Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
243
Πόντοι
1
Με το χέρι στην καρδιά....η θεία Ελένη βλέπεται ή όχι?από υπηρεσίες είναι 10αρι αλλά...
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
καταρχας εχουμε τηλ γτ ινστα δεν μ απανταει δευτερον προχωραει ξερουμε αν δεν θελετε να γραψετε εδω στειλτε μου ενα μηνυμα οποιος μπορει ευχαριστω !!! :)
Φίλε μου είναι 3 οι κοπέλες που κανουν μασάζ και μόνο.
Αν σε ενδιαφέρει μόνο το μασαζ αξίζει πάρα πολύ.
Κάτι παραπάνω δεν έχει γίνει αλλά δεν το έχω επιδιώξει κιόλας.
Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν παίζει κάτι παραπανω
 

professorqq1

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
77
Like
109
Πόντοι
0
Φίλε μου είναι 3 οι κοπέλες που κανουν μασάζ και μόνο.
Αν σε ενδιαφέρει μόνο το μασαζ αξίζει πάρα πολύ.
Κάτι παραπάνω δεν έχει γίνει αλλά δεν το έχω επιδιώξει κιόλας.
Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν παίζει κάτι παραπανω
Μπορεις να μου στειλεις τηλ επικοινωνιας
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως....Μήπως έχει κάποιος ιδέα από εσάς τι συμβαίνει;;; Σταμάτησε η δεν κάνω κάτι καλά εγω; Μήπως πρέπει να συνεννοηθώ με μήνυμα; Κάθε βοήθεια δεκτή παιδιά ..Ευχαριστώ..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως....Μήπως έχει κάποιος ιδέα από εσάς τι συμβαίνει;;; Σταμάτησε η δεν κάνω κάτι καλά εγω; Μήπως πρέπει να συνεννοηθώ με μήνυμα; Κάθε βοήθεια δεκτή παιδιά ..Ευχαριστώ..
η μαυρουλα σε εβαλε στην μαυρη λιστα.. :2funny:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.652
Like
8.399
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως..
Πάρε το μηδέν
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
50
Like
180
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως....Μήπως έχει κάποιος ιδέα από εσάς τι συμβαίνει;;; Σταμάτησε η δεν κάνω κάτι καλά εγω; Μήπως πρέπει να συνεννοηθώ με μήνυμα; Κάθε βοήθεια δεκτή παιδιά ..Ευχαριστώ..
Δουλευει κανονικά.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
4
Like
1.630
Πόντοι
266
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως....Μήπως έχει κάποιος ιδέα από εσάς τι συμβαίνει;;; Σταμάτησε η δεν κάνω κάτι καλά εγω; Μήπως πρέπει να συνεννοηθώ με μήνυμα; Κάθε βοήθεια δεκτή παιδιά ..Ευχαριστώ..
Τι να το κανεις αυτο το ψοφιμι ρε φιλε...κρατα τα λεφτα σου...ή παρε olivia
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό να βρω τη Μαίρη τη Μαυρούλα που ήταν παλιά Νέα Ιωνία και μετά πήγε Κυψέλη . Ενώ το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά και έχει και αγγελία στο kanesex δεν απαντάει ποτέ..μα ποτέ όμως....Μήπως έχει κάποιος ιδέα από εσάς τι συμβαίνει;;; Σταμάτησε η δεν κάνω κάτι καλά εγω; Μήπως πρέπει να συνεννοηθώ με μήνυμα; Κάθε βοήθεια δεκτή παιδιά ..Ευχαριστώ..
Όταν δεν έχει ραντεβού απ τα πελατακια τα στάνταρ που έχει κάνει όσο καιρό δουλεύει τότε και μόνο τότε σηκώνει το τηλέφωνο εγώ πήγαινα παλιά γιατί με βόλευε άλλα έκοψα ακριβώς γι'αυτό τον λόγο σηκώνει τα τηλέφωνα όποτε και αν......
 

Kostas2023

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Κε Kostas2023, η αγγελία που παρέθεσες όμως την
αναφέρεται συγκεκριμένα κ ΜΌΝΟ σε μια Λάουρα 1,75 και 62κ. με λεπτό σώμα, σωστά? Άρα τι λες για δύο γκόμενες κτκ κτ
Κε Kostas2023, η αγγελία που παρέθεσες όμως την
αναφέρεται συγκεκριμένα κ ΜΌΝΟ σε μια Λάουρα 1,75 και 62κ. με λεπτό σώμα, σωστά? Άρα τι λες για δύο γκόμενες κτκ κτλ ??
Εντάξει έχετε δίκιο παιδιά εγώ την γνώμη μου είπα από μια εμπειρία που είχα με την συγκεκριμένη και μου την λέτε ..οποίος θέλει να μάθει αν είναι καλή ας πάει να δει..
 

Kostas2023

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Ναι, εντάξει. Μας έπεισες.

Ελα μωρε τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον προμοτοράκο της πλάκας... Το έχει καταλάβει ότι έκανε μαλακία και τον πήραν όλοι πρέφα και προσπαθεί να το μαζέψει όπως όπως.

χαχαχα ούτε ενεργειοκη θεραπεία, ούτε τάντρα... Μασαζ με λαδάκι και φραπεδάκι σαν όλα αυτα που προσφέορυν ολες αυτές εδώ μέσα.
Μαγνητοφωνάκι με ήχους απο παραλία και κλείσε τα μάτια να αφεθεις στις ιστοριες για νεράϊδες και φρουτάκια που θια σου αραδιάζει όση ώρα θα κάνεις μασάζ. Συστήνεται για τους λάτρεις των gilf & cult καταστασεων. Περισσότερες πληροφοριες στην ΑΝΑΖΉΤΗΣΗ πάνω δεξιά.

τι να προχωραει ρε το βούρλο.. ούτε στα μηνυματα δεν απαντάει...πάνε κι εσύ μια βόλτα πάνω δεξιά στην αναζήτηση να βρεις περισσότερες πληροφορίες
Ρε εγώ την γνώμη μου είπα και με κράζετε …Μαλακα ε μαλακα που θα με πεις και βούρλο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.652
Like
8.399
Πόντοι
1.056
Ρε εγώ την γνώμη μου είπα και με κράζετε …Μαλακα ε μαλακα που θα με πεις και βούρλο
Σαλτα και γαμήσου μουνόπανο γαμω την κοινωνία σου παλιοξεκωλιάρη , μέγιστε τριμάλακα σκατομπινέ που θα με βρίσεις
Δες ρε μουνόπανο ξανά την προηγουμενη ανάρτησή μου απο απο την πολύ μαλακία έχεις τυφλωθεί και δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις γαμόσπιτε αγράμματε κωλομπαρά.
Η χαρακτηρισμός ΒΟΥΡΛΟ ήταν για την μασαζοπουτάνα της αγγελίας για την οποία ρωτούσε πληροφορίες ο @giorgos stergiou .
Κατάλαβες τώρα ρε βούρλο;;; Εκτός αν εισαι η Χριστίνα της αγγελίας οπότε πρόσεχε με πιο προφιλ μπαίνεις εδώ μέσα γιατί καρφώνεσαι ρε ΒΟΥΡΛΟΟΟΟΟΟ
Άντε κλάσε τώρα να πέσουν οι καπότες από τη σουφρα σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Ότι καλύτερο απο μασάζ και σεξ που έχω συναντήσει μέχρι τώρα ..Πολύ ωραιος χώρος και ωραία γυναίκα !!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
537
Κριτικές
18
Like
2.139
Πόντοι
1.196

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
1
Like
5.231
Πόντοι
1.056
Έχω παρατηρήσει ότι το συγκεκριμένο γραφείο στις 10 αγγελίες που βάζει πετάει 2 με αληθινές φωτό και άλλες 8 μουφα..αν παρατηρήσετε τις αγγελίες κάποιες κοπέλες είναι τραβηγμένες στον ίδιο χωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom