Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 310K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
218
Πόντοι
21
Φιλαράκι αφού πιάνεις κουβέντα με τα κορίτσια πες οτι χρειάζεται ανανέωση το μαγαζί. Εσένα που τα λες ευγενικά θα σε ακούσουν σίγουρα
δεν είναι εύκολο να βρεις κοπέλες να δουλέψουν σε τέτοια μαγαζιά η ποιο πολλές πηγαινοέρχονται Θεσσαλονίκη Λάρισα δεν είναι και ότι καλύτερο
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
218
Πόντοι
21
Σοβαρά τώρα; Μήπως να παω με λουλουδάκια και ζαχαρωτα και να μιλαω στον πληθυντικό; Κάνε μια βολτα απο Αθηνα, δες τι υπηρεσίες παρέχουν και μετα κανε μας υποδείξεις
η Αθήνα έχει πολλές επιλογές σε κοπέλες γιατί είναι πάρα πολλές σε τέτοιο είδος μαγαζιά τώρα ρε φίλε η Λάρισα τι περιμένεις να έχει τα ίδια που έχει η Αθήνα δεν γίνετε μην τα συγκρίνεις. με το σταγονόμετρο βρίσκουν κοπέλες για επαρχεία τουλάχιστον αυτές που έχει αν είσαι ποσοτικός θα κάνεις κάτι παραπάνω. δεν κάνω καμία απολύτως υπόδειξη ίσα ίσα να βοηθήσω θέλω από προσωπική μου εμπειρία με την κοπέλα
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
218
Πόντοι
21
Οταν λες εννοείται οτι θα σε φαει λεφτα ρε ταρατατα επιβεβαιώνεις αυτο που λεω στο τελος. Εισαι εκτος θεματος φιλε μου. Ο λογος που υπαρχει το νημα ειναι για να μην πεταμε τα γκαφρα μας κουτουρου κ ξενερωνουμε. Οχι να γραφεις αυτα που γραφεις και να πας μετα να το παιξεις καλος και να στα ρουφάνε κι ολας.
για να καταλάβω θέλεις να κάνεις τα γούστα σου τζάμπα ?
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
1
Like
4.629
Πόντοι
456
Προσφατα επισκεψη και συνεδρια με Μαγκυ.

Η πρωτη φορα ηταν πολλα υποσχόμενη για δευτερη.Η δευτερη ομως ηταν η τελευταια μου μαζι της.Διέκρινα μια «έπαρση» που μ εκανε να μην περασω καλα.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
δεν είναι εύκολο να βρεις κοπέλες να δουλέψουν σε τέτοια μαγαζιά η ποιο πολλές πηγαινοέρχονται Θεσσαλονίκη Λάρισα δεν είναι και ότι καλύτερο
Ώπα φιλαράκι Τι μας νοιάζει εμάς αν είναι εύκολο η δύσκολο να βρεθούν κοπέλες όπως κάθε δουλειά έχει τις δυσκολίες της εμένα με ρωτάνε αν μπορώ να βρω υπαλλήλους για να δουλέψω επίσης αν πηγαινοέρχονται Λάρισα Θεσσαλονίκη και πάλι αυτό δε μας αφορά εμάς εσύ εκεί πέρα δεν καταλαβαίνω με ποσοστά είσαι γιατί τόση πρεμούρα ; Η γνώμη μου είναι πως όταν η συνθήκη των υπηρεσιών είναι ξεκάθαρες. Και επειδή εδώ ειανι Λάρισα όπως λες μικρή σε σχέση με Αθήνα και Θεσσαλονίκη αυτό συνεπάγεται κι κοροϊδία; Οποτε καλύτερα να χαλαρώσουν λίγο οι κοπέλες γιατί αμφιβάλω αν ξέρουν οι περισσότερες πως βγαίνει κανονικά το μεροκάματο το εύκολο χρήμα είναι γλυκό και σε ξεμυαλίζει. Ο καθένας έχει την άποψη του σεβαστή αλλά ο σκοπός εδώ είναι η ενημέρωση για να μην υπάρχουν απογοητεύσεις . Σεβαστό αν εσυ έχεις άλλον τρόπο αλλά αποτελείς εξαίρεση Οποτε μην παρασέρνεις τα νέα μέλη σε απατηλές κριτικές. Να είμαστε καλά και να βγάζουμε γούστα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Προσφατα επισκεψη και συνεδρια με Μαγκυ.

Η πρωτη φορα ηταν πολλα υποσχόμενη για δευτερη.Η δευτερη ομως ηταν η τελευταια μου μαζι της.Διέκρινα μια «έπαρση» που μ εκανε να μην περασω καλα.
Εκει το χανει. Εδω ελεγε οτι αν δεν κλεισουν ραντεβου μαζι μου δεν βγαινω στο σαλονι γιατι ολοι εμενα διαλεγουν. Χαχαχα. Εχει μεγαλα θεματα κι αυτη.
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
56
Like
37
Πόντοι
0
Πέρασμα με Νανσυ. Γεματούλα, πληθωρική. Ουτε κρυο ουτε ζέστη. Θα ξαναπήγαινα χωρίς να είναι πρωτη επιλογή
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
88
Like
111
Πόντοι
0
η κυρια βικυ,εχει ανοιξει εναν νεο δρομο για το golden,μακαρι να ακολουθησουν κ τα αλλα κοριτσια.
50+50+50.τα κανει ολα,τωρα απο φατσα κ σωμα περναει αδιαφορη,μεγαλο της ατου η κωλαρα της,κ οτι εχει διαθεση σε αυτο που κανει.
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
56
Like
37
Πόντοι
0
η κυρια βικυ,εχει ανοιξει εναν νεο δρομο για το golden,μακαρι να ακολουθησουν κ τα αλλα κοριτσια.
50+50+50.τα κανει ολα,τωρα απο φατσα κ σωμα περναει αδιαφορη,μεγαλο της ατου η κωλαρα της,κ οτι εχει διαθεση σε αυτο που κανει.
Αυτός δεν ειναι δρομος, ειναι παράδρομος. 150 η Βίκυ; Ελεος πια.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
η κυρια βικυ,εχει ανοιξει εναν νεο δρομο για το golden,μακαρι να ακολουθησουν κ τα αλλα κοριτσια.
50+50+50.τα κανει ολα,τωρα απο φατσα κ σωμα περναει αδιαφορη,μεγαλο της ατου η κωλαρα της,κ οτι εχει διαθεση σε αυτο που κανει.
Συμφωνώ μαζι σου για το ατου της. Δηλαδη δε μπορω νας σας καταλαβω ρ μλκς. Θα δωσεις 150 ευρα για να πηδησεις τη βικη;;; δε παω θεσσαλονικη με το κτελ να πηδηξω τον βαρδαρη που φυσαει πιο πολλα θα νιώσω στη τσαπου μου. Βρίσκουν και τα κανουν ομως τι περιμενεις.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

volos1937

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
Το θετικό είναι μήπως ανοίξει ο δρόμος κ από τις άλλες . Όμως θα θέλαμε λεπτομέρειες για το σύστημα 50-50-50 ‘κτλ κτλ
 

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
83
Like
1.033
Πόντοι
200
Παίζει τπτ καινούργιο ή τα ίδια και τα ίδια είναι από κορίτσια και υπηρεσίες;;; Πήγε κανένας πρόσφατα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Περασμα προ ημερων. Πιο στανταρ κι απο τον σκλαβενιτη ειναι πλεον. Παρουσες. Νεφελη, βικη, νανσυ, γεωργια, μελινα αν θυμαμαι καλα. Περασμα με μελινα γιατι τις αλλες τις εχω βαρεθει. Ενω ειχα μεινει ευχαριστημενος ως ενα σημειο στο πρωτο ραντεβου πλεον νομιζω οτι παει να γινει μαγκη 2 η μικρη. Κοριτσακι μου καλο δεν σε εβαλα με το ζορι να κανεις οτι κανεις και δε μου κανεις χαρη. Ερχομαι στο μαγαζι που εσυ διαλεξες να δουλευεις και που προσφερει καποιες υπηρεσιες με το αναλογο αντίτιμο. Αφου πληρωνω θελω και την αναλογη υπηρεσια. Μετρια πραγματα αν και εχει περγαμηνές να γινει νο1. Δεν εβγαλε και παλι τιποτα μασαζ ανυπαρκτο. Δευτερο μερος λες και με πληρωσε αυτη ειχε ύφος. Δεν θα ασχοληθω αλλο με το μικρο.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.782
Κριτικές
8
Like
2.569
Πόντοι
506
Πέρασμα με Νανσυ και Μελίνα το προηγούμενο διάστημα.

Νανσυ το απόλυτο τίποτα στο μασάζ. Απαλό χάδι. Στο δεύτερο μέρος ότι πιο άγαρμπο έχω συναντήσει. Με πόνεσε τόσο που ήθελα να την πω άστο κοπέλα μου αναλαμβάνω μόνος μου.

Νεφέλη ότι είπε και ο σαρδέλας. Πολύ τυπική. Μασάζ σχετικά καλό θα πω πάντα για δεδομένα golden. Με τελείωσε όμως στο μισάωρο οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω ποτέ.

Καμία από τις δύο δεν έβγαλε ρούχα και αφήνουν διακριτικό χούφτωμα.
Γενικά δεν ξαναπέρναω με καμία από τις δύο.

Όταν πήγα πέτυχα μια κοπέλα στο σαλόνι την οποία δεν έχω ξαναδεί. Σχετικά ψηλή με καρέ κόκκινο μαλι. Την ξέρεις κανένας; είναι καινούρια; αν την ξαναπετυχω λέω να την δοκιμάσω
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
56
Like
37
Πόντοι
0
Πέρασμα με Νανσυ και Μελίνα το προηγούμενο διάστημα.

Νανσυ το απόλυτο τίποτα στο μασάζ. Απαλό χάδι. Στο δεύτερο μέρος ότι πιο άγαρμπο έχω συναντήσει. Με πόνεσε τόσο που ήθελα να την πω άστο κοπέλα μου αναλαμβάνω μόνος μου.

Νεφέλη ότι είπε και ο σαρδέλας. Πολύ τυπική. Μασάζ σχετικά καλό θα πω πάντα για δεδομένα golden. Με τελείωσε όμως στο μισάωρο οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω ποτέ.

Καμία από τις δύο δεν έβγαλε ρούχα και αφήνουν διακριτικό χούφτωμα.
Γενικά δεν ξαναπέρναω με καμία από τις δύο.

Όταν πήγα πέτυχα μια κοπέλα στο σαλόνι την οποία δεν έχω ξαναδεί. Σχετικά ψηλή με καρέ κόκκινο μαλι. Την ξέρεις κανένας; είναι καινούρια; αν την ξαναπετυχω λέω να την δοκιμάσω
Μηπως λες την Ζωή;
 

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
83
Like
1.033
Πόντοι
200
Νομίζω πώς καβάλησαν το καλάμι όλες πλέον.. Εκτός από την Βίκυ που ξέρει τ θέλουμε και ξέρει τι πρέπει να κάνουμε όλες οι υπόλοιπες κορασίδες είναι ένα και το αυτό... Με το ζόρι να βγάλουν ρούχα από χουφτωμα λίγα πράγματα.. εγώ με την Βίκυ πέρασα πλ καλά.. ούτε να ούτε μου.. τα έβγαλε όλα και άφηνε πιάσιμο φουλ..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.782
Κριτικές
8
Like
2.569
Πόντοι
506
Νομίζω πώς καβάλησαν το καλάμι όλες πλέον.. Εκτός από την Βίκυ που ξέρει τ θέλουμε και ξέρει τι πρέπει να κάνουμε όλες οι υπόλοιπες κορασίδες είναι ένα και το αυτό... Με το ζόρι να βγάλουν ρούχα από χουφτωμα λίγα πράγματα.. εγώ με την Βίκυ πέρασα πλ καλά.. ούτε να ούτε μου.. τα έβγαλε όλα και άφηνε πιάσιμο φουλ..
Θα συμφωνήσω. Με βλέπω την Βίκυ να την κάνω στανταρακι
 

Panthiras 88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
83
Like
1.033
Πόντοι
200
Ίσως η μόνη που αξίζει.. Εγώ είχα στανταρακι και την Άρια που ήταν παλιά.. ήταν εντάξει και στο μασάζ και στο δεύτερο μέρος.. και έβγαζε μπαμ τα ρούχα της.. άφηνε και πιάσιμο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom