Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (15 μέλη και 259 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μύστη, σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια! Εννοείται ότι κι εγώ έχω εμπιστοσύνη σε όσα γράφεις. Έτσι οξύθυμες είναι οι Ρουμάνες. Συνήθως ή θα σε φολιασουν ή θα σε απογειώσουν. :rockon:
Κι εμένα μου τυχαίνει με κοπέλες που έχω περάσει πολύ καλά να είμαι έτοιμος να τις στολίσω στο βρισιδι. Π.χ. η Ελένη η ΑΚΑΠΟΤΗ από Διδύμου 20 με διώχνει με τον τρόπο της στο σαλόνι γιατί της είχα σκίσει σαν γουρούνι τον κώλο τις 2 τελευταίες φορές... :zfuck:
Αυτές οι ακαποτες της διδύμου πολύ παλιά...
Είχα πάει με την ψηλή τη ξανθιά με τα ράστα παλιά. Και έπαιρνα το φουλ πρόγραμμα της που γνωρίζουμε όλοι που μπαίναμε τότε ποιο ήταν . Σε προδιάθετε κιόλας σε αυτές τις κόκκινες γραμμές. Γιατί μοσχομυριζε παντού... Τώρα διδύμου δεν ξαναπαίρνω ακαποτη γιατί κάποια στιγμή δεν θα τη γλιτώσουμε άμα συνεχίσουμε έτσι.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Αυτές οι ακαποτες της διδύμου πολύ παλιά...
Είχα πάει με την ψηλή τη ξανθιά με τα ράστα παλιά. Και έπαιρνα το φουλ πρόγραμμα της που γνωρίζουμε όλοι που μπαίναμε τότε ποιο ήταν . Σε προδιάθετε κιόλας σε αυτές τις κόκκινες γραμμές. Γιατί μοσχομυριζε παντού... Τώρα διδύμου δεν ξαναπαίρνω ακαποτη γιατί κάποια στιγμή δεν θα τη γλιτώσουμε άμα συνεχίσουμε έτσι.

Η ίδια πάντως πράγματι δεν τη γλίτωσε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.663
Πόντοι
45.465
Αυτές οι ακαποτες της διδύμου πολύ παλιά...
Είχα πάει με την ψηλή τη ξανθιά με τα ράστα παλιά. Και έπαιρνα το φουλ πρόγραμμα της που γνωρίζουμε όλοι που μπαίναμε τότε ποιο ήταν . Σε προδιάθετε κιόλας σε αυτές τις κόκκινες γραμμές. Γιατί μοσχομυριζε παντού... Τώρα διδύμου δεν ξαναπαίρνω ακαποτη γιατί κάποια στιγμή δεν θα τη γλιτώσουμε άμα συνεχίσουμε έτσι.
Την Καρολίνα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.663
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.663
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
31
Like
26.287
Πόντοι
7.046
η αλήθεια είναι ότι πέθανε από καρκίνο
Ναι ρε συ. Είναι γνωστό. Κριμας. Της φέρθηκε η ζωή πολυ άσχημα, και επαγγελματικα και απο την γαμω αρρώστια που δυστυχώς έτσι θα παμε κι εμείς. Ενα 20% τουλάχιστον από εμάς.
Γι αυτό γαματε συναγωνιστές!! Δεν ξέρουμε ποτε θα ψωφησουμε!
Τουλάχιστον να χαρουμε λίγο.

Εγώ βεβαία έχω βρει το μυστικό, ακουω Metal και κάνω αμαρτίες για να παω στην κόλαση που θα έχει την ίδια μουσική, πουτανες και στριπτιτζαδικα.
Τώρα αν παιξει και κανα στραποναρισμα ας προσεχα... Κόλαση ήθελα....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Α μπράβο. Γιατί εγώ θα την βάφτιζα αλλιώς. Δεν μου ερχόταν. Τί να πω... Μακάρι να μην έχει πεθάνει η γυναίκα, αλλά για να το λένε αρκετοί όπου υπάρχει καπνός.

Τί έγινε ρε παιδιά δεν υπάρχει τίποτα στην πιάτσα? Φυλής 66 Ειρήνη, Σοφία άφαντες. Φώκαιας δεν βρήκα Ειρήνη... Χάσαμε Εβελιναρα. Λιοσίων και βέργας παπάρια. Μια τελευταία προσπάθεια Μαραθώνος ίσως και επιστροφή αχυστος μάλλον...
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μπράβο ρε Σμυρνη. Γιατί με αυτά που έγραψε ο άλλος άφησε να εννοηθεί ότι πεθανε από θανάσιμο ΣΜΝ.

Τα κονδυλώματα δεν προκαλούν καρκίνους στη μήτρα, στον πρωκτό, στο στόμα και στο φάρυγγα;
Ενώ τα υπόλοιπα (έρπης π.χ.) δεν είναι αθώα αφού σου εξασθενούν το ανοσοποιητικό και προκαλούν άλλες ασθένεις όπως alzheimer.
Τέλος, δεν αμφισβητώ το Σμύρνη, όμως άτομα που τη γνώριζαν στην Καλλιθέα ανέφεραν το Aids.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
@montiliani καλημέρα φίλε...Φώκαιας πόσο και τι βάρδια είναι η Τζένη γνωρίζουμε;
Καλησπερα αδελφε.....απογευματινη βαρδια την ειχα πετυχει.....τωρα νουμερο και αν εργαζεται αυτη την στιγμη ρωτα τον Τιτανα Smirni....
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
997
Κριτικές
133
Like
16.947
Πόντοι
19.306
Επειδή σε παλιότερη ενημέρωση είχε γραφτεί ότι η Άννα στο Κολωνού 30Β κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, σήμερα που πέρασα την ρώτησα και είπε ότι λένε μαλακίες.Δεν ισχύει τίποτα τέτοιο. Μάλιστα μου είπε ότι τελευταία την έχουν ζαλίσει με το να της το ζητάνε, ενώ αυτή δεν το έκανε ποτέ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.663
Πόντοι
45.465
Επειδή σε παλιότερη ενημέρωση είχε γραφτεί ότι η Άννα στο Κολωνού 30Β κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, σήμερα που πέρασα την ρώτησα και είπε ότι λένε μαλακίες.Δεν ισχύει τίποτα τέτοιο. Μάλιστα μου είπε ότι τελευταία την έχουν ζαλίσει με το να της το ζητάνε, ενώ αυτή δεν το έκανε ποτέ.
Καλησπέρα φίλε μου, δεν θέλω να πω ότι δεν ισχύουν όλα αυτά που έγραψες ότι σου είπε, αλλά υπάρχουν κάποια θεματακια...πριν 2-3 βδομάδες που πέρασα το ανακοίνωσε η ίδια στο σαλόνι, μετά όσες φορές την έχω πάρει έχει κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και τέλος το μεγαλύτερο ψέμα που σου είπε είναι ότι δεν το έκανε ποτέ,το έκανε πάντα από το 2011 που την ξέρω, τόσο εδώ στο Μεταξουργειο (Κολωνού και Ιάσωνος που έχειδουλέψει)όσο και στο Λιοσίων 76, ακόμα και στο πολύ μικρό της πέρασμα από Φυλής, πιστεύω θα ήταν πιο πιστευτη αν σου έλεγε ότι το κάνει κατά επιλογή ή κατά περιόδους
 
Τελευταία τροποποίηση:

CRETAN1978

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
15
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας και Χριστός ανέστη!
Είμαι καινούριος στη σελίδα αλλα παλιοσειρα και λάτρης οχι τόσο των μπουρδελων όσο των απλών κοριτσιών που χαρτζηλικωνονται...
Τώρα τελευταία με έχουν πρήξει να πάω σε μία Νικόλ 46αρα στην παρασιου 36 στον β...1 ωρα 60 ε...τόσο πολύ αξίζει;;;
Εδώ μέσα βρήκα μόνο μια κριτική για αυτήν...άλλες γνώμες;;
Επίσης και πάντα με εχεμύθεια θα βρω κάποια κοπέλα όπως έβρισκα φουλ στην Κρήτη να είναι...κρυφοπουτανιτσα και να πληρώνεται;;
Διακριτικά δέχομαι οποιοδήποτε τηλ.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Μανος
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.259
Πόντοι
17.885
Επειδή σε παλιότερη ενημέρωση είχε γραφτεί ότι η Άννα στο Κολωνού 30Β κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, σήμερα που πέρασα την ρώτησα και είπε ότι λένε μαλακίες.Δεν ισχύει τίποτα τέτοιο. Μάλιστα μου είπε ότι τελευταία την έχουν ζαλίσει με το να της το ζητάνε, ενώ αυτή δεν το έκανε ποτέ.
τι ασχολείστε? οκ εντυπωσιακή για τα χρόνια της γυναίκα, ξυνομούνα και με υφάκι
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
τι ασχολείστε? οκ εντυπωσιακή για τα χρόνια της γυναίκα, ξυνομούνα και με υφάκι
για πολλους το ελευθερο στοματικο ειναι βασικη προυποθεση για να περασουμε στο δωματιο, ορθως συζητιεται λοιπον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.259
Πόντοι
17.885
για πολλους το ελευθερο στοματικο ειναι βασικη προυποθεση για να περασουμε στο δωματιο, ορθως συζητιεται λοιπον
και έχεις απόλυτο δίκιο, απλά αυτή δεν είναι για πολλά πολλά
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Εχω την πρώην Κουμπαρα μου ρε φίλε
Κρυφοπουτανιτσα και από τον Πύργο Ηλείας
Δεν ξέρω αν το παει το γράμμα ακόμα, αλλά ξέρω ότι είναι οικονομικό ανακόντα
Στο γαμησι σου εγγυαμε ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ
Βυζι 75Ε μελανούρι
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
997
Κριτικές
133
Like
16.947
Πόντοι
19.306
Καλησπέρα φίλε μου, δεν θέλω να πω ότι δεν ισχύουν όλα αυτά που έγραψες ότι σου είπε, αλλά υπάρχουν κάποια θεματακια...πριν 2-3 βδομάδες που πέρασα το ανακοίνωσε η ίδια στο σαλόνι, μετά όσες φορές την έχω πάρει έχει κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και τέλος το μεγαλύτερο ψέμα που σου είπε είναι ότι δεν το έκανε ποτέ,το έκανε πάντα από το 2011 που την ξέρω, τόσο εδώ στο Μεταξουργειο (Κολωνού και Ιάσωνος που έχειδουλέψει)όσο και στο Λιοσίων 76, ακόμα και στο πολύ μικρό της πέρασμα από Φυλής, πιστεύω θα ήταν πιο πιστευτη αν σου έλεγε ότι το κάνει κατά επιλογή ή κατά περιόδους
Δεν αντιλέγω, εγώ δεν την ξέρω τόσο πολλά χρόνια όσο εσύ. Πάντως σήμερα όσο ήμουν στο δωμάτιο και ακουγα τις συνομιλίες στο σαλόνι, δεν ανακοίνωσε κάτι τέτοιο. Ίσως το κάνει επιλεκτικά όπως είπες.
 

CRETAN1978

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
15
Like
13
Πόντοι
0
Εχω την πρώην Κουμπαρα μου ρε φίλε
Κρυφοπουτανιτσα και από τον Πύργο Ηλείας
Δεν ξέρω αν το παει το γράμμα ακόμα, αλλά ξέρω ότι είναι οικονομικό ανακόντα
Στο γαμησι σου εγγυαμε ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ
Βυζι 75Ε μελανούρι
Κάτι τέτοιο ρε συ μπράβο...ξέρεις!!
Πιο καλά κ απλά γαμησια κ βοηθάς κ την κατάσταση χαχσ
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Κάτι τέτοιο ρε συ μπράβο...ξέρεις!!
Πιο καλά κ απλά γαμησια κ βοηθάς κ την κατάσταση χαχσ
Μάλλον δεν κατάλαβες την φράση

Οικονομικό ανακόντα = θα σου φάω μέχρι το τελευταίο €
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom