Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 372K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.495
Κριτικές
16
Like
13.731
Πόντοι
6.515

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
418
Κριτικές
2
Like
719
Πόντοι
81
EΙναι αληθές. Η ζήλια ειναι ενα σημαντικο χαρακτηριστικό τους. Προχθες μιλουσα με την δικια μου, και εκανα τέσσερα (4) λεπτα να της απαντησω επειδη πηγα να φτιαξω καφε. Το τι ακουσα οταν επεστρεψα δεν περιγραφεται. Με ποια σκύλα πηγες και μιλησες τωρα, εισαι δικος μου, θα μαθω ποια ειναι και θα της κανω τη γλωσσα γραβατα, αν μαθω οτι μιλας με αλλη θα την βρω και θα της σπασω τα πλευρα κλπ κλπ
Γίνομαι αδιάκριτος και ζητώ συγνώμη για αυτό.
Έχετε βρεθεί από κοντά ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.528
Κριτικές
178
Like
40.436
Πόντοι
21.896
EΙναι αληθές. Η ζήλια ειναι ενα σημαντικο χαρακτηριστικό τους. Προχθες μιλουσα με την δικια μου, και εκανα τέσσερα (4) λεπτα να της απαντησω επειδη πηγα να φτιαξω καφε. Το τι ακουσα οταν επεστρεψα δεν περιγραφεται. Με ποια σκύλα πηγες και μιλησες τωρα, εισαι δικος μου, θα μαθω ποια ειναι και θα της κανω τη γλωσσα γραβατα, αν μαθω οτι μιλας με αλλη θα την βρω και θα της σπασω τα πλευρα κλπ κλπ
Η cami είμαι σαν αυτήν;;;
.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.598
Κριτικές
1
Like
31.352
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.598
Κριτικές
1
Like
31.352
Πόντοι
8.006
Μάλιστα , δηλαδη αμα εχεις φυγει απο το σπιτι σου και εχεις μπλεξει με γκανγκστερς εχεις πολιτικη άποψη ;;;
Μαλάκα μου τι λες ;; εχεις καταλαβει τι σε ρωτησα ;
Εχει βαλει σε μια κατσαρόλα και ανακατευει λιγο απο εγκληματικότητα, λιγο φτωχεια , λιγο ναρκωτικα, λιγο Σκορτσεζε και στο εχει σερβιρει..
Ολα αυτα που σου λεει συμβαινουν και σε άλλες χώρες με διάφορα καθεστώτα..
Τωρα για τις τελενοβέλας μην παιρνεις και όρκο , ολη η ζωη τους ειναι καθισμενες σε πλαστικη καρεκλα λευκη γυφτου, μεσα σε μια οικοδομη που εχει μονο κολωνες και τουβλο γυρω γυρω , να πινουν άπειρα λιτρα κοκα κόλας και εχοντας στα ποδια τους μια σακουλα φασολακια να καθαρίζουν βλεπωντας τηλεόραση..Εκτος αν νομιζεις εσυ οτι σε τετοιου τυπου φαβελες ο κόσμος που μενει εκει ολη μερα ειναι σε Κοφυ Μπερυ γυρνωντας ενα καλαμακι σε καφε..

Τωρα επειδη απ εξω περνανε δολοφόνοι και εμποροι ναρκωτικών δεν μου λεει κάτι , γιατι ξερει τι υπαρχει εξω και πως ειναι η ζωη εκει .. Δεν ειναι σε μια ευρωπαικη χωρα με νόμους και Κουλη να μπαινει σε ενα τρενο και να πεθαινει .. Εκει δεν τους "πουλανε" ασφάλεια του κρατος, εκσυγχρονισμο , Ελλαδα 2.0 και αρχιδια καπαμα.

Γι αυτο και δεν θεωρείται επικαιρότητα και ειδησιογραφικο νέο να πεθανουν καμιά 10αρια στα σοκάκια εκει
Δυο παρατηρησεις εχω να κανω.
Δεν μένει σε φαβέλα, αλλά σε ενα πολυ ωραιο διαμερισμα σε συγκροτημα κατοικιών έξω απο το Κάλι.
Επισης, οντως της αρεσει πολύ η κοκα-κολα και προσπαθει να την περιορισει. Πώς το ηξερες αυτο???
Η πολιτικη αποψη, αληθεια, πώς αποκταται αν οχι με την εμπειρια ζωης? Απο τον καναπέ αποκτάται? Μαλλον παρεξηγησες οσα ειπα. Ή δεν τα εξεθεσα σωστα, για να μην σε αδικησω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.566
Κριτικές
62
Like
41.326
Πόντοι
8.530
Όποιος θέλει να είναι Αριστερός ή δεξιός, ας είναι ο,τι γουστάρει, δεν θα τον κρίνω εγώ.
Κάποιοι το βλέπουν συναισθηματικά όπως κι εγω.
Για παράδειγμα, μιας κι ανέφερε ο Νιπλης τον Πέτρο Κοκκαλη προηγουμένως.
Ο παππούς του, ο Πέτρος Κοκκαλης, ήταν Αντιστασιακος και μέλος του ΕΑΜ. Αυτός ο άνθρωπος, νιώθει έτσι ότι τιμάει την μνήμη του παππού του, να είναι μέλος σε Αριστερο κόμμα, να εκφράζει αριστερές ιδέες, να νιώθει πραγματικά μέσα του, οτι ναι είναι Αριστερός.
Όπως κι εγώ π.χ , ο δικός μου προπάππους ήταν αντάρτης του ΕΛΑΣ , δεν μου πάει το χέρι να το ρίξω σε δεξιο κόμμα ρε φίλε, πως να το κανουμε, ψηφίζω ξεκάθαρα πάντα με αντιδεξιό κριτήριο.
Είμαστε κι εμείς που το βλέπουμε με μια πιο ρομαντική ματιά, και δεν έχει καμία σημασία η οικονομικη μας κατάσταση.
Συμφωνώ απολύτως με την τελευταία παράγραφο...Φυσικά ανήκω στην απέναντι πλευρά .
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.376
Like
5.276
Πόντοι
1.406
Η δικια μου ειχε φυγει απο το σπιτι επειδη δεν αντεχε αλλο το ξυλο απο τον πατερα της. Και εζησε καποιους μηνες στο δρομο, κανοντας δουλειες του ποδαριού. Εκει την βρηκε ενας 30αρης αρχηγος συμμοριας, την συμπαθησε, την μαζεψε σπιτι του, την εστειλε σχολειο και την προσεχε. Μετα 2-3 χρονια αυτος δολοφονηθηκε. Καμια φορα της μιλαω για τις ελληνιδες και τις νοοτροπιες τους, και μου τις λεει "εμετικές πριγκιπισσες που εχουν κανει το μουνι τους χρηματιστηριο".
Το εχω δει σε σιριαλ αυτο τυπε :confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.222
Πόντοι
2.306
Η δικια μου ειχε φυγει απο το σπιτι επειδη δεν αντεχε αλλο το ξυλο απο τον πατερα της. Και εζησε καποιους μηνες στο δρομο, κανοντας δουλειες του ποδαριού. Εκει την βρηκε ενας 30αρης αρχηγος συμμοριας, την συμπαθησε, την μαζεψε σπιτι του, την εστειλε σχολειο και την προσεχε. Μετα 2-3 χρονια αυτος δολοφονηθηκε. Καμια φορα της μιλαω για τις ελληνιδες και τις νοοτροπιες τους, και μου τις λεει "εμετικές πριγκιπισσες που εχουν κανει το μουνι τους χρηματιστηριο".
Να τολμησω να μαντεψω…μηπως ειναι ο Ισαβελλας bigcock?:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.528
Κριτικές
178
Like
40.436
Πόντοι
21.896
Nαι, τετοιο στυλ ειναι
:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Η veronica weffer διάσημη influencer travelled στην λατινική Αμερική από Βενεζουέλα
Δες σκέρτσο και ναζί και δες ωραία προφορά στα ισπανικά και οι άλλοι μάς λες για Ρωσίδες και ουκρανιδες .έλεος
Πότε κατεβαίνουμε;;; Άντε Αυγούστου που κλείνουν τα δικαστήρια...πάμε καλι Εκουαδόρ Γκαλαπάγκος
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.282
Like
11.912
Πόντοι
2.606

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.503
Κριτικές
165
Like
25.345
Πόντοι
34.168

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.251
Κριτικές
3
Like
10.712
Πόντοι
3.936
Εχεις δικιο τύπε, η ΝΔ τα εκανε ολα αυτα. Σε ολη την Ευρωπη υπαρχει φτήνια και μονο εδω ακριβεια. Ειναι εργο ΝΔ η ακριβεια. Προφανως και για την ακριβεια στην Ισπανια, η ΝΔ φταιει.
Τι φπα έχει στα βασικά αγαθά είπαμε η Ισπανία??
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.855
Like
16.607
Πόντοι
3.656
Τι φπα έχει στα βασικά αγαθά είπαμε η Ισπανία??


Τι θες ρε φίλε ;
Να παίρνουν φθηνά μακαρόνια και πατάτες αυτοί με τα καγιέν ;
Κανονικά έπρεπε να φτιαχτεί μητρώο καγιέν .
Αν έχεις καγιέν , να πληρώνεις το κιλό τις πατάτες 25€ . Και τα μακαρόνια ετικέτας 20€ το πακέτο .



Αν έχεις λαμπορκίνι , θα πρέπει να σου χρεώνουν την εφημερίδα 1000€ . Τη σκέτη χωρίς ένθετα.
Τις πατάτες 100€ το κιλό και τα μακαρόνια ετικέτας (500gr) 200€ το πακέτο .



ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ;;;
ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΘΗΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΓΙΕΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΑΜΠΟΡΓΚΙΝΙ ;
ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ;;;



Τώρα που θα ακριβύνει το νερό , με την ιδιωτικοποίηση
θα δίνουν water pass. Αρκεί να μένεις σε τσαντήρι ή σκυλόσπιτο και να έχεις ετήσιο εισόδημα μέχρι 3000€ το χρόνο.


ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ;;;
ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΘΗΝΟ ΝΕΡΟ .... ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΓΙΕΝ ;;;
 

0_0

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Εχεις δικιο τύπε, η ΝΔ τα εκανε ολα αυτα. Σε ολη την Ευρωπη υπαρχει φτήνια και μονο εδω ακριβεια. Ειναι εργο ΝΔ η ακριβεια. Προφανως και για την ακριβεια στην Ισπανια, η ΝΔ φταιει. Μαλλον και στην Γαλλια, για τον Κουλη διαδηλωνουν. Ρε τύπε, τραβα ψηφισε Συριζα να σου βαλει αλλους τοσους φορους και μην κουραζεσαι αλλο.
λοιπον δωσε βαση κομματοσκυλο γτ σε εσας (και ειδικα ΝΔ-ΜΠΑΤΣΟΚ) μονο έτσι πρεπει να μιλάμε..

η ΝΔ υπέγραψε τα μνημόνια για να πέσουν οι μισθοί και να ζούμε στον απόηχο μίας κρίσης που έχει ισοπεδώσει την ελλ. κοινωνία και έχει πάρει παραμάσχαλα και ό,τι πέρασε στο διάβα της, 15 χρονια ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ.

η ΝΔ συντηρεί και επανέφερε με τον πιο κραυγαλέο τρόπο το πελατειακο σύστημα (ο βολεμένος, του βολεμένου, ω βολεμένε!), την στιγμη μαλιστα που μαζι με το ΜΠΑΤΣΟΚ επι κρίσης διατρανωνώταν ότι όλα αυτά γίνονται για να αφήσουμε πίσω "παλιές νοοτροπίες".. τουλαχιστον το ΜΠΑΤΣΟΚ, εβγαινε και ελεγε εν πολλοίς ότι "οκ, είμαστε μαλάκες".. τα @@ της ΝΔ, πάντα ποντάρανε στην αλαζονεία και χρησιμοποιούσαν τα πιο εξοργιστικά μεσα για να επιβληθού στην κοινωνία (ακραία κυνική ρητορική, χρηματισμός και έλεγχος λαμόγιων δημοσιογράφων, επιβολή στο κοινωνικό πεδίο μέσω της τρομοκρατίας απο την Ελ.Ασ.).

Πρέπει να είσαι πολύ άβγαλτος ή μεγάλο σκουπιδαριό (όταν είσαι κομματόσκυλο κόμματος που πρωταγωνιστούν φιγούρες σαν του Γεωργιάδη, του Μητσοτάκη, του Οικονόμου, του Χατζηδάκη και πόσων άλλων {στο συγκεκριμένο κόμμα, η λίστα είναι ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ, από βουλευτές ως απλά μέλη} δε μπορεί να μην σε διακατέχει μία σκατοψυχιά και μία ελλεεινότητα), για να μιλάς με τέτοια ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ απέναντι σε κοινωνικά προβλήματα που προφανώς δεν αντιμετωπίζεις, (διότι ή θα είσαι κάπου βολεμένος ως κομματόσκυλο, ή θα είσαι κάπως βολεμένος λόγω κοινωνικού στρώματος) πρεπει να είσαι και πολύ ΤΕΝΕΚΕΣ επίσης..

Λοιπόν ακού ΤΕΝΕΚΕ ξεγάνωτε, κομματόσκυλο που μπαίνεις να υποστηρίξεις την ΝΔ, να χαίρεσαι που έχετε καταντήσει την ελλάδα σε ένα ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ, με ελλεεινό βιοτικό επίπεδο, με ελλεεινούς μισθούς, με ελλεεινούς και σιχαμερούς πολιτικούς και με ρουφιάνους τους σε κάθε γωνία, διότι αλλιώς δε θα σας έμενε ούτε κόκκαλο.

Η ελλάδα πλέον είναι χώρα για να έρχονται οι τουρίστες, να καταναλώνουν, να γαμάνε, να το παίζουν καμπόσοι, η νέα γενιά που είναι δημιουργική να φεύγει εξωτερικό γιατί έχει σιχαθεί αυτή την ελλεεινή πια χώρα που ζει τους πολίτες με επιδόματα πείνας και ελλεειμοσύνης ενώ διαφεντεύει η διαφθορά και κάθε 4 χρόνια να πηγαίνουν κομματόσκυλα σαν και του λόγου σου, όσο και μπαρμπάδες-κωλόγεροι-απροχώρητα τομάρια, να ρίχνουν ένα ψηφαλάκι και να γλύφουν τα @@ των εκάστοτε περιφερειακών για να γλιτώσουν κανα 50ευρω το μήνα, απο κανα λογαριασμό ή καμια περικοπή σύνταξης. Αυτοί οι τελευταίοι κάνουν κουμάντο στην ελλάδα και εσύ έχεις συνταχθεί μαζί τους.

ΌΤΑΝ λοιπόν πάρεις γραμμή για τα παραπάνω, σκέψου αν θα έπρεπε να γράφεις για το ποιός ανέβασε τις τιμές και αν στην Ισπανία γίνεται το ίδιο (που σε σχέση με την Ισπανία σε όλα τα επίπεδα, ούτε μία τρίχα απο τα @@ τους δεν είσαι), διότι αν δεν το κάνεις είσαι απλά ένας ΤΕΝΕΚΕΣ ΞΕΓΑΝΩΤΟΣ, όπως όλοι που είστε κομματόσκυλα.. και ειδικά ΝΔ..
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.691
Like
1.957
Πόντοι
216
η ΝΔ υπέγραψε τα μνημόνια για να πέσουν οι μισθοί και να ζούμε στον απόηχο μίας κρίσης που έχει ισοπεδώσει την ελλ. κοινωνία και έχει πάρει παραμάσχαλα και ό,τι πέρασε στο διάβα της, 15 χρονια ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ.
το συνονθυλευμα συριζανελ το έκανε αυτό
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.528
Κριτικές
178
Like
40.436
Πόντοι
21.896
. Οι περισσοτεροι εδω μεσα δεν εχουν ακουσει σφαιρες να σφυριζουν στο αυτι τους, ούτε εχουν δει εκτελέσεις λάιβ.
Mας προσβαλεις:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom