Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Γνωριζουμε ποιες κοπελες στην πιπα ριχνουν φτυσιδια??
Η Αλεξάνδρα έριχνε ψιλά, Η Ναταλι,νομίζω και η Ρεβέκκα ....η Τζέσυ /Ντέζυ.....
με chanel πηγε κανεις; λεει τιποτα;
Δεν ειναι κακή, δεν λέει όχι σε τίποτα.... Τσιμπουκι κατά έναν περίεργο τρόπο, με λάστιχο δεν με πονούσε.... Άφηνε, δάχτυλα κτλ.... Για μια φορά δεν θα έλεγα όχι... Αν σου αρέσουν οι γυναίκες με διπλάσιο κωλο από την μέση τους....
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Σημερα σαββατο το erotica,συμφωνα με το προγραμμα εχει 4 που ολες μαζι δουλευουν 22 ωρες,το δε hot lady 3 ,21 ωρες αντιστοιχα.Τωρα ποτε ερχονται,ποτε φευγουν,ποιες δουλευουν και ποτε ,ειναι σταυρολεξο για δυνατους λυτες.Εχω καιρο να μπω ,τελευταια ειχα παρει την Εμμανουελα στο erotica και στο hot lady τη Ζανετ.
Ισχύει αυτό και εγώ χτες για άλλη πήγα άλλη πήρα. Εν τέλει μου βγήκε σε καλό αλλά το νόημα είναι ότι το πρόγραμμα του άλλου σαητ δεν είναι σωστό συνήθως.
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Βλέπω ρωτάτε για την Μελίσα μερικοί, πλέον ζει τον έρωτα απ ότι φαίνεται γιατί την βλέπω μερικές φορές χέρι χέρι με τον δικό της. Ασβερκος αυτός δεν την αφήνει ούτε το κεφάλι να σηκώσει. Όταν χωρίσει μάλλον θα επιστρέψει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.354
Κριτικές
62
Like
41.063
Πόντοι
8.530
Η Σάρα για μένα ήταν από τις κορυφαίες (Ανδρέου Γεωργίου 16,Μαντζαρου και Αλουμινατο και σε ένα λίγο πιο κάτω) μετά παντρεύτηκε και έφυγε....

Επίσης η Νατάσα η Ουκρανέζα δούλευε συνήθως βράδυ στο μαγαζί στην Προμηθέος δίπλα από τα δίδυμα εκεί που δούλεψε και η Βερονικα μερικά χρόνια μετά απέναντί από το καφέ (Πρώην ΚΤΕΛ Πιερίας). Η Νατάσα είχε απίστευτο κορμί μικρό στήθος, όμορφο πρόσωπο και ξανθό σγουρό μαλλί, δούλευε συνηθως με την τσατσά που ήταν σαν το Γκούμας στον άρχοντα των δαχτυλιδιών (εκείνη την αχονευτη με το κοντό μαλλί) κα

Η Όλγα η Ρωσίδα για όποιον την ήξερε επί της Προμηθέος ψηλά σχετικά. Απίστευτο τσιμπούκι...
Η Ζανετ η Γερμανίδα που δούλευε στα δίδυμα (τορπιλη κανονική) απλαη συγκεκριμένη ήταν με τις ώρες της....
Δεν θα ξεχάσω επίσης μια Σουηδέζα που δούλεψε στο Ανδρέου Γεωργίου 4 με την συγχωρεμενη την κυρά Σουλα την μανταμα. Μου διαφεύγει το όνομα της Σουηδέζας....
Την Νταϊάνα την συνάντησα πρώτη φορά και πέρασα καλά, στο Λαφαμ, ήταν και πιο αδύνατη και καυλιαρα όπως πάντα....
Η Εμμανουέλα η πατρινη (Αλβανία) ήταν επίσης τοπ σε υπηρεσίες...
Η Μαρίνα η πολονεζα ήταν καυλιαρα απίστευτη...
Η Σιμονα δεν είχε διάρκεια μεγάλη οπότε δεν συγκαταλέγει στο τοπ. Τεν
Η Κάντυ ήταν εξαιρετικό παιδί, ωραία γυναίκα και είχε και πολύ καλές υπηρεσίες.
Και η Άννα η Σερβίδα, Σλοβένα που στην πραγματικότητα ήταν από Βουλγαρία που δούλεψε σε βιλλες ήταν από τις κορυφαίες για μένα είχε απίστευτο κορμί και κάποια στιγμή έβαλε και σιλικόνη στα βυζιά της και έγινε μουναρα, μετά φυσικά έσπασε ....
Ξεχνάω και μια μεγάλο κοπέλα που δούλεψε στην εκκλησία, μελαχρινη ωραία γυναίκα.....Μεγάλη σε ηλικία αλλά έβγαζα γούστα μαζί της.... Μετά σαλεψε
Με αυτές πέρασα καλά.... Για μένα στις τοπ επιλογες μου είναι και άλλες 3....φολες για τους περισσότερους. Με τις οποίες προσωπικά περνούσα εξαιρετικά .
Η Μαρία η Τσεχα (Σλοβακία)
Η Αντριάνα η κομοδινο πουλιού...
Η Ναστια η ουκρανεζα, απίστευτο μουνι...
Έκανα απίστευτα μαζί με αυτές που ανέφερα.....

Τζόκερ η Αννα η Λετονή με τα σγουρά μαλλια και τα ωραία μάτια από το Άνδρου Γεωργίου 16 εκεί που δούλεψε η Σάρα, η Νατάσα και η Βαβατση ένα φεγγάρι.....
Αυτά....
Συναγωνιστή @kassler....
Mε γύρισες πίσω στις παλιές καλές μέρες...
Σουηδέζες ήσαν δύο...η Νίκι και η Αμαλία απλώς δεν θυμάμαι σε ποια νούμερα της Ανδρ.Γεωργιου. Για Αμαλία όμως είχα κριτική με τίτλο "My Nordic Queen"!
Η Σούλα ήταν μια ξανθιά γύρω στα 60 ,λεπτή;Την συμπαθουσα ...Συλλυπητήρια σε όλους μας,ήταν ένα κομμάτι της ζωής μας!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Η Αλεξάνδρα έριχνε ψιλά, Η Ναταλι,νομίζω και η Ρεβέκκα ....η Τζέσυ /Ντέζυ.....

Δεν ειναι κακή, δεν λέει όχι σε τίποτα.... Τσιμπουκι κατά έναν περίεργο τρόπο, με λάστιχο δεν με πονούσε.... Άφηνε, δάχτυλα κτλ.... Για μια φορά δεν θα έλεγα όχι... Αν σου αρέσουν οι γυναίκες με διπλάσιο κωλο από την μέση τους....
τι εννοεις με περιεργο τροπο, δηλαδη ο κωλος φτιαγμενος ειναι;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
τι εννοεις με περιεργο τροπο, δηλαδη ο κωλος φτιαγμενος ειναι;
Κωλος, βυζιά και λιποαναρροφηση στην κοιλιά..... Γενικά βυζιά, κωλος ήταν πέτρα.... Ο κωλος πάλι σχετικά καλός ήταν... Τα βυζιά ήταν τραγικά.....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Συναγωνιστή @kassler....
Mε γύρισες πίσω στις παλιές καλές μέρες...
Σουηδέζες ήσαν δύο...η Νίκι και η Αμαλία απλώς δεν θυμάμαι σε ποια νούμερα της Ανδρ.Γεωργιου. Για Αμαλία όμως είχα κριτική με τίτλο "My Nordic Queen"!
Η Σούλα ήταν μια ξανθιά γύρω στα 60 ,λεπτή;Την συμπαθουσα ...Συλλυπητήρια σε όλους μας,ήταν ένα κομμάτι της ζωής μας!
Η Σουλα ήταν μια ξανθιά με κοντό σχετικά μαλλί τους γύρω στα 60κάτι ήταν, γεμάτουλα ήταν αρκετά.... Βαριά, βραχνή φωνή λες και φώναζε στο γήπεδο... Τσιγάρο έκανε που και που αλλά ήταν ευγενική. Στο Ανδρέου Γεωργίου 4 δούλευε πάνω από το bel ami..... Στη γωνία στο φανάρι.
Πρέπει την Νικη να λέμε, αν ήταν ξανθιά με ωραίο κορμί και σπαστό σχετικά μαλλί.... Ωραίο παιδί....
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
483
Πόντοι
26
μαιρουλα προμηθεως 16 κουδουνατο και η προτογαλεζα η λενα τι γαμησια αριστοκρατικα σε κεινο το δωματιο με τιε λουλουδατες ταπετσαριες
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
687
Κριτικές
1
Like
483
Πόντοι
26
ρε παιδια,παει να καταργηθει το 30αρι αι να εκινανε πλεον στα 40ευρω ή ειναι ιδεα μου;
μπαινω μεσα με το μωρακι χωρις τσατσα παω γαμαω θυμαμαι μετα οτι δε πληρωσα λεω λεφτα δε θελεις μου λεει ε νταξει πελατης εισαι αμα δεν εχεις δε πειραζει της δινω το 30 αρι της λεω μωρακι μου σαν εσενα λιγες υπαρχουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
ρε παιδια,παει να καταργηθει το 30αρι αι να εκινανε πλεον στα 40ευρω ή ειναι ιδεα μου;
Δε νομίζω ότι ισχύει μαζικά κάτι τέτοιο...οι αλυσίδες έτσι κι αλλιώς ήταν στα 40.
Οι περιπτώσεις μικρότερων ή μεμονωμένων μαγαζιών που τσίμπησαν +10€ αφορούν συγκεκριμένες κοπέλες με υψηλή ζήτηση
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Πηγα προχτες Ναρυ, η τσατσα μου λεει η κοπελα εχει προγραμμα 30λεπτο, δηλαδη μπηκε ο αλλος με 100ευρο, μπενω μεσα και περιμενω, η τσατσα φυσικα ζορισε να παρω 100αρικο, να κατσω λεει ποιο πολυ μεσα. :2funny: ακουσα και κρατησα χρονο απο πορτα σε πορτα που μπηκε στο δωματιο του αλλου...17λεπτα.!!! :think: λογικα τον ξεπεταξε μπαμ μπαμ και την εδιωξε.??? και η αλλη δεν εκατσε μεσα για τα ματια του κοσμου.... Τελος παντων, αν στο 100αρι εχει ντουζ με την κοπελα και θελει καποιος να πιτσιλιστει με την κοπελα, νωμιζω δεν υπαρχει λογος να το πληρωσεις με την Ναρυ, τον ιδιο χρονο και ιδια περιποιηση θα παρεις με 20ευρω κατω.
Στα του δωματιου μου, ιδια αποδοση η Ναρυ, με καινουριο σετακι εσωρουχα, αν και εχω ριξει θεικα γαμησια και στα 2 δωματια του Κοροβαγκου 5, με χαλασε καπως το μικρο δωματιο, ηταν και σκοτεινο, και δεν εβλεπα τι κανω....

Επομενος στοχος Νατασσα στο Ξυλινο...:fuck1:και θελω και Εμμανουελα μιλφ, αλλα εχει αδεια λογικα.???
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.573
Πόντοι
25.015
μπαινω μεσα με το μωρακι χωρις τσατσα παω γαμαω θυμαμαι μετα οτι δε πληρωσα λεω λεφτα δε θελεις μου λεει ε νταξει πελατης εισαι αμα δεν εχεις δε πειραζει της δινω το 30 αρι της λεω μωρακι μου σαν εσενα λιγες υπαρχουν
Μου εχει συμβει ιδιο σκηνικο με τσαρινα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
Πηγα προχτες Ναρυ, η τσατσα μου λεει η κοπελα εχει προγραμμα 30λεπτο, δηλαδη μπηκε ο αλλος με 100ευρο, μπενω μεσα και περιμενω, η τσατσα φυσικα ζορισε να παρω 100αρικο, να κατσω λεει ποιο πολυ μεσα. :2funny: ακουσα και κρατησα χρονο απο πορτα σε πορτα που μπηκε στο δωματιο του αλλου...17λεπτα.!!! :think: λογικα τον ξεπεταξε μπαμ μπαμ και την εδιωξε.??? και η αλλη δεν εκατσε μεσα για τα ματια του κοσμου.... Τελος παντων, αν στο 100αρι εχει ντουζ με την κοπελα και θελει καποιος να πιτσιλιστει με την κοπελα, νωμιζω δεν υπαρχει λογος να το πληρωσεις με την Ναρυ, τον ιδιο χρονο και ιδια περιποιηση θα παρεις με 20ευρω κατω.
Στα του δωματιου μου, ιδια αποδοση η Ναρυ, με καινουριο σετακι εσωρουχα, αν και εχω ριξει θεικα γαμησια και στα 2 δωματια του Κοροβαγκου 5, με χαλασε καπως το μικρο δωματιο, ηταν και σκοτεινο, και δεν εβλεπα τι κανω....

Επομενος στοχος Νατασσα στο Ξυλινο...:fuck1:και θελω και Εμμανουελα μιλφ, αλλα εχει αδεια λογικα.???
Εγώ την έχω πάρει πολλές φορές με το 100αρι και ο χρόνος ήταν κοντά στο 35-40λεπτο... Αλλα ήταν με ντουζάκι εκεί γιατί ήθελα χαμουρεμα και την κράτησα σχεδόν ένα 20λεπτο στο ντουζ
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπερα
Περασμα χθες μεσημερι σε χρυσα χιλια. Απασχολημενη η κοπελα (σονια )
Ρεντ λαιτ ελενα και νεφελη η μια πιο χαλια απο την αλλη.
Βγαινοντας ο συναγωνιστης μου ειπε πηρε νεφελη και δεν τον αφημε μα ακουμπησει κωλο βυζι.
Χοτ λειντι σανελ. Παρα πολυ μεγαλος κωλος παιδια. δε μου αρεσε. Ομως την περιμενα αρκετα. Δε βιαζοταν μεσα.
Παω ξυλινο νατασα που την ειχα ξανα δει με την γκαυλιαρα τσα τη νεα την ξανθια. Δεν ειχα περασει.
Εχθες ηταν η μαυρομαλλα η τσα η ευσωμη. Λεω ποσο ; Λεει 40 αλλα θα σου το κανω 30. Με 40 γυμνο. Για να περασεις καλα.
Τελος παντων ηρθε και ηταν προσχαρη. Πιπα καλουτσικη αλλα πολυ συντομη. Χαμηλες στροφες στο σεξ. Καυλιαρα.
Δε τα εκλαψα. Αλλα δεν εκανε και τοσο καλο γαμησι ωστε να πληρωνεις 40 το απλο παιδια.
Αυτα τα νεα μου.
Ο αλλος λογαριασμος μου περιμενει επιβεβαιωση αν βλεπει κανενας διαχειριστης. Ειμαι ο johnsimp. Μελος αρκετα παλιο. Αλλα κατι εχει γινει με τον κωδικο μου.
 

poioskapoios

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
ρε παιδια,παει να καταργηθει το 30αρι αι να εκινανε πλεον στα 40ευρω ή ειναι ιδεα μου;
Αγορινα πες ειμαι με 30 και θα σε βαλουνε... Εχουν αναγκη απο λεφτα μη μασας σανο.. Δοκιμασμενο!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Εγώ την έχω πάρει πολλές φορές με το 100αρι και ο χρόνος ήταν κοντά στο 35-40λεπτο... Αλλα ήταν με ντουζάκι εκεί γιατί ήθελα χαμουρεμα και την κράτησα σχεδόν ένα 20λεπτο στο ντουζ
100 με 2 τελειώματα.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Νάταλι φοβερή καλά έλεγε ο @al pacino
Χαίρομαι που πέρασες καλά...ναι στην περίπτωση της Νάταλι συνήθως επιβεβαιωνομαι εδώ και 1,5 χρόνο,με εξαίρεση βέβαια 2-3 γραφικούς μαλάκες που κατά μία σύμπτωση και γνωρίζονται μεταξύ τους και προέρχονται ως συνήθως από τό νήμα των εσκορτς...

Και επειδή η μεγάλη των σοβιετικών σχολή μάλλον δε θα σταματήσει ποτέ να μας δίνει υλικό,σε λίγες μέρες θα δώσω δημόσια και το νέο fucking pass ...
Μάλλον βρέθηκε και η τρίτη της παρέας :rolleyes:
 

Neosstinthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Φιλαράκια με 30€ βρίσκουμε κατι για γρήγορα αν ναι που;
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom