Νέα

Γιάννης Αντετοκούμπο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Apollo64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006
Κανείς δεν λέει κάτι για τον μεγαλύτερο φυγοπονο που έπαιξε ποτέ σε εθνική ομάδα .... αλλά είναι πολλά τα λεφτά Άρη....ποια Ελλάδα ... περιοδία στην Νιγηρία πηγε....τι έχει προσφέρει στην εθνική ομάδα ....ένα μεγάλο τίποτα ...και φυσικά να μην ξαναπαίξει...θα έρθουν παίχτες που θα κάνουν την διαφορά...4 μήνες αποθεραπεία...χαχαχαχα....και ο Αραούχο που είχε ποιο σοβαρό προβλημα είμαι έτοιμος 1 μήνα πόθο νωρίς....αλλά όλοι οι γλύφτες δεν λένε τίποτα ότι πούλησε την εθνική.....
Αν θελεις να βρεις καποιον που πουλησε την εθνικη, ψαξε αλλου.
Εχουμε Καλαθη, Σλούκα, Αγραβάνη.
Ο Αντετοκουνμπο εχει θεμα με το γονατο και φυσικα δεν μπορει να παιξει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lekker

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.457
Like
16.142
Πόντοι
3.656
Άμα δεν γουστάρει,να μην έρθει.Έτσι κι αλλιώς,και μ'αυτόν αποτύχαμε

Πάντως τέτοια ατάλαντη επιθετικά ομάδα πρώτη φορά στα χρονικά κατεβάζουμε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.828
Πόντοι
11.956
Αν θελεις να βρεις καποιον που πουλησε την εθνικη, ψαξε αλλου.
Εχουμε Καλαθη, Σλούκα, Αγραβάνη.
Ο Αντετοκουνμπο εχει θεμα με το γονατο και φυσικα δεν μπορει να παιξει.
Όχι έχω άλλη άποψη ....εσύ άλλη ...εγώ βλέπω ότι δεν γουσταρη την εθνική αυτό μου βγάζει...και οκ δεν τρέχει κάτι... επιλογή του είναι ...να προστατέψει τον εαυτό του για το NBA ...αλλά το ότι δεν υπάρχει κριτική από τους γλύφτες δημοσιογφους ...τίποτα ούτε σχόλιο ...οκ αρθροσκόπηση έκανε ...εάν ειθελε μπορούσε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006
Όχι έχω άλλη άποψη ....εσύ άλλη ...εγώ βλέπω ότι δεν γουσταρη την εθνική αυτό μου βγάζει...και οκ δεν τρέχει κάτι... επιλογή του είναι ...να προστατέψει τον εαυτό του για το NBA ...αλλά το ότι δεν υπάρχει κριτική από τους γλύφτες δημοσιογφους ...τίποτα ούτε σχόλιο ...οκ αρθροσκόπηση έκανε ...εάν ειθελε μπορούσε
Σου απαντω εντελώς ηρεμα.
Εχω μεγαλη ευαισθησια για οσους φτυνουν την Εθνικη.
Αλλά δεν μπορώ να ξεχασω οτι ο Γιαννης παιζει δυο χρονια συνεχεια, με τεραστια επιβαρυνση στο ΝΒΑ και οχι σε κανενα πρωταθλημα της πλακας, ενω και περσι δεν ξεκουραστηκε καθολου λογω ευρωμπασκετ. Προφανως αν εχει κανει αρθροσκοπηση πριν 40 ημερες, δεν ειναι δυνατον να τον πιεσεις. Θεωρω οτι ηθελε αλλά δεν μπορούσε.
Για να ειμαι ειλικρινης, πιο εκνευρισμενος ειμαι με τον Σλούκα και τον Καλαθη και τον βλάκα τον Αγραβανη.
Οπως παλιοτερα ημουν πολυ εκνευρισμενος με τον Διαμαντιδη, που παρατησε την εθνικη στα 30 του.

Υ.Γ. Αληθεια, το αλλο το βλαμμενο ο Ντόρσει, που ειναι?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.458
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
Τελείωσαν οι καλές φουρνιες δυστυχώς...

Ουτε μπορεί μια χώρα, να βασιστεί σε εναν παικτη NBA
Δεν τον αδικω
γιατί ένας τραυματισμός του θα σήμαινε εκατομμυρια ζημιά
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.828
Πόντοι
11.956
Σου απαντω εντελώς ηρεμα.
Εχω μεγαλη ευαισθησια για οσους φτυνουν την Εθνικη.
Αλλά δεν μπορώ να ξεχασω οτι ο Γιαννης παιζει δυο χρονια συνεχεια, με τεραστια επιβαρυνση στο ΝΒΑ και οχι σε κανενα πρωταθλημα της πλακας, ενω και περσι δεν ξεκουραστηκε καθολου λογω ευρωμπασκετ. Προφανως αν εχει κανει αρθροσκοπηση πριν 40 ημερες, δεν ειναι δυνατον να τον πιεσεις. Θεωρω οτι ηθελε αλλά δεν μπορούσε.
Για να ειμαι ειλικρινης, πιο εκνευρισμενος ειμαι με τον Σλούκα και τον Καλαθη και τον βλάκα τον Αγραβανη.
Οπως παλιοτερα ημουν πολυ εκνευρισμενος με τον Διαμαντιδη, που παρατησε την εθνικη στα 30 του.

Υ.Γ. Αληθεια, το αλλο το βλαμμενο ο Ντόρσει, που ειναι?
Έχω άλλη άποψη ....και φυσικά είδαμε στα φιλικά και μια εθνική χωρίς ταλέντο...ο καλύτερος παίχτης ο Μήτογλου....ας πάρουν και τον αδερφό του από την ΑΕΚ να κάνουν τους δυδιμους πύργου χαχαχς...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.994
Πόντοι
1.496
Σου απαντω εντελώς ηρεμα.
Εχω μεγαλη ευαισθησια για οσους φτυνουν την Εθνικη.
Αλλά δεν μπορώ να ξεχασω οτι ο Γιαννης παιζει δυο χρονια συνεχεια, με τεραστια επιβαρυνση στο ΝΒΑ και οχι σε κανενα πρωταθλημα της πλακας, ενω και περσι δεν ξεκουραστηκε καθολου λογω ευρωμπασκετ. Προφανως αν εχει κανει αρθροσκοπηση πριν 40 ημερες, δεν ειναι δυνατον να τον πιεσεις. Θεωρω οτι ηθελε αλλά δεν μπορούσε.
Για να ειμαι ειλικρινης, πιο εκνευρισμενος ειμαι με τον Σλούκα και τον Καλαθη και τον βλάκα τον Αγραβανη.
Οπως παλιοτερα ημουν πολυ εκνευρισμενος με τον Διαμαντιδη, που παρατησε την εθνικη στα 30 του.
Ο Καλαθης που ανακοινωσε απο τους πρωτους οτι δεν θα κατεβει, με εξεπληξε αρνητικα.
Ενταξει, εχει χασει τη σπιρταδα του που παντα τον διεκρινε και ειχε αυτο το πλεονεκτημα,
Βρισκεται στη δυση της καριερας του.
Αλλα θα περιμενα αυτο να λειτουργησει ως κινητρο, να ενισχυσει την Εθνικη σε ενα τελευταιο γι αυτον μεγαλο τουρνουα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006
Τελείωσαν οι καλές φουρνιες δυστυχώς...

Ουτε μπορεί μια χώρα, να βασιστεί σε εναν παικτη NBA
Δεν τον αδικω
γιατί ένας τραυματισμός του θα σήμαινε εκατομμυρια ζημιά
Δυστυχως κατεβαινουμε με πολλες ελλειψεις.
Καλαθης, Σλούκας, Αγραβανης, Ντόρσει, Κωστας Αντετοκουνμπο, Γιαννης Αντετοκουνμπο. Εξι παικτες δωδεκαδας δηλαδη εκτός.
Επισης ο Παπανικολάου έχει προβλημα στο πόδι, ο Παπαγιαννης στα πλευρα, προβλεπω μεγαλο φιασκο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.828
Πόντοι
11.956
Δυστυχως κατεβαινουμε με πολλες ελλειψεις.
Καλαθης, Σλούκας, Αγραβανης, Ντόρσει, Κωστας Αντετοκουνμπο, Γιαννης Αντετοκουνμπο. Εξι παικτες δωδεκαδας δηλαδη εκτός.
Επισης ο Παπανικολάου έχει προβλημα στο πόδι, ο Παπαγιαννης στα πλευρα, προβλεπω μεγαλο φιασκο
Όπως τα λες!!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006
Έχω άλλη άποψη ....και φυσικά είδαμε στα φιλικά και μια εθνική χωρίς ταλέντο...ο καλύτερος παίχτης ο Μήτογλου....ας πάρουν και τον αδερφό του από την ΑΕΚ να κάνουν τους δυδιμους πύργου χαχαχς...
Οταν οι καλυτεροι παικτες της Εθνικης ειναι ο Ρογκαβοπουλος και ο Μητογλου, κατι δεν παει καλα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.955
Like
23.461
Πόντοι
6.056
Όχι έχω άλλη άποψη ....εσύ άλλη ...εγώ βλέπω ότι δεν γουσταρη την εθνική αυτό μου βγάζει...και οκ δεν τρέχει κάτι... επιλογή του είναι ...να προστατέψει τον εαυτό του για το NBA ...αλλά το ότι δεν υπάρχει κριτική από τους γλύφτες δημοσιογφους ...τίποτα ούτε σχόλιο ...οκ αρθροσκόπηση έκανε ...εάν ειθελε μπορούσε
νταξ ρε δεν ειναι οτι δεν γουσταρει

την καριερα του θα κοιταξει ...σιγα μην κατσει να τρωει ξυλο για τα αλλα τα τραγια καλοκαιριατικα

παρε θαναση oral-b io βουρτσισε σαν προ και πολυ σου ειναι :2on1:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.526
Like
65.828
Πόντοι
11.956
Οταν οι καλυτεροι παικτες της Εθνικης ειναι ο Ρογκαβοπουλος και ο Μητογλου, κατι δεν παει καλα
Αυτό έβλεπα και εγώ και λέω δεν μπορεί θα πιέσουν το Γιάννη να έρθει...αλλά τίποτα..θα δουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ούτε Γκοκγιτσ με Σερβία
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
7.961
Πόντοι
2.036
Ας το πάρετε χαμπάρι άπαντες, ούτε είναι και πολύ περισσότερο ούτε αισθάνεται Έλληνας. Από κει και πέρα, στα ωραία μας αρχίδια που δεν έρχεται. Να μπορούσε να μας αδειάσει την γωνία κι ο Ιτούδης, θα του κουνούσα με χαρά το μαντήλι. Μπορείτε να φανταστείτε τον Ομπράντοβιτς ή τον Μπαρτζώκα να δεχόντουσαν Αμερικανούς, έξι τον αριθμό, στον πάγκο και να τους υποδεικνύουν τα Αμερικάνα ποτέ θα βάλουν η ποτέ θα βγάλουν έναν παίχτη, πως θα παίξει άμυνα και ποσόν συνολικά χρόνο θα βρεθεί στο παρκέ ο συγκεκριμένος παίκτης;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006
Επισης ποτέ μου δεν καταλαβα γιατι ο καλυτερος νεος Ελληνας παικτης, ο Τανουλης, ειναι αορατος για τον Ιτούδη.
Ελπίζω τωρα που πηγε στον Ολυμπιακο, να τον δουμε και στην Εθνικη.
Παιζουν κατι Τσαλμπούρηδες και κατι Χατζηδακηδες και δεν χωραει ο Τανουλης. Καλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας το πάρετε χαμπάρι άπαντες, ούτε είναι και πολύ περισσότερο ούτε αισθάνεται Έλληνας.
Κάνεις λαθος και εισαι αδικος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.457
Like
16.142
Πόντοι
3.656
Ο Καλαθης που ανακοινωσε απο τους πρωτους οτι δεν θα κατεβει, με εξεπληξε αρνητικα.
Ενταξει, εχει χασει τη σπιρταδα του που παντα τον διεκρινε και ειχε αυτο το πλεονεκτημα,
Βρισκεται στη δυση της καριερας του.
Αλλα θα περιμενα αυτο να λειτουργησει ως κινητρο, να ενισχυσει την Εθνικη σε ενα τελευταιο γι αυτον μεγαλο τουρνουα.

Εγώ νομίζω λόγω Ιτούδη δεν ήρθε
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.602
Like
2.943
Πόντοι
1.706
Δυστυχως κατεβαινουμε με πολλες ελλειψεις.
Καλαθης, Σλούκας, Αγραβανης, Ντόρσει, Κωστας Αντετοκουνμπο, Γιαννης Αντετοκουνμπο. Εξι παικτες δωδεκαδας δηλαδη εκτός.
Επισης ο Παπανικολάου έχει προβλημα στο πόδι, ο Παπαγιαννης στα πλευρα, προβλεπω μεγαλο φιασκο
Αν ασχολείσαι με την απουσία Καλάθη και Αγραβάνη καταλαβάμε πόσο σκαμπάζεις από μπάσκετ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.339
Κριτικές
1
Like
31.063
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom