Νέα

Ποιά θεωρείτε την πιο όμορφη πορνοστάρ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 545
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.172
Πόντοι
201
la sirena 69
2.jpg


chanel preston
chanel_preston_prone_by_proneboneaficionado_den6eed-pre.jpg


leigh raven
2227120-bigthumbnail.jpg
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
778
Κριτικές
33
Like
8.119
Πόντοι
7.613
Ξεχάσαμε την Gianna Michaels
Μεγάλη ξεζουμίστρα
 

Συνημμένα

  • gianna-michaels-3.jpg
    gianna-michaels-3.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 55
  • gianna-michaels-2.jpg
    gianna-michaels-2.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 50
  • gianna-michaels-1.jpg
    gianna-michaels-1.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 50

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Υπερμουνάρα Gabriela Paltrova χωρίς πλαστικούρες και μαλακίες. Κοντπούτανο με κωλάρα.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
Erika Bella και Anita Dark μακράν με χιλιόμετρα απόσταση από κάτι ακιρες που γράφετε και κάτι ξυνομουνες.
Συγχαρητήρια στους συναδέλφους που τις ανέφεραν παραπάνω .
Σίγουρα έχω χύσει με το 80-90% από όλες τις τσόντες που έχουν βγάλει .
Τέρμα σέξυ γκόμενες και πανέμορφες εκφυλες φατσες
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
947
Πόντοι
81
Μάγκες, σας έχουν καταστρέψει οι Αμερικάνοι με τις κουραδομιλφς των 90s και αργότερα με τις Καρτνάσιαν. Και δείτε τους τι προκομένοι άντρακλες που είναι τώρα. Με σεβασμό, αλλά πολλά από τα όντα που βλέπω εδώ είναι τόσο εκφυλισμένα που δε θυμίζουν καν ανθρώπους.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
947
Πόντοι
81
Στην πρώτη σελίδα του xvideos τώρα:


Είναι ακριβώς αυτό που λέω. Της μετάλλαξης το κάγκελο. Είναι θλιβερό για την ίδια καταρχάς, που έχει διαστρέψει την εικόνα της σε σημείο που τελικά να μοιάζει με κάτι που θα ζωγράφιζε κάποιος σπυριάρης σχεδιαστής πορνό-κομικς. Και κατά δεύτερον είναι θλιβερό για όσους άντρες το βλέπουν.
 

Redpilot

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
316
Πόντοι
21
Emily Willis και απο τις παλιες η υπερμουναρα Angel Dark
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.965
Like
30.003
Πόντοι
6.056
Erika Bella και Anita Dark μακράν με χιλιόμετρα απόσταση από κάτι ακιρες που γράφετε και κάτι ξυνομουνες.
Συγχαρητήρια στους συναδέλφους που τις ανέφεραν παραπάνω .
Σίγουρα έχω χύσει με το 80-90% από όλες τις τσόντες που έχουν βγάλει .
Τέρμα σέξυ γκόμενες και πανέμορφες εκφυλες φατσες
Θα προσθετα και την Anita Blond, επίσης μουναρος και εκφυλοφατσα!
 

cockoras69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
14
Like
92
Πόντοι
0
Αν και στο πιο εξωτικό,προσωπικα η Asa Akira.. εχει πέσει αδειασμα για παρτυ της περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
278
Like
877
Πόντοι
81
Στην πρώτη σελίδα του xvideos τώρα:


Είναι ακριβώς αυτό που λέω. Της μετάλλαξης το κάγκελο. Είναι θλιβερό για την ίδια καταρχάς, που έχει διαστρέψει την εικόνα της σε σημείο που τελικά να μοιάζει με κάτι που θα ζωγράφιζε κάποιος σπυριάρης σχεδιαστής πορνό-κομικς. Και κατά δεύτερον είναι θλιβερό για όσους άντρες το βλέπουν.
Δεν ήταν ποτέ τοπ σαν πρόσωπο αλλά τώρα όντως παραγινε
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
947
Πόντοι
81
Δεν ήταν ποτέ τοπ σαν πρόσωπο αλλά τώρα όντως παραγινε
Φίλε δεν ξέρω καν ποια είναι (εγώ το πορνό μου το θέλω ποιοτικό και vintage!). Τη βρήκα στην τύχη απλά και μόνο για να κάνω το point μου.

Το οποίο θα επαναλάβω για τελευταία φορά, γιατί νομίζω ότι γίνομαι κουραστικός:

Όλος αυτός ο βομβαρδισμός μας από χοντροκώλες, πλαστικές και γενικώς "πειραγμένες" γυναίκες, που εξαπλώνεται κυρίως μέσω του αμερικάνικου πορνό, σταδιακά οδηγεί στην καταστολή του ανδρισμού μας.

Γιατί; Γιατί καταβάθος γνωρίζουμε ότι θα έπρεπε να χύνουμε με τις Anitες Blond αυτού του κόσμου, και το γεγονός ότι δεν το κάνουμε, μειώνει (ενδεχομένως και υποσυνείδητα) την αυτοεκτίμηση μας και μας κάνει να νιώθουμε λιγότερο δυνατοί / ανταγωνιστικοί / αρσενικοί.

Να σας το πω αλλιώς, και απαντήστε ειλικρινά. Πόσες φορές νομίζετε ότι άναψε κάποιος πούρο το 2022 αφού γάμησε μια γυναίκα σαν την Anita Blond και πόσες αφού γάμησε μια όμορφη πλαστική τύπισσα με τατουάζ...;

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.965
Like
30.003
Πόντοι
6.056
Φίλε δεν ξέρω καν ποια είναι (εγώ το πορνό μου το θέλω ποιοτικό και vintage!). Τη βρήκα στην τύχη απλά και μόνο για να κάνω το point μου.

Το οποίο θα επαναλάβω για τελευταία φορά, γιατί νομίζω ότι γίνομαι κουραστικός:

Όλος αυτός ο βομβαρδισμός μας από χοντροκώλες, πλαστικές και γενικώς "πειραγμένες" γυναίκες, που εξαπλώνεται κυρίως μέσω του αμερικάνικου πορνό, σταδιακά οδηγεί στην καταστολή του ανδρισμού μας.

Γιατί; Γιατί καταβάθος γνωρίζουμε ότι θα έπρεπε να χύνουμε με τις Anitες Blond αυτού του κόσμου, και το γεγονός ότι δεν το κάνουμε, μειώνει (ενδεχομένως και υποσυνείδητα) την αυτοεκτίμηση μας και μας κάνει να νιώθουμε λιγότερο δυνατοί / ανταγωνιστικοί / αρσενικοί.

Να σας το πω αλλιώς, και απαντήστε ειλικρινά. Πόσες φορές νομίζετε ότι άναψε κάποιος πούρο το 2022 αφού γάμησε μια γυναίκα σαν την Anita Blond και πόσες αφού γάμησε μια όμορφη πλαστική τύπισσα με τατουάζ...;

Τυπε μαλλον πανω-κατω πρεπει να εχουμε την ιδια ηλικία αν κρινω απο αυτα που γράφεις. Για μενα σαν τις πορνοσταρ της δεκαετίας του 90 δεν θα υπάρξουν ξανά, γυναικαρες με απίστευτες αναλογίες και προσωπαρες που θα μπορούσες να τις χαζεύεις με τις ωρες, χωρις μεγάλες αισθητικές επεμβάσεις (συνήθως αυξητική στήθους) και εννοείται χωρίς τατουάζ. Για μενα τουλάχιστον 2-3 απο τις γνωστές θα μπορούσαν κάλλιστα να εχουν γίνει μοντέλα.

Παρτε στην τυχη μια πορνοσταρ των 90s και συγκρίνετε την με μια σημερινη, η μερα με την νυχτα, η μια φουλ φυσική και η αλλη μπορει να εχει κανει ηδη 5-6 πλαστικες στα 25 της, καλα για τατουάζ δεν το συζητάω ουτε η ιδια δεν θα ξερει ποσα εχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom