλκιες, με τις κοπέλες και τα απλά μέλη καθόλου. Ούτε που τον ξέρω τον Alex, ούτε που θέλω να τον μάθω, ούτε φιλαράκι μου είναι.

Ο Νίπλης που έβρισε σπίτια δεν είναι επιθετικός προφανως, εγώ είμαι... Οι μαιντανοι έχουν το ακατολιστο ειπαμε

Δηλαδή ακόμη και να διαφωνείς με αυτά που λέει ο ένας, θα τον υποστηρίξεις επειδή είναι μόνος του απέναντι σε πολλούς που διαφωνούν μαζί του.

Παρ’ολο που υποστηρίζεις πάντα τον έναν, δεν συνηθίζεις να συμμετέχεις σε τέτοια θέματα (άρα τους υποστηρίζεις νοητά σύμφωνα με τα λεγόμενα σου). Όμως εντελώς συμπτωματικά και ενώ έχει παρατηρηθεί σε πολλές περιπτώσεις να "τραμπουκίζουν" όπως λες, συνέπεσε χρονικά ο υποτιθέμενος τραμπουκισμός προς τον φίλο σου να γίνει την χρονική περίοδο που "έτυχε" να έχεις απασφαλίσει.

Τώρα εσύ, κατά τα λεγόμενα σου, υποστηρίζεις τον Αλεξ επειδή είναι ένας και του απαντάνε πολλοί ή απασφάλισες γενικά και βρήκες χώρο στο μπου να βρίσεις και να εκτονωθείς ?

Ο @Νίπλης εχω την εντύπωση πως βρίζεται μόνο με σένα στο συγκεκριμένο νήμα. Εσύ γράφεις επιθετικά προς οποιονδήποτε εκφέρει αντίθετη άποψη και δεν βρίζεις μόνο τον Νιπλη.

Και εσύ με την συγκεκριμένη λογική στα παραπάνω, με ρώτησες πόσο χρόνων είμαι ?
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Ενα τελευταιο απο εμενα και δεν επανερχομαι στο νημα.
Η ΑΕΚ πρεπει να αρνηθει να παιξει, ανεξαρτητως κυρωσεων.
Αυτο θελω εγω απο την ομαδα μου.
Ο,τιδηποτε αλλο ειναι προσβολη στη μνημη του νεκρου.
Χαιρετε.


Την Τετάρτη αποχώρησες από το νήμα και Κυριακή 00:13 λες ακόμη καληνύχτες.

Μετά φταίνε τα άτομα που σε τρολάρουν και υποχρεώνεται και ο άλλος να σε υπερασπιστεί από πάνω.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.051
Κριτικές
1
Like
5.572
Πόντοι
2.356
Μπορεί να έχει ξαναμπει, sorry.

Σωστά μίλησε ο Τσουκαλάς για το τραγικό αυτό συμβάν.

 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
510
Κριτικές
35
Like
3.345
Πόντοι
5.396
Το αφήγημα του "ραντεβού" δίνει μεγαλύτερη αξία στην νίκη όπως την θεωρεί ο κάθε χούλιγκαν.
Επιπλέον δίνει έξτρα άλλοθι στους θήτες.

Αν μαζευτούν 10, 20, 30, (πλήρως εξοπλισμένοι) να πάνε 3,4 το πρωί (τάχα μου για σιγουριά) να βανδαλίσουν οποιοδήποτε γήπεδο, δεν θα τους την πέσουν ίσοι οι και περισσότεροι με μολότοφ και ότι άλλο βρίσκεται κρυμμένο γύρω από κάθε γήπεδο?
Αυτό το κάνει ραντεβού?
Φυσικά θα βολεύει αυτόν που έκανε το ντου να το ονομάσει έτσι.
Όσο θα περνά η ώρα θα μαζεύονται περισσότεροι "γηπεδούχοι" και πιο προετοιμασμένοι. Το κάνει ραντεβού?
Το ότι πήγαν σε περιοχή ώρα αιχμής το κάνει πιο εγκληματικό και πιο ξεφτίλα ειδικά για τη χώρα και την συγκεκριμένη κυβέρνηση (δικό της παράσημο/επιτυχία/κατόρθωμα).

Οι κροάτες κατέβηκαν οργανωμένα επειδή οι συνθήκες το ευνοούσαν το ταξίδι.
Μόνο τυχαίο δεν ήταν και προετοιμασμένο μετά την κλήρωση.
Θα την έπεφταν σε αεκτζήδες (ή ολυμπιακούς) και θα έβλεπαν, με το αντίστοιχο πανό εντός γηπέδου το, ματς του παο με την μαρσέιγ ως αδελφοποιημένοι.
Αλλά ώς στούρνοι που είναι ισχυρίστηκαν κάποιοι ότι πήγαν να δουν οπλισμένοι την προπόνηση της ομάδας τους για να εμψυχώσουν.
Μια εξήγηση είναι ότι ίσως δεν ήθελαν να μπλέξουν τους συνεργούς τους ή ήθελαν τα επινίκια δικά τους.

Τα ίδια θα έκαναν και οι μασεγέζοι αν είχε κανονιστεί κάτι τέτοιο. (όμως δεν κανονίστηκε, ή δεν το ξέρουμε).
Αλλά οι πράξεις μετράνε, όχι τα θα μπορούσαν ή το όλοι ίδιοι είναι.

Η απώλεια ενός νέου ανθρώπου τους χάλασε τα σχέδια.
Ίσως θα προτιμούσαν να είχαν και εκείνοι μια απώλεια (ή κάποιον να χαροπαλεύει, κατά προτίμηση από μαχαίρι) για να μπορούν να πλασάρουν καλύτερα το παραμύθι τους.

Σε ότι αφορά τους μπάτσους απλά τους βόλευε να γίνει ένα μπάχαλο και σαν ομάδα επέμβασης όχι καταστολής να τους μπαγλάρωναν όλους για να έχουν να λένε για μια σούπερ επιχείρηση με απόλυτη επιτυχία του κάθε Κούλη και της ελας. Όμως και αυτήν την τεράστια επιτυχία, κατόπιν εορτής(?), σύλληψης τόσο πολλών ταραχοποιών στοιχείων τους τη χάλασε η δολοφονία του οπαδού. Αν υπήρχε και από την άλλη πλευρά δολοφονία τότε και για ραντεβού θα μίλαγαν πιο εύκολα και θα θεωρούσαν επειδή είναι ηλίθιοι ότι επενέβησαν έγκαιρα και αποτελεσματικά.

Η μόνη αλήθεια είναι ότι σε αυτή την Ελλάδα του κάθε Κούλη από τύχη ζούμε.

υ.γ φυσικά έχουν τεράστια ευθύνη για το ότι έγινε και το πως κατέληξε οι οργανωμένοι (ανοργάνωτοι τελικά) οπαδοί μας.
πιάστηκαν στον ύπνο, κώλωσαν να κατέβουν, έκλεισαν(?) ραντεβού και τα σκάτωσαν, άφησαν εκτεθειμένη την "πολιτοφυλακή" του γηπέδου?
ότι και να είναι έχασαν σε εντυπώσεις και στέρησαν από μια μάνα το παιδί της ενώ έβαλαν σε κίνδυνο πολύ κόσμο ενεργό και μη.
φοβάμαι θα επιδιώξουν ρεβάνς σίγουρης "νίκης".
Τα χειρότερα έρχονται...
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.051
Κριτικές
1
Like
5.572
Πόντοι
2.356
Τι RIP να πεις σ' αυτήν την οικογένεια;

Ένα ράκος ήταν ο αδερφός του έξω απ' το δικαστήριο. :(
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.701
Κριτικές
2
Like
15.369
Πόντοι
3.556
Η διαφορά μας είναι ότι εμένα ούτε μ αρέσει ούτε χειροκροτώ ούτε προσπαθώ να δικαιολογήσω αυτές της πουστικες συμπεριφορές από ανθρώπους κοντά (Όχι ιδιες) ιδεολογικές τοποθετήσεις. ενώ άλλοι προσπαθούν να ξεπλύνουν την βρωμιά αλλον
τυπάκο , γυναικωτό και πούστικο είναι να τσ(α)ιμπουκαλεύεσαι ,να κάνεις το κοκοράκι
και όταν έρθει η στραβή και σε κάνουν σουρωτήρι
να μυξοκλαίς σαν παρθενόπη
εκλιπαρόντας την προστασία αυτών που βρίζεις γουρούνια δολοφόνους :confused:

κλάψτε στράκια.jpg
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Δηλαδή ακόμη και να διαφωνείς με αυτά που λέει ο ένας, θα τον υποστηρίξεις επειδή είναι μόνος του απέναντι σε πολλούς που διαφωνούν μαζί του.

Παρ’ολο που υποστηρίζεις πάντα τον έναν, δεν συνηθίζεις να συμμετέχεις σε τέτοια θέματα (άρα τους υποστηρίζεις νοητά σύμφωνα με τα λεγόμενα σου). Όμως εντελώς συμπτωματικά και ενώ έχει παρατηρηθεί σε πολλές περιπτώσεις να "τραμπουκίζουν" όπως λες, συνέπεσε χρονικά ο υποτιθέμενος τραμπουκισμός προς τον φίλο σου να γίνει την χρονική περίοδο που "έτυχε" να έχεις απασφαλίσει.

Τώρα εσύ, κατά τα λεγόμενα σου, υποστηρίζεις τον Αλεξ επειδή είναι ένας και του απαντάνε πολλοί ή απασφάλισες γενικά και βρήκες χώρο στο μπου να βρίσεις και να εκτονωθείς ?

Ο @Νίπλης εχω την εντύπωση πως βρίζεται μόνο με σένα στο συγκεκριμένο νήμα. Εσύ γράφεις επιθετικά προς οποιονδήποτε εκφέρει αντίθετη άποψη και δεν βρίζεις μόνο τον Νιπλη.

Και εσύ με την συγκεκριμένη λογική στα παραπάνω, με ρώτησες πόσο χρόνων είμαι ?
Μιλάω επιθετικά σε 4-5 θέματα και σε 4-5 άτομα, δεν έκανες καλή έρευνα.
Τυγχάνει οι 2-3 να είναι μαιντανοι και να υπάρχει έκθεση στα μνμ σου σε αυτούς.

Και ναι ετυχε επειδή το θέμα ηταν για την ΑΕΚ, αν ηταν για πολιτικη ή οτιδήποτε άλλο δεν θα το είχα δει.

Υποστήριξα ειδικά τον Αλεξ γιατί έχω δει και αλλού να του την λέτε και απασφαλισα γενικά εναντίον των μαιντανων. Απλά έτυχε να του την λέει μαϊντανός.

Απλά ενδεικτικά αν δεν συμφωνώ με κάποιον και του την λένε 10 μπορώ να κάνω μια παραίνεση να ηρεμήσουν οι 10, του στυλ "οκ παιδες του είπατε την άποψη σας, συμφωνώ μαζί σας αλλά ας ηρεμήσουμε ολοι". Και αυτό υποστήριξη ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Υποστήριξα ειδικά τον Αλεξ γιατί έχω δει και αλλού να του την λέτε και απασφαλισα γενικά εναντίον των μαιντανων. Απλά έτυχε να του την λέει μαϊντανός.

Μάλλον βλέπεις μόνο όσα λένε οι άλλοι στον Αλεξ και όχι τις υπερβολές, χαρακτηρισμούς και χαζομάρες που χει γράψει αυτός σε άλλους.

Είπαμε άλλο να υποστηρίζεις την άποψη σου με επιχειρήματα και άλλο να γράφεις χαρακτηρισμούς και υποτιμητικά σχόλια προς τους άλλους. Κοινώς δεν του την λένε τυχαία.

Παλιός είσαι εδώ μέσα. Μπορείς να βρεις τι έχει πει κατά καιρούς ο Αλεξ, και αν ο ίδιος έχει κοροϊδέψει άτομα που δεν είχανε την ίδια ευφυΐα με εκείνον για να του απαντήσουν.

Από κει και πέρα ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε σε κάποια θέματα.

:hi:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.174
Like
10.068
Πόντοι
2.606
Μιλάω επιθετικά σε 4-5 θέματα και σε 4-5 άτομα, δεν έκανες καλή έρευνα.
Τυγχάνει οι 2-3 να είναι μαιντανοι και να υπάρχει έκθεση στα μνμ σου σε αυτούς.

Και ναι ετυχε επειδή το θέμα ηταν για την ΑΕΚ, αν ηταν για πολιτικη ή οτιδήποτε άλλο δεν θα το είχα δει.

Υποστήριξα ειδικά τον Αλεξ γιατί έχω δει και αλλού να του την λέτε και απασφαλισα γενικά εναντίον των μαιντανων. Απλά έτυχε να του την λέει μαϊντανός.

Απλά ενδεικτικά αν δεν συμφωνώ με κάποιον και του την λένε 10 μπορώ να κάνω μια παραίνεση να ηρεμήσουν οι 10, του στυλ "οκ παιδες του είπατε την άποψη σας, συμφωνώ μαζί σας αλλά ας ηρεμήσουμε ολοι". Και αυτό υποστήριξη ειναι
Τύπε είσαι μπαγλαμάς με λοφίο....ο Άλεξ ψοφαει για καραμουζα και γουστάρει τζερτζελε και σουπαμουπες....ουτε του την λέει κανείς εσκεμμένα,ούτε τίποτα.....καφενες είναι η φάση με νικς και τρολαρισμα....εσύ άρχισες τα αλληλοτραβηχτε τα καβλια σας και τα δέκα την λέτε σε ένα και αουα γενικώς....σαν την πορδη από το βρακί ένα πραμα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom