Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.582
Κριτικές
20
Like
22.976
Πόντοι
8.346
Ακριβώς επειδή κατάλαβα ότι εδώ έχει τέρμα μαλακες δε θα περιμένω να με μπαναρουν φεύγω από μόνος μου σβήνω το λογαριασμό και τέλος
Κάτσε εδώ ρε μπας κ λύσεις τα ψυχολογικά σου. Εξω δε σε βλέπω να πηγαίνεις σε κάποιο επαγγελματία για βοήθεια κ φοβάμαι ότι σε λίγα χρόνια θα σε δούμε στις ειδήσεις. Θα σφαξεις καμία ελλεεινιδα ή θα αυτοκτονήσεις ή και τα δύο
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Κάτσε εδώ ρε μπας κ λύσεις τα ψυχολογικά σου. Εξω δε σε βλέπω να πηγαίνεις σε κάποιο επαγγελματία για βοήθεια κ φοβάμαι ότι σε λίγα χρόνια θα σε δούμε στις ειδήσεις. Θα σφαξεις καμία ελλεεινιδα ή θα αυτοκτονήσεις ή και τα δύο
Δε θα κάτσω λεπτό εδώ τέρμα στους μαλακές έχει.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Κάτσε εδώ ρε μπας κ λύσεις τα ψυχολογικά σου. Εξω δε σε βλέπω να πηγαίνεις σε κάποιο επαγγελματία για βοήθεια κ φοβάμαι ότι σε λίγα χρόνια θα σε δούμε στις ειδήσεις. Θα σφαξεις καμία ελλεεινιδα ή θα αυτοκτονήσεις ή και τα δύο
Ψυχολογικά ο Τζιμάκος;
Θεωρώ πως είναι ο πιο ευτυχής άνθρωπος του σάη, μέσα στη χαζομάρα που τον διακατέχει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Δε θα κάτσω λεπτό εδώ τέρμα στους μαλακές έχει.
Dont Leave Me GIF by CBS
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ρε φιλε καθομουν ησυχα κιομορφα διαβαζα το θρεντ και ελεγα την εμπειρια μου
Και ξαφνικα μου επιτιθεται απο το πουθενα, χωρις να του δωσω κανενα δικαιωμα, και αρχιζει να μου τη λεει
Μια χαρα ξερω γιατι μαλλωνουμε και ναι σε αυτη την περιπτωση μονο ο ενας φταει
μηπως θυμασαι που παλιοτερα με ειπες incel?και οτι δε εχω καμια διαφορα απο αυτον που τραβα μαλακια αμα γαμαω μονο πουτανες?αλλα τοτε δε ειπα κατι λεω σιγα,ηθελα να σου πω τωρα ομως αυτη τη απορια τι πας στα μπουρδελα και χαλας τοσα λεφτα αφου δε τα μετρας?χαλαγε τα για τις εξω που μετρας μονο αυτες τοσο απλα.Και μετα εστειλες δημοσια τη φωτο μου και με ελεγες κακασχημο και εκραζες τη εμφανηση μου και επιες να αυτοκτονησω αμα ειμαι ετσι.Ξεκαθαρα εσυ φταις και οχι εγω.
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Γιατί οι πουτανες δε είναι άνθρωποι τι είναι ζώα?αφού ρε δε τις μετράτε τις πουτανες τι στο πουτσο πάτε και χαλάτε τα ωραία σας λεφτά και δε τα επενδύετε στις έξω μόνο αφού αυτές μετράτε μόνο,άντε γιατί κουρασατε ορισμένοι.
Γτ έχουμε καύλες ρε τρελέ για αυτό πάμε ελεος
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Γτ έχουμε καύλες ρε τρελέ για αυτό πάμε ελεος
αυτο λεω αμα βρισκατε εξω γκομενες κανονικες θα δινατε εκει τις καυλες σας και δε θα πηγαινατε σε πουτανες,απλα πατε σε πουτανες γιατι δε μπορειτε να βρειτε γκομενες να γαμησετε κανονικες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.238
Πόντοι
2.256
αυτο λεω αμα βρισκατε εξω γκομενες κανονικες θα δινατε εκει τις καυλες σας και δε θα πηγαινατε σε πουτανες,απλα πατε σε πουτανες γιατι δε μπορειτε να βρειτε γκομενες να γαμησετε κανονικες.
Δεν είναι πάντα έτσι ρε τύπε!!! Εγώ ας πούμε τις αγαπώ τις πουτάνες!!! Δε μου έλειψαν ποτέ ούτε οι γκόμενες ούτε το σεξ!!! Αλλά οι πουτάνες πουτάνες!!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.106
Like
11.568
Πόντοι
2.606
Με τέτοιο ακριβώς στιλ πάνε οι Ελληνίδες γυαλί τσαντάκι μούσια και γυφτοφατσα όπως λες,μια χαρά μαγκιά είναι το μαύρο γυαλί και το τσαντάκι έτσι ντύνονται οι νεολεοι οπότε πάλι υπέρ μου γυρνάει οπότε μπάρμπα άστο δε μπορείς ούτε μια κακία να πεις σωστά.Επισης εννοείται πως σπουδάζω και έχω δουλέψει φυσικά.
:confused:
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
αυτο λεω αμα βρισκατε εξω γκομενες κανονικες θα δινατε εκει τις καυλες σας και δε θα πηγαινατε σε πουτανες,απλα πατε σε πουτανες γιατι δε μπορειτε να βρειτε γκομενες να γαμησετε κανονικες.
Συμφωνώ εν μέρει άρχοντα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Συμφωνώ εν μέρει άρχοντα.
εε ναι ηξερα τυπο που ειχε γαμησει στα μπουρδελα 100φορες συνολο απο τα 21 του μεχρι τα 28 του,ωσπου στα 28 εκανε σχεση ολοκληρωμενη πρωτη φορα και δε ξαναπατησε στα μπουρδελα καθολου μεχρι να τελειωσει η πρωτη σχεση μετα εκανε και 2η σχεση ολοκληρωμενη στα 30 και παλι δε ξαναπατησε ποτε.Τι να λεμε τωρα τα μπουρδελα ειναι για εκεινους που δε μπορουν αλλιως να γαμησουν τελος.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Δεν είναι πάντα έτσι ρε τύπε!!! Εγώ ας πούμε τις αγαπώ τις πουτάνες!!! Δε μου έλειψαν ποτέ ούτε οι γκόμενες ούτε το σεξ!!! Αλλά οι πουτάνες πουτάνες!!!
δικαιαολογιες ειναι αυτα τυπε μου ξεκινησες τις πουτανες και τις εβαλες στη ζωη σου γιατι σε εφαγε η αγαμια και αλλιως δε τον εχωνες ουτε με σφαιρες.Κανεις δε γεννηθηκε βιτσιωζος να βρισκει εξω γκομενες κανονικα ολα κομπλε και να πηγαινει φυλης και μεταξουργειο μεσα στους σιχαμενους πελατες που καθε φορα που παω αηδιαζω απο τα χαλια των πελατων κατι απροσαρμοστοι τυποι απο το τρελοκομειο αλλα τι να κανουμε γκομενα δε εχω βρει ακομα τουλαχιστον και δε φτανουν οι μαλακοπελατες ειναι και οτι αν βρισκεις γκομενα γιατι να πας σε πουτανα που τη πηραν 20 κοπανοι σε μια μερα μαλακας εισαι?επισης αμα εχεις γκομενα 3 ωρες να γαμας γιατι να πας στα 10 λεπτα σα βλακας?Αγαπας τις πουτανες οπως λες για τον ιδιο λογο που τις αγαπω και εγω γιατι ξερουμε και εγω και εσυ οτι αν δε υπηρχαν αυτες θα ειμασταν αγαμητοι και παρθενοι και δε θα ξεραμε τι σημαινει σεξ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.238
Πόντοι
2.256
δικαιαολογιες ειναι αυτα τυπε μου ξεκινησες τις πουτανες και τις εβαλες στη ζωη σου γιατι σε εφαγε η αγαμια και αλλιως δε τον εχωνες ουτε με σφαιρες.Κανεις δε γεννηθηκε βιτσιωζος να βρισκει εξω γκομενες κανονικα ολα κομπλε και να πηγαινει φυλης και μεταξουργειο μεσα στους σιχαμενους πελατες που καθε φορα που παω αηδιαζω απο τα χαλια των πελατων κατι απροσαρμοστοι τυποι απο το τρελοκομειο αλλα τι να κανουμε γκομενα δε εχω βρει ακομα τουλαχιστον και δε φτανουν οι μαλακοπελατες ειναι και οτι αν βρισκεις γκομενα γιατι να πας σε πουτανα που τη πηραν 20 κοπανοι σε μια μερα μαλακας εισαι?επισης αμα εχεις γκομενα 3 ωρες να γαμας γιατι να πας στα 10 λεπτα σα βλακας?Αγαπας τις πουτανες οπως λες για τον ιδιο λογο που τις αγαπω και εγω γιατι ξερουμε και εγω και εσυ οτι αν δε υπηρχαν αυτες θα ειμασταν αγαμητοι και παρθενοι και δε θα ξεραμε τι σημαινει σεξ.
Δε θα προσπαθήσω να σου γεμίσω το κεφάλι με τις δικές μου ιδέες. :wink: Θα σου μόνο ότι κάνεις λάθος μόνο και μόνο που γενικεύεις.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Δε θα προσπαθήσω να σου γεμίσω το κεφάλι με τις δικές μου ιδέες. :wink: Θα σου μόνο ότι κάνεις λάθος μόνο και μόνο που γενικεύεις.
εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου τελος,οκ πολλοι απο εδω ειστε πετυχημενοι μπουρδελιαρηδες και εγω για τη ηλικια μου καλος ειμαι αλλα γκομενες εξω δε γαμαμε εφοσον παμε σε πουτανες αρκετες φορες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.238
Πόντοι
2.256
εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου τελος,οκ πολλοι απο εδω ειστε πετυχημενοι μπουρδελιαρηδες και εγω για τη ηλικια μου καλος ειμαι αλλα γκομενες εξω δε γαμαμε εφοσον παμε σε πουτανες αρκετες φορες.
Θα σου θυμίσω τον Καρεμπέ που κεράτωσε την Αντριάνα, υπάρχουν δεκάδες διάσημοι που είχαν ότι μουνί ή κώλο ήθελαν αλλά έγιναν τσακωτοί με φτηνές πουτάνες του δρόμου!!! Ένας άλλος διάσημος Άγγλος έδινε πίπα στο αμάξι σε παρακμιακό μαύρο τραβεστί!!!! Πάμπολλοι πλούσιοι διοργανώνουν πάρτι με πουτάνες!!! Άσε μας εμάς!!! Πιστεύεις πως όλοι αυτοί δε βρίσκουν να γαμήσουν;;;
Η απάντηση είναι η λέξη "ποικιλία". Για εμένα τουλάχιστον. Ακόμα και τώρα σπάνια θα πάω σε κάποια δεύτερη φορά (πλην 2-3 εξαιρέσεων). Δε θέλω να σε πείσω, απλά εξηγώ και την άλλη πλευρά.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Θα σου θυμίσω τον Καρεμπέ που κεράτωσε την Αντριάνα, υπάρχουν δεκάδες διάσημοι που είχαν ότι μουνί ή κώλο ήθελαν αλλά έγιναν τσακωτοί με φτηνές πουτάνες του δρόμου!!! Ένας άλλος διάσημος Άγγλος έδινε πίπα στο αμάξι σε παρακμιακό μαύρο τραβεστί!!!! Πάμπολλοι πλούσιοι διοργανώνουν πάρτι με πουτάνες!!! Άσε μας εμάς!!! Πιστεύεις πως όλοι αυτοί δε βρίσκουν να γαμήσουν;;;
Η απάντηση είναι η λέξη "ποικιλία". Για εμένα τουλάχιστον. Ακόμα και τώρα σπάνια θα πάω σε κάποια δεύτερη φορά (πλην 2-3 εξαιρέσεων). Δε θέλω να σε πείσω, απλά εξηγώ και την άλλη πλευρά.
Αυτοι οι πλουσιοι που λες πανε σε πουτανες πανακριβες που αυτες ειναι σα να πηγαινεις με εξω γκομενες,οποιος ομως παει φυλης ή μεταξουργειο και γαμαει ξεκαθαρα ειναι απελπισμενος και γκομενα δε βρισκει με τη καμια.Οι πλουσιοι που λες τις παιρνουν τις πουτανες για ωρες,οχι τα 10λεπτα της φυλης και του μεταξουργ,οποιοι πανε φυλης και μεταξουργ ξεκαθαρα δε γαμαν ουτε με αιτηση αλλιως,αν εβρισκαν γκομενα να την εχουν σε καθαρο σεντονι γαμησι 3ωρο δε θα το ανταλαζαν αυτο με τα λεπτα της φυλης με το να φωναζουν οι βλαχοτσατσαδες στα 9λεπτα και να την εχουν παρει 20 μαλακες(γυφτοι,αφγανοι,γεροι κλπ) ολη μερα τη πουτανα σε σεντονια οχι καθαρα,οποτε αστο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.238
Πόντοι
2.256
Αυτοι οι πλουσιοι που λες πανε σε πουτανες πανακριβες που αυτες ειναι σα να πηγαινεις με εξω γκομενες,οποιος ομως παει φυλης ή μεταξουργειο και γαμαει ξεκαθαρα ειναι απελπισμενος και γκομενα δε βρισκει με τη καμια.Οι πλουσιοι που λες τις παιρνουν τις πουτανες για ωρες,οχι τα 10λεπτα της φυλης και του μεταξουργ,οποιοι πανε φυλης και μεταξουργ ξεκαθαρα δε γαμαν ουτε με αιτηση αλλιως,αν εβρισκαν γκομενα να την εχουν σε καθαρο σεντονι γαμησι 3ωρο δε θα το ανταλαζαν αυτο με τα λεπτα της φυλης με το να φωναζουν οι βλαχοτσατσαδες στα 9λεπτα και να την εχουν παρει 20 μαλακες(γυφτοι,αφγανοι,γεροι κλπ) ολη μερα τη πουτανα σε σεντονια οχι καθαρα,οποτε αστο.
Εγώ μιλάω γενικά για πουτανες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εγώ μιλάω γενικά για πουτανες.
Δε είναι το ίδιο άμα γαμας φυλης και Μεταξουργειο συγουρα δε βρίσκεις αλλιώς κάποια φορά φώναζαν κάτι συνομιλικοι μου στη φυλής που τσαρκαραν άντε να βρούμε να γαμησουμε τίποτα γιατί αλλιώς δεν...Οι ακριβες πουτανες πολυτελειας είναι τελείως αλλιώς τις παίρνεις σε καθαρά σεντόνια,δε τις γαμανε τα πακιστανια και οι γύφτοι λόγω αφραγκιας,είσαι πολύ ωρα όχι μόνο 10 λεπτά και πας χαλαρός σε ξενοδοχείο είναι τελείως αλλιώς η φάση.Οποιος έχει γκόμενα πάντως Μεταξουργείο και φυλής δε γαμαει ξεκάθαρα,ίσως άμα έχει γκόμενα μια φορά τον έναν χρόνο εσκορτ και όχι παραπάνω γιατί σε καλύπτει η γκόμενα.Οποτε όσοι γαμανε Μεταξουργειο και φυλής είναι νόμος πως αλλιώς δε γαμανε με τιποτα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.238
Πόντοι
2.256
Δε είναι το ίδιο άμα γαμας φυλης και Μεταξουργειο συγουρα δε βρίσκεις αλλιώς κάποια φορά φώναζαν κάτι συνομιλικοι μου στη φυλής που τσαρκαραν άντε να βρούμε να γαμησουμε τίποτα γιατί αλλιώς δεν...Οι ακριβες πουτανες πολυτελειας είναι τελείως αλλιώς τις παίρνεις σε καθαρά σεντόνια,δε τις γαμανε τα πακιστανια και οι γύφτοι λόγω αφραγκιας,είσαι πολύ ωρα όχι μόνο 10 λεπτά και πας χαλαρός σε ξενοδοχείο είναι τελείως αλλιώς η φάση.Οποιος έχει γκόμενα πάντως Μεταξουργείο και φυλής δε γαμαει ξεκάθαρα,ίσως άμα έχει γκόμενα μια φορά τον έναν χρόνο εσκορτ και όχι παραπάνω γιατί σε καλύπτει η γκόμενα.Οποτε όσοι γαμανε Μεταξουργειο και φυλής είναι νόμος πως αλλιώς δε γαμανε με τιποτα.
Δε διαφωνώ με αυτό που λες για Μετάξι κλπ. Εγώ λέω άλλο πράγμα!!! Μην αφήνεις την ορμή της νιότης σου να σε οδηγεί σε λάθος ανάγνωση των καταστάσεων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom