Νέα

Τέως ο Κωνσταντίνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TNT!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
761
Κριτικές
8
Like
889
Πόντοι
366
αυτο ακριβως μ 'αρεσει...το μπλαζε υφος της αριστοκρατικης τους καταγωγης... :wink:
Για να σαι τόσο υπέρμαχος αυτών(αριστοκρατίας,βασιλιάδων κλπ),λογικά πρέπει να χεις κάποιες καταβολές.η Θεσσαλονίκη από που είσαι(και είμαι),έχει ελάχιστες τέτοιες οικογενειες-τζακια.δεν το κοβω να σαι μέσα σ' αυτές...
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
ποσο μαλακας ο λεκρες ρε πουστη μου :tooth:
βαζει φωτο τον γκιοζη να φυλαει τσιμεντα.....



Screenshot_19.jpg

322198567_1786502635054989_2957632659422869688_n.jpg


Νταξ τώρα;



Αααα ναι, ξεχασα:

Screenshot_20.jpg




Ο ένας δεν είναι Έλληνας και ο άλλος είναι Μακεδόνας.

Άντε χαθείτε τομάρια, αλήτες…
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Για να σαι τόσο υπέρμαχος αυτών(αριστοκρατίας,βασιλιάδων κλπ),λογικά πρέπει να χεις κάποιες καταβολές.η Θεσσαλονίκη από που είσαι(και είμαι),έχει ελάχιστες τέτοιες οικογενειες-τζακια.δεν το κοβω να σαι μέσα σ' αυτές...
η πλειοψηφια των μελων του bou ειναι απο τζακια τυπε, γι αυτο αλλωστε το θεμα εφτασε 54 σελιδες :confused:
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
417
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
81
Στην πολιτική η αποφάσεις παίρνονται και κρίνονται αναλόγως της χρονικής στιγμής.

Εγώ έγραψα «Έπρεπε ο Βασιλιάς να αποδημήσει το 2016…» και εσύ μου λες για το συμφωνία που υπογράφηκε το 2018, ένα χρόνο πριν το τέλος και με τους βουλευτές του Καμμένου να βλέπουν στις δημοσκοπήσεις ότι θα πάνε άπατοι, οπότε σαν λαμόγια που ήταν τακίμιασαν με τα υπόλοιπα λαμόγια του ΣΥΡΙΖΑ για την μάσα.

Το 2016 στο πρώτο του χρόνο στην εξουσία ο Αλεκάρας δεν θα έκανε κιχ θα έκανε τα πάντα για να μην χάσει την κουτάλα. Και ο Καμμένος τότε τους είχε τους βουλευτές σούζα δεν ήταν υπό διάλυση όπως το 2018.

Αντίστοιχα αν ο Βασιλιάς είχε αποδημήσει το 2019 ο Μητσοτάκης θα είχε πάρει άλλη απόφαση για την κηδεία. Θα ακολουθούσε το πρωτόκολλο και θα γινόταν τελετή με τιμές αρχηγού κράτους όπως του άρμοζε του Κωνσταντίνου.
Αλλά 4 μήνες πριν τις εκλογές κώλωσε, ντροπή του φυσικά, δεν στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων.






Κανένα πολιτικό κόστος, αυτοί που τον ψηφίζουν τον άχαστο, άθεο, απατρίδη, τουρκόφιλο Αλέκο είναι τα ίδια σκατά, δεν έχασε ψήφους από το Μακεδονικό.





Λαέ θυμίσου τους δρόμους που πατάς τους έφτιαξε η χούντα κι ο Τσίπρας ο μπαμπάς.






Εκείνος τουλάχιστον ήταν ευπατρίδης, σε αντίθεση με όλα τα αριστερά τομάρια.



6_n.jpg


Παρότι ο Καραμανλής τον έδιωξε με ένα unfair δημοψήφισμα, οπότε κατά προέκταση η Ν.Δ. είναι υπεύθυνη για την Προοδευμένη Δημοκρατία, τους είδαμε και τους Προκόπηδες.
Αυτός ο άθλιος θα ταφεί κάποτε με τιμές αρχηγού κράτους ενώ υπέγραψε ένα αντισυνταγματικό δημοψήφισμα.
Ποια η διαφορά;
Ας πούμε ναι, ο Κωνσταντίνος ήταν ένας κακός Βασιλιάς. Και λοιπόν;
Η ιστορία δεν μπορεί να αλλαχθεί. Ήταν αρχηγός της χώρας, ήταν αρχηγός του Στρατού.
Για να θάψουμε πρώην αρχηγούς της χώρας όπως πρέπει, θα κοιτάμε τα πεπραγμένα Από πότε ισχύει αυτό;



Ντροπή του και πάλι του Κούλη.
Συγκινήθηκα με τις μαλακίες σου. Πάω να χέσω...
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
417
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
81
Νομίζουν οι ψοφοδεξιοί και τα κουμμούνια και τα άπλυτα ταγάρια και οι νεόπλουτοι της ρεμούλας ...
ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ....


θέλετε μάρμαρα ;; ένα αρχίδι θα πάρετε .... τσόκαρα ....

Κερδίστε τη συμπάθεια των ινδιάνων της λατινικής αμερικής που μασάνε κόκα ... και τα βάζετε με τον αγγλικό θρόνο ....

λεχρίτες ....
Ναι, ετοίμαζε τα κοντέινερ για να τα στείλει αλλά τώρα θύμωσε και δεν πρόκειται. Σκληρό αγόρι μας βγήκε ο Κάρολος. Θα μας εκδικηθεί.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.777
Like
23.320
Πόντοι
6.256
απο την εκπαιδευση του Βασιλια στο στρατοπεδο καταδρομεων στην Δραμα

322381719_1132940050751221_3343712777862542993_n.jpg
Ωραιο καμουφλαζ τυπε....κανα πουλακι δεν μπορουσαν να του βαλουν στο κρανος να ολοκληρωθει η διακοσμηση;:confused:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.842
Πόντοι
2.456
απο την εκπαιδευση του Βασιλια στο στρατοπεδο καταδρομεων στην Δραμα

322381719_1132940050751221_3343712777862542993_n.jpg
Μάο ήθελε ο φλώρος να στρώσει χαρακτήρα..
Καλλιόπη, πλωτά κ κάθε μέρα γερμανικό..
:confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα έρθει με πούλμαν από την Μεσσήνη..
:confused: :confused: :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Ναι, ετοίμαζε τα κοντέινερ για να τα στείλει αλλά τώρα θύμωσε και δεν πρόκειται. Σκληρό αγόρι μας βγήκε ο Κάρολος. Θα μας εκδικηθεί.


Να σου θυμίσω τι έπαθαν κάτι μηδενικά που το παίζαν μάγκες 30 χρόνια, σε λίγες .... ώρες, μόλις σκότωσαν έναν άγγλο ;;;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Στην πολιτική η αποφάσεις παίρνονται και κρίνονται αναλόγως της χρονικής στιγμής.

Εγώ έγραψα «Έπρεπε ο Βασιλιάς να αποδημήσει το 2016…» και εσύ μου λες για το συμφωνία που υπογράφηκε το 2018, ένα χρόνο πριν το τέλος και με τους βουλευτές του Καμμένου να βλέπουν στις δημοσκοπήσεις ότι θα πάνε άπατοι, οπότε σαν λαμόγια που ήταν τακίμιασαν με τα υπόλοιπα λαμόγια του ΣΥΡΙΖΑ για την μάσα.
Στην πολιτική, και γενικότερα στην ζωή, η ιστορία δεν γράφεται με τα "άμα", αλλά έτσι όπως πραγματικά διαδραματίστηκε, με τα άμα απλά κάνουμε υποθέσεις.
Μου έγραψες μια υπόθεση, ότι ο έκπτωτος έπρεπε να είχε πεθάνει το 2016 για να γαμησει ο Καμμένος τον Τσιπρα = υπόθεση.
Σου έγραψα για τις Πρεσπες, οπου ο Καμμένος απειλούσε πραγματικά τον Τσιπρα, κι εν τέλει του εκλασε τ' αρχίδια. = πραγματικό γεγονός.

Τώρα οι υποθέσεις που κάνεις εσύ κι ο καθένας μας, μονο ως υποθέσεις μπορούμε να τις εκλάβουμε.
Η ιστορία έχει ήδη γραφτεί.

Το 2016 στο πρώτο του χρόνο στην εξουσία ο Αλεκάρας δεν θα έκανε κιχ θα έκανε τα πάντα για να μην χάσει την κουτάλα. Και ο Καμμένος τότε τους είχε τους βουλευτές σούζα δεν ήταν υπό διάλυση όπως το 2018.
Ο Καμμενος μπουχεσάκος ήταν απο την αρχή, ο Τσιπρας τον είχε στο χέρι του κι αυτό φάνηκε στο τέλος τους.
Αντίστοιχα αν ο Βασιλιάς είχε αποδημήσει το 2019 ο Μητσοτάκης θα είχε πάρει άλλη απόφαση για την κηδεία.
Παλι υποθέτεις.
Θα ακολουθούσε το πρωτόκολλο και θα γινόταν τελετή με τιμές αρχηγού κράτους όπως του άρμοζε του Κωνσταντίνου.
Αλλά 4 μήνες πριν τις εκλογές κώλωσε, ντροπή του φυσικά, δεν στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων.
Εγώ αν ήμουν Κουλης (υποθετικα), πραγματικά θα έκανα αυτό που λες εσύ.
Αφού τέτοιες μαλακίες γουστάρουν οι ματαιόδοξοι μικροαστοί που τον ψηφίζουν.
Λούσα πούπουλα και βασιλιάδες.
Κανένα πολιτικό κόστος, αυτοί που τον ψηφίζουν τον άχαστο, άθεο, απατρίδη, τουρκόφιλο Αλέκο είναι τα ίδια σκατά, δεν έχασε ψήφους από το Μακεδονικό.
Εγώ ξέρω ότι έχασε πολλούς ψηφοφόρους στην βόρεια Ελλάδα.
Έφαγαν το παραμυθάκι της ΝΔ βλέπεις, ότι θα ασκούσε ο Μητσοτάκης βέτο στην Βόρεια Μακεδονία στην ενταξιακή της πορεία στην Ε.Ε , κι ότι δεν θα καλοσοριζε ποτε Βορειομακεδονα πρωθυπουργό, αλλά βλέπεις, η ιστορία τον διέψευσε, διότι πολύ ευχάριστα έκανε τα αντίθετα και στα 2.
Λαέ θυμίσου τους δρόμους που πατάς τους έφτιαξε η χούντα κι ο Τσίπρας ο μπαμπάς.
Παραμυθάκι με τον πατερα του Τσίπρα, ναι.

20230107_085104.jpg

6_n.jpg


Παρότι ο Καραμανλής τον έδιωξε με ένα unfair δημοψήφισμα, οπότε κατά προέκταση η Ν.Δ. είναι υπεύθυνη για την Προοδευμένη Δημοκρατία, τους είδαμε και τους Προκόπηδες.
Αυτός ο άθλιος θα ταφεί κάποτε με τιμές αρχηγού κράτους ενώ υπέγραψε ένα αντισυνταγματικό δημοψήφισμα.
Ποια η διαφορά;
Ας πούμε ναι, ο Κωνσταντίνος ήταν ένας κακός Βασιλιάς. Και λοιπόν;
Η ιστορία δεν μπορεί να αλλαχθεί. Ήταν αρχηγός της χώρας, ήταν αρχηγός του Στρατού.
Για να θάψουμε πρώην αρχηγούς της χώρας όπως πρέπει, θα κοιτάμε τα πεπραγμένα Από πότε ισχύει αυτό;



Ντροπή του και πάλι του Κούλη.
Στο έγραψα και πιο πάνω νομίζω, ο Κούλης επρεπε να είχε πράξει με βάση την επιθυμία του ακροατηρίου του.
Αλλά, ας όψεται το σημιτικο ΠΑΣΟΚ μέσα στη Νδ που του κάνει κουμάντο και τον κρατά από τ'αρχιδια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
ριξτε ενα χορό με το άσμα ρε παλικάρια....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.390
Κριτικές
1
Like
33.620
Πόντοι
6.256
Το σουλουπωσαν το Τατοι οι νοικοκύρηδες του κουλη;
 

Συνημμένα

  • Hnet-image.gif
    Hnet-image.gif
    5,9 MB · Εμφανίσεις: 25

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.493
Πόντοι
34.168
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Να σου θυμίσω τι έπαθαν κάτι μηδενικά που το παίζαν μάγκες 30 χρόνια, σε λίγες .... ώρες, μόλις σκότωσαν έναν άγγλο ;;;
Για ποιους λες; Για αυτούς του ΙΡΑ ή γιαυτους του Γκάντι που ξεβρακωτοι και χωρίς να ρίξουν σφαίρα τους σουταραν με συνοπτικές διαδικασίες. Εκτός αν εννοείς τους Μποερς ή τους Ζουλού του Σακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom