Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Φυλής 65, πρωινή βάρδια είχε τις 2 Χριστίνες ανω και κατω την Κυριακή, υπεροπλο η Χριστίνα με τα τατουάζ και τις βυζαρες σε απλό πρόγραμμα, προτίμησα την Χριστίνα skinny στο κάτω, σπέσιαλ η ακαποτη ρουφηχτη πιπα της
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
4
Like
842
Πόντοι
361
Μετά από αποχή από τα μπουρδέλα 35 ημερών λόγω τροχαίου δυστυχήματος επανήλθαν σήμερα στην φυλής.
Δοκιμαστικε η Χριστίνα στο Φιλιππίδου 11α.
Ανεβάζω κριτική.
Σιδερένιος, καλή επάνοδο
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
+30% τουλάχιστον. Καθώς επίσης το συγκεκριμένο κέντρο κάνει μοριακη εξέταση, πολλά δεν έχουν μοριακη.
Η μοριακη είναι πολυ πιο σίγουρη και δείχνει αμέσως την προσβολη στο μικρόβιο. Δεν πρεπει να υπαρχουν μέρες ή μήνες επώασης.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ η μαλακία στα κέντρα (ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΑ) πάει σύννεφο!
Θέλεις απόδειξη; Κάνε το απλό τεστ ρωτώντας τους:
«Για ΜΟΡΙΑΚΟ έλεγχο ΣΜΝ, ΤΙ ΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΦΕΡΩ;»
Αίμα, Ούρα, Σπέρμα, τα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ;
ΤΙ ΣΚΑΤΑ να φέρω για να ελέγξετε;
Στην ασχετοϊατρική η απάντηση ήταν:
«Ότι σας πει ο γιατρός σας»
Μα, τους απαντάω:
«Ο γιατρός μου, απλά μου έχει δώσει οδηγία να εξετάζομαι για ΣΜΝ κάθε 6 μήνες.
ΔΕΝ είναι τεχνικός PCR, ούτε μικροβιολόγος ούτε ξέρει τις τεχνικές παραμέτρους δειγματοληψίας της εκάστοτε εξεταστικής μεθόδου!»
Η κοπέλα με κοίταγε με βλέμμα που έλεγε:
«Μη μου ζαλίζεις την μουνάρα μου! Εγώ ότι μου λένε λέω - υπάλληλος είμαι.»
 

Daniel90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
280
φιλε μου συμφωνώ 100%. Το πρώτο μέλημα των πορνοπελατών θα πρέπει να ειναι η υγεία τους και να προσέχουν για να μη πάθουν....Η πρόληψη ειναι η καλύτερη θεραπεία
λένε...Δεν έχει νόημα να πάθεις για να μάθεις...Οπότε θεωρώ πως η ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα μπορει να περιλαμβάνει και ενημέρωση σχετικά με την τήρηση των μέτρων υγιεινής από την εκδιδόμενη.

Γενικά το να πηγαίνει ανενημέρωτος κάποιος και να κάνει διάφορα με εκδιδόμενες κοπέλες μη γνωρίζοντας τους κινδύνους που διατρέχει χωρίς προφύλαξη είναι σαν να παίζει
κορώνα γράμματα για το πότε θα κολλήσει από ΣΜΝ μέχρι AIDS, αναλόγως σε τι θα τύχει....Οπότε θα πρέπει πρώτα από ολα να τον ενημερώνουμε για αυτό και από εκεί και πέρα ο καθένας ειναι υπεύθυνος των πράξεων του.

Νομίζω επιβάλλεται και η ενημέρωση για το που τηρούνται οι στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής και πού όχι, καθώς επίσης και αν μια κοπέλα δέχεται είτε σεξ είτε πιπα χωρις προφυλακτικό που σημαίνει οτι η συγκεκριμένη θα ειναι και επιρρεπής και σε ασθένειες. Οφείλουμε να παρέχουμε μια σωστή ενημέρωση προς τους ενδιαφερόμενους σεβόμενοι την υγεία τους πάνω από ολα.

Γιατί το να λες σε κάποιον πήγαινε εκεί, αλλά εκεί να μη θεωρείται ασφαλής επιλογή λόγω μη τήρησης των στοιχειωδών κανόνων υγιεινής, δεν είναι καλή συμβουλή και θα διατρέχει κίνδυνο.

Εγώ κάνω την αρχή λοιπόν και ενημερώνω:

Την Παρασκευή 04/08 το απόγευμα πήρα την Κριστίνα τη λευκορωσίδα στο ισόγειο της Φιλιππίδου. Είναι μελαχρινή, κοντούλα κι αδύνατη. Έκανε την απογευματινή βάρδια μαζί με την Έμιλυ την οποία απέφυγα είτε λόγω ενστίκτου είτε επειδή θυμόμουν ασυναίσθητα τις ιερεμιάδες που της έχουν σούρει οι πορνοπελάτες της.

Η Κριστίνα ΔΕΝ τηρεί τα μέτρα υγιεινής όσον αφορά τον στοματικό έρωτα, οπότε προσοχή.

Επειδή λέχθηκαν τώρα διάφορα επί του θέματος, αν γνωρίζατε ότι μια πουτάνα πάσχει από aids, θα ενδίδατε μαζί της σε ελεύθερο στοματικό; (μιας και είναι τόσο απίθανο να κολλήσετε;) Αναρωτηθείτε, δεν χρειάζεται να απαντήσετε σε μένα ντε και καλά.

Οι υπηρεσίες της Κριστίνας κατά τ' άλλα ήταν αυτό που λέμε "τυπικές".
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.914
Like
5.759
Πόντοι
1.056
οι κανονικές κοπέλες με την συχνότητα που γαμιουνται σίγουρα κάτι θα κουβαλάνε κατά καιρούς
Μα η συχνοτητα που γαμιουντε ειναι πολυ μικρη..χαχα

Εκει εξω υπαρχει μεγαλη αγαμια.., δεν βλεπεις τι μουτρα εχουν..;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
Μα η συχνοτητα που γαμιουντε ειναι πολυ μικρη..χαχα

Εκει εξω υπαρχει μεγαλη αγαμια.., δεν βλεπεις τι μουτρα εχουν..;
ΑΝ περίμενες "κανονικές" για να γαμήσεις κλάφτα! Μόνο για γάμο κάνουν πια και ΑΝ και αυτό!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.914
Like
5.759
Πόντοι
1.056
ΑΝ περίμενες "κανονικές" για να γαμήσεις κλάφτα! Μόνο για γάμο κάνουν πια και ΑΝ και αυτό!
Γαμαω μια χαρα φιλε μου δεν υπαρχει θεμα..

Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν ποιοτικες γυναικες για σχεση η να κανεις το επομενο βημα..

Οι σημερινες γυναικες δεν εχουν καμια αξια..
 

mparmpas13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
83
Like
494
Πόντοι
20
καλημερα!!
εχουμε καμια ενημερωση απο κανεναν που εχει κατεβει στην φυλης τι παιζει ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
Γαμαω μια χαρα φιλε μου δεν υπαρχει θεμα..

Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν ποιοτικες γυναικες για σχεση η να κανεις το επομενο βημα..

Οι σημερινες γυναικες δεν εχουν καμια αξια..
βασικά για μένα πάει κάπως έτσι: κάνουν πχ 5 ευρώ και αυτοκοστολογούνται 20! Εγώ δεν πληρώνω, ευχαριστώ πολύ!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.708
Πόντοι
736
Γαμαω μια χαρα φιλε μου δεν υπαρχει θεμα..

Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν ποιοτικες γυναικες για σχεση η να κανεις το επομενο βημα..

Οι σημερινες γυναικες δεν εχουν καμια αξια..

Βασικα μονο για γαμο ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ!!!

Πάμε Βενεζουέλα να εισάγουμε καμία νύφη ; μια χαρά τα βρίσκω με τα λατινάκια.


Στοχευμένη επίσκεψη χθές Μεταξουργείο νωρίς στην 2η βάρδια σε στανταράκι, λίγη κίνηση γενικά και μόνο αλλοδαποί, η κατουρίλα έχει πάει σε άλλο επίπεδο, τώρα που έπεσε η θερμοκρασία λίγο είναι ακόμα χειρότερα ίσως λόγω υγρασίας ;!!!
Πάντως αυτή η αντίθεση του, "ακριβούτσικα χοτέλια και airbnb και ακριβώς δίπλα φτηνά πορνεία με αλλοδαπούς" παίζει να είναι μοναδική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Φυλής 72 υπόγειο Αντζυ,πρώτη φορά την είδα,πολύ ωραία καθημερινή ομορφιά,όμορφο στήθος σχετικά μικρόσωμη.
Φυλής 72 ισόγειο επιστροφή της Μιρας από Περγάμου 1,εδώ ξανά δοκιμάστηκε μετά από καιρό και παραμένει καλή αν και έχει μιλφεψει πολύ.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.708
Πόντοι
736
@Mpooumpoukos και @EvilPlasma Πηγαιντε κεντρο, εχει πολλες τουριστριες.., αρκει να ξερετε την γλωσσα τους..
Λατίνες τουρίστριες, σαν ανέκδοτο μου ακούγεται με την ανέχεια που έχουν εκεί atm, άμα δεiς πληθωρισμούς θα σου φύγει το κεφάλι, Βενεζουέλα το επίσημο νούμερο ήταν 150% , η πραγματικότητα παίζει να είναι στο 3πλάσιο.
Επειδή βγαίνει offtopic σταματάω :cheesy:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.313
Πόντοι
1.936
Εχθεσινη καταθεση δευτερη βαρδια στην καινουργια μεγαλοκοπελα του Αγκυρας 9.Ονοματη Βαρβαρα,η οποια εχει κανει σε στουντελα στη Λαγουμιτζη.Ωραιο σωμα για την ηλικια της,κοινωνικη,χαμογελαστη,προθυμη.Καλη πιπουλα και καλο στησιμο στα 4 οπου εκοπανηθει μεχρι τελους.Ανακοινωθηκε φουλ εκτος απο πρωκτικο και αυταρχικο.Θα προτιμηθει ξανα αν δεν υπαρχει κατι καλυτερο στην πουτανομανα Φυλης.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
808
Πόντοι
80
Εχθεσινη καταθεση δευτερη βαρδια στην καινουργια μεγαλοκοπελα του Αγκυρας 9.Ονοματη Βαρβαρα,η οποια εχει κανει σε στουντελα στη Λαγουμιτζη.Ωραιο σωμα για την ηλικια της,κοινωνικη,χαμογελαστη,προθυμη.Καλη πιπουλα και καλο στησιμο στα 4 οπου εκοπανηθει μεχρι τελους.Ανακοινωθηκε φουλ εκτος απο πρωκτικο και αυταρχικο.Θα προτιμηθει ξανα αν δεν υπαρχει κατι καλυτερο στην πουτανομανα Φυλης.
Μεγαλοκοπελα εννοείς σε ηλικία η σαν θεριο παίχτη? Αν θες δώσε μια περιγραφή
 

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Τραβελακι μου φαίνεται η Σύλβια
Όχι φιλαράκι σε διαβεβαιω!! Γνωρίζεις σε ποια βάρδια δουλευει;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τη προηγούμενη βδομάδα εκεί ήταν
Απογευματινή η βραδινή βάρδια;;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.313
Πόντοι
1.936
Μεγαλοκοπελα εννοείς σε ηλικία η σαν θεριο παίχτη? Αν θες δώσε μια περιγραφή
Ηλικιακα καμι 50αρια.Μετριου ανστηματος,εναμισαρι βυζι καλουτσικο φυσικο,κωλος στο υψος του μετριος πλαδαρος για την ηλικια της και λιγο μπακα.Μουνακι ομορφο,μικρο,περιποιημενο.Καντε μια βολτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom