Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (10 μέλη και 46 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.177
Κριτικές
18
Like
16.180
Πόντοι
4.546

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.177
Κριτικές
18
Like
16.180
Πόντοι
4.546
Δεν θέλει τον Παύλο στο ερωτικό κομμάτι το βόδι...

Ούτε γιδι δεν την πλησιάζει αυτήν... έριξε και χυλόπιτα η θείτσα.

Παύλο, γιατί ρε αγόρι μου έριξες τόσο πολύ το επίπεδο σου; Να ξαναβγείς ραντεβού με το βόδι ρε φίλε, όταν δεν έχεις αφήσει FKK σε Αυστρία και Γερμανία;;,
 
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
253
Like
269
Πόντοι
21
Η θεία 44 φανερά και αλλά 10 τουλαχιστον κρυμμένα και νομίζει ακόμη ότι το μουνι της είναι από χρυσάφι ενώ είναι τόσο αντιπαθικλα που δεν μένει μαζί της ούτε λιμασμενος σκύλος με υπνωτικά :jerking:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.177
Κριτικές
18
Like
16.180
Πόντοι
4.546
Τι θειτσα ήταν αυτη γαμω τον αντιθεο μ.
Κανονικά μονο πιτσιρικες μουναρες πρέπει να φερνουν. Βαριά μέχρι 35
Ακριβώς αυτό! Τι γιαγιάδες φέρνουν ρε, να τις κάνεις τι, να μπαλωσουν τις κάλτσες;

Να πάνε σε γραφεία συνοικεσίων οι καργιες γριαντζες.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.817
Κριτικές
20
Like
23.788
Πόντοι
8.346
Ακριβώς αυτό! Τι γιαγιάδες φέρνουν ρε, να τις κάνεις τι, να μπαλωσουν τις κάλτσες;

Να πάνε σε γραφεία συνοικεσίων οι καργιες γριαντζες.
Έλα ντε μου φέρνουν τις θείες που δν γουστάρουν ούτε τα άντερα τους. Θέλουν κ γκόμενο.
Τοσα αδέσποτα γατάκια υπάρχουν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Δεν θέλει τον Παύλο στο ερωτικό κομμάτι το βόδι...

Ούτε γιδι δεν την πλησιάζει αυτήν... έριξε και χυλόπιτα η θείτσα.

Παύλο, γιατί ρε αγόρι μου έριξες τόσο πολύ το επίπεδο σου; Να ξαναβγείς ραντεβού με το βόδι ρε φίλε, όταν δεν έχεις αφήσει FKK σε Αυστρία και Γερμανία;;,
Εντάξει, από τακτ έπραξε. Ολντ σκουλ τυπος. Μέσα του την είχε τελειώσει για αυτό και την άφησε να μιλήσει και μόλις είπε αυτή την μαλακία απάντησε ωραία. Εξάλλου η θείτσα δεν μπορεί να γαμηθεί. Είναι φανερό ότι σκύβει με δυσκολία. Παρεα ήθελε να θυμηθεί τα νειάτα της (και τσάμπα φαι). :2funny:
 
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
253
Like
269
Πόντοι
21
Πάντως αν ήμουν ΩΡΛ και δούλευα στο νοσοκομείο με τη θεία τη νοσοκόμα θα της έλεγα μπαρμπούτσαλα ότι θα της χειρουργήσω τα κρεατακια και θα της έκοβα τις φωνητικές χορδές
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
Μέτρια πράγματα από μουνέτα το σημερινό. Αν η Πολωνέζα έπαιρνε 10 κιλά και η χοντρή έχανε 20 κιλά, θα ήταν πολύ αξιόλογα τεμάχια και οι δύο.
Πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι μόνες κοπέλες που πλήρωσαν τα δικά τους στο πρώτο ραντεβού είναι η σημερινή Άννα και η Αλφαία σε προηγούμενο επεισόδιο. Αμφότερες μπαφιάρες εξαρχιώτισσες :confused:
 
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
253
Like
269
Πόντοι
21
Μέτρια πράγματα από μουνέτα το σημερινό. Αν η Πολωνέζα έπαιρνε 10 κιλά και η χοντρή έχανε 20 κιλά, θα ήταν πολύ αξιόλογα τεμάχια και οι δύο.
Πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι μόνες κοπέλες που πλήρωσαν τα δικά τους στο πρώτο ραντεβού είναι η σημερινή Άννα και η Αλφαία σε προηγούμενο επεισόδιο. Αμφότερες μπαφιάρες εξαρχιώτισσες :confused:
Μάχονται την πατριαρχία τύπε :jerking:
Επίσης, τουλάχιστον η Αλφαια είναι από ματσωμενη οικογένεια
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.258
Like
1.736
Πόντοι
216
Tην κακομοίρα την 'Ολγα την λυπήθηκα,την ταλαίπωρη!
Έφαγε την χυλόπιτα από τον Κρητικό περιπτερατζή (προφανώς λόγω βυζο-φιδό-τατουάζ!) και την πήραν τα κλάματα!
Κρίμα!
Εντωμεταξύ, ο Παυλάρας (που σίγουρα είναι στα εξήντα φεύγα!) νόμισε ότι πήγε σε σοβαρό εστιατόριο και ζήταγε να πιεί και εσπρέσσο μετά το φαγητό!χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα!!!!!!!!!!!!
Στράβωσε κι όλας όταν του είπε η ξυνομούνα σερβιτόρα ότι δεν υπάρχει καφές!χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα!!!!
Ωραία η Πολωνίδα αλλά πολύ στεγνή!
Υ.Γ. Αυτή η τύπισσα που μοιάζει με καμπαρετζού (31,12 - 31,34) τι σόϊ φάση είναι και από ποιό επεισόδιο άραγες????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom