Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Ποιο strip εχει τις περισσσοτερες ουκρανιδες και ρωσιδες?Γουσταρω αβερτα ανατολικο μπλοκ!!!
Νομίζω το kinky Opera. Έχω επισκεφτεί τα περισσότερα αλλά όσες φορές έχω πάει εκεί πιο πολλές φορές ακούω το Εωσία-Ουκρανία παρά καλησπέρα.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Κανενα αλλο εκτος απο αλκα που προτεινετε?
Babylon, Kinky Opera, Athens Queens.
Για εμένα αυτά είναι τα το 3. Το καθένα έχει διαφορετική διασκέδαση και διαφορετική προσέγγιση στις γκόμενες. Το Αλκατράζ το θεωρώ πλέον ότι χειρότερο παίζει στην πιάτσα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Ποιο strip εχει τις περισσσοτερες ουκρανιδες και ρωσιδες?Γουσταρω αβερτα ανατολικο μπλοκ!!!
Ενώ οι υπόλοιποι γουστάρουν ας πούμε κορίτσια από την καμπούλ και το τατζικιστάν.
 

glifada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
539
Πόντοι
301
Ενώ οι υπόλοιποι γουστάρουν ας πούμε κορίτσια από την καμπούλ και το τατζικιστάν.
Μόνο Ρωσίδες και ουκρανιδες
Κάτι άλλες αδιάφορες που έχουν τα μαγαζιά είναι πραγματικά για γέλια
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Μόνο Ρωσίδες και ουκρανιδες
Κάτι άλλες αδιάφορες που έχουν τα μαγαζιά είναι πραγματικά για γέλια
μου αρέσει που απαντάς και σοβαρά στην βλακεία που είπα
 

glifada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
539
Πόντοι
301
μου αρέσει που απαντάς και σοβαρά στην βλακεία που είπα
Όχι συμφωνώ σε ότι δεν είναι για άλλες εθνικότητες
Α και κάτι Ρουμάνες παλιά είχαν εμφανιστεί πολύ καλές
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Γνωρίζει κάποιο εκλεκτό μέλος εάν υπάρχει κάποιο καινούργιο ή σχετικά καινούργιο Strip Club επί της Πλαπούτα δήμο Ηρακλείου Αττικής;;;; :think:
* Περνούσα από την περιοχή και κάτι σαν να πήρε το μάτι μου.. ενδεχομένως να έκανα και λάθος διότι βρισκόμουν στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας....
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Γνωρίζει κάποιο εκλεκτό μέλος εάν υπάρχει κάποιο καινούργιο ή σχετικά καινούργιο Strip Club επί της Πλαπούτα δήμο Ηρακλείου Αττικής;;;; :think:
* Περνούσα από την περιοχή και κάτι σαν να πήρε το μάτι μου.. ενδεχομένως να έκανα και λάθος διότι βρισκόμουν στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας....
Αδελφέ Queens of the north λέγεται. Είναι καινούριο άνοιξε τον Σεπτέμβρη αν δεν κάνω λάθος.!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
15
Like
11.822
Πόντοι
3.846
Κανενα αλλο εκτος απο αλκα που προτεινετε?
Kinky Opera έχει επίσης ωραίες κοπέλες και ίδιες τιμές με Αλκα. Είναι ακριβώς απέναντι.
Αλλά δεν έχει χώρο να κάτσεις αν είστε παρέα κάτω από 4 άτομα χωρίς κράτηση. Σε βάζει ή τέρμα πίσω μπαρ ή σε κάτι σκαμπό.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Babylon, Kinky Opera, Athens Queens.
Για εμένα αυτά είναι τα το 3. Το καθένα έχει διαφορετική διασκέδαση και διαφορετική προσέγγιση στις γκόμενες. Το Αλκατράζ το θεωρώ πλέον ότι χειρότερο παίζει στην πιάτσα.
Το Athens queens για μενα εχει πεσει λιγο γιατι εφυγε η μολλη και η αντζελινα.Για πες πιο αναλυτικα εντυπωσεις για τα αλλα αν μπορεις!
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Kinky Opera έχει επίσης ωραίες κοπέλες και ίδιες τιμές με Αλκα. Είναι ακριβώς απέναντι.
Αλλά δεν έχει χώρο να κάτσεις αν είστε παρέα κάτω από 4 άτομα χωρίς κράτηση. Σε βάζει ή τέρμα πίσω μπαρ ή σε κάτι σκαμπό.
Είναι ανάλογα την ημέρα και την ώρα φίλε μου. Έχει τύχει να πάω γύρω στις 3 καθημερινή με 6 άτομα και να κάτσουμε άνετα σε καναπέ. Συνήθως Παρασκευή και Σάββατο είναι λίγο δύσκολα λόγω πολύ κόσμου.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Το Athens queens για μενα εχει πεσει λιγο γιατι εφυγε η μολλη και η αντζελινα.Για πες πιο αναλυτικα εντυπωσεις για τα αλλα αν μπορεις!
Kinky Opera ωραίος χώρος. Μεγάλο κλαμπ, με live sex..κορίτσια μέτρια προς καλά, απλά προσπαθούν κατευθείαν να κεράσεις ποτό η να πας για χορό μαζί τους. Η καλύτερη εκεί είναι η Έλενα. 35 χρόνων, ξανθιά Ρωσίδα. Την έχουν δοκιμάσει φίλοι μου και μου έχουν πει τα καλύτερα. Άπταιστα Αγγλικά, ελληνικά μηδέν. Γενικά για ένα ποτό αξίζει να πας. Φρόντισε να είναι καθημερινή μετά την 01:00 που δεν έχει πολύ κόσμο και είσαι άνετος. Babylon: πιο μικρός χώρος, πιο private κατάσταση θα έλεγα. Ζεστός χώρος. Όμορφες γυναίκες και εκεί, αλλά πιο βαριεστημένες. Αν δουν ότι είσαι έτοιμος να χαλάσεις λεφτά θα σε προσέξουν. Δώσε βάση σε Μιχαέλα. Ελληνοτσέχα που έχει μεγαλώσει Θεσσαλονίκη. 36 χρόνων. Ότι πιο έκφυλο και όμορφο έχω δει τους τελευταίους 2 μήνες σε στριπ. Ζητάει πολλά για επάνω (σεξ-πίπα), αλλά παίξε την μπάλα σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να καταφέρεις. Επίσης μια Βαλέρια με πολλά τατουάζ. Πιτσιρίκα καμία 26αρα.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Μια φορά που έχω πάει δεν έλεγε κάτι το ιδιαίτερο. Θέλω να ξαναπάω για να δω αν έχει αλλάξει κάτι. Δούλευε κάποτε η Κιάρα εκεί, από sugarbabess.tv και επειδή ένας φίλος είχε κόλλημα, πήγαμε.. λίγα πράγματα
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
9
Like
1.702
Πόντοι
496
Kinky Opera έχει επίσης ωραίες κοπέλες και ίδιες τιμές με Αλκα. Είναι ακριβώς απέναντι.
Αλλά δεν έχει χώρο να κάτσεις αν είστε παρέα κάτω από 4 άτομα χωρίς κράτηση. Σε βάζει ή τέρμα πίσω μπαρ ή σε κάτι σκαμπό.
Και η μουσικη ειναι ΕΚΚΩΦΑΝΤΙΚΗ, ουτε λεξη με την παρεα δε μπορεις να πεις
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Και η μουσικη ειναι ΕΚΚΩΦΑΝΤΙΚΗ, ουτε λεξη με την παρεα δε μπορεις να πεις
Γενικά τους πιάνει αυτή η μαλάκια με την τέρμα μουσική, ας έχουν υπόψη τους ότι οι 40 + αυτοί που έχουν και τα λεφτά δηλαδή, γουστάρουν χαμηλότερη ένταση και ποιοτικότερη μουσική,εκτος αν απευθύνονται σε 15αχρονα που χοροπηδάνε με 1 μπίρα όλο το βράδυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom