Νέα

ΜΑΤΙ...παντού (σπίτι, γραφείο, δρόμος κλπ.)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Δυστυχως δεν την πετυχα απο πισω να δειτε κωλαρα που ειχε
1675439415812.jpg
2.30 η Κατοστάρα?
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.258
Like
1.736
Πόντοι
216
Εξαρτάται και από τον πλαστικό που τα εφτιαξε
O γιατρός καταλαβαίνει ότι κάτι δεν ταιριάζει με την πλαστική αλλά άμα δεν η κοπέλα δεν κάτέχει την κοινή λογική,άστα να πάνε!
 

npg13

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
392
Like
9.434
Πόντοι
1.041
Εαν ξαναδείς την πιτσιρίκα, πες να κόψει τις σοκολάτες και τα πατατάκια.
Δεν χρειάζεται να τα κόψει. Μια χαρά είναι.

Εξάλλου η γκόμενα θες να τρώει καμιά σαβουρα μαζί σου
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.258
Like
1.736
Πόντοι
216
Πάντως ωραίο εδώ το βυζί
Δηλαδή σούπερ θα έλεγα...
Πόσο ωραίο είναι το βυζί όταν η βυζοχαράδρα είναι σαν το Γκράντ Κάνυον?
Να έχει μεγάλα βυζιά και να μην μπορεί η άλλη να σου κάνει μία Ισπανική?!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Τα καλύτερα γαμήσια στο αμάξι γίνονται.

ΜΗΝ μου λες για γαμήσα στο αμάξι τύπε διότι κάθε φορά που το σκέφτομαι μου έρχεται να κλαίω... όταν είχα αγοράσει το πρώτο μου αυτοκίνητο {κόπος, χαρά, προσμονή κτλ.} εκείνη την περίοδο τραβιόμουν με μια αεροσυνοδό και κάθε φορά γινόταν η φάση στα πίσω καθίσματα.. να φανταστείς το αυτοκίνητο μύριζε καινουργίλα..
Ένα βράδυ αφότου την άφησα σπίτι της κι έψαχνα τον αναπτήρα τί να δω.. τα πίσω καθίσματα γεμάτα μουνόζουμα ξεραμένα.. όταν λέμε γεμάτα μιλάμε είχαν αλλάξει χρώμα τα καθίσματα... :cry:
Τρελάθηκα.. με το που φτάνω σπίτι κατεβάζω απορρυπαντικό, ζεστό νερό το τρίβω και ευελπιστώ το πρωΐ να χε καθαρίσει.. πού τέτοια τύχη.. τσάμπα το τρίψιμο.. το πηγαίνω σε πλυντήριο αυτοκινήτων αρχίδια... πλήρωσα ένα κάρο λεφτά για βιολογικό καθαρισμό (σκέφτηκα αυτοί θα έχουν φάρμακα} παπάρια μάντολες....
Από τότε το χω βίωμα και ΔΕΝ έχω ξανά γαμήσει στο αυτοκίνητο....
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
353
Like
1.672
Πόντοι
201
ΜΗΝ μου λες για γαμήσα στο αμάξι τύπε διότι κάθε φορά που το σκέφτομαι μου έρχεται να κλαίω... όταν είχα αγοράσει το πρώτο μου αυτοκίνητο {κόπος, χαρά, προσμονή κτλ.} εκείνη την περίοδο τραβιόμουν με μια αεροσυνοδό και κάθε φορά γινόταν η φάση στα πίσω καθίσματα.. να φανταστείς το αυτοκίνητο μύριζε καινουργίλα..
Ένα βράδυ αφότου την άφησα σπίτι της κι έψαχνα τον αναπτήρα τί να δω.. τα πίσω καθίσματα γεμάτα μουνόζουμα ξεραμένα.. όταν λέμε γεμάτα μιλάμε είχαν αλλάξει χρώμα τα καθίσματα... :cry:
Τρελάθηκα.. με το που φτάνω σπίτι κατεβάζω απορρυπαντικό, ζεστό νερό το τρίβω και ευελπιστώ το πρωΐ να χε καθαρίσει.. πού τέτοια τύχη.. τσάμπα το τρίψιμο.. το πηγαίνω σε πλυντήριο αυτοκινήτων αρχίδια... πλήρωσα ένα κάρο λεφτά για βιολογικό καθαρισμό (σκέφτηκα αυτοί θα έχουν φάρμακα} παπάρια μάντολες....
Από τότε το χω βίωμα και ΔΕΝ έχω ξανά γαμήσει στο αυτοκίνητο....
Μια από τα ίδια έμεινε για πάντα η κιτρινιλα
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: msakis

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.940
Like
6.225
Πόντοι
1.056
ΜΗΝ μου λες για γαμήσα στο αμάξι τύπε διότι κάθε φορά που το σκέφτομαι μου έρχεται να κλαίω... όταν είχα αγοράσει το πρώτο μου αυτοκίνητο {κόπος, χαρά, προσμονή κτλ.} εκείνη την περίοδο τραβιόμουν με μια αεροσυνοδό και κάθε φορά γινόταν η φάση στα πίσω καθίσματα.. να φανταστείς το αυτοκίνητο μύριζε καινουργίλα..
Ένα βράδυ αφότου την άφησα σπίτι της κι έψαχνα τον αναπτήρα τί να δω.. τα πίσω καθίσματα γεμάτα μουνόζουμα ξεραμένα.. όταν λέμε γεμάτα μιλάμε είχαν αλλάξει χρώμα τα καθίσματα... :cry:
Τρελάθηκα.. με το που φτάνω σπίτι κατεβάζω απορρυπαντικό, ζεστό νερό το τρίβω και ευελπιστώ το πρωΐ να χε καθαρίσει.. πού τέτοια τύχη.. τσάμπα το τρίψιμο.. το πηγαίνω σε πλυντήριο αυτοκινήτων αρχίδια... πλήρωσα ένα κάρο λεφτά για βιολογικό καθαρισμό (σκέφτηκα αυτοί θα έχουν φάρμακα} παπάρια μάντολες....
Από τότε το χω βίωμα και ΔΕΝ έχω ξανά γαμήσει στο αυτοκίνητο....
Σε ρώτησαν στο πληντυριο από τι είναι ο λεκές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom