Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 149 63,9%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 41 17,6%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    233

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
το τι λιβάνισμα πεφτει στο Τσιπρα απο ολα τα κανάλια τωρα που παραιτηθηκε .. μεχρι και ο ΣΚΑΙ προβλεπω να του κανει αφιέρωμα ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
2 σερί νίκες από αριστερό κόμμα, του 3%, που ο αρχηγός του δεν είναι γόνος, με όλα τα ΜΜΕ εναντίον του, sorry αλλά μια χαρά μεγαλοπρεπή πούτσα είναι (ο αλήτης-προδότης ακόμα το θυμάται και κλαίει στον ύπνο του).

Τα περί διαπλοκής είναι ουρανομήκη μαλακίες που βγάζεις από τον κώλο σου. Γελάνε και οι πέτρες με τις offshore και τις εκδρομές με σκάφη ροθτσαιλντ(!), του Τσιπρα.
Μας εχετε ζαλισει με τους γόνους. Ενα προιον του κομματικού σωλήνα ηταν, αυτο ομως δεν σας πειραζει. Και ο Ανδρεας γονος ηταν. Το θεμα ειναι αν κανουν πέντε πραγματα. Χεστήκαμε αν ειναι γόνοι ή μαρίδες.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.681
Πόντοι
12.056
το τι λιβάνισμα πεφτει στο Τσιπρα απο ολα τα κανάλια τωρα που παραιτηθηκε .. μεχρι και ο ΣΚΑΙ προβλεπω να του κανει αφιέρωμα ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
gia ayto file πρεπει βλεπουμε τα σωστα πορνοκαναλα :wink: του σειρηνακη και του τεο :headbaning1::headbaning2:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
Αυτή ειναι η Νέμεση. Ενας αγραμματος καταληψιας που ποτέ δεν ζητησε συγνωμη για τα αισχη των ετων 2012-2015, φευγει εξευτελισμενος και ταπεινωμένος οπως του αξιζει. Και το σιχαμένο κομμα του οδευει για την πολιτική χωματερή.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
Σκάσε ρε παπάρα που θα μου πεις και να ντραπω λες και λέω κάποιο ψέμα,εξαιτίας του Κούλη πέθαναν ξεκάθαρα οι άνθρωποι στα Τέμπη και αυτό το ρεμαλι κάνει τη ζωαρα του χωρίς τη παραμικρή τύψη αυτή είναι η ΝΔ λαμόγια από κούνια.Μη μου ξαναπείς εμένα να ντραπω γιατί θα σε πάρει και θα σε σηκώσει.Καθεσαι και υποστηρίζεις τον Κούλη που σκότωσε 57 Άτομα στα Τέμπη γορίλα ΕΕ γορίλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάντως ξεκάθαρα λιγότερα λάθη έκανε ο Τσίπρας ενώ ο Κούλης τα γκρέμισε όλα.
17%
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Σιγα μαλακα με την μετεμψύχωση του Αϊνστάιν τον ηλιθιο γουρλοματη , που δεν μπορει να μιλησει χωρις να εχει ετοιμα πινακακια και δωσμενες απο πριν ερωτησεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
Σιγα μαλακα με την μετεμψύχωση του Αϊνστάιν τον ηλιθιο γουρλοματη , που δεν μπορει να μιλησει χωρις να εχει ετοιμα πινακακια και δωσμενες απο πριν ερωτησεις
Φαντασου λοιπον τι ειναι ο άλλος, που του εριξε ενας ηλίθιος 23 μοναδες. Απο το 2016 κατι τετοια περι ηλίθιου γουρλομάτη λετε κατι μυρωδιάδες και οδευει να γινει ο πρωτος πρωθυπουργός της μεταπολίτευσης με τρεις θητειες σερι. Συνεχίστε ετσι, και θα σας μαθαινει μπαλίτσα για χρονια ακομη ο " ηλιθιος".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
Δεκτό, αλλά όταν μιλάμε για νίκες να τις βάζουμε και στη σωστή βάση.

Κι εμένα αν με λεγαν Μητσοτάκη (φτουκακα!) και κατέβαινα με ΝΔ στις εκλογές, ένα 20% θα το έπαιρνα από τα αποδυτήρια.
Δε θα χρειαζόταν καν να εμφανιστώ δημόσια.
Με μια στημένη συνέντευξη στο Χατζηνίκο να με ρωτάει τί φαγητό μου αρέσει, ένα τικ-τοκ βιντεάκι τη μέρα και τα ΜΜΕ να με λιβανίζουν από το πρωί, έβγαινα 2ο κόμμα για πλακα.
Δεν διαφωνω. Το ονομα ειναι παντα ενα εφαλτήριο. Αλλά ως εκει. Απο μόνο του δεν λέει πολλά.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
2 σερί νίκες από αριστερό κόμμα, του 3%, που ο αρχηγός του δεν είναι γόνος, με όλα τα ΜΜΕ εναντίον του, sorry αλλά μια χαρά μεγαλοπρεπή πούτσα είναι (ο αλήτης-προδότης ακόμα το θυμάται και κλαίει στον ύπνο του).

Τα περί διαπλοκής είναι ουρανομήκη μαλακίες που βγάζεις από τον κώλο σου. Γελάνε και οι πέτρες με τις offshore και τις εκδρομές με σκάφη ροθτσαιλντ(!), του Τσιπρα.
Μπερδευεσαι η εισαι μικρουλης και ξεχνας ευκολα.

Τοτε ΟΛΑ τα μεσα μεχρι και ο σκαι λιβανιζαν Τσιπρα και ηταν υπερ της αλλαγης φυσικα με τις ευλογιες της αμερικης και της γερμανιας.
Ξεχνας ευκολα.

Ολος ο δημοσιογραφικος κοσμος στο συνολο ηθελαν Τσιπρα, συζηταγαν στα σοβαρα ολοι για γερμανικες αποζημιωσεις, ταμειο χρηματοπιστωτικης σταθεροτητας, εξοδο απο ευρω. Και να τον δοκιμασουμε και ποσο χειροτερα να παμε κλπ.
Ακομα και ο σκαι τον σιγονταρε τοτε.
Αλλα απο το εγκεφαλικο της ηττας δε θυμασαι τιποτα. Μεχρι και ο Τραγκας.

Γεματα τα πανελ απο λαπαβιτσες, καζακηδες, δραχμαζανηδες συζηταγαν στα σοβαρα για εξοδο απο ευρω & ΕΕ.

2 σερι νικες μεσα σε μηνες ειναι αδιαφοροι.
Μολις επεσαν τα πρωτα νομοσχεδια της μνημονιαρας αλεκου επεσε κατευθειαν 2ος στις δημοσκοπησεις.

Εαν κανεις καθε μηνα εκλογες θα νικας. ΕΙναι σαν να λες ο Κουλης εαν κανει ξανα εκλογες θα εχει νεα νικη. Να κανει 12 φορες εκλογες φετος να κανει 12 νικες.

Offshore σε παναμα η εισαι μικρουλης η χαζουλης οταν ταξιδευεις παναμα με δικηγορο offshore οι 3 σας με παπα κατσε εσυ να νομιζεις οτι πηγαν βολτα. Περιμενε τις αποδειξεις σα αυτιστικο.
Τραπεζα ροθτσαιλντ πηγε ηταν επισης γεγονος.
Πουστριλικια με τηλεοπτικες αδειες και καλογριτσα gate ηταν επισης γεγονος.

Και μονο που ισχυριζεσαι σοβαρα οτι ο Αλεκος δεν ηταν χωμενος μεσα στη διαπλοκη προσφερεις απλοχερα δωρεαν διασκεδαση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Φαντασου λοιπον τι ειναι ο άλλος, που του εριξε ενας ηλίθιος 23 μοναδες. Απο το 2016 κατι τετοια περι ηλίθιου γουρλομάτη λετε κατι μυρωδιάδες και οδευει να γινει ο πρωτος πρωθυπουργός της μεταπολίτευσης με τρεις θητειες σερι. Συνεχίστε ετσι, και θα σας μαθαινει μπαλίτσα για χρονια ακομη ο " ηλιθιος".

Αφου το ρευμα των ηλιθίων ειναι μεγάλο και υπερισχύουν τι ηθελες να βγει Αλεξ μου ;;
Πλειοψηφία ειναι οι ηλίθιοι σε αυτη την χωρα , εχει τρανά παραδείγματα εδω μεσα.
Δεν με ενοχλει ομως γιατι ειναι η πλειοψηφία , δεν ειναι κατι που με ξαφνιαζει, καθε μερα τους βλεπω έξω.
Αποφασισαν αυτον , θα εχουμε αυτον. No problem .
Εσυ ομως κοιτα να εισαι εδω ΑΝ δεν πανε καλα τα πραγματα , οχι να αρχισεις παλι τα πουστικα σαν μικρό παιδάκι με δικαιολογίες του κωλου.

Τωρα τον μαλάκα που "λεει" οτι περασε στο πολιτικο της Νομικης χωρις καμία αποδειξη και πηγε σε 2 πανεπιστημια με χορηγίες και οι επομενες δουλειες του ειναι βυσματικα 6μηνα και 1χρονου χωσίματα όπως εβαλε και αυτος την κορη και τον γιο του μην μου τον λες σπουδαγμενο εμενα , γιατι καραγκιοζιλικια χωρις αποδειξεις δεν περνάνε , αυτα πες τα σε καναν χαπατο απο εδω μεσα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
Αφου το ρευμα των ηλιθίων ειναι μεγάλο και υπερισχύουν τι ηθελες να βγει Αλεξ μου ;;
Πλειοψηφία ειναι οι ηλίθιοι σε αυτη την χωρα , εχει τρανά παραδείγματα εδω μεσα.
Δεν με ενοχλει ομως γιατι ειναι η πλειοψηφία , δεν ειναι κατι που με ξαφνιαζει, καθε μερα τους βλεπω έξω.
Αποφασισαν αυτον , θα εχουμε αυτον. No problem .
Εσυ ομως κοιτα να εισαι εδω ΑΝ δεν πανε καλα τα πραγματα , οχι να αρχισεις παλι τα πουστικα σαν μικρό παιδάκι με δικαιολογίες του κωλου.

Τωρα τον μαλάκα που "λεει" οτι περασε στο πολιτικο της Νομικης χωρις καμία αποδειξη και πηγε σε 2 πανεπιστημια με χορηγίες και οι επομενες δουλειες του ειναι βυσματικα 6μηνα και 1χρονου χωσίματα όπως εβαλε και αυτος την κορη και τον γιο του μην μου τον λες σπουδαγμενο εμενα , γιατι καραγκιοζιλικια χωρις αποδειξεις δεν περνάνε , αυτα πες τα σε καναν χαπατο απο εδω μεσα
Χεστηκα αν περασε πολιτικό νομικης ρε τυπε. Ειλικρινα. Και σπουδαγμένος ειναι ειτε σου αρεσει ειτε οχι
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
10
Like
2.118
Πόντοι
3.187
Μακάρι .... ο Παύλος έχει τσαγανό, θα ρίχνει φάπες σε όποιον δεν ακούει ..... βεβαίως ο ΣΥΡΙΖΑ μετά πάει για κάτω του 10% ....

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
μέχρι τώρα οι εκλογές προέδρων στα κόμματ δείχνει οτι ο κόσμος θέλει ανθρώπους που δείχνουν έναν δυναμισμό και μια προοπτική. Ο Πολάκης είναι δυναμικός και μπορεί να συσπειρώσει άτομα που θέλουν ένα κομμα με δυναμική παρουσία. βέβαια δεν εξελέγει βουλευτής και αυτό είναι πρόβλημα. Για μένα ο μόνος λόγος για να ψηφίσω συριζα. ολοι οι άλλοι μου είναι απο αδιάφοροι εως αντιπαθητικοί
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Ντάξει, μπρώ να σχολιάσω μόνο μια κοτσάνα κάθε ώρα... όχι 17.

Σε συνδέω με τ' αρχίδια μου. Μίλα μαζί τους.
Τα μονο αρχιδια που συνδεθηκες αμεσα ειναι τα παπαρια του Κουλη που εχεις καταπιει σα στραγαλια και εχεις σαλεψει βγαζοντας τον Αλεκο αγιο και ηρωα.
Συγκηνηθηκαμε.

Ακου λεει ειχε κοντρα τα ΜΜΕ. ΧΑΧΧΑΧΑ ρε τον μπεμπη. Χτυπα το κεφαλι σου σε καμια γωνια να συνελθεις.

Μετα την αποχωρηση Τσιπρα εμφανιζονται ενας ενας τα μπουμπουκια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006
μέχρι τώρα οι εκλογές προέδρων στα κόμματ δείχνει οτι ο κόσμος θέλει ανθρώπους που δείχνουν έναν δυναμισμό και μια προοπτική. Ο Πολάκης είναι δυναμικός και μπορεί να συσπειρώσει άτομα που θέλουν ένα κομμα με δυναμική παρουσία. βέβαια δεν εξελέγει βουλευτής και αυτό είναι πρόβλημα. Για μένα ο μόνος λόγος για να ψηφίσω συριζα. ολοι οι άλλοι μου είναι απο αδιάφοροι εως αντιπαθητικοί
Ο Πολάκης εξελέγη ρε τυπε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Ναι τυπε, αγραμματος απο το Χαρβαρντ με τρεις γλωσσες. Καλημέρα
Θα σου φερω εγω απο το Χαρβαρντ αγραμματους που πληρωσαν οι πατεραδες τους με το κιλο , και ελληνες κιολας που σου αρεσουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.644
Πόντοι
8.006

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
1
Like
4.627
Πόντοι
456
Φαντασου λοιπον τι ειναι ο άλλος, που του εριξε ενας ηλίθιος 23 μοναδες. Απο το 2016 κατι τετοια περι ηλίθιου γουρλομάτη λετε κατι μυρωδιάδες και οδευει να γινει ο πρωτος πρωθυπουργός της μεταπολίτευσης με τρεις θητειες σερι. Συνεχίστε ετσι, και θα σας μαθαινει μπαλίτσα για χρονια ακομη ο " ηλιθιος".
Σ εχω παρακολουθήσει κ σ εχω κατατάξει στα καπως αξιόλογα ατομα.Με κατι τετοια ομως το γαμας τελειως.

Ο ΣΥΡΙΖΑ ειναι ενα κομμα π εγινε τα τελευταια χρονια,απο Συνασπισμος κ η ΝΔ κυβερνα απ το 1974.

Οτι ειναι το ενα το οφειλει στον Τσιπρα,οτι ειναι το αλλο ειναι κληρονομια π βρηκε ετοιμη ο Κουλης.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.985
Like
68.426
Πόντοι
12.756
Ενταξει τυπε, οπως νιωθεις καλυτερα
Και για να μην στεναχωριεσαι για τις γλωσσες θα σου φερω και κανα πωλητη απο τον Μοναστηρακι με 5 γλωσσες να καυλωσεις απο γνωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom