Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Το "αποψε πεθαινει η δεξια" ειναι ενα σαχλό κομματικο συνθημα που δεν σημαινει τιποτα.
Το ΕΑΜ-ΕΛΑΣ-ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ ειναι ομως μαχαιρια στην καρδια του Εθνους.
Αν δεν αντιλαμβανεστε τη διαφορα, λυπαμαι
Δεν μας είπες .... πάει η ΝΔ στο μνημόσυνο του Μελιγαλά ;;;

μήπως στο ... γράμμο ;;;

Τη διαγραφή του μπογδάνου .... επειδή .... ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΡΑΜΜΟ .... την είχες σχολιάσει ;;;
Για επανέλαβε το σχόλιο !
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.835
Κριτικές
2
Like
15.570
Πόντοι
3.556
Αν βρεις κάποιο ποστ που να "μου είπαν οι δικοί μου" πριν το δικό σου ποστ για παπά βάλε το να το δούμε κι εμείς.
Αν ισχυριζεσαι ότι το "μου ειπαν οι δικοί μου" είναι το ότι έγραψα πως ο πατέρας μου και τ' αδέρφια του παράτησαν το χωριό και την κτηνοτροφία και κατεβηκαν στην Αθηνα για δουλειά και γι'αυτό και έκανες το σχόλιο για "μου ειπαν πι δικοί μου" και παπά, γάμησέ το. Εγώ νόμιζα ότι είσαι απλά ειρωνας. Αλλά βλέπω ότι το πρόβλημα είναι μεγαλύτερο.
Πραγματικά δε βγαίνει άκρη μαζί σου. Γράψε ότι σε φωτίσει ο Θεός. Εγώ τέρμα.
αντί να ζητήσεις έμμεσα συγγνώμη που σου απόδειξα ότι έσφαλες , κάνεις τη δεσποινιδούλα ότι και καλά "νόμιζες"

άντε μούργο μου έμαθες και τα παντελόνια
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.359
Πόντοι
8.006
Ε ρε φίλε ... να ψήφιζε το Μίλτο ; Γιο του Άγγελου Έβερτ ;; Που πυροβόλησε ... κομμουνιστές ;

Τι θες να τον πουν ... "δεξιό" ;;;;

ΤΟ ΟΤΙ ΨΗΦΙΖΕ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ ... ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ .... ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ .... ΣΥΡΙΖΑ ;;;;;;

Αυτός όταν ψήφισε ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ .... δεν είχε απαγορευτεί κανένα κόμμα !!!!!!!!!!!!!!
Λυπαμαι αλλά δεν μπορούσα να ψηφισω για πρωθυπουργο της χωρας εναν αμορφωτο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Λυπαμαι αλλά δεν μπορούσα να ψηφισω για πρωθυπουργο της χωρας εναν αμορφωτο.


Έχουμε ξαναγράψει ... ότι ο Έβερτ , είχε πτυχίο ΑΣΟΕ. Αμόρφωτος δεν ήταν λοιπόν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.835
Κριτικές
2
Like
15.570
Πόντοι
3.556
Ε ρε φίλε ... να ψήφιζε το Μίλτο ; Γιο του Άγγελου Έβερτ ;; Που πυροβόλησε ... κομμουνιστές ;

Τι θες να τον πουν ... "δεξιό" ;;;;

ΤΟ ΟΤΙ ΨΗΦΙΖΕ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ ... ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ .... ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ .... ΣΥΡΙΖΑ ;;;;;;

Αυτός όταν ψήφισε ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ .... δεν είχε απαγορευτεί κανένα κόμμα !!!!!!!!!!!!!!
έβαζε σταυρό δαγκωτό στον ΑΛΑΒΑΝΟ
:rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.540
Κριτικές
178
Like
40.445
Πόντοι
21.896
Πολυ λογικο, οι "πατριωτες" του Κασιδιαρη θα ψηφισουν τον Συριζα, που προφανως ειναι εξοχως πατριωτικο κομμα για τα γουστα τους, για να πανε κοντρα στην κεντροδεξιά. Τρικυμια εν κρανιω
Κασσιδα δεν ψήφισα ούτε κ πρόκειται αλλά ότι ισχύει για τους δημοσιογράφους ισχύει κ για τους Αρεοπαγίτες δυστχως:cry::cry:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.359
Πόντοι
8.006
Δεν μας είπες .... πάει η ΝΔ στο μνημόσυνο του Μελιγαλά ;;;

μήπως στο ... γράμμο ;;;

Τη διαγραφή του μπογδάνου .... επειδή .... ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΡΑΜΜΟ .... την είχες σχολιάσει ;;;
Για επανέλαβε το σχόλιο !
Κι επειδη η ΝΔ δεν παει στο μνημοσυνο του Μελιγαλα, νομιμοποιεισαι εσυ να ψηφιζεις τους επιγονους των φονιαδων? Δεν το καταλαβα αυτο
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
ποσοι μου το εχουν πει αυτο γαμησετα θα δω θα πιω τσιπουρα να γινω ντιρλα και αν τα καταφερω να παω στο εκλογικο κεντρο θα το ριξω σε αμπε μπα μπλομ εκτος ΝΔ και ΠΑΣΟΚ
Για μένα καλύτερα να αποκλείσεις και τα υπόλοιπα κόμματα που μας δείχνουν στις δημοσκοπήσεις ... σύνολο 8 πρέπει να είναι. Αν θες να ψηφίσεις αντι - συστημικά δηλαδή ... και με την λογική οτι αυτοί που μας δείχνουν λογικά είναι αυτοι που θα ήθελε το σύστημα :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Κι επειδη η ΝΔ δεν παει στο μνημοσυνο του Μελιγαλα, νομιμοποιεισαι εσυ να ψηφιζεις τους επιγονους των φονιαδων? Δεν το καταλαβα αυτο


Εσύ που είσαι αφισσοκολλητής της στο φόρουμ , για άγνωστους λόγους, που δεν ταιριάζουν σίγουρα με την ιδιότητα του ελεύθερου επαγγελματία δικηγόρου, δεν νομιμοποιείσαι να αναφέρεσαι στο Μελιγαλά. Ούτε στο Γράμμο . Ούτε στο Θησείο . Ούτε στο Λιτόχωρο .
Για τίποτε σχετικό με τη σφαγή της περιόδου 1944-1949 .
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.762
Κριτικές
25
Like
10.170
Πόντοι
4.746
Για μένα καλύτερα να αποκλείσεις και τα υπόλοιπα κόμματα που μας δείχνουν στις δημοσκοπήσεις ... σύνολο 8 πρέπει να είναι. Αν θες να ψηφίσεις αντι - συστημικά δηλαδή ... και με την λογική οτι αυτοί που μας δείχνουν λογικά είναι αυτοι που θα ήθελε το σύστημα :confused:
Ετσι θα το κανω τελος αλλα ντιρλα και αμπε μπα μπλομ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.359
Πόντοι
8.006
Εσύ που είσαι αφισσοκολλητής της στο φόρουμ , για άγνωστους λόγους, που δεν ταιριάζουν σίγουρα με την ιδιότητα του ελεύθερου επαγγελματία δικηγόρου, δεν νομιμοποιείσαι να αναφέρεσαι στο Μελιγαλά. Ούτε στο Γράμμο . Ούτε στο Θησείο . Ούτε στο Λιτόχωρο .
Για τίποτε σχετικό με τη σφαγή της περιόδου 1944-1949 .
Ασφαλώς και νομιμοποιουμαι. Δεν νομιμοποιουνται ομως αυτοι που χυνουν κροκοδειλια δακρυα για το Λιτοχωρο και μετα πανε και ψηφιζουν τους επιγόνους. Και ασφαλως ο Συνασπισμός του 1996 δεν ειχε καμια σχεση με τον σταλινικό Συριζα του 2023.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.858
Like
16.610
Πόντοι
3.656
Ασφαλώς και νομιμοποιουμαι. Δεν νομιμοποιουνται ομως αυτοι που χυνουν κροκοδειλια δακρυα για το Λιτοχωρο και μετα πανε και ψηφιζουν τους επιγόνους. Και ασφαλως ο Συνασπισμός του 1996 δεν ειχε καμια σχεση με τον σταλινικό Συριζα του 2023.

Αυτοί που πολέμησαν τον κομμουνισμό .... είδαμε τη αντιμετώπιση είχαν ... απο τη ΝΔ ... από το 1974 ... μέχρι σήμερα ....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.447
Like
11.984
Πόντοι
3.656
αυτά τα προβλήματα θα λυθούν με πολάκη.
Είπε:
οι τωρινοί δικαστές θα πάρουν πρόωρη σύνταξη και
θα φτιάξει μια - δυο σχολές δικαστών να βγάζει δικούς του δικαστές.

ΑΣΤΟΙΧΕΙΩΤΟΣ (σαν τον λαδάκη)
και το κόμμα του, που τον ανέχεται, αντιδημοκρατικό
Στην Ελλάδα τύπε ή θα είσαι με τον έναν ή με τον άλλον αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Αν δεν σου αρέσει μια κατάσταση πρέπει οπωσδήποτε να είσαι με το άλλο άκρο.

Βέβαια το ότι ο γιδοπολάκης προτείνει απλά να βγάλει τους μπλε για να βάλει τους ζαίους δεν συνιστά απόδειξη το ότι οι διορισμένοι δικαστικοί από ένα κόμμα δεν είναι εξαρτώμενοι από το κόμμα.

Όποτε αν θελουμε να είμασταν ειλικρινείς με τον εαυτό μας πρέπει καμία φορά να αποδεχόμαστε αυτά που λέει η απλή λογική. Νομίζω ότι στην Αμερική τους εκλέγει ο λαός? Μπορεί να λέω και μαλακίες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.447
Like
11.984
Πόντοι
3.656
Απολυτα. Αν θελει η δικαιοσυνη να υποπεσει σε "συναλλαγες", θα το κανει ανεξαρτητως της επιλογης της ηγεσιας της απο εναν υπουργο, στον οποιο εξαλλου δεν λογοδοτεί καν.
Ναι..απλά όταν η κάθε κυβέρνηση διορίζει την δικαιοσύνη αυξάνει κατά τεράστιο ποσοστό την πιθανότητα οι δικαστικοί να είναι ''επιρρεπείς σε συναλλαγές'' στην καλύτερη.....και μπορεί επίσης απλά να διορίζει αυτούς που ξέρουν ότι θα τους εξυπηρετούν (Ντογιάκος)...

κανείς ότι δεν καταλαβαίνεις υποψιάζομαι :confused:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.762
Κριτικές
25
Like
10.170
Πόντοι
4.746
Τοσο πολυ σε ποναει ρε Μπουμπουκα ο Κασιδιαρης τοσο


 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.762
Κριτικές
25
Like
10.170
Πόντοι
4.746
Eλα ομως που εχει δικιο σε οσα λεει ο Αδωνης
Μαλακιες μια ζωη λεει η μπουμπουκα ο μεγαλυτερος ψευτης και κωλοτουμπας δεν υπαρχει .Το ζουμι ειναι οτι δεν κατεβαινει στις εκλογες το κομμα Κασιδιαρη τι μαλακιες λεει γιατι τοσο τον ποναει και βγαζει διαγγελμα ;;;;;;; ; η μηπως εχουν χεστει καλυτερα εκει στην Νοδουλα που τους κυνηγαει ο Κασιδιαρης απο τις Φυλακες Δομοκου .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.617
Κριτικές
1
Like
31.359
Πόντοι
8.006
Μαλακιες μια ζωη λεει η μπουμπουκα ο μεγαλυτερος ψευτης και κωλοτουμπας δεν υπαρχει .Το ζουμι ειναι οτι δεν κατεβαινει στις εκλογες το κομμα Κασιδιαρη τι μαλακιες λεει γιατι τοσο τον ποναει και βγαζει διαγγελμα ;;;;;;; ; η μηπως εχουν χεστει καλυτερα εκει στην Νοδουλα που τους κυνηγαει ο Κασιδιαρης απο τις Φυλακες Δομοκου .
Γιατι αναφερεσαι μονο στη ΝΔ? Υπαρχει καποιο κομμα που ειναι υπερ της συμμετοχης του Κασιδιαρη στις εκλογες? Για πες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom