Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
:hi:

1800 ΠΛ.ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

Επελεξα την Λιζα με την οποια μπιστιασα:fuck1::fuck1::fuck1:
Πολυ καλη επιλογη αν κ θα ηθελα λιγοτερο gel:birdman:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Το gel μπαινει για να μη στραβωσει η μπιέλα παίκτη μου ...
:wink:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Ε, ποια άλλη να εννοεί;
Αφού ειδικά ανέφερε το λατρεμένο κωλαράκι.
Πολύ τζελ όμως...
Όλες βάζουν, τι να κανεις…Είχε καλή διάθεση όμως. Οι περισσότερες πολύ ξενέρωτες. Είναι να τις πετύχεις σε μουντ. Άξιζε η κοπέλα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
933
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
Σήμερα το πρωί, στο Φωκαίας 13 ήταν η Καρολίνα, μία καυλωτική μιγάδα, νέα και με αρκετά καλό σώμα.
Είμαι σχεδόν βέβαιος πως είναι η ίδια από Λιοσίων 73, κρίμα που χρησιμοποιεί πολύ τζελ (απ'ότι διάβασα).
καλά, για το καυλωτική μην παίρνεις και όρκο. Εκτός αν εννοείς μόνο την εμφάνιση.
Γιατί στο παιχνίδι είναι άστα να πάνε. Σε σημείο που νιώθω μια διεστραμμένη επιθυμία να τη δοκιμάσω μια δεύτερη φορά, μπας και βγει κάτι διαφορετικό. Αλλά όλο το αναβάλλω :grin:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Στοχος επισκεψης αναμεσα στο διαλειμμα της δουλειας το Κολωνου 27Β σημερα το πρωι, σε μια νεα κορασιδα απο βενεζουελα οπως διαφημιζουν οι υπηρεσιες της ρεσεψιον.
Δεν θυμαμαι το ονομα της, μαλλον δεν το ακουσα ποτε.
Κοντοπουτανο μελαχροινο με μαλλια ριχτα στην πλατη,
ζουμερη κωλαρα με ιχνη κυτταριτιδας στα πλαινα που με ειχε καυλωσει πολυ,
νεανικο προσωπο,
χαμογελο κατα το σαλοναρισμα και χαιρετουρες στα ισπανικα!

Εδωσα το δεκαρικο και με συνοδευσε η αναποφασιστη ρεσεψιονιστ στο μεσα μεσα!

δεν προλαβα να κλεισω την πορτα ηρθε και η κοπελα.
χαμογελουσε καπως αμηχανα ή θεατρικα με ειρωνια στο χαμογελακι της.

εβγαλε το πλαστικο απο το αλουμινοχαρτο.
καθησε σταυροποδι στην καρεκλα.
ακουμπισε το πλαστικο στο μπουτι της και με κοιτουσε καθως εβγαζα τις κρεμμυδοφλουδες με αυτο το απροσδιοριστο, αλλα μαλλον ειρωνικο χαμογελο, σανα λεει που πας ρε καραμητρο να γαμησεις εμενα τη μοντελαρα!

δεν πτοηθηκα, αλλα και δεν καυλωσα αμεσως!
ξεκινησε χειρομαλακια και κοιτουσε το πατωμα κατω δεξια.

μου ειπε φριο.
απαντησα ναι.

με ρωτουσε στα ισπανικα ενω προσπαθουσε να βρει ρυθμο στη χειρομαλακια αν καταλαβαινω τι μου λεει και μονολογουσε μοναχη της!

προσπαθησε να περασει σε μελατο οργανο το πλαστικο και μου ειπε ξανα τη λεξη φριο.
εσκυψε και τον πηρε καλα στο στομα, οπου πιστοναριζε μοναχη της, στις 8 μετρησα.
μετρησα και 5 μυτιες απο ιδρωμενη μασχαλη, αλλα σαν αυτη που καθομαι κατω απο το ερ κοντισιο και οχι σαν αυτη του τρεξιματος.

σηκωθηκε,εβγαλε το γιορτινο στρινγκ και στηθηκε στα 4.
ανοιξε το τζελ, αλλα συνειδητοποιησε οτι ειμαι μικροτσουτσουνος και το εκλεισε αστραπιαια.
μαλλον ειχε αρκετη ποσοτητα απο τον προηγουμενο!

ωραιο στησιμο και τουρλα τα κωλομερια!
ειχε το κεφαλι στο στρωμα.
μετα σηκωσε το κεφαλι και θυμηθηκε τις συμβουλες της χόστες οτι πρεπει να παιξει το ρολακι αν θελει να εχει πελατες και με κοιτουσε προστυχα χωρις να το καταφερνει γιατι ξεκινησε παλι εκεινο το χαμογελακι!

σφυροκοπουσα αλλα τραβιοταν προς τα μπροστα,
δεν μπορουσα να την τραβηξω πολυ προς τα πισω γιατι ηδη ημουν στις μυτες των ποδιων και στο τσακ να αμολησω ενα κλανιδι και τι ντροπη μετα?!

δεν αξιζει ουτε και για τα χοντρα μεσα απο τη δικη μου εμπειρια, αλλα ηταν απωθημενο!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
933
Κριτικές
48
Like
4.813
Πόντοι
2.836
Ε, ποια άλλη να εννοεί;
Αφού ειδικά ανέφερε το λατρεμένο κωλαράκι.
Πολύ τζελ όμως...
καλά, αυτό με το τζελ δυστυχώς έχει πάψει να αποτελεί είδηση.
Σε λίγο θα κάνουμε και το σταυρό μας πριν τον βάλουμε, μπας και γίνει κα'να θαύμα και νιώσουμε έστω μια υποψία από τοίχωμα κόλπου... :(
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
736
Κριτικές
5
Like
2.959
Πόντοι
726
Ελεύθερος ο αστυνομικος!! Άλλη μια μαλακια του ΣΥΡΙΖΑ παίζει να ήταν η υπόθεση
Επιθετικό σαλονάρισμα και σε μένα από την ξανθιά τσατσά στο Φιλιππίδου 11 πάνω. Έκανε και σε μένα γυμνό τσιμπούκι όπως ακριβώς είχαν αναφέρει άλλοι συναγωνιστές. Δυστυχώς στο δωμάτιο δεν παίχτηκε όμως κάτι παραπάνω. Προηγουμένως είχα φάει και μια φόλα γιγατόνων από την Ιζαμπέλα στο Λιοσίων 73 πάνω που θα τη θυμάμαι χρόνια. Τι να πεις, είχα περάσει σούπερ μαζί της ένα χρόνο ακριβώς πριν και τώρα στροφή 180 μοιρών... Την έδιωξα από το δωμάτιο, μόνο φασαρία που δεν έγινε.
δεν λες το τραβελι ; Γιατί εκεί έχει μια Τσατσα τραβελι που κάνει πίπες σε πελατες.. τώρα στο διπλανο σπίτι σε αυτό δεν θυμάμαι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
δεν λες το τραβελι ; Γιατί εκεί έχει μια Τσατσα τραβελι που κάνει πίπες σε πελατες.. τώρα στο διπλανο σπίτι σε αυτό δεν θυμάμαι
Ναι, το εμπεδώσαμε ότι η συγκεκριμένη τσατσά είναι τελικά μεταλλαγμένη...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
736
Κριτικές
5
Like
2.959
Πόντοι
726
Ναι, το εμπεδώσαμε ότι η συγκεκριμένη τσατσά είναι τελικά μεταλλαγμένη...
Με αγάπη στο είπα, δεν είδα ότι σοτ είπαν και άλλοι! Όπως και να έχει καλή πιπα; Έχυσα στο στόμα της; Δώσε τα φώτα σου, το σκέφτομαι μηπως την δοκιμάσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Με αγάπη στο είπα, δεν είδα ότι σοτ είπαν και άλλοι! Όπως και να έχει καλή πιπα; Έχυσα στο στόμα της; Δώσε τα φώτα σου, το σκέφτομαι μηπως την δοκιμάσω
Ναι πολύ καλή πίπα αλλά δεν έχυσα, κρατήθηκα για τη Σιμονα μετά. Καλά, δε σιχαίνεστε να δίνετε τσιμπούκι σε τραβελια;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.367
Πόντοι
3.886
Ναι πολύ καλή πίπα αλλά δεν έχυσα, κρατήθηκα για τη Σιμονα μετά. Καλά, δε σιχαίνεστε να δίνετε τσιμπούκι σε τραβελια;
Να φανταστώ είναι εγχειρισμενη;;;
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Καλησπερα εχω να δηλωσω πως μου λειπετε ολοι εχω πολυ καιρο να ερθω στα του παραδεισου λογω αποστασης και δεν ξερω ποτε θα γινει παντως ευχομαι καλες γιορτες καλες αφιξεις να εχουμε φετος βαρβατες επιστροφες και παντα ορθιοι-υγιεις.
Επειδη εχω νοσταλγικες καυλες θα παρακαλουσα μιας και ειναι αγιες μερες οποιος εχει ινστα η φμπ απο καποια κορασιδα να το παραδωσει ωστε να τελεστουν οι τελευταιες μαλακιες αυτου του ενδοξου χρονου. Δεν ειναι για μενα ειναι για ιερο σκοπο.
Ευχαριστω εκ των προτερων, φιλακια στα βυζακια και τα σχετικα
Να μας μπει καλα το νεο ετος.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
389
Πόντοι
311
Ελεύθερος ο αστυνομικος!! Άλλη μια μαλακια του ΣΥΡΙΖΑ παίζει να ήταν η υπόθεση

δεν λες το τραβελι ; Γιατί εκεί έχει μια Τσατσα τραβελι που κάνει πίπες σε πελατες.. τώρα στο διπλανο σπίτι σε αυτό δεν θυμάμαι
τι ώρες φίλε μου ξέρουμε?για ενα φίλο ρωτάω
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Πήγα καρφωτός για Τζέσικα αλλά τζίφος, μου φαίνεται έχει ακόμα μεγαλύτερη λαοθάλασσα από τη Μαρίνα (η οποία στις 15:00 που τσάρκαρα δεν ήταν).
Γάμησα μία skinny crackwhore τη Μαρίνα(;) από Διδύμου 22.
Τίποτα το ιδιαίτερο και πρέπει να ρεφάρω άμεσα...
Η Ειρήνη πάντως μπήκε στο στόχαστρο!
Που βρίσκεται η Τζέσικα φίλε ;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Καλησπερα εχω να δηλωσω πως μου λειπετε ολοι εχω πολυ καιρο να ερθω στα του παραδεισου λογω αποστασης και δεν ξερω ποτε θα γινει παντως ευχομαι καλες γιορτες καλες αφιξεις να εχουμε φετος βαρβατες επιστροφες και παντα ορθιοι-υγιεις.
Επειδη εχω νοσταλγικες καυλες θα παρακαλουσα μιας και ειναι αγιες μερες οποιος εχει ινστα η φμπ απο καποια κορασιδα να το παραδωσει ωστε να τελεστουν οι τελευταιες μαλακιες αυτου του ενδοξου χρονου. Δεν ειναι για μενα ειναι για ιερο σκοπο.
Ευχαριστω εκ των προτερων, φιλακια στα βυζακια και τα σχετικα
Να μας μπει καλα το νεο ετος.

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
μέρα... κάνα πρωινό ανοιχτό τώρα που μιλάμε υπάρχει ή μετά τις 9-10 ανοίγουν?????
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.034
Πόντοι
7.046
μέρα... κάνα πρωινό ανοιχτό τώρα που μιλάμε υπάρχει ή μετά τις 9-10 ανοίγουν?????
Τα δυο της Φιλιππίδου ανοίγουν στις 08:00 καθώς και τα δυο της Φωκαιας με Αχαρνών γωνία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom